Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 1 Mart 2021 / 14.743 / yorumsuz
Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce erkeklik bağlama büyüsünün ne olduğunu tam anlamak adına amacını bilmek gerekiyor. Bu sebeple erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunu yanıtlamadan önce amacından bahsetmeliyiz. Bu büyünün amacı adından da anlaşılacağı üzere erkek bireylerin eşi veya sevdiği kişi dışındaki kimseye cinsel istek duymamasını, arzu etmemesini ve hiçbir şekilde temas dahi etmemesini sağlamak için yapılmaktadır. Ayrıca bu büyüyü ilişkiniz olmayan birine karşı da yaptırabilmeniz mümkündür. Öyle ki bir erkek bireye karşı platonik bir şekilde yoğun hisler besliyorsanız fakat o size karşı bir şey hissetmiyorsa yani ortada beraberlik yoksa bu büyüyü yaptıramayacağınızı düşünmeyin, elbette yaptırabilirsiniz.

Bu büyü takdir edersiniz ki kadınlar için yapılamamaktadır. Yalnızca erkek bireyler için icra edilebilen bir büyüdür. Genellikle eşini veya sevgilisini aldatan erkekleri bu durumun içinden çıkartmak adına yani aldatmasına bir son vermek adına yapıldığı bilinmektedir. Bu büyünün yapılma süreci de uzun zaman almadığı için pek çok aldatılan kadının erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ettiği görülmektedir. Kişiler merakları son bulduktan sonra da erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak için medyum hocalara başvururlar.

Bu büyü yetişkin olan bir erkek bireyin hormonlarına, düşüncelerine ve duygularına direkt olarak etki edecektir. Özellikle hormonların dengesini bozduğu için büyük etkileri ortaya çıkmaktadır. Kişinin cinsel hayatını berbat eden şeytani olarak tanımlanan bu büyü kara büyü sınıfına girmektedir. Öyle ki büyüyü yaptıran kişi büyük bir vebalin altına girmiş olur. Kısacası bu uygulamanın bir saldırı niteliğinde olduğunu söylemek de yanlış olmaz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Öncelikle büyü yapmanın büyük bir meziyet olduğunu bilmek gereklidir. Bu meziyeti yerine getirebilen insanlar yalnızca medyum hocalardır. Onlar dışında kimsenin erkeklik bağlama büyü yapması ve erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını vermesi mümkün değildir. Bu işlem kişiler evliyken veya sevgiliyken yani aralarında bir ilişki varken daha net ve belirgin sonuçlar vermektedir.

Erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak için önce bu büyü hakkında detaylı bilgilerin öğrenilmesi gerekir. Takdir edersiniz ki sonuçları bu denli kuvvetli olan ve bir kişinin hayatını doğrudan etkileyen bir büyünün uygulanması hiç de hafife alınacak bir işlem değildir. Tesir altına giren kişinin hayatını alt üst edecek bir etkisini söylemek dahi yanlış olmayacaktır.

Bağlama büyüsünün en güçlü türlerinden bir tanesi olan bu büyünün bir kadın tarafından yapılmak istendiğini varsayalım. Böyle bir durumda kadın bireyin mutlaka medyum hocaya bir gerekçe sunup işlemin yapılmasını talep etmesi gerekir. Sunulan gerekçenin de genellikle aldatılma olduğu biliniyor. Bu da elbette geçerli bir sebep olduğu için işlemler medyum hoca tarafından hayata geçirilmeye başlanır.

Erkekliği bağlama büyüsünün iki adet yapılma amacı bulunmaktadır. Erkek bireyi eşi dışındaki kadınlara karşı bağlamak ve erkek bireyin hormonlarını ve cinsel dürtülerinin tümünü eşi dahil olmak üzere herkese karşı bağlamak. Ayrıca bu büyünün geçerliliği ömür boyu olabileceği gibi isteğe bağlı olarak belli bir süre içinde sonlandırılma şansı da vardır elbette. Bu hususta hangi yolun izlenmesi gerektiğini ve hangi tür işlemlerin yapılması gerektiğini bilen tek kişiler medyum hocalardır diyebiliriz.

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak ilk aşamada hazırlıkların tamamlanacak ve işlem yapılırken ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tedarik edilecektir. Hazırlık aşamasını da açıklayacak olursak bu aşamada medyum hocayla kendisine başvuran kişinin görüşmesinden ibaret olduğunu söyleyebiliriz. Bu görüşmelerde büyü yaptırmak isteyen bireyin dürüst olması çok önemlidir. Çünkü işlemler bu görüşmelere göre yönlendirilecektir.

Bu büyü uygulanırken kullanılacak malzemelerden en önemlisi etki altına alınmak istenen kişiden alınan bir parçadır. Bu parça mutlaka kişinin DNA’sını içermelidir. Örneğin; tırnak, tükürük, saç teli, kan damlası veya sperminin bulaştığı bir kumaş parçası olabilir. Hangi malzemelerin daha etkili olacağını medyum hoca yüz yüze görüşme sağlandığında söyleyecektir. Kişi tarafından hangisi kolay tedarik edilebilirse o malzeme medyum hocaya verilir ve işlem böylelikle başlamış olur.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkileri Nelerdir?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt alan kişiler tabii ki etkilerini de bilmek isteyeceklerdir. Bu etkiler büyü yapım işlemi tamamlandıktan yaklaşık 9 gün sonra görülmeye başlar. Erkek bireyin cinsel bir münasebete gireceği sırada etkisi kolaylıkla anlaşılmaktadır. Hatta büyü yapılırken akılda olan niyet kişinin tamamen cinsel dürtülerini yok etmek ise erkek birey cinsel münasebete girmeye teşebbüs dahi etmek istemeyecektir.

Erkek birey bu durumu fark ettiğinde şikayetini dile getirmeye çekinecektir. Eğer ki büyüyü yaptıran kişi eşi değilse durumu eşi de fark edecektir. Fakat ilk başta büyü olabileceği akıllarına gelmeyecektir. Kişiler çözümü doktorlarda aramaya başlayacaktır. Fakat ne yazık ki bu büyünün etkilerini hiçbir ilaç ve hiçbir doktor kesinlikle yok edemeyecektir. Yalnızca medyum hocalar büyü bozma işlemi yaparak etkileri ortadan kaldırabilir.

Aynı zamanda unutulmaması gereken bir husus da vardır. O husus kişilerin pişman olup bu büyüyü bozmak için kısa zaman içinde medyuma başvuramayacaklarıdır. Büyü yapma işlemi gerçekleştikten sonra bozulabilmesi için üzerinden en az bir ay yani yaklaşık otuz günlük bir sürenin geçmesi gerekir. Ancak bu süre zarfından sonra yapılan işlemler geçerli olacaktır. Bu yüzden de büyüyü yaptırmadan önce kesinlikle kararlı olunmalıdır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Genelde görülen amacının aldatılan bir bireyin bu duruma son vermek istemesi olduğunu belirtmiştik. Aynı zamanda platonik âşık olan kişilerin de aşk duygusu beslediği kişiye yaptırdığı da bilinen bir gerçektir. Aşkına karşılık bulamayan kişiler âşık oldukları kişinin gözü başka hiç kimseyi görmesin diye bu büyüyü yaptırabilmektedir. Ayrıca bu sayede kişi kadınlara karşı hiçbir şekilde cinsel istek duymayacaktır.

Bir erkeğe karşı intikam duygusu besleyen kadınlar onların elinden erkekliğe dair her şeyini almak isteyebilirler. Böyle durumlarda da erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu akıllarına gelmektedir. Hemen araştırmaya koyulan kadın bireyler etkilerinin ve sonuçlarının fazlasıyla kuvvetli olduğunu öğrendiklerinde bu büyü yöntemini icra etmeleri için medyum hocalara hiç vakit kaybetmeden başvurmaktadırlar.

Bu büyü yakın temasta bulunma ihtimali olan kişilere karşı yapılabilmektedir. Öyle ki etki altına alınmak istenen kişinin yanına gitmeden onun saç telinin, kan damlasının veya tırnak parçasının alınması mümkün değildir. Bu sebeple kadınların eşlerine yaptırdıklarında daha kuvvetli etkilerinin görüleceğini belirtmiştik. Yalnız yakın temasa giremeyecek kişiler için de tabii ki medyum hocaların belli çözümleri vardır. Yani bu kişilere uygulama yapılamayacağını düşünmek yanlış olur.

Yakın temasta bulunamayacak kişiler için medyum hocaların üreteceği bazı çözümlerden bahsedecek olursak;

Bu uygulama için özel bir durumdan söz edilir. Üçüncü bir kişi eğer ki evli iki bireyin arasına girmek isterse bu özel durum geçerli olacaktır. Araya giren kişi evli olan bireylerin cinsel hayatlarını bitirmek için bu büyüye başvuracaktır. İki kişi arasındaki çekimi yok etmeye çalışan kişi kötülük amacı güderken bazı durumlarda ailenin evine giremeyebilir. Tam da bu noktada medyum hocalar özel durumlar üretecektir.

Uzaktan erkeklik bağlama büyüsü yapmak herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Çok zor bir uygulama olduğu için mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından uygulanması gerekir. Ayrıca kötü niyetle yapıldığı için bu büyünün kara büyüler sınıfına girdiğini belirtmiştik. Bu durum da aynı şekilde tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinde işlemin mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılması gerektiğini destekleyici niteliktedir. Kendileriyle yüz yüze görüşme sağlandığında kendileri şüphesiz ki fiziksel yaklaşmaya gerek olmadan kusursuzca işlemi gerçekleştirip cinsel arzuları yok edeceklerdir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kadınlar eşlerinde veya sevgililerinde olumsuz yönde değişiklikler fark ettiklerinde bu duruma çözüm bulunması için medyum hocalara başvurmaktadırlar. Eğer ki bu olumsuz yöndeki değişimler erkek bireylerin cinsel arzu ve istekleri üzerindeyse erkeğin erkeklik bağlama büyüsü etkisinde olduğu tahmin edilir. Yalnız sıradan yani medyumluk sıfatına erişmeyen kişiler bundan hiçbir zaman kendi kendilerine emin olamazlar. Ancak medyum hoca duruma kesinlik kazandırabilir.

Kara büyü uygulamaları arasında olan bu büyüye maruz kalanların akıllarında erkeklik bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu belirmektedir. Aslına bakılırsa insanların aklına büyü ihtimali öyle hemen gelmez. Uzun süreler düşünüldükten sonra bir şüphe uyanır ve sonrasında büyünün varlığından emin olmak adına medyum hocaya başvururlar. Medyum hocalar da büyünün varlığını tek bakışıyla anlayabildiği için kişilerin bu durumdan kurtulması çok kısa zaman içinde gerçekleşecektir.

Aynı zamanda erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır araştırması yapıldıktan sonra bu büyüden nasıl korunmak gerektiği de bu büyü ile ilgili bilinmesi gereken mevzulardan bir tanesidir. Korunmak için yapılabilecek en güzel eylem takdir edersiniz ki Felak ve Nas surelerini okuyarak Allah’a sığınmaktır. Bu sayede kara büyülere karşı bir kalkan oluşturmuş olacaksınız. Ayrıca en az Felak ve Nas sureleri kadar etkili olan Ayet-el Kürsi de dillerden düşmemelidir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Belirtileri

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuyla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaştıktan sonra bu işlemin etkilerini de merak ediyor olmanız gayet normaldir. Bu etkilerden bahsedecek olursak;

  • Erkek bireyin sebepsiz yere sinirlendiği ve bu sinirinin sebebini kimseye anlatamadığı görülür.
  • Kişi psikolojik olarak derin bir travma yaşar ve bu durum asosyalliğe yol açacaktır.
  • Etki altında olan kişi mutsuzluğa sürüklenecektir. Etrafındaki kişilere de bu ruh halini yansıttığı için onları da mutsuz edecektir.
  • Tıbbi yardım almaya ihtiyaç duyacaktır ama hiçbir ilaç mağduriyetini çözmeye yaramaz.
  • Durumun psikolojik olduğu düşünülebilir fakat bu doğru olmadığı için psikolojik çözümler aranması durumun çözülemeyeceği anlamına gelecektir.
  • Kişi derdini kimseye anlatamadığı için depresyona girecektir ve etrafa karşı saldırgan bir hal alacaktır. Ailesi de dahil çevresindeki herkesin kalbini kıracak bir potansiyele sahiptir.
  • Büyü eğer kısa süreli etkiler göstermesi için yapıldıysa bir süre sonra tüm bunlar yok olacaktır. Fakat bu niyetle yapılmadıysa beklenen etkiler ömür boyu sürecektir.

Bu belirtiler dışında daha pek çok durum meydana gelebilir. Bunlar kişiye ve niyete göre değişiklik gösterebileceğinden hepsini saymak imkansızdır. Ancak medyum hocayla yüz yüze görüşme sağladığınızda kendisinden tüm belirtileri ayrıntılı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca bu belirtilerin kesinlikle hafife alınmaması gerektiğini, şakaya gelmeyeceğini de aklınızdan çıkartmamalısınız. Vakit kaybetmeden çaresini bakılması gereklidir.

Eğer ki bu belirtileri yakınınızda gördüyseniz ya da erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır merakınız varsa işinin ehli bir medyum hocaya başvurmalısınız. İhtiyacınız olan medyumu da an itibariyle keşfetmiş bulunuyorsunuz. Olağanüstü yetenekli medyumun büyüyü ortadan kaldırması ve yapması çok kısa zaman içinde gerçekleşecektir. Kendisi bir telefon kadar yakınınızda ve her daim hizmetinizdedir.