Kısmetiniz Açık Mı Kapalı Mı?

/ 13 Nisan 2021 / 1.727 / yorumsuz
Kısmetiniz Açık Mı Kapalı Mı?

Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusu ile hemen herkes bir gün karşılaşmaktadır. Kısmet genelde evlilik ile ilgili konularda ilk olarak akla gelmektedir. Ancak sadece evlilik için değil, iş hayatı ya da arkadaş hayatından da kısmet açıklığı oldukça önemlidir. Bu nedenle öncelikle hangi konuda kısmetin kapalı olduğunun bulunması gerekmektedir.

Bu işlem için uzman medyum hocalar ile irtibata kurulabilmektedir. Bunun dışında kişi kendi kısmetini açmak için de bazı dualar okuyabilir. Ancak kişiye büyü yapılmış ise mutlaka uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Bunun dışında Yaradan tarafından verilen bir imtihan ise yapılacak işlem ise dua etmek ve Allah’tan bu imtihanı hayırlısı ile üzerinden almasını istemektir.

 • Felak
 • Nas
 • Ayet-el Kürsi
 • Fetih Suresi
 • Fatiha

Bu sureler Kuran’da geçen en etkili surelerdir. Kısmet açılması ve işlerin hayırla iyi olması için duanın yanında bu sureler oldukça yararlıdır. Ancak bunun dışında büyü ile yapılan bir işlem var ise mutlaka uzman bir yardım alınması gerekmektedir.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusuna maruz kalan kimselerin en çok merak ettikleri konulardan biri kısmet açma büyüsü nedir sorusudur. Kısmet açma büyüsü kişinin kısmetinin açılması ve hayırlı bir hayatının olması için yapılmaktadır. Uzman bir yardım alınarak yapılmalıdır. Bunun için referans sahibi ve uzun yıllardır deneyimli kimseler ile çalışmak gerekmektedir.

Bu büyü ile sadece evlenemeyen kimseler değil, evliler ve işleri rast gitmeyenler de yaptırabilir.

 • Evlenemeyen ve hayırlı bir eş bulamayanlar
 • Eşleri ile arası iyi olmayanlar
 • Evli olup bebeği olmayanlar
 • İşleri rast gitmeyenler

Bu kimseler başta olmak üzere hemen herkes bu büyüyü yaptırabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken iki husus bulunmaktadır. Birincisi sadece iyi niyetli olarak yapılmalıdır. İkincisi ise mutlaka uzman bir yardım alınmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır sorusu da merak edilen konulardan biridir. Kısmet açma büyüsü yapılışı için uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Çünkü her büyüde olduğu gibi bu büyüde de yapılacak herhangi bir yanlış ya da hata geri dönüşü olmayan sonuçları beraberinde getirebilir. Bu nedenle uzman bir yardım alınması gerekmektedir.

Her büyü esas olarak aynı şekilde yapılmaktadır. Sadece okunan dualar ve hüddamlar değişiklik göstermektedir. Ancak her büyüde mutlaka doğa üstü varlıklar kullanılmaktadır. Bu nedenle dikkatli olunması gerekmektedir. Farklı yöntemler ile yapılan kısmet açma büyüleri mevcuttur. Bu nedenle uzman medyum sizin vereceğiniz bilgilere göre işlem yapacaktır ve size en uygun olanı uygulayacaktır.

Kısmet Açma Duaları

Kısmet açma duası sadece büyü yapılırken değil, günlük hayatta da işlerin rast gitmesi için olunmalıdır. Duanın herhangi bir zararı olmadığı gibi aksine yararı da bulunmaktadır. Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusuna maruz kalan herkes tarafından merak edilen konuların başında da kısmet açma duaları gelmektedir.

Genelde Kuran’da geçen ayetler dua olarak okunmaktadır. Dua bir Müslüman için en büyük nimettir. Yaradan’dan istenen şeyin en iyi şekilde dile getirilmesidir. Bu yol ile insan Allah ile konuşmakta ve dertlerini ona iletmektedir. Büyü yapılırken de her türlü gelecek hayrın Allah’tan geldiği bilincinde yapılması gerekmektedir.

Kanatlı Hayvan Keserek Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüleri içerisinde en çok dikkat çekenlerinin başında kanatlı hayvan keserek kısmet açma büyüsü gelmektedir. Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusu ile karşılaşan ve kısmet açmayı araştıran herkes tarafından mutlaka duyulan bir büyü türüdür.

Bu işlemi yapmak için uzman medyum hocası ile irtibata geçilir. Ancak direkt olarak bu işlem yapılmaz. Medyum kişinin durumuna bakar ve ona göre bir yol haritası çıkarır. Eğer kişiye bu şekilde bir işlem yapılması gerekiyor ise ona göre işlemlere başlanır. Büyünün daha hızlı şekilde tutması için de kanatlı kuşlardan bazıları kesilir.

 • Saksağan
 • Serçe
 • Papağan

Bu büyü türünde kesilebilecek hayvanlar arasında yer almaktadır. Kuşların kesilmesi esnasında yapılması gereken birtakım ritüeller bulunmaktadır. Bunların başında büyünün yapıldığı kişinin evine yakın bir bahçeye etlerin gömülmesi gerekmektedir. Kişinin evi bahçeli ise oraya gömülmesi gerekmektedir.

Diğer bir ritüel ise şudur. Eğer kişinin kısmeti 6 aydan daha uzun süredir kapalı bir vaziyette ise etler önce saksıya sonra toprağa gömülmelidir. Saksıya gömülen etin de 15 gün saksıda gömülü kalması gerekmektedir. Her iki durumda da etin yeri hiçbir şekilde yer değiştirmemelidir.

Kısmetiniz Açık Mı Kapalı Mı?
Kısmetiniz Açık Mı Kapalı Mı?

Kısmet Neden Kapanır?

Kısmet neden kapanır sorusu da bu tür bir olay ile karşı karşıya kalındığında sıklıkla sorulur. Bu durumun iki neden bulunmaktadır.

 • Yaradan tarafından kişi imtihan ediliyor.
 • Kişinin kısmetinin kapatılması için büyü yapılmış olabilir.

Bu iki durumda da yapılacak ilk işlem öncelikle Allah’a yalvarmak ve bu durumun üstünden kalkmasını istemek olacaktır. Eğer kişi imtihan oluyor ise burada duadan daha etkili bir yöntem bulunmamaktadır. Dua içerisinde kısmet açma büyüsü de dahil olmaktadır.

Eğer kişinin herhangi bir şekilde kısmeti büyü ve benzeri durumlar ile kapanmış ise burada büyü bozma tekniklerinin kullanılması gerekmektedir. Bunun için de uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Kısmetiniz açık mı kapalı mı öncelikle ona bakılması bu aşamada önemli olan konudur. Bunun için de yine uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir.

Kısmetin Kapandığı Nasıl Anlaşılır?

Kısmetin kapandığını anlamak için yapılması gereken bazı işlemler ve belirtiler bulunmaktadır. Kısmetiniz açık mı kapalı mı buna bakmak için medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Kısmeti kapalı olan kişide bulunan belirtilerin bazıları şunlardır. Bu belirtiler kısmet kapama büyüsüne maruz kalan kişiler için geçerli olmaktadır.

 • Büyünün tesirinde olan kimseler aksi davranışlar sergilerler.
 • Normalden daha kavgacı bir kişiliğe bürünürler.
 • İşler tam tersi şekilde kötüye döner.
 • Tüm ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkar.
 • Çevresinde sevilmeyen ve aksi olarak tanınan bir kimse olur.

Eğer bir büyü nedeniyle bu tür bir durum var ise tüm yapılması gerekenler uzman medyumlar tarafından mutlaka sizlere bildirilecektir. Bu nedenle her ne olursa olsun bir bilen ile görüşmek bu aşamada en doğrusu olacaktır. Yapılacak işlemler ile kısa süre içerisinde kapalı olan kısmetin açılması sağlanabilmektedir.

Kısmet Açma Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusuna muhatap olduktan sonra uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Yine uzman bir yardım sonucunda yapılan kısmet açma büyüsü tutma süresi de merak edilmektedir. Tüm işlemlerin doğru ve eksiksiz olarak yapılması sonucunda büyü kısa sürede etki edecektir.

Genel olarak 3 ile 21 gün arasında tutma süresi bulunmaktadır. Ancak bu tutma süreci işlerin yoluna girmesine başlaması ile açıklanmaktadır. Aksi takdirde hemen her şeyin düzeleceği anlamına gelmemektedir. Eğer evlilik için yapılan bir büyü ise kişinin nasipleri yavaş yavaş önüne gelecek ve kişi karar verme aşamasına gelecektir.

Yine işleri için yaptıranların da işleri yavaş da olsa hareketlenmeye başlayacak ve zaman içerisinde işler yoluna girecektir. Bebeği olmayan ailelerin ise yine belirli bir süre sonra müjdeli haber almaları kaçınılmaz olacaktır.

Kısmet Kapatma Büyüsü Nedir?

Kısmetiniz açık mı kapalı mı sorusuna büyü nedeniyle kapalı cevabı alanların en çok merak ettikleri konu kısmet kapatma büyüsü nedir ve neden yapılır sorusudur. Kısmet kapatma büyüsü karşıdaki insanın işlerinin bozulması ya da evlilik ile ilgili sorunlar yaşaması için yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Normalde büyüler mutlaka iyi niyetli olarak yapılmalıdır. Ancak bazı medyumlar para kazanmak için ya da daha farklı nedenler ile bu tür sıkıntılı büyüleri yapmaktadırlar.

Bu tür büyülerden korunmak için yapılacak en etkili yol bol bol Kuran okumaktır. Kuran ve içindeki sureler büyülerden korunmak için yeterli olacaktır. Ancak bir büyüye yakalanılmış ise dua ve sureler büyünün bozulması için ritüeller ile birlikte kullanılmaktadır.

Kısmet Kapatma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kısmet kapatma büyüsü belirtileri genelde kişi tarafından fark edilememektedir. Sorunların hep karşı taraftan kaynaklandığı inancında olunduğu için bu tür bir yol akla gelmez. Genel olarak kişinin çevresindekiler bu tür bir büyünün varlığından şüphelenirler.

 • Büyü yapılan kimse sürekli olarak aksi davranışlar gösterir.
 • Olduğundan daha sinirli ve kavgacı biri olur.
 • İş yerinde maddi ve manevi sorunlar ortaya çıkar.
 • Başta eş olmak üzere herkes ile ara açılır.
 • Çevreden git gide uzaklaşır.

Yukarıda da belirtilen bu hususlar büyünün belirtileri arasında yer almaktadır. Bu belirtiler meydana geldikten sonra mutlaka uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Kısmetiniz açık mı kapalı mı diye merak edildiği anda ya da bu tür bir durumdan şüphelenildiğinde mutlaka uzman yardım alınması gerekmektedir.

Kısmet Kapatma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur konusu da merak edilen konulardan biridir. Bunun için profesyonel yardım alınması ilk şarttır. Bu nedenle uzman bir medyum ile irtibata geçmek en doğrusu olacaktır.

Büyünün bozulması için öncelikle buna inanmak gerekmektedir. Saf ve temiz bir kalp ile Allah’a dua edilmelidir. Büyünün bozulması için gerekli tüm çalışmalar medyumlar tarafından yapılmaktadır. Eğer hüddam ya da doğa üstü varlıklar ile yapılmış bir işlem var ise medyumlar yapılması gereken işlemleri yapmaktadırlar.

Yine kişinin yapması gereken okuma ve benzeri türlü işlemler var ise bu da kişiye bildirilmektedir. Burada referanslı bir medyum hoca ile irtibata geçilmesi oldukça hayati önem taşımaktadır. Aksi takdirde büyünün bozulması imkansız hale gelebilir ve kişi ömrü boyunca aynı sıkıntıları yalamak durumunda kalabilir.

Her türlü büyü yapma ya da bozma işleminde mutlaka yardım alınması gerekmektedir. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkabileceği gibi herhangi bir sonuç da vermeyebilir. Bu nedenle referanslı ve güvenli medyumlar ile iletişim kurmak oldukça önem taşımaktadır.

Kısmet Açma Büyüsünde Uzman Medyum

Kısmetiniz açık mı kapalı mı ya da büyü etkisi altında mısınız sorularını merak ediyorsanız alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sizler için yapılması gereken tüm işlemleri hocamız tarafından yerine getirilecektir. Hocamız alanında ilk akla gelen medyumlardan biridir.

Sizlerin okuması gerekenler başta olmak üzere tüm süreci yöneten hocamız kısa süre içerisinde hayatınızın yeninden eski normaline dönmesini sağlayacaktır. Yapılan büyü ve daha fazlası için medyum hocamız tüm çalışmaları büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Sizler de hocamızdan yardım almak ve üzerinizde bulunan sıkıntıların gitmesi için irtibata geçebilirsiniz. Hocamız sürekli olarak insanlığa hizmet vermektedir. Sizler de zor zamanlarda irtibata geçmeniz durumunda hocamız sizlere yardımcı olacaktır.