1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri

/ 7 Ağustos 2021 / 2.755 / yorumsuz
1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri

1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri

1 günde bağlama büyüsü ve etkileri siz değerli okuyucularımıza bu yazımızda anlatılacaktır.  Yazının bütününde 1 günde bağlama büyüsü ile ilgili olan tüm sorularınız detaylı bir şekilde açıklanacaktır. Konumuzun detaylarına geçmeden önce bağlama büyüsünün ne olduğu ve neden yapıldığı bilinmelidir.

Bağlama Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Bağlama büyüsü hem iyi niyetli hem de kötü niyetli büyüler arasında sayılabilir. Çünkü bağlama büyüleri iyi amaçlara hizmet ettiği kadar kötü amaçlara da hizmet eder. Bu nedenle birçok çeşit bağlama büyüsü bulunur. Bu büyüler öncelikle niyetlere göre daha sonra da büyü sırasında kullanılan malzeme ve yapılan ritüellere göre değişiklikler gösterir. Günümüzde daha çok belli bir ilişkiyi bağlılık içinde yaşamak isteyenler tarafından kullanılır. Bu kişiler bağlama büyüsünü aşk temeline oturtur ve sevgilerini güçlendirmek ya da sevgi oluşturmak için bu büyüye başvururlar.

Aşk ve sevgi gibi manevi faydaların dışında maddi çıkar sağlamak için mal, para gibi şeylere de bağlama büyüsü yapıldığı sıklıkla görülür. Bunlar bağlama büyüsünün iyi niyetli kısmının örnekleridir, kötü niyetle yapıldığında kişinin kısmetini kapatma, erkekliğini bağlayıp cinsel yetersizlik yaşamasını sağlama gibi büyü yapılan kişinin hayatının olumsuz etkilenmesine yol açan çeşitleri de vardır. Her iki niyet için de oldukça dikkatli yapılması gereken ve belli bir uzmanlık gerektiren büyülerdir. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptırmadan önce kesinlikle uzman bir medyumdan yardım almak gerekir.

1 Günde Bağlama Büyüsü

1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri
1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri

Çağlar boyunca yapılan bağlama büyüsü çeşitleri arasında 1 günde bağlama büyüsü en çok kullanılan çeşitlerden biri olmuştur. Büyünün yapımının ve etki süresinin hızlı olması özellikle aceleci aşıklar için oldukça cezbedici bir özelliktir. 1 günde bağlama büyüsü sayesinde, beklenmeyen ve istenmeyen ayrılıklar hızlı bir şekilde giderilebilir, platonik aşıklar aşklarına hızlı bir şekilde kavuşabilirler. Tarihinin eski olmasından da anlaşılacağı gibi çok kadim büyüler arasında yer alan büyüdür. Çağlar boyunca sayılamayacak kadar fazla kişinin başvurduğu bu büyü doğru yapıldığında çok tesirli bir büyüdür. Büyünün doğru yapılabilmesi için gerçek bir medyumla çalışılması gerektiği unutulmamalıdır. Ancak hakiki bir medyum kişinin ihtiyacı olan büyüyü bilir. Kişinin ihtiyacı olan büyünün malzeme, ritüel ve dua bilgileri de yine hakiki bir medyum tarafından bilinir. Büyünüzün tesirli olabilmesi için büyüye başlamadan önce bu önemli bir konudur.

 

 

1 Günde Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır?

1 günde bağlama büyüsü birçok insan için farklı farklı durumlarda yaptırılmıştır. Örneğin:

 • Platonik aşk yaşayıp âşık oldukları kişiye açılamayanlar ya da âşık oldukları kişiden istedikleri yanıtı alamayanlar, hızlı bir şekilde sonuç almak için başvurmuştur.
 • İlişki içerisinde olduğu partnerinin kendisini çok sevdiğinden emin olamayan kişiler sıklıkla başvurmuştur.
 • Bir an önce evlenmek isteyen ve sevdiği kişiyi buna ikna edemeyenler başvurmuştur.
 • Nişanlısının, sözlüsünün, sevgilisinin ya da eşinin kendisine eskisi kadar ilgi göstermediğini düşünen kişiler yaptırmaktadır.
 • İlişki yaşadığı partnerinden çevre ya da aile baskısıyla istemeden ayrılan kişiler, ilişkilerini devam ettirmek için tercih etmiştir.
 • İlişki yaşadığı partnerinin sadakatinden şüphe duyan kişiler de bu şüphelerini gidermek için 1 günde bağlama büyüsü yapımına başvurmuştur.

1 Günde Bağlama Büyüsü Etkileri

1 günde bağlama büyüsü birçok olumlu etkisi olan büyülerden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişide sadece olumlu duyguların arttığı gözlemlenmiştir. Büyü yapılan kişiler büyü yaptırana karşı öncesinde hiçbir duygu beslemese bile bir anda yoğun duygular beslemeye başlayacaktır. 1 günde bağlama büyüsü ve etkileri şöyledir:

 • Büyü yapılan kişi bağlama büyüsünün etkisiyle gece yarıları uykularından uyanmaya başlar. Uykusundan uyanan kişi büyü yaptıran kişiyi düşünmekten ve özlemekten düzensiz uykulara sahip olur.
 • Büyü yapılan kişide çeşitli duygu ve davranış değişiklikleri meydana gelir. Eğer büyü yaptıran kişiyle daha önceden tanışıyorsa onunla yaşadığı güzel anları aklından atamaz. Ve sürekli daha güzel anlar yaşamanın hayalini kurmaya başlar.
 • Büyü yaptırılan kişi sık sık baş ağrısı şikâyeti çekmeye başlar. Bu şikayetleri nedeniyle hasta haneye başvurabilir. Ancak hiçbir şekilde yaşadığı baş ağrılarının nedeni belirlenemez ve tedavi uygulanamaz. Bu baş ağrıları yalnızca büyü yaptıran kişinin yakınına gelindiğinde son bulur. Bu durum geçicidir.
 • Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişi dışında kimseyi güzel bulmamaya başlar. Bu da beraberinde büyü yaptıran kişiye olan sadakati getirir. Ve ilişkide aldatılma olmamasını sağlar.
 • Evli çiftler bu büyüyü kullandıkları takdirde evine bağlı olmayan kişi evine bağlanacaktır. Evine ve ailesine daha çok zaman ayırmaya başlayacaktır. Ve ilgisi sadece evinin ve eşinin üzerinde olacaktır.
 • Büyü yapılan kişi dünya da yaşayabileceği hiçbir olaydan büyü yaptıranla yaşadığı şeyler kadar zevk almayacaktır.
 • Büyünün ilk yapıldığı zamanlarda büyü yapılan kişi sık sık dalmaya başlayacak, kendini halsiz hissedecek ve derin düşüncelere dalacaktır. Ama bu durum kısa sürecektir. Büyü yaptıran kişiyle mutluluğu yakaladığında bu olumsuz durumlar ortadan kalkacaktır.

1 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmak isteyen kişiler kararlarını verdikten sonra mutlaka işinde profesyonelleşmiş bir medyum bulmalıdırlar. Bulunan uzman medyuma büyü yaptırmak isteyen kişi ne niyetle büyü yaptırmak istediğini anlatır. Medyum kişinin niyetine göre büyü yapılıp yapılamayacağını anlar eğer büyü makul bir niyete sahipse hangi büyünün yapılması gerektiğini söyler. Eğer büyü yaptırmak isteyen kişi hızlı yapılan ve hızlı etki gösteren bir bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsa, 1 günde bağlama büyüsü bu durumda kullanılması en doğru büyü olacaktır. Medyum kişinin yıldız haritasından da yardım alarak büyü yaptıran kişinin en yoğun enerjiye sahip olduğu zaman dilimini belirler.

Büyünün hızlı etki etmesi için enerji yoğunluğu çok önemlidir. Büyü seçilip büyünün yapılacağı tarih belirlendikten sonra medyum bazı bilgiler ve eşyalar ister. Bunlar büyü yapılan ve büyü yaptıran kişinin isim ve soy isimleri, anne isimleri, her iki kişinin de yakın tarihte çekilmiş bir adet fotoğrafı ve büyü yapılacak kişiye ait herhangi bir özel eşyadır. Medyum edindiği bu bilgiler ve eşyaları büyünün yapım aşamasında kullanır. Bu büyü yapımında bazı tılsımlı sözler, dualar ve vefkler kullanılır. Medyum yaptığı kısa bir ritüelde kişiye ve büyüye özel vefkler hazırlayacaktır. Hazırlanan vefklerin nasıl kullanılacağı, nerelere saklanacağı ve ne kadar süre saklanacağı gibi bilgileri medyum, büyü yaptıran kişiye iletecektir.

Büyünün etkisini kısa zamanda ve doğru bir şekilde vermesi için medyumun yanıltılmaması ve medyuma güvenilmesi gerekmektedir. Medyuma niyet yanlış aktarılırsa yanlış büyü seçimi sonucu istenen sonuçtan farklı durumlarla karşılaşılabilir. Ayrıca tekrar hatırlatmak gerekir ki büyüyü yalnızca gerçek bir medyum yapmalıdır. Çünkü medyum olmayan kişiler hazırlanması gereken vefkleri hazırlayamaz, okunması gereken dua ve tılsımlı sözleri bilemezler. Bu adımlar atlanırsa büyü tutmayacaktır. Bu bilgiler uzun araştırmalar ve birikmiş deneyimler sonucunda medyumlar tarafından bilinir hale gelmiştir. Sıradan insanlar tarafından kolay ulaşılabilecek bilgiler değildir. Bu nedenle büyü yaptırmaya karar veren kişilerin bir medyumla çalışması şarttır.

1 Günde Bağlama Büyüsü Zararlı mıdır?

1 günde bağlama büyüsü ve etkileri, tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de bazı riskler vardır. Bu riskler büyünün doğru bilgilendirilmiş, gerçek medyumlar tarafından yapılması sayesinde ortadan kaldırılabilir. Her büyü de olduğu gibi büyü yapılan kişi de başta halsizlik, yorgunluk ve baş ağrısı gibi şikayetler olması normaldir. Kimi insan kısa süreli minik depresyonlarda yaşayabilir. Uzun uzun dalışlar, anlatılanları idrak etmede zorluk yaşanması ve kafanın bir türlü toplanamaması gibi sorunlar kişilerin gözünü korkutmamalıdır. Çünkü büyü kişilerin iradeleri üzerine yapılır ve bünyesinin birtakım tepkiler göstermesi normaldir.

Bu yan etkiler kişinin irade seviyesine göre değişik zamanlar içinde bitebilir. İradesi zayıf insanlar, bir iki gün içerisinde bu yan etkilerden kurtulurken iradesi güçlü insanlar bir hafta boyunca bu yan etkilerle baş etmek zorunda kalabilir. Ancak daha önce de belirtildiği gibi bir gün ya da bir hafta ciddiye alınacak süreler değildir. Kişilerin büyü sonucu yaşanacak mutluluklar için ödedikleri küçük bir bedeldir. Ama unutulmamalıdır ki büyünün yanlış kişiler tarafından yapılması büyünün ya tutmamasına ya da yanlış tutmasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda büyünün tutmaması yanlış tutmasından daha iyidir.

1 günde bağlama büyüsü medyum olmayan bir kişi tarafından yanlış yapıldığında bazı kötü yan etkileri olur. Bu yan etkiler genelde nedeni belirlenemeyen hastalıklar olarak karşımıza çıkar. Kişiler hastanelerde uzun zamanlar geçirse ve her türlü tahlile girse de bu hastalıkların nedeni ve tedavisi belirlenemez. Kişinin fiziksel olarak yaşadığı bu rahatsızlıklar ona derin ağrılar ve acılar yaşatır. Bu fiziksel zararın dışında yanlış yapılan büyüler kişilerin ruhsal sağlıklarını da olumsuz etkileyebilir. Yanlış yapılan büyülerde kişilerin bazı sorunlarla karşılaştığına rastlanmıştır. Kişiler olmayan sesler duyar ve olmayan siluetler görürler. Bu görüntü ve sesler kişileri korkutur ve ruhsal acılar verir. Bu nedenle diğer tüm büyüler de olduğu gibi 1 günde bağlama büyüsü yapılırken de işinde uzman bir medyumla anlaşmak gerekir. İşinde uzmanlaşmış medyum büyüyü doğru yapacak ve büyü yaptıran kişileri doğru yönlendirecektir. Bu sayede tüm bu kötü etkilerden korunmuş ve amaçlarına ulaşmış kişiler mutluluğu yakalayacaklardır.

1 Günde Bağlama Büyüsü Bozulur mu? Nasıl Bozulur?

1 günde bağlama büyüsü çoğu gerçek medyum tarafından kötü niyetlerle yapılmaz. Ama işinde uzmanlaşmış her medyum kötü niyetle yapılan büyüyü bozmanın yolunu bilir. Büyü bozma işlemleri genelde büyü yapma işlemlerinden daha zor ve sıkıntılı bir süreç olarak karşımıza çıkar. Ancak profesyonel yardım alındığında kişiler istenmeyen bu büyünün bozulmasını sağlayabilirler. Büyünün bozulma işleminden önce büyünün tespit edilmesi gerekir. Büyü tespit işlemi doğa üstü varlıklardan alınan enerjiler sayesinde uzman medyumların yapabildikleri bir işlemdir. İşinde uzman bir medyuma sıkıntılarınızı anlattığınızda büyü etkisi altında olup olmadığınızı kolayca anlayabilecektir.

Bu nedenle büyü etkisi altında olduğum ya anlaşılmazsa korkusu yaşamaya gerek yoktur. Büyü tespit edildikten sonra birkaç aşamadan oluşan bir büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Büyü bozma işlemine başlanırken medyumun sorduğu sorulara doğru cevaplar vermek gerekir. Yaşanan etkilerden ve düşüncelerden utanıp saklamak büyü bozum işleminin yavaşlamasına hatta işe yaramamasına neden olabilir. Bu nedenle kişilerin çalıştıkları medyumlarına güvenmeleri gerekir. Medyum büyüyü bozmak için kişiye özel tılsımlar yazacak ve dualar okuyacaktır. Yazılan tılsımların nasıl ve ne kadar süre saklanacağı bilgisini çalışılan medyum kişiye söyleyecektir. İnternette aratılan büyüden korunma büyü bozma dualarının yeterli olmadığının bilinmesi gerekir. 1 günde bağlama büyüsü bozma işlemi için medyum şarttır.