Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?

/ 5 Mayıs 2023 / 318 / yorumsuz
Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellik büyüsü neden yapılır? Son zamanların popüler konularından biridir. İkili ilişkilerde cinsellik çok önemli bir olaydır ve ilişkinin devam edebilmesi için gereklidir. İncelenen büyü kaynaklarında cinsellik büyüsünün iki farklı şekillerde yapıldığı görülmektedir. Cinsellik büyüsü birinin cinsel isteğini yok etmek amacı ile yapılabildiği gibi kişinin birine karşı yoğun derecede cinsel arzu duymasına yönelik de yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen sebepler ile yapılan cinsellik büyüsü kesinlikle medyum hocaların uygulaması gereken bir yöntemdir. Genellikle erkeklere uygulanan bir manevi ritüel olsa da aslında her iki cins için de yapılabilir. Burada önemli olan kişinin hangi amaçla yaptırmak istediğidir. Medyum hocalar kişinin isteği üzerine cinsellik büyüsünü gerçekleştirmektedir.

Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?
Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinsellik büyüsü neden yapılır? Gibi cinsellik büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu da pek çok kişi öğrenmek istemektedir. Medyum hocalar cinsellik büyüsü yapımında çeşitli otlar kullanmaktadır. Ayrıca bazı dualar ve Esma-ül Hüsna okuması da yapılmaktadır. Çok güçlü etkilere sahip olduğu için asla kişinin tek başına yapması gereken bir uygulama değildir. Çünkü ters etkiler göstermesi mümkündür.

Cinsel istek ve cinsel isteksizlik sebebiyle uygulanan cinsellik büyüsü farklı şekillerde uygulanabilir. Özellikle evli çiftleri birbirinden soğutmak ve uzaklaştırmak için insanlar cinsel isteksizlik büyüsüne başvurmaktadır. Daha önceden arada her ne kadar büyük bir aşk ve şehvet olsa da isteksizlik büyüsünden sonra büyü yapılan kişi eşine karşı ilgisizlik duymaktadır.

 

Cinsellik Büyüsü Etkili Bir Büyü müdür?

Cinsellik büyüsünün etkili bir büyü olup olmadığını merak edenler için çok etkili bir büyü türü olduğunu söyleyebiliriz. Şifalı bitki ve otlar kullanılarak yapılan en özel büyülerden biridir. Eğer yetenekli ve tecrübeli medyumlarca uygulanırsa yapılan amaç doğrultusunda çok hızlı etki göstererek karşı tarafta belirtilerin gözlemlenmesine neden olur.

Eski çağlardan günümüze kadar uygulanan en güçlü büyülerden biri olan cinsellik büyüsü neden yapılır? Sorusu kötü niyetli insanlar tarafından isteksizlik sebebiyle ile yaptırılabilmektedir.  Eğer eşiniz sizden hem cinsel hem de duygusal yönden yana uzaklaşıyorsa cinsellik büyüsünün yapılmış olmasından şüphelenmeniz gerekir.