Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Yaptırmak

/ 3 Haziran 2021 / 680 / yorumsuz
Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Yaptırmak

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyenlere bu konu ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Büyü yaptırmak eski çağlardan günümüze dek uzanan bir ritüeldir. Çok farklı amaçlar ile yapılan büyüler arasında aşk büyüsü de bulunmaktadır. Aşk büyüsünü genellikle kadınlar eşleri veya sevdikleri adamlar için yaptırmaktadırlar. Ancak büyü yapımında unutulmaması gereken bir husus vardır.  Büyü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı için hangi büyü çeşidi olursa olsun kesinlikle bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Kişinin evde yapacağı aşk büyüsü olumsuz etkiler yaratabilir.

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle sevdiklerine kavuşmak için sabırsızlanan kişilerdir. Bunların beklemeye tahammülü olmadığı için tutma süresi uzun olan büyüleri tercih etmek yerine etkisini yıldırım hızı ile gösteren büyüleri tercih etmektedirler. Bu yüzden de hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyenler hızlı tesir eden aşk büyüsü var mıdır bunun araştırmasını yapmaktadırlar.  Pek çok çeşidi bulunan aşk büyüleri Havas ilimlerinde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır.

Sevgisine Karşılık Bulamayanlara Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Var Mıdır?

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle bu konuyu merak etmekte ve araştırma yapmaktadırlar. Bu kişilerin merakını gidermek ve bu konu hakkında bilgiler vermek için bu konuyu ele aldık. Ezoterik öğretilerde ve kadim kitaplarında yer alan bazı büyüler birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar ise şu şekildedir; bu büyülerin yapımı, yapımında kullanılan malzemeler ve büyülerin etki etme süresidir. Bu yüzden bazı kitaplarda yer alan büyülerin ne yapımı ne etkisi ne de etki süresi birbirine benzememektedir.

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyüyü yaptırmadan önce alanında uzman Havas ilimlerine sahip bir medyum hocaya başvurmaları gerekir. Çünkü bu medyum hocalar kendilerini bu tür manevî çalışmalara adamış, ruhani varlıklar ile iletişime geçebilen kişilerdir. Bu yüzden de yaptıkları büyülerin süreleri ve kuvvetleri oldukça iyidir. Bu sebepten dolayı sevgisine karşılık bulamayanlara hızlı tesir eden aşk büyüsü var mıdır sorusunun cevabı evet olarak verilebilir.

Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak sorusuna yanıt vermeden önce hızlı tesir eden aşk büyüsünü kimler yaptırır bu sorunun cevabını aktaralım. Şimdiki çağda aşk büyüsü yaptırmak hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça ilgi duyulan manevi bir ritüeldir. Aşk büyüsü yapılırken niyet ve amaç oldukça önemlidir. Ayrıca aşk büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yönelik yapılan bir uygulamadır. Bunun yanı sıra sadece bekar kişilere değil evli çiftlere de uygulanmaktadır.

Bu büyü türü kişinin kendisi tarafından yapılabileceği gibi medyum hocalar tarafından da yapılmaktadır. Doğru ve etkili bir sonuç almak için aşk büyüsünün medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Peki aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kimlerdir? Bunu açıklığa kavuşturalım.

 • Platonik aşıklar
 • Aralarında duygusal bağ olmasına rağmen bazı sebeplerden dolayı bir araya gelemeyen kişiler
 • Evlilik aşamasında olan ancak herhangi bir sebepten dolayı evliliğin bozulmasından korkan sevgililer, nişanlılar
 • Evli karı koca arasındaki aşkı daha da kuvvetlendirmek isteyen kişiler
 • Çocuklarına gelin ve damat arayan anneler
 • Kendisine ilgisiz davranan eş ya da sevgilisinin daha ilgili davranmasını isteyen kişiler

Burada da belirtildiği gibi hızlı tesir eden aşk büyüsü pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Yaptırmak
Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Yaptırmak

Aşk Büyüsünün Hızlı Etki Etmesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak başlıklı yazıda aşk büyüsünün hızlı etki etmesi için ne yapmak gerekir? Bu konu ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız. Öncelikle hangi aşk büyüsü yapılmak ya da yaptırılmak istenirse istensin hızlı ve kuvvetli bir şekilde etki etmesi için bazı şartlar vardır. Bu şartlar yerine getirilmeden en hızlı sürede etkisini gösteren aşk büyüsü bile kişilerin beklentisini karşılamamaktadır. Bu şartlardan en önemlisi ise aşk büyüsü yaptıracak kişi ile yapılacak kişinin arasında daha önceden bir tanışıklık durumu olması gerekir. Örneğin büyü yapılacak kişi ile büyüyü yaptıracak kişi daha önceden aynı mahallede oturmuş olmalı, aynı okulda okumuş olmalı ya da aynı iş yerinde çalışmış veya çalışıyor olması gerekmektedir. Bu kişiler arasında yapılacak olan aşk büyüleri çok daha hızlı sürede etkisini gösterecektir.

Ayrıca daha önceden hiç konuşmayan iki kişi eğer aynı ortamlarda buluşmuş ve aralarında bir bakış olmuş olsa bile bu kişiler arasında yapılan aşk büyüleri de tesirini gösterecektir. Ancak daha önce hiç birbirini görmemiş, konuşmamış kişiler arasında yapılacak olan aşk büyüsü sadece boşa zaman kaybetme olacaktır. Çünkü bu kişiler arasında yapılacak olan aşk büyüsü etki etmeyecektir. Sonuç olarak hızlı tesir eden aşk büyüsünden faydalanmak için belirtilen şartların uygun olması gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişiyi Bir Gecede Deli Divane Etme

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler tarafından uzun yıllardır kullanılan bir gecede aşık etme büyüsü oldukça merak edilmektedir. Sevdiği kişi tarafından ilanı aşk bekleyen kişiler bu büyü türüne başvurmaktadır. Aşk büyüsü yapılan kişiyi bir gecede deli divane etme büyüsü eğer üslubuna uygun bir şekilde yapılırsa büyü yapılan zamanın sabahına ya da en geç 5. Günün sabahına etkisini gösterecektir. Bu sayede ilânı aşk bekleyen kişiler sevdikleri tarafından bu sözleri duyacaktır.

Bir gecede tesirini gösteren aşk büyüleri için Havas ve ilim sahibi medyum hocaların hazırladığı vefkler ve tılsımlar oldukça önemlidir. Bu tılsımlar ruhani varlıkların hızlı bir şekilde ikna olmasına ve yapılan aşk büyüsünün tesirini çok hızlı bir şekilde göstermesine vesile olmaktadır.

Yapıldığında Yıldırım Kadar Etkili Aşk Büyüsü

Yapıldığında yıldırım kadar etkili aşk büyüsü deli gibi aşık etme büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Bu büyü sayesinde manevi yönden etki altına alınan kişi ister evli olsun ister bekar, büyüyü yaptıran kişinin peşinde koşacaktır. Bu büyüler medyum hocalara yaptırıldığında etkileri bir ömür boyu devam edeceği için asla karşı tarafın sözünden çıkamayacaktır.  Ömürlerini sevdikleri için adayan bu kişiler, aşk büyüsü bozma işlemi yapılmadan aşk büyüsünün etkilerinden kurtulamayacaklardır. Ayrıca aşk büyüsü bozma işleminin de muhakkak bir medyum hoca tarafından yapılması gerekmektedir.

Düğüm ve İplik ile Yapılan En Tesirli Aşk Büyüsü

Düğüm ve iplik ile yapılan en tesirli aşk büyüsü hangisidir diye incelediğimizde bu bilgiyi şu şekilde paylaşabiliriz.  Havas ilimlerinde iplik ile yapılan büyülere oldukça sık başvurulmaktadır. Bu iplikler ipek ya da kutsal olduğuna inanılan iplik çeşitleri olabilir. Farklı renklerde ve sayıda iplikler üçerli grup halinde birbiri ile tasnif edilirse eğer aşk büyüsü yapmak mümkündür.

Bunun yanı sıra düğüm atarak da sevdiği kişiye aşk büyüsü yapanlar vardır. Bu ritüelde ise ipin yanı sıra saç teli, bez parçası, kumaş gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler birbirine düğümlenerek aşk büyüsü yapılması mümkündür. Bu aşk büyüsü çeşidinde hayvan bağırsağının ya da atıklarının kullanılması, bu büyünün daha etkili olmasını sağlamaktadır.

Saç Teli ile Hızlı Bir Şekilde Tesir Eden Aşk Büyüsü Yaptırmak

Hızlı tesir eden aşk büyüleri arasında saç teli ile hızlı bir şekilde tesir aşk büyüsü yaptırmak da yer almaktadır. Saç teli ile aşk büyüsü yaparken büyü yapılacak kişinin saç telinin kullanılması aşk büyüsünün tesirini oldukça artıracaktır. Etkisi diğer büyülere göre daha güçlü olan saç teli ile yapılacak büyü türlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Dua ve Kuran-i Kerimden bazı ayetler okunarak saç teli yakılabilir.
 • Vefk işlemi ya da yazı ile saç teli birleştirilerek kişi üzerinde taşıyabilir.
 • Büyü yapılacak kişinin saç teli gömülerek ya da yakılarak aşk büyüsü yapılabilir.
 • Büyü yapılacak saç teline düğüm atarak hızlı etkili aşk büyüsü yapılabilir.

Kilit ile Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Yapmak

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyenler kilit ile yapılan aşk büyüsünden faydalanabilirler. Kilit ile hızlı tesir eden aşk büyüsü yapmak için çeşitli ayet ve dualar okunarak kilidin kapatılması gerekmektedir. Buradaki amaç büyü yapılan kişinin kalbini mühürlemektir. Kilit malzemesi kullanılarak aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı aşağıda yer almaktadır.

 • Duaların ve ayetlerin her okunmasından sonra kilit kapatılır.
 • Kilit üzerine çeşitli vefk ve tılsımlar yazılır.
 • Bu işlemden sonra kilit ya suya atılır ya da toprağa gömülür ve etki etmesi beklenir.

Etkisini Hızlı Gösteren Aşk Büyüsü Duaları Hangileridir?

Hızlı tesir eden aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bazı duaları okuyarak sevdiklerini kendilerine bağlamaları mümkündür. Örneğin 3 günde aşık etme duaları okunduğu zaman kişiler bunun etkisini 3 günde görebilirler. İster kadın olsun ister erkek bu duaları okuyacak olan kişiler iyi niyetli ve samimi olmaları oldukça önemlidir. İçten samimi bir şekilde niyet edilip dualar okunduğu takdirde 1 günde bile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Aşık etme dualarını okuyacak kişinin önceden abdest alması gerekmektedir. Ayrıca bu dualar sabah namazı kılındıktan sonra okunduğu zaman çok daha etkili olmaktadır.  Uygulanan bu işlem sonrası sevdiğiniz kişiyi en geç 7 gün içerisinde kendinize aşık etmeniz mümkündür.

Etkisini hızlı gösteren aşk duaları hangileridir diye baktığımız da şu şekilde açıklayabiliriz. Kevser suresi, Fatiha suresi, Nas ve İnşirah süreleri, Secde suresi hızlı tesir eden aşk duaları arasında yer almaktadır. Bu sureler aşık etmede neden önemlidir diye bakacak olursak eğer bunu şu şekilde cevaplayabiliriz. Çünkü büyü yaptırmadan önce Allah’a sığınmak ve O’ndan yardım istemek önemlidir. Ayrıca en etkili aşk duası ise aşağıda verilmiştir.

Bismillahirrahmanirrahim: İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

 

Okunacak olan bu duaları özellikle kalpten ve iyi niyet ile okumak gerekmektedir. Kendiniz okuyabileceğiniz gibi bu konuda medyum hocalardan da yardım alabilmeniz mümkündür. Samimî bir şekilde edilen bu dualar sayesinde sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyu mutlu mesut bir şekilde yaşlanabilirsiniz. Peki bu duaları ederken hangi adımların izlenmesi gerekmektedir onu inceleyelim.

 • Öncelikle iyi niyetli olunmalı ve duanın kabul olmasını kalpten istemek gerekir.
 • Duaların kabul olması için okuyacak olan kişinin abdest alması gerekmektedir. Çünkü abdestsiz dua etmek ve Kuran-i Kerime dokunmak Allah katında günahtır.
 • Bunun yanı sıra duaları okuyacak olan kişilerin haramdan uzak durması ve her zaman iyi niyetli olması gerekir.