At Nalı Büyüsü Nedir?

/ 7 Ağustos 2021 / 3.841 / yorumsuz
At Nalı Büyüsü Nedir?

At Nalı Büyüsü Nedir? At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? Okumakta olduğunuz bu yazımızda at nalı büyüsü ile ilgili birçok sorunuz cevaplanacaktır. At nalı büyüsü ile ilgili sıklıkla sorulan ve merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle tanımı konusunda sizi aydınlatmak isteriz.

At Nalı Büyüsü Nedir?

At Nalı Büyüsü Nedir?
At Nalı Büyüsü Nedir?

At nalı büyüsü eski zamanlardan beri sıklıkla tercih edilen büyülerden biridir. Eski zamanlardan beri sıklıkla tercih edilmesinin sebebi rahat bir yapımının olması ve hızlı etki vermesiyle bilinmesidir. At nalı büyüsü genellikle ilişkilerde kişiler arası sevgi bağını arttırmak, ayrılmak istemeyen sevgililerin asla ayrılamamalarını sağlamak için yapılır. At nalı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere at nalı kullanılarak yapılır. Ayrıca genelde kadınlardan ziyade erkekler üzerinde çok etkili olduğuna dair bir söylenti vardır. At nalı büyüsü erkekler üzerinde ne kadar etkiliyse kadınlar üzerinde de bir o kadar etkilidir. Eski zamanlardan beri uygulanan at nalı büyüleri yüksek oranda fayda sağlamıştır. At nalı büyüsü sayesinde nice evlilik ve ilişki kurtulmuş, kişiler partnerlerine bir ömür boyu aşk ve sadakatle bağlanmıştır. Bu büyünün tutmasındaki en önemli faktör at nalı büyüsünün yalnızca gerçek medyumlar tarafından yapılıyor olmasından kaynaklanır.

 

 

At Nalı Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

At nalı büyüsü nedir sorusundan hemen sonra at nalı büyüsü tek çeşit midir sorusu akıllara gelir. At nalı büyüsü tek çeşit değildir. Çünkü bu büyünün yapımında kullanılan malzemelerin ve büyü sırasındaki ritüellerin farklılaşmasıyla değişik çeşitlere ayrılır. En bilinen at nalı büyüsü çeşitleri şöyledir:

  • Kırmızı kurşun kalem kullanılarak yapılan at nalı büyüsü
  • Tırnak kullanılarak yapılan at nalı büyüsü
  • Toprak kullanılarak yapılan at nalı büyüsü
  • Fotoğraf kullanılarak yapılan at nalı büyüsü

At nalı büyüsü çeşitli malzemeler ve ritüellerle yapılmasına rağmen hepsi oldukça etkilidir. Genellikle aynı amaca hizmet eden at nalı büyüsü çeşitlerinden hangisini seçeceğinize danıştığınız medyum kolayca karar verebilecektir. Çalıştığınız medyum işinde uzman bir kişi olacağı için anlattıklarınızdan ihtiyacınız olan büyüyü anlayacak ve sizi doğru yönlendirecektir.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nasıl yapılır sorusunun birden fazla cevabı bulunur. Çünkü at nalı büyüsü tek çeşit değildir. Bu nedenle seçilen çeşidine göre yapılır ve bazı farklılıklar gösterir. Okumakta olduğumuz bu yazımızda farklı at büyüsü çeşitlerinin nasıl yapıldığının cevabını bulabileceksiniz. Ancak nasıl yapıldıklarına geçmeden önce önemli bir uyarı yapmak gerekir. At nalı büyüsünün seçilen hangi çeşidi olursa olsun kesinlikle bir medyum tarafından yapılması gerekir. Çünkü büyü yapımı ciddi bir iştir ve ancak gerçek medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kırmızı Kurşun Kalem Kullanılarak Yapılan At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? En kolay at nalı büyüsü yapımı yöntemlerinden biri olan kırmızı kurşun kalem kullanılarak yapılan at nalı büyüsü kendi içerisinde ufak püf noktalar barındırır. Öncelikle büyü sırasında kullanılan kırmızı kalemin kesinlikle daha önce kullanılmamış yani yeni olması çok önemlidir. Çevrenizde daha önce kullanılmış bir kalemin kullanılması boş bir çaba olacak ve büyü etkisi görülemeyecektir. Yeni bir kalem aldıktan sonra ucunun besmele çekilerek açılması gerekir. Tabi kalem açacağının da kırmızı kalem gibi yeni olması oldukça önemlidir.

Büyünün adını temel maddesi olan kırmızı kalemden almasından da anlaşılacağı üzere, büyü de kırmızı kalemle yazılan yazıların, çizilen çizgilerin önemi oldukça büyüktür. Tüm bu hazırlık çalışmalarının bitmesiyle alınan a4 kâğıdı üzerinde kırmızı kalem kullanılarak yapılan at nalı büyüsü için çalışmaya başlanabilir. Öncelikle a4 kâğıdı üzerine büyü yapılacak kişinin ismi ve soy ismi 10 kez tekrar tekrar yazılır. İsim yazılma işlemi sırasında her yazım sırasında büyü yapılacak kişinin ismi sesli bir şekilde tekrarlanarak söylenir. İsim ve soy ismin yazımından sonra yazım aşamasından çizim aşamasına geçilir. Bu aşamada a4 kâğıdı üzerine büyü yapılacak kişinin en benzer halinin çizilmesi gerekir. Büyü yapılacak kişinin çizilen resminin üzerine yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafı yapıştırılır. Bu yapıştırma işlemi tutkal ve türevleri ile yapılmamalıdır. Yapıştırma işlemi için yalnızca bant kullanılmalıdır. Bu aşamadan sonra yalnızca medyum tarafından bilinen bazı dualar, tılsımlar yazılır.

Daha sonra büyü sırasında yazılan tılsımlar, dualar ve çizimler büyü yaptıran kişiye verilir. Büyü yaptıran kişi büyü sırasında kullanılan tüm bu materyalleri 3 gün boyunca yatağının altında saklamalıdır. 3 günlük bekleme süresi geçtikten sonra materyaller yatak altından alınır ve büyü yaptırılan kişinin evine gidilir. Büyü yapılan kişinin evinin kapı eşiğine yazılıp, bekletilen dualar saklanır. Saklanan bu duaların 7 gün boyunca orda durması gerekir. 7 günlük bekleme süresi geçtikten sonra büyü yapılan kişinin evine gidilir ve kapı eşiğine saklanmış olan büyülü dualar alınır. Büyü bu aşamayla tamamlanmış olur. Bundan sonra büyü yaptıranın yapması gereken tek şey medyumu tarafından belirtilen tesir süresini beklemektir. Yeniden hatırlatmak gerekir ki diğer büyülerde olduğu gibi at nalı büyülerinde de deneyimli bir medyumdan yardım almak zorunludur.

Tırnak ile Yapılan At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? Tırnak ile yapılan tür adından da anlaşılacağı üzere ham maddesi tırnak olan bir büyüdür. Çabuk etki etmesiyle ünlü olan tırnak ile yapılan at nalı büyüsü uzun zamandır kullanılan büyüler arasındadır. Tırnak ile yapılan at nalı büyüsünün iki önemli maddesi bulunur. Bu maddelerden ilki büyünün adında da geçen tırnaktır. İkinci önemli maddesi ise at nalı celbidir. At nalı celbinin nasıl yazıldığı sıradan insanlar tarafından bilinmez. Çünkü at nalı celbini yalnızca kendini bu mesleğe adamış, yıllar içerisinde donanımını tamamlamış bilgili medyumlar yazabilir. Tırnak ile yapılan at nalı büyüsüne başlamadan önce büyü yapılmasının istendiği kişiye ait 2 adet tırnak bulunmalıdır. Büyü yapılan kişinin tırnağının yanında büyü yaptıran kişinin de tırnaklarının hazırlanması gerekir. Büyü yaptıran ve büyü yapılan kişiden elde edilen tüm bu tırnaklar temiz bir bez içerisinde saklanır. Bunun devamında temiz bir kâğıt alınır. Alınan bu kâğıdın üzerine çeşitli semboller yazılı olarak büyü yaptıran kişinin İbranice dilinde adının baş harfleri ve soy adının baş harfleri yazılır.

Yazılan soy adının baş harfleri, adının baş harflerine göre daha kalın yazılmalıdır. Yazılan bu yazı kâğıdın yarısına kadar tekrar tekrar yazılmalıdır. Yazı yazma işlemi sırasında sesli bir şekilde dualar okunur. Yazı yazma işlemi biter bitmez tırnaklar yazı üzerine bırakılır. Tırnakların düşmeyeceği ve kâğıdın ortasında olacağı bir biçimde kâğıt katlanır. İşin bundan sonraki kısmı en zor kısımdır. Büyü yapılması istenen kişinin cebinin bir köşesine tılsım dikilmesi gerekir. Bu işlemin zorluğu kadar etkisi de vardır. Büyü süresince en güçlü etkiyi bu tılsım verir. Bu nedenle muhakkak dikilmelidir. Bu büyünün en püf noktası ise büyü yapılan kişinin büyüyü bulmamasından geçer. Çünkü büyü yapılan kişi büyüyü bulursa büyü tutmaz ve etkisini gösteremez. Bu nedenle tılsımın oldukça dikkatli bir şekilde cebin iç kısmına dikildiğinden emin olmalısınız.

At Nalı Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? At nalı büyüsü birden fazla yapılma nedenine sahiptir. Bunlardan en sık görünenleri şöyledir:

  • Kişi yaşadığı yeri ve çevresindeki insanları sevmiyorsa at nalı büyüsüne başvurabilir.
  • Kişi beraber olduğu kişiye güvenmiyor ve söylediği sözlere inanmıyorsa bu büyüye başvurabilir.
  • Aşk ilişkilerinde, kişiler arasında durup dururken kavgalar çıkıyor, en ufak şeyler tartışma konusu oluyorsa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
  • İlişki içinde bulunulan partner mutluluğu ve neşeyi farklı ortamlarda, farklı kişilerde arıyorsa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
  • Beklenmedik bir anda ve hızlı bir şekilde aşk ilişkisi yaşanan kişi de beklenmeyen olumsuz davranışlar oluştuysa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
  • Aşk ilişkisi yaşayan bireyler birbirlerini çirkin ve istenmeyen yaratıklar olarak görmeye başladıklarında, birbirlerine tahammül edememe seviyelerine geldiklerinde at nalı büyüsüne başvurabilirler.

At Nalı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

At nalı büyüsü birçok farklı durumda yapılır. Bu nedenle birçok farklı etkisi bulunur. Bu etkiler genelde pozitif etkilerdir. At nalı büyüsü sayesinde büyü yaptıran kişinin ve büyü yapılan kişinin mutluluğu hedeflenir. Kişilerin üzücü ayrılıklar yaşamaması, eğer ayrılıklar önlenemediyse bu ayrılıkların bir an önce bitmesi ve ömür boyu sürecek mutlu ilişkilerin oluşturulması için başvurulur.

At Nalı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

At nalı büyüsü insanların mutluluğa ulaşmasında kolay ama etkili bir yol olarak görüldüğü için sıkça tercih edilir. At nalı büyüsünün sık tercih edilmesinin bir sebebi de büyünün kolay yapımı kadar hızlı etki göstermesinden kaynaklanır. Tabi etki süresi büyünün çeşidine, büyü yapılan kişiye ve büyüyü yapan medyuma göre değişmektedir. Genel bir süre belirtmek gerekirse at nalı büyüsü 2 hafta ila 40 gün arasında etkisini gösterir. Büyü yapılan kişinin iradesinin ne denli güçlü olduğu ve büyüyü yapan medyumun ne kadar deneyimli olduğu bu süreyi belirlemede önemli etkenlerdir.

Tabi büyünün etkisini gösterme süresi önemli olduğu kadar, ne kadar süre etkili olacağı da önemlidir. Deneyimsiz ve sıradan kişilerin büyüleri genelde tutmamaktadır ama şayet olağanüstü bir durum oldu ve tuttu diyelim. Bu durumda da büyü oldukça kısa ömürlü olacaktır. Çünkü medyum olmayan sıradan bir kişinin uzun tesirli bir büyü yapmasının imkânı yoktur. Medyum olmayan kişi büyü sırasında mutlaka eksik bir adım bırakır. Çünkü gerekli dualar ve tılsımlar oldukça gizli bilgilerdir. Hatta çoğu medyum bu gizli bilgileri öğrenmek için yıllarca süren çalışmalar yapar ve birçok deneyim kazanır. Ancak edinilen bilgiler ve deneyim büyünün uzun ömürlü ve yüksek tesirli olmasını sağlayabilir.

At Nalı Büyüsü Zararlı mıdır?

At nalı büyüsü ile ilgili sık sorulan sorulardan biri de at nalı büyüsünün büyü yaptırana ya da büyü yapılana bir zararı olup olmadığıdır. Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Diğer tüm büyüler de olduğu gibi doğru medyum, doğru malzeme ve doğru ritüelle yapılan at nalı büyüsünün büyü yaptırana da büyü yapılana da hiçbir zararı yoktur. Ancak büyüyü hakiki bir medyum yapmazsa bazı olumsuz sonuçlar oluşabilir. Bu olumsuz sonuçlar büyü yaptırana da büyü yapılana da hem fiziki hem de ruhsal sorunlar yaratabilir. Bu olumsuz sonuçlardan korunmak amacıyla kişiler ne kadar kolay görünürse görünsün kendi başlarına büyü yapmaya kalkışmamalıdır. Büyü oldukça ciddi emek ve bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Bu nedenle at nalı büyüsü yaptırmak isteyen kişiler muhakkak bir medyumdan yardım almalıdır.