Başkalarının İyiliği İçin Yaptırmanız Gereken Büyüler

/ 13 Nisan 2021 / 695 / yorumsuz
Başkalarının İyiliği İçin Yaptırmanız Gereken Büyüler

Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler bir hayli fazladır. Büyülerin tarihi insanlık kadar eskidir ve bu nedenle pek çok büyü geliştirilmiştir. Bu büyülerin bazıları da başkasının iyiliğini amaçlamaktadır. Peki başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler nelerdir?

Başkalarının İyiliği İçin Büyü Yapılır Mı?

Başkalarının iyiliği için büyü yapmak fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir.            Özellikle bir kişi çok sevdiği bir bireyin iyiliğini düşünmek için ona çeşitli büyüler yapabilmektedir. Yani başkalarının iyiliği için büyü yapılır mı sorusunun cevabı evettir. Ancak bir başkasına iyiliği için de olsa büyü yapmadan önce bazı şeyleri bilmek gerekmektedir. Peki bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Büyü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Büyü yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok durum bulunmaktadır. Bunlardan en başta geleni Müslümanları ilgilendiren büyünün günah olup olmadığıdır. Özellikle beyaz büyülerin günah olup olmadığı hakkında pek çok soru işareti bulunmaktadır.

Büyüler, İslam dininde kara büyü de olsa beyaz büyü de olsa uygun görülmemektedir. Bu nedenle büyülerle uğraşacak bir Müslümanın yalnızca büyüleri bozmak için uğraşması tavsiye edilir. Yine de büyü yapmak isteniliyorsa dikkat edilmesi gereken başka hususlar bulunur. Peki büyü yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Büyü yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de kişinin bu tür durumlarda rızasının olup olmamasıdır. Eğer büyü yapılacaksa büyünün etkisine girecek kişiye büyü yapılacağı söylenmemelidir. Ancak büyü aşk büyüsüyse kişiye belli etmeden aşktan yana olup olmadığı sorulmalıdır. Bu durumda kişinin rızası yoksa büyüye başvurmamak gerekir.

Aynı zamanda herhangi bir konudan büyüye muhabbet açıp büyü hakkında kişinin görüşlerini alıp ona göre dikkat etmek gerekir. Kişi büyüye hiç sıcak bakmıyorsa büyüden vazgeçilmelidir. Eğer kişinin büyü hakkındaki görüşleri ılımlıysa büyüyü yapmak için adım atılabilir. Ancak elbette öncesinde başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler bilinmelidir.

İyilik İçin Yapılan Büyüler

İyilik için yapılan büyüler kimi zaman aşk kimi zaman mutluluk ve kimi zaman maddiyat açısından yapılmaktadır. Bu konularda ise pek çok büyü bulunmaktadır. Ancak aşk için de mutluluk için de ve maddiyat için de yapılan büyülerden en bilinenleri sayılıdır.

Aşk için yapılan büyülerden en bilinenleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve yumurta büyüsü olmaktadır. Mutluluk için yapılan büyülerin en bilinenleri mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsüdür. Maddiyat için yapılan büyülerden en bilinenleri ise zenginlik büyüsü, bereket büyüsü ve para kazanma büyüsüdür. Bu büyülerin amaçları ortak bir şeye hizmet eder ancak yapılışlarında bir hayli farklar bulundurur.

 

Başkalarının İyiliği İçin Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler arasında bulunan aşk büyüleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve yumurta büyüsünden oluşmaktadır. Peki aşk büyüleri nasıl yapılır?

Büyü yapmak için en doğru yöntem güvenilir ve işinde iyi bir hocaya başvurmaktır. Ancak çoğu büyü evde tek başına da yapılmalıdır. Burada ilmine güvenen kişi büyüyü yapmalıdır. Çünkü büyü yüksek bir ilim ve özgüven ister. Bu konuda ise kişi kendine güveniyorsa büyü kitaplarından, hocalardan ya da diğer güvenilen kaynaklardan aldığı veriler ile büyüyü yapmalıdır.

Büyü yaparken internetten alınan bilgiler bazı durumlarda doğru olmayabileceğinden dolayı büyü kitapları ya da bir hocanın verdiği yöntemler en doğrusu olacaktır. Gerekli ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dualar elde edildikten sonra uygun ortamda büyüyü anlatılana göre gerçekleştirmek gerekmektedir.

Aşk büyüsü iki kişiyi aşık etme amacıyla yapılmalı, bağlama büyüsü iki kişiyi bağlama amacıyla yapılmalı ve yumurta büyüsü de yine iki kişiyi bir araya getirmek için yapılmalıdır. Burada iki kişiden birisi iyiliği istenen birey olursa bu durumda büyünün amacı istenilen kişiye doğru şekilde uygulanmış olur.

Başkalarının İyiliği İçin Mutluluk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler arasında yer alan mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsü kişilere huzur ve her şeye rağmen mutluluk sağlamayı hedeflemektedir. Mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsünün yapılması için de büyü yapan bir hocaya başvurmak ya da en kötü yardım almak gerekir.

Çünkü bir hocanın yapacağı büyüler her zaman daha etkili ve hızlı gerçekleşir. Ancak yine de her iki büyü evde yapılabilmektedir. Yine diğer büyülerde olduğu gibi bu büyüde de özel ritüeller, özel tılsımlı sözcükler ve özel dualar güvenilir kaynaklardan elde edilmelidir. Bunlardan birisi büyü kitapları ve bir diğeri ise güvenilir hocalardır. Bu kaynaklardan gerekli şeyler elde edildiğinde kişinin mutlu olması için büyü yapılmalıdır. Peki mutluluk büyüleri nasıl yapılır?

Uygun ortamda yapılan mutluluk büyüsü iyiliği istenen bireye adanmalı ve gereken ortamda anlatıldığı şekilde yapılmalıdır. Tüm işlemler anlatıldığı şekilde özenle yapıldıysa istenilen hedef tamamlanmış olur. Muhabbet büyüsü de yine kişinin iletişimini iyileştirmek amacıyla yapıldığı takdirde amaca ulaşılmış olacaktır. Burada önemli olan ne niyetle yapıldığını büyü sırasında kalben bilmektir.

Başkalarının İyiliği İçin Yaptırmanız Gereken Büyüler
Başkalarının İyiliği İçin Yaptırmanız Gereken Büyüler

Başkalarının İyiliği İçin Maddiyat Büyüleri Nasıl Yapılır?

Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler maddiyat büyüleri olmaktadır. Kişinin bu dünyadaki hayatında maddi açıdan zengin ve huzurlu olabilmesi için maddiyat büyülerine başvurulabilir. Bu büyülerden en bilinenleri ise daha öncesinde de bahsedilen zenginlik büyüsü, bereket büyüsü ve para kazanma büyüsüdür.

Üç büyünün de amacı kişiye maddi bolluk sağlamak, ticarette kazandırmak ve her türlü kar elde ettirmektir. Bu büyülerin evde yapılması çok uygun görülmese de ilmine güvenen bireyler evde yapmayı isteyebilir. Bu durumda bir hocaya gitmek gerekmez. Ancak evde yapılacağı takdirde bilgileri almak için bir hoca ile iletişime geçmek doğru olacaktır. Peki maddiyat büyüleri nasıl yapılır?

Gerekli ritüeller, lazımsa vefkler, dualar ve tılsımlı sözcükler elde edildiği takdirde büyü anlatılan şekilde en içtenlikle yapılmalıdır. Aynı zamanda iyilik için yapılan diğer büyülerde de olduğu gibi yine kalpten geçen büyünün adanacağı kişi olmalıdır. Bu durumda büyü o kişiye adanacak ve büyü etki gösterdiğinde etkisini ortaya çıkaracaktır.

Başkasının İyiliği İçin Yapılan Büyüler Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler genellikle belirli sürelerde etki etmektedir. Büyü yapan kişiler büyünün hemen etki etmesini ve derhal isteğini olumlu şekilde alıp mutlu bir şekilde yaşamayı istemektedir. Bu da kafalarda başkasının iyiliği için yapılan büyüler ne kadar zamanda etki eder sorusunu oluşturur.

Başkasının iyiliği için yapılan büyüler aşk, maddiyat ve mutluluk hedefleyen büyülerdir. Elbette başka büyüler de bulunsa da akla gelen ilk üç büyü türünün de etki süreleri farklıdır.

Aşk Büyülerinin Etki Süresi Nedir?

Aşk büyüleri, başka iki kişiyi kavuşturmak amacıyla doğru bir şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan büyüler de aşk büyülerinin etki süresi nedir sorusunu oluşturur.

Aşk büyüsü,15-20 gün içerisinde etki ederken bir hocayla yapıldığı takdirde 10-15 gün gibi bir sürede etki edebilecektir. Elbette süre azalıp çoğalabilmektedir ancak bu büyü genellikle bu zamanlarda etki etmektedir.

Aşk büyüleri içerisindeki bağlama büyüsü de iki kişiyi bağlamak amacıyla yapıldığında genellikle 15-20 gün gibi bir sürede etkisini göstermektedir. Bu büyü hocayla yapıldığı takdirde ise süre 12-15 gün arasında olabilmektedir.

Aşk büyülerindeki yumurta büyüsü evde yapıldığı takdirde ve iki kişinin aşkı için yapıldığı takdirde etki genellikle 15 gün gibi bir sürede etki eder. Eğer büyü iyi bir hocayla yapıldıysa da 10 gün gibi bir sürede etki etmektedir. Bu süreler genellikle ortaya çıkan durumlardır.

Mutluluk Büyülerinin Etki Süresi Nedir?

Mutluluk büyüleri, kişilerin mutluluğunu sağlamak amacıyla yapıldığı takdirde ortalama bir etki süresi bulunur. Bu da mutluluk büyülerinin etki süresi nedir merakını oluşturur.

Mutluluk büyülerindeki mutluluk büyüsü bir başkasının mutluluğu için yapılırsa etki süresi 20 gün gibi bir süredir. Bu süre bazen 30 güne kadar çıkabilirken bazen de daha erken olabilmektedir. Eğer bu büyü bir hocayla yapıldıysa genelde 15 gün gibi kısa bir sürede büyünün etkisi görülecektir.

Mutluluk büyülerinden olan muhabbet büyüsü, tek başına yapıldığı takdirde 10 gün gibi bir sürede etki etmektedir. Ancak bu büyü bir medyum ile başkasının iyiliği amacıyla yapılırsa büyünün etki süresi 5-7 gün arasında olabilmektedir.

Maddiyat Büyülerinin Etki Süresi Nedir?

Maddiyat büyülerinin arasında zenginlik büyüsü, bereket büyüsü ve para kazanma büyüsü bulunmaktadır. Peki maddiyat büyülerinin etki süresi nedir?

Maddiyat büyülerinden zenginlik büyüsü bir başkasının iyiliği amacıyla yapıldığında etki süresi genellikle 30-40 gün gibi bir süredir. Ancak bu büyü bir hocayla yapılırsa etki süresi 20-30 gün civarında değişmektedir. Elbette ortalama olan bu süre kimi zaman çoğalırken kimi zaman azalabilmektedir.

Maddiyat büyülerinden bereket büyüsü bir başkasının bereketi amacıyla yapıldığında 13-15 gün gibi bir sürede etki göstermektedir. Eğer bu büyü de bir hocayla yapılırsa 10-12 gün civarında etki gözlemlenebilir.

Maddiyat büyülerinde bulunan bir başka büyü de para kazanma büyüsüdür. Para kazanma büyüsü tek başına yapıldığı takdirde 15-20 gün gibi bir sürede etki eder. Aynı durum bir hocayla olduysa 10-15 gün gibi bir sürede büyünün etkisi ortaya çıkacaktır.

Başkasının İyiliği İçin Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Başkasının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler her ne kadar beyaz büyü de olsa günahtır ve önceden yapıldıysa bozulması gerekir. Yapılması düşünülüyorsa da vazgeçilmelidir. Ancak büyü fark edildiği takdirde de büyüyü bozmak gerekebilir. Peki başkasının iyiliği için yapılan büyüler nasıl bozulur?

Büyüler hocalar tarafından yapıldığında bozmak daha zordur. Ancak yine de her türlü zorluğa karşı çaba gösteren ve büyüleri bozmak için uğraşan gerçek medyumlar bulunmaktadır. Medyumlar Allah rızası için çalışır ve büyü bozmak için günlerce uğraşabilirler. Bu nedenle büyü ne kadar güçlü olursa olsun gerçek bir medyum elbette büyüyü bozabilmektedir.

Büyü bozmak için medyuma gitmek caiz olduğu için bir medyumun özel ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve Allah’a duaları ile büyüyü bozması istenebilir. Bu konuda medyuma yardımcı olmak için Ayet el Kürsi, Felak ve Nas Suresi, Fatiha Suresi ve Yunus Suresi gibi sureler ve Kur’an-ı Kerim’deki ayetler okunabilir.

Özellikle büyü bozmak için Hz. Muhammed’e gönderilen Felak ve Nas sureleri büyüleri bozmak için çok etkili surelerdir. Bu nedenle bir yandan medyum uğraşırken bir yandan da bu sureleri okuyup büyüyü bozmaya çalışmak işe yarayabilecektir.

Eğer büyü 3. Kişi tarafından anlaşılırsa da yine aynı işlemler yapılmalıdır. Özellikle 3. Bir kişi büyü olduğunu görürse şüphe etmeden bozmaya çalışmalıdır. Çünkü yaşanan mutluluk doğal değildir. Başkalarının iyiliği için yaptırmanız gereken büyüler bu şekildedir ve öncesinden yapıldıysa da çok geç olmadan bozulmalıdır.

Tavsiye

Kimlere Nazar Değer?