Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür?

/ 28 Aralık 2020 / 902 / yorumsuz
Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür?

Kariyerinizde zirveye doğru emin adımlarla ilerlerken, yıllar boyu tırnaklarınızla kazıdığınız başarınız bir anda yerle bir oldu ve her şey durmadan kötüye mi gidiyor? Herkesin gıpta ettiği mutlu bir evliliğiniz varken sudan sebeplerle eşinizle aranız açıldı ve bir türlü düzelmiyor mu? Yani yolunda olan bir şeyler bir anda tepetaklak oldu ve aksilikler peşinizi bırakmıyor ise üzerinizde bir papaz büyüsü var demektir.

Hiçbir şey bir anda kendiliğinden tepetaklak olmaz, olamaz. Sizin de yolunda giden iş yaşamınız, arkadaşlık ilişkileriniz, aile bağlarınız ve yaşama dair nice durum bir anda, sebepsizce olumsuzluk çukuruna battıysa; bu konularda uzman, gönül gözü açılmış kimselere bir danışmanızda fayda var. Danışmaktan bir zarar gelmeyeceği gibi aksine sizin farkında olamayacağınız konuları görebilir ve sizi haberdar edebilirler.

Her şey yolunda iken bir anda içinden çıkılmaz bir sorunlar yumağına hapsolduysanız ve bunun sebebi size yapılmış bir papaz büyüsü ise; bu konuda uzman kişilerce müdahale edilmedikçe daha çok dibe batmaktan öteye gidemeyebilirsiniz. Üstelik bahsi geçen büyü, çok ağır sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle bu büyü etkisinde olduğunuzu düşünüyor iseniz bir an önce bu konuda uzman bir medyum ile görüşmeli ve onun gerçekleştireceği tüm ritüellere uymalısınız. Aksi takdirde içinden çıkılmaz bir kara deliğe hapsolmanız işten bile değil.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Halk arasında papaz büyüsü duası olarak geçen birçok dua vardır. Ancak bu konuda hiçbir gücü olmayan bu dualar sadece bilinen yaygın yanlışlardandır. Çok ağır büyülerden kara büyüler olarak tabir edilen bu tesirli büyünün yapılışı da o kadar bilindik ve kolar değildir.

Bu konuda bilinen en büyük yanlışlardan biri de bu büyüyü bir papazın yapabildiği ya da bir papaz tarafından bozulabileceğidir. Zaman zaman bazı kimselerce; bir papaz tarafından verilecek bir metaryelin gerekliliği iddiası da bu hurafelerden birisidir. Büyünün adı ne bir papazdan gelir ne de bir papazla ilgisi vardır. İlk uygarlıkların da ötesinden gelen ve havas ilmine dayanan ve Süryanice ile İbranice dilleri kullanılan bir büyü olan papaz büyüsü, çok tesirli ve korkutan bir büyü olmasından kaynaklı yapan azdır. Adını tam da burdan almıştır.

Herkesin merak ettiği ancak zihninde meraktan başka bir şey barınmadığı bu konuda elbette bu kadar çok yanlış bilgi ve hurafenin olması doğaldır. Ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da bilmiyorken sadece işin ehillerinden yardım almak gerekir. Bu konuda uzman, farklı boyutlardaki varlıklarla münasebet kurabilen kimseler tarafından verilecek tılsımlı eşyalar ve söylenecek sözler, belki de hayatınıza ekleyecekleri ritüeller ile gerçekleşen bir büyüdür.

Büyü için belli ritüeller gerçekleştirileceğinden bahsettik. Peki bu ritüelleri bilen herkes bu büyüyü yapabilir mi? unutmayın ki bahsi geçen büyü bir kara büyüdür ve hafife alınamayacak kadar ağır tesirleri vardır. Bu nedenle nasıl yapıldığı değil de, daha çok kimin hangi uzmanlık ile yaptığı önemlidir.

Papaz Büyüsü Kimlere Yapılır?

Sizin ve ya çevrenizdeki birisinin hayatı bir anda, pat diye alt üst olduysa ve ne yaparsa yapsın olduğu yerde debelenmekten öteye gidemiyorsa işte o kişiye papaz büyüsü yapılmış olma olasılığı çok yüksektir. Hepimizin hayatında zaman zaman inişler de çıkışlar da olur. Ancak her şey gayet normalken ve aksi için bir neden yokken bir anda tersine dönmesi biraz anormal bir durum değil mi sizce de? Üstelik pat diye ve sebepsizce geçekleşen bu durum için ne yaparsanız yapın çözüm bulamamanız da fazlasıyla garip değil mi?

İnsanın hayatının altını üstüne getiren bu büyü ile hayatınızı bir anda uçurumun kenarında bulabilirsiniz. O uçurumun kenarından kurtulmak için ise ruhani yanı güçlü, bu konuda büyüklerden el almış yahut biz normal insanların göremediği farklı varlıklar ile iletişim halinde olan birisine danışmalısınız.

Yapılışı çok zor olan bu büyü bir o kadar da etkili ve bozması güç bir büyüdür. Herkes altından kalkamaz. Bu nedenle bu büyüyü her medyum da yapmaz.

Bu büyünün tesiri altında olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman bu konuda işinin ehli birine danışmanızda fayda var. Sonuç olarak bu büyü herkese yapılabilir.

Papaz Büyüsü Bozma

Yapanın çok nadir olduğu bu büyüyü, bozana da az rastlanır. Yapılması oldukça meşakatlidir ancak bozması çok daha zor bir kara büyüdür. Bu nedenle üzerinizde bu büyüden olduğunu düşünüyorsanız, sizin yapacağınız ilk ve tek iş: bu konuda tecrübeli bir medyum bulmak olmalı. Sonrasında uzman kişi zaten sizi yönlendirecektir.

Papaz büyüsü bozmak için önce bir dua zinciri kurulacaktır. Daha sonra ise medyum sizin üzerinizdeki tesirine göre çeşitli tılsımlar deneyecektir. Ancak ne olursa olsun bu meşakatli bir süreçtir ve zaman alacaktır.

Uzman kişi, önce üzerinizdeki bu büyünün tesirini anlamaya çalışacaktır. Daha sonra büyünün tesirine göre belirleyeceği tılsımlar ile size belli ritüeller uygulayacaktır. Bu ritüeller 1 ila 3 hafta arasında uygulanır. Tüm bunların yanında sizin durumunuza göre başka ek yollara da başvurabilir.

En başında da söylediğimiz gib başınıza böyle mühim bir olay geldiğinde sizin yapmanız gereken en elzem şey, bu konuda işinin ehli bir medyum bulmaktır. Sonrası tamamen medyum ve iletişim halinde olduğu başka boyuttaki varlıklara aittir. Bu nedenle siz sadece medyuma güvenmeli ve o ne diyorsa yapmalısınız.

Papaz Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtilerinden en belirgin olanı kişinin yaşamındaki başarının, olumlu giden şeylerin bir anda, adeta yazken kışa dönmesidir. Ve ne yaparsanız yapın en ufacık olumlu bir şey göremezsiniz.

Mutlu yuvaların bir anda huzursuzluğa boğulması, sağlıklı ve mutlu birinin hastalanıp huzursuz bir yaşama hapsolması, hayırlı bir evladın bir anda ailesine sırt çevirmesi, emin adımlarla başarılı kariyer merdivenlerini tırmanırken bir anda yeri boylayıp kalkamamanız gibi bir çok örnek ile ifade edilebililir.

Sizde kendinizi benzer şekilde hayatınız bir anda tersine dönmüş ve olumsuzluğa saplanmış şekilde buluyorsanız büyü etkisi altında olup olmadığınıza emin olamayabilirsiniz ancak bu durumlarda yine de uzman bir kişiye danışmakta fayda var.

Papaz büyüsü, bir kara büyüdür. Ve herkes kara büyü yapmaya cesaret edemez. Çün yapımının ve bozumunun zorluğu kadar yıpratıcı da bir büyüdür. Her medyum yapmaz, yapanlar da her neden için yapmazlar. Bahsi geçen manevi çökmeye deyecek bir olay olmalıdır.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Papaz büyüsünü bir papaz yapmaz, yapamaz. Yahut bir papaz bozamaz. Bu büyü için bir papaza da ihtiyaç yoktur. Papaz büyüsü, yalnızca gönül gözü açık kimselerden el almış ve ya da bizim içerisinde bulunduğumuz boyutun dışında yer alan başka varlıklar ile iletişim halinde olan, büyü ve benzeri konularda uzman kişilerce yapılır.

Büyünün tesirine göre belirlenen belli ritüellerle yapılan ve bozulan bu büyünün, bu ritüelleri bilen ancak ruhani güçleri olmayan kişilerce de yapılabileği iddia ediliyor. Ancak atlanmaması gereken bir konu ki: papaz büyüsü kara büyülerden bir büyü olmakla beraber etkisi insan yaşamını sonlandırabilecek güçte ağır bir büyüdür. O nedenle her ne kadar ben tüm ritüelleri biliyorum dese de uzman olmayan kişilere kendinizi emanet etmemenizi tavsiye ederiz. Ufak bir hata, geri dönülmez büyük olumsuzluklara sebep olabilir.

Kara büyüler, yapanı da yaptıranı da yorar ve yıpratır. Bu nedenle bu konuda yardım almak istediğinizde bir uzman bulmanız oldukça zordur. Yine de bu büyülerin ciddiyetini unutmadan uzman bir medyum aramaktan yorulmayınız.

Papaz Büyüsünün Sonuçları

Bu büyü, genelde çiftlerin arasına soğukluk sokmak ve onları ayırmak için kullanılsa da başarılı kimselerin ayağını kaydırmak için tercih edenler de azımsanmayacak kadar çoktur. Aslında papaz büyüsü olumlu durumları tam tersine çevirir ve bu özelliğini her duruma uyarlamak mümkündür.

Gıpta edilesi bir öğrenciyi serseriye de çevirebilir, bir tek pembe panjurları eksik dediğiniz mutlu aileleri paramparça da edebilir. Yani ne amaçla yapılıyorsa sonuç da o olacaktır. Ancak unutmamak gerekir ki oldukça önemli bir büyüden bahsediyoruz. Basit sebeplerce, öylesine yaptırılamayacak kadar ağır sonuçları olabilir.

Bu büyü, insan yaşamını adeta ters yüz etmektedir. Çok ağır tesirleri olan bu büyü, kişinin yaşamını adeta yerle yeksan edebilir. Bu nedenle çok geç olmadan bu büyü altındakilerin bir an önce büyüyü bozdurmaları gerekir.

Büyünün sonuçları bazen düşündüğünüzden çok daha ağır olabileceği için birisine bu büyüyü yaptırmak istediğinizde detaylıca düşünmeli ve sonradan pişman olmayacağınıza emin olmalısınız.

Eğer siz bu büyünün tesiri altında olduğunuzu düşünüyor iseniz de ağır sonuçlar atında kalmadan, bir an önce uzman kişilere bozdurmalısınız.

Papaz Büyüsü Hakkında Doğru Bilinen Büyük Yanlışlar

Papaz büyüsü denince herkes, adından dolayı bu büyüyü papazların yaptığını zannediyor. Papazlar yapmıyor denildiğinde ise bu sefer de büyüyü yalnızca papazların bozabildiği düşünülüyor. Yahut büyüyü yapabilmek için bir papazdan eşya almak gerektiğine inananlar da var. Öncelikle belirtmek gerekir ki bu büyünün hiçbir aşamasında bir papaza ihtiyaç yoktur. Bu büyünün papazlar ile bir ilgisi yoktur.

Bilinen bir diğer yanlış konu ise: dua okunarak bu büyüden kurtulabileceğine inanılmasıdır. Büyü duadan çok daha farklı bir şeydir. Bahsi geçen büyü ise kara büyüdür. Yani yapması da bozması da çok zor olan tesiri kuvvetli büyülerdendir. Ne yazık ki bu, sadece dua etmekle baş edilemeyecek bir durumdur. Bu büyüyü yapmak için de bozmak için de belli ritüeller gereklidir.

Daha önce yapılmış ve bozulmuş bir büyünün ritüellerini ezberleyen herkesin bu büyüyü yapabileceğinin düşünülmesi de bir diğer yanlış bilgilerdendir. Büyü yapmak ya da bozmak bir makineyi hep aynı adımlar ile kullanmak gibi değildir. Herkes ve her olay için farklılıklar gösterebilir. Tesiri tam anlaşılmadan bu ritüelleri yanlış başlatmak kişiyi çok daha müşkül duruma sokabilir. Ağır sonuçları olan bu büyüde amatör kişilerce yapılan yanlışlar kişiyi sonsuz bir karanlığa hapsedebilir.

Bir diğer doğru bilinen yaygın yanlış ise; nedyumlar tarafından bu büyünün hemen yapılıp yahut bozulsun dendiğinde hemen o an bozulabileceğidir. Bahsedilen büyü bir kara bir kara büyüdür; ağır tesiri ve ağır sonuçları vardır. Doğal olarak yapması da bozması da şıp diye olacak bir şey değildir, zaman alır ve oldukça meşakatlidir.

Kara büyüleri de her medyum yapmaz. Yapana da yaptırana da manevi olarak büyük bir ağırlık veren bu büyüleri ancak bu konuda uzmanlaşmış nadir medyumlar yapar. Ve tabi ki her sebep için de yapmazlar.

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |