Sizi Sevmeyen Birisine Aşk Büyüsü Yaptırmak Doğru mu?

/ 23 Ocak 2022 / 883 / yorumsuz
Sizi Sevmeyen Birisine Aşk Büyüsü Yaptırmak Doğru mu?

Sizi Sevmeyen Birisine Aşk Büyüsü Yaptırmak Doğru mudur?

Sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Çok sık araştırılan konular arasında yer alır. Çünkü herkes sevgisine karşılık bulamaz ve sevdiğini aşk büyüsü yaptırarak elde etmek istemektedir. Aşk büyüsü çok farklı amaçlar ile yapılmaktadır. Çok fazla çeşidi bulunan aşk büyüsü sayesinde pek çok evlilik yıkılmaktan kurtulmakta, sevgisiz ve ilgisiz olan kişiler aşık edilmektedir. Aşk büyüsü en çok bir kişinin büyüyü yaptıran kişiye bağlanması ve aşık olması amacı ile yapılmaktadır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle bir medyum hocaya başvurmalıdır. Çünkü kişinin evde yapacağı aşk büyüsü ters etki gösterebilir ya da kişinin hayatında gelişecek çok kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.

Aşk büyüsü çift uçlu bir büyüdür. Çift uçlu olmasının anlamı ise hem iyi amaç ile hem de kötü amaç ile uygulanabilmesidir. Bu sebepten dolayı da büyünün yapımı ve kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Kişi birini kendine aşık edip onunla bir ömür mutlu olmak istiyorsa bu iyi niyetle yapılan bir aşk büyüsüdür. Ancak karşı tarafın hayatını mahvetmek ve ondan intikam almak istiyorsa bu durum kötü niyet içermektedir. Kötü niyet ile uygulanan aşk büyüleri karşı tarafın hayatını ve ailesini çok kötü etkileyeceğinden dolayı dinen uygulanması yasaklanmıştır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü hangi niyet ile uygulanmış olursa olsun yapılan kişiler üzerinde birtakım etkiler göstermektedir. İnsanlar birine zarar vermek adına aşk büyüsü yaptırmak isteyebilir ya da masumane duygular ile birini kendine aşık etmek isteyebilir. Bu sebepten dolayı da en çok araştırdıkları konu ise sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Masumane niyetler ile yapılacak aşk büyüsü yaptırmakta herhangi bir sakınca yoktur. Ancak birine zarar vermek için yapılacak aşk büyüler caiz değildir.

Aşk büyüsü etkileri her kişide farklı şekillerde görülmektedir. Bu yapılan büyünün amacına göre de değişebilir.  Ancak çoğu zaman insanlar üzerinde ortak belirtiler gösterebilir.

 • Aşk büyüsü yapılan kişi durduk yere büyüyü yapılan kişiyi düşünmeye başlar ve ona karşı özlem hisseder.
 • Rüyasında kendisine büyü yaptıran kişinin simasını görür.
 • Aşk büyüsü yapılan kişilerde dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu gibi belirtiler gözlemlenebilir.
 • Büyünün etkisini altına giren kişi daha önceden sosyal biriyken herkesten uzaklaşır ve yalnız kalmak ister.
 • Ayrıca bu kişilerde depresyon belirtiler görülebilir. İçine kapanık olurlar ve sürekli ağlama ihtiyacı duyarlar.

Büyü yapılan kişinin bu belirtileri fark etmesi zor olabilir. Ancak kendisi ya da çevresi durduk yere gelişen bu belirtileri fark ederse büyü yapıldığını anlayabilir.  Büyü yaptıran kişi karşı tarafta bu belirtileri gözlemlediği zaman aşk büyüsünün tuttuğundan emin olmalıdır.  Büyünün etkisi altına giren kişi hayatını aşk büyüsü yaptıran kişi ile geçirmek ister ve ona kör kütük aşık olur.

Aşk Büyüsü Evde Yapılabilir mi?

Sizi Sevmeyen Birisine Aşk Büyüsü Yaptırmak Doğru mu?
Sizi Sevmeyen Birisine Aşk Büyüsü Yaptırmak Doğru mu?

Eşinin ilgisizliğinden ve sevgisizliğinden şikayet eden kişiler evliliğin sonlanmaması için aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Ayrıca platonik aşıklar da sevdiklerine kavuşmak için bu yönteme başvurabilir. Bu kişilerin en çok merak edip araştırdıkları soru ise aşk büyüsü evde yapılabilir mi? Sorusudur. Merak edenler için sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Sorusunu yanıtladıktan sonra aşk büyüsünün evde yapılıp yapılmayacağını açıklayalım.

Aşk büyüsü uygulamasını isteyenler evde yapabilir. Ancak bunun için öncelikle bir medyum hoca ile görüşerek büyü ve uygulaması hakkında bilgiler edinmeleri gerekir. Bunun dışında büyü kaynaklarında yer alan aşk büyüleri çeşitlerini ve kullanılan malzemeleri araştırarak da fikir sahibi olabilirler. Evde yapılabilecek en kolay aşk büyüsü ise kaşık büyüsüdür. Yapımı çok kolay olduğu kadar etkisi de çok kuvvetlidir. Evde kaşık büyüsü yapmak için kişinin daha önceden hiç kullanılmamış iki adet kaşık temin etmesi gerekir. Evde yapılması oldukça kolay diğer büyü çeşitleri de nohut büyüsü, kırmızı mum büyüsü, biber büyüsüdür. Evde büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise aşk büyüsü yapımında kullanılacak olan malzemelerin eksiksiz olması ve tılsımlı sözcüklerin doğru söylenmesidir. Kişi iyi niyetini bildirerek büyüyü yapmış olacaktır.

Bazı aşk büyülerinin her ne kadar evde yapılması kolay olsa da kişi işin ehli bir medyum hoca ile çalışmalıdır. Çünkü büyü yapımında ruhani varlıklardan yardım alınmaktadır ve bu yeteneğe sahip olmayan kişilerin yapacağı herhangi bir hata büyünün olumsuz sonuçlanmasına ya da ruhani varlıkların kendisine musallat olmasına sebep olabilir.

En Güçlü Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Sorusunu sizlerin bilgilenmesi adına paylaştık. Sizler tarafından sevdiğine kolay bir şekilde kavuşmak için en güçlü aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? İçin yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. En güçlü aşk büyüleri için büyü yaptırmak isteyenler doğru ve güvenilir bir medyum hocaya başvurmalıdır. Aşk büyüsü yapımında kullanılan malzemeler ve tılsımlı sözcükler büyük önem arz eder. Medyum Hocalar büyü yapımında tecrübeli ve bilgili kimseler oldukları için bu konuları en ince ayrıntısına kadar bilmektedirler. En güçlü aşk büyüsü çeşitlerinin arasında mumla yapılan büyü bulunur. Büyüde kullanılacak mumun kesinlikle kırmızı renkte olması gerekir. Medyum hoca ile görüşerek büyü yapılacak kişinin kişisel bilgileri medyum ile paylaşılmalıdır. Medyum hoca kişinin arzusuna göre vefk hazırlayarak vefki kırmızı mumun ışığında yakar. Kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır.

En güçlü aşk büyüsü çeşitleri arasında nohut ile yapılan aşk büyüsü, gül ile yapılan aşk büyüsü, biber ile yapılan aşk büyüsü gibi büyüler yer almaktadır. Kaşık büyüsü de bunlardan bir tanesidir. Kaşık büyüsü çift uçlu bir büyü olduğu için hem aşık etme hem de ayırma gibi nedenler ile kullanılabilir. Kişi eğer evde kaşık büyüsünü uygulayacaksa kaşıkların yüzlerinin birbirine bakmasına dikkat etmelidir. Ters bağlanan kaşıklar aşık etmek yerine büyü yapılan kişinin yapan kişiden daha çok uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Sizi Sevmeyen Birisine Yapılan Aşk Büyüsü İşe Yarar mı?

Aşk büyüsü hakkında merak edilen pek çok konu bulunur. Sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Sorusu gibi sizi sevmeyen birisine yapılan aşk büyüsü işe yarar mı? Konusu da çok merak edilmektedir. Aşk büyüsü en çok işe yarayan büyülerin başında gelmektedir. Aşk büyüsü uzman kişiler tarafından doğru aşamalar takip edilerek yapıldığında büyü yapılan kişi üzerinde etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Aşk büyüsünün etki etme süresi ve kalıcılığı kullanılan malzemenin kalitesine göre de değişmektedir. Tercih edilen materyal eğer iyi bir kalitede değilse büyünün kişi üzerinde etki etme süresi uzayacaktır. Ayrıca büyünün çok kısa sürede etki etmesi ve kalıcılığı için alanında uzman bir medyum hoca ile çalışılması önem taşımaktadır.

Aşk büyüsü yapımında yardımına ihtiyaç duyulan ruhani varlıkların da aşk büyüsünün tutmasında çok büyük rolü bulunur. Ruhani varlıklar içinde bulunan Huddam Garaminar aşk büyüsünün etkisini hemen göstermesinde çok önemli bir varlıktır. Ruhani varlıklar ile sadece doğuştan özel yeteneklere sahip olan kişiler iletişim kurabildiği için bütün büyülerin medyum hocalara yaptırılması çok önemlidir. Aşk büyüsü etkisini göstermeye başladığı zaman yukarıda bahsedilen belirtiler büyülenmiş kişilerde en kısa sürede görülmeye başlar.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler bulabildikleri büyü kitaplarından ya da internet üzerinden aşk büyüsü nasıl yapılır? Konusunu incelemektedir. Ayrıca medyum hocalar ile de görüşerek evde yapılacak büyü, kullanılan malzeme ve tılsımlı sözcükler hakkında bilgi edinebilirler. Aşk büyüsünün çeşitlerine göre aşk büyüsü yapımı da değişmektedir. Sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Hangi aşk büyüsünün kullanılması gerekir gibi sorular yazımızın içerisinde yer almaktadır.

Aşk büyüsü yapımında kullanılan malzeme büyünün çeşidine göre farklılık gösterir. Aşk büyüsünün çok hızlı bir şekilde etki etmesi için de kullanılacak olan malzemenin kalitesi çok iyi olmalıdır. Kullanılan materyallerin neler olduğunu ve nereden temin edilmesini gerektiğini kişi medyum hocadan öğrenebilir. Aşk büyüsü çok farklı çeşitlerde uygulanabilir. Büyü yaptıracak kişi medyum hocaya isteğini belirttikten sonra büyü çeşidine karar verilmektedir. Aşk büyüsü gerçek medyum hocalara yaptırıldığı takdirde etkisi ömür boyu devam eder. Burada kullanılan malzeme de önemlidir. Etkisinin ömür boyu devam etmesi için medyum hocalar genellikle nohut ve siyah üzüm tercih etmektedirler. Bu iki malzeme ile yapılan aşk büyüsü kesinlikle bozulmamaktadır.

Nohut ve siyah üzüm temin edildikten sonra medyum hoca büyü uygulamasına başlar ve uygulama esnasında okunması gereken bazı tılsımlı sözcükleri söyler. Aynı zamanda iyi niyet belirtilir ve aşk büyüsü tamamlanmış olur. Uygulamada nohut ve siyah üzüm malzemeleri kullanıldığı takdirde ask büyüsü 3 gün içerisinde kendisini göstermeye başlamaktadır.

Aşk Büyüsü Yaparken Dikkat Edilecekler

Evde aşk büyüsü uygularken büyüyü yapacak kişinin aşağıda verilen adımları dikkatli bir şekilde uygulaması gerekir.

 • Aşk büyüsü yaptırmaya karar veren kişi büyü ve hakkındaki detayları öğrenmek için öncelikle güvenilir bir medyum hoca ile görüşmelidir.
 • Büyüyü karanlık ve sessiz bir ortamda uygulamalıdır.
 • Kişi büyü yapımı için kullanacağı siyah üzüm ve nohudu hazırlamalıdır.
 • Siyah üzümü sağ avucunun içine nohudu da sol avucunun içine almalıdır.
 • Kişi aşk büyüsü yaparken güneşin doğduğu tarafa dönmeli ve gözleri kapalı bir şekilde ayakta durmalıdır.
 • Medyum hocanın kendisine verdiği tılsımlı sözcükleri gözleri kapalı bir şekilde 21 kez içinden tekrarlamalıdır.
 • Tılsımlı sözcüklerin tekrarlanması esnasında kişi içinden aşk büyüsünü amacını geçirmeli ve büyü yaptığı kişinin adını söylemelidir. Aynı zamanda büyü yapılacak kişinin yüzünü hayal etmeli ve onun hakkında iyi niyette bulunmalıdır.
 • Büyü yapan kişi bu aşamaları tamamladıktan sonra siyah yüzümü yemeli ve nohudu da evin bahçesine gömmelidir.

Bu aşamalar doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirildiği takdirde aşk büyüsü etkisini yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yazımızda sizlere sizi sevmeyen birisine aşk büyüsü yaptırmak doğru mudur? Konusu ile ilgili bilgiler paylaştık. Size ya da çevrenize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız bir medyum hocaya giderek bakım yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da aşk büyüsü nasıl yapılır kadar araştırılan bir konudur.

Aşk büyüsü yapımı nispeten daha kolay olsa da bozulması oldukça zordur. Aşk büyüsü bozdurmak isteyen kişiler kesinlik medyum hocaya gitmelidir. Bunun sebebi ise hem aşk büyüsünün çok kuvvetli bir büyü olması hem de büyü bozmak için ruhani varlıklardan yardım istenmesidir. Alanında uzman medyum hocalar ruhani varlıklar ile iletişim kurma özelliğine sahip olduğundan dolayı büyüyü kolaylıkla bozabilirler. Büyü bozmak için aynı zamanda özel veriler hazırlanmaktadır. Gerçek medyum hocalar ile çalışıldığı zaman büyü bozulduktan sonra yaklaşık 3 saat içerisinde büyü yapılan kişi eski haline dönmektedir. Size kör kütük aşık olan o kişi de size karşı hiçbir aşk duygusu kalmayacaktır. Daha önceden aşk büyüsü yapılıp bozulan kişiye bir daha asla aşk büyüsü tesir etmemektedir.