Kara Büyü Nedir?

/ 13 Mart 2021 / 10.314 / yorumsuz
Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü Nedir? Kara büyüler nasıl bozulur? konusu en çok merak edilen konuardan biridir. Büyüler çok çeşitli sebepler için yapılabilmektedir. Büyü yaptırmakla ilgili bir araştırma yapıldığında birçok büyü çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Ne için ve nasıl bir büyü yaptırmak isteniyorsa ona göre olan çeşidi seçilmektedir. Bunun için konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından işlem yapılması gerekmektedir. Son zamanlarda en çok araştırılan büyü çeşitlerinden bir tanesi de kara büyüdür.

En etkili büyü türlerinden bir tanesidir. Hatta insanlık adına kabus olarak bilinmektedir. Kara büyü yapılan kişi tamamen kontrolünü kaybetmektedir. Yapılan bireyler üzerindeki etkisi oldukça fazla olduğu için karar verme mekanizmasının kaybolması olasıdır. Bazı durumlarda ölüme yol açabilecek etkiye sahip olabilmektedir.

Kara Büyü Nedir?

Büyüler arasında en çok etki gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Büyü yapılan kişinin hayatını fazlasıyla etkilemektedir. Adından anlaşılacağı üzere bu büyü yapılan kişi ruhsal ve psikolojik olarak etki altına alınmaktadır. Her ne kadar kötü niyetli olarak yapılan büyüler olarak adlandırılsa da bazı durumlarda aşık etme gibi durumlar içinde kullanımı görülmektedir.

Kara büyü nedir nasıl yapılır soruları da gündemi oldukça meşgul eden sorulardan bir tanesi olmaktadır. Böyle bir soru karşısında verilen cevap; kötü ruhani varlıklarla kurulan iletişim sonucu yapılan büyülerdir şeklinde olmaktadır. Kara büyü yaptırılması için uzman medyum hocalardan destek alınmalıdır.

Kara büyü yapılmış olan kişinin psikolojik ve fiziksel problemleri ortaya çıkmaktadır. Genel olarak sinir sistemi üzerinde etkili olmaktadır. Temelinde yatan durum bunun olmasından yanadır. Genel dengenin bozulması için yapılan bir büyü çeşididir. Büyü yapılan kişide ortaya çıkan bazı sağlık problemleri vücut dengesini bozacak niteliktedir. Bunların en başında da dünyaya ve çevresinde olan olaylara karşı ilgisiz davranma gelmektedir. Baş dönmesi durumu da eşlik etmektedir.

Kara Büyü Ne Yapar?

Büyü ile ilgili yapılan araştırma konuları arasında kara büyü ne yapar sorusu sıklıkla yer almaktadır. Kötü amaçlar güderek yapılan bir büyü olarak düşünülse de başka amaçlar içinde yapılmaktadır. Bu nedenle insanlar üzerindeki etkisi farklılıklar göstermektedir.  Bu nedenle de büyü yapılan kişiler çoğu zaman kendisinde böyle bir durumun olduğunu anlayamamaktadır. Kara büyü nedir? kara büyüler nasıl bozulur? konusunda da bu nedenle net bir bilgi sahibi olunamamaktadır.

Çevrenizde ya da kendinizde kara büyü olduğunu düşünüyorsanız, bu konuda uzman olan medyumlardan bilgi alınması gerekmektedir. Konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından nasıl yapıldığı ve ne amaçla yapıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bazı durumlarda evde büyü bozma işlemlerinin yapılacağı belirtilse de kara büyü için aynı şeyi söylemek mümkün değildir.  Kara büyü ne yapar konusunda aşağıda yer alan maddeler örnek olarak verilebilir.

 • Kişinin özgür iradesini engellemekte ve yoksun kılmaktadır.
 • Kara büyü yapılan kişinin ölüm ile yüzleşmesi an meselesi olabilmektedir. Kişide meydana gelen biyolojik ve psikolojik değişimlere tıbbi anlamda çare bulunamamaktadır. Böylelikle hastalık oluşmasına sebebiyet verecektir.
 • Kötü niyetli olarak yapılan bu büyü ile bazı durumlarda evli çiftlerin evlilikleri risk altına girebilir. Ailevi durumlar parçalanmış bir hal alabilir.
 • Kara büyü yaptırıldığında istenilen biri ile evlenme veya ayırma işleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda sosyallik anlamında da adımlar atılabilmektedir.
 • Ticari olarak zarar görme sağlanabilir. Ticaret hayatı sonlandırılabilir.
 • Kara büyü yaptırılan kişinin felç geçirmesi ya da organ yetmezliği yaşaması an meselesidir. Halk arasında cin çarpması olarak bilinen durumlarda buradan gelmektedir.

Yukarıda sayılan maddelere bakıldığında kara büyünün insanlar üzerindeki etkileri açıkça belirtilmektedir. Sayılan konularda sorun yaşanmaması ve geri dönüşü olmayan durumlara sebebiyet verilmemesi adına işinin uzmanı olan medyumlarca yapılması gerekmektedir. Bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak olan kara büyü istemediğiniz ölümlere sebep olabilmektedir.

Kara Büyü Nedir? Kara Büyüler Nasıl Bozulur?
Kara Büyü Nedir? Kara Büyüler Nasıl Bozulur?

En Tehlikeli Kara Büyü Çeşitleri

Kara büyü başlı başına kötü niyetler beslenerek yapılan büyülerdir. Yapılış amaçları farklı şekillerde karşımıza çıkabilmektedir. Bu nedenle de yapılan kişi ile ilgili birçok problem gün yüzüne çıkmaktadır. Her bireyde farklılıklar gösterse de, belirtileri arasında ortak olan durum, kişide halsizlik ve boş vermişliktir.

Kara büyü araştırması yapıldığında en çok aranan konular arasında en tehlikeli kara büyü çeşitleri nelerdir konusu ön plana çıkmaktadır. Yapılan büyülerin uzman olmayan kişilerce yapılması durumunda hem büyü yaptıranı hem de büyü yapılanı zor durumlara sokmaktadır. En tehlikelisi hangisidir sorusundan ziyade bu konuda dikkatli olmakta fayda vardır.

Kara büyülerde farklı çeşit ve şekillerde yapılmaktadır. Fakat bu çeşitlerden önce ne için ve kime yapılacağı önemlidir. Yapılan kara büyüler genel olarak insanların fizyolojik ve psikolojik olarak etkilenmelerini sağlamaktadır. Ruhani varlıklar ile olan iletişimler sonucu yapılan büyüler kişilerin bir çökme durumu yaşamalarına sebep olmaktadır.

Büyü yapılan kişinin çökme yaşamalarının ardında hem duygusal hem de maddi çökmeler bulunmaktadır. Kara büyünün temelinde de bu yatmaktadır. Uzman medyumlar tarafından yapılacak olan kara büyüler, yine işin uzmanı olan kişilerce bozulma sağlanabilmektedir. Yapılacak olan her büyü gibi kara büyü de dikkat gerektirmektedir.  Kara büyü yapılırken yanlış bir uygulama yapılmaması açısından doğru bir günde ve zamanda yapılmalıdır.

Kara Büyü Çeşitleri

Büyüler arasında en çok tercih edilen Kara büyü farklı şekillerde yapılmaktadır. Kara büyü çeşitleri sorgulandığında karşımıza çıkan ve ne için yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösteren büyülerdir.

 • Çingene Büyüsü: Daha çok yuva dağıtmak için yapılan büyü çeşididir. Büyü yapılan kişi ya da kişiler evlilik birliği içinde ihanet olayı yaşamaktadırlar. Eşine ihanet eden kadın veya erkek bu şekilde yuvanın dağılmasına sebebiyet vermektedir.
 • Domuz Yağı İle Yapılan Kara Büyü: Belli bir zaman öncesinde en çok başvurulan kara büyü çeşididir. En korku uyandıran büyülerden bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere temel malzeme domuz yağıdır. Ev ya da iş yeri gibi yerlere uygulanarak etki göstermesi beklenmektedir. Yapıldığında ortaya etkili sonuçlar çıkmaktadır. Yapılacak olan mekanın çeşitli yerlerine sürülerek ve belli semboller kullanılarak bu büyü yapılmaktadır.
 • Lamia Büyüsü: adı göz önüne alındığında mitolojik kadın karakter olduğu ortaya çıkmaktadır. Daha çok ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Birbirini seven kişiler arasında daha çok pasif konumda olan kişi odak alınarak yapılmaktadır. Psikolojik sorunlar ortaya çıkarmakta ve bu şekilde de ilişkinin bitmesine sebebiyet vermektedir.
 • Yumurta Büyüsü: En çok yapılan kara büyü çeşididir. Bunun nedeni de büyü yapılabilmesi için gerekli olan malzemelerin kolay bir şekilde tedarik edilmesindendir. Belli bir ritüel çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu ritüel sürecinde yumurta uygun şekillerde kırılmakta ve müdahale edilmektedir. Bu da kişilerin var olan ilişkilerini bozmak adına yapılan işlemdir.
 • Papaz Büyüsü: Genel olarak bakıldığında papaz büyüsü iyi niyetli olarak da yapılabilmektedir. Fakat kara büyü anlamında yapılacağı zaman kötü niyetli olarak papaz büyüsü yapıldığı bilinmektedir. En çok korkulan büyüler listesinin başında gelmektedir. Bozulması süreci de zorlu bir süreçtir. Bu nedenle bozulmasını sağlamak için konusundan uzman olan medyumdan yardım almak en doğru tercih olacaktır.
 • Mum Büyüsü: Genel olarak kadınlara yapıldığı bilinse de birçok nedenle yapılabilmektedir. Kadınlara yapılan çeşidinde, kadının yuvasını bozma amaçlı yapılmaktadır. Kadının başka birine meyil etmesi sağlanmakta ve böylelikle yuvasını bozmak amaçlanmaktadır.
 • Nohut Büyüsü: Her amaca hizmet eden bir büyü çeşididir. Ne için yapıldığı ile ilgili kesin bir bilgi verilmemektedir. Birçok sorun için yapılabilen bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Kırk bir adet nohut okunarak büyü yapılmaktadır.

 Kara Büyü Belirtileri

Kendinizde ya da çevrenizdeki kişilerde kara büyü olup olmadığını anlamak için iyi bir şekilde gözlemlenmesi gerekmektedir. Oldukça etkili olan kara büyüler kişiler üzerinde çok farklı etkiler göstermektedir. Fakat tüm kara büyü çeşitlerinin altında yatan sebeplere bakıldığında ortak olarak görülen sebep; büyü yapılan kişilere verilecek olan zarardır.

Yukarıda sayılan kara büyü çeşitleri de göz önüne alındığında hepsinin farklı yapılış ve uygulanış biçimleri olduğu görülmektedir. Nasıl bir sonuç beklendiğine bağlı olarak yapılacak büyü çeşidi de farklılık gösterecektir. Bu adımda da en çok merak edilen kara büyü belirtileri nelerdir konusu olmaktadır.

 • Büyü yapılan kişinin göstermiş olduğu ani ruhsal değişiklikler,
 • Moral ve motivasyon olarak yaşadıkları durum düşüşleri ve zamanla bu durumun çok daha kötü bir hal alması,
 • Kara büyü yapılmış olan kişinin sürekli kabuslar içinde uyanması ve anlamsız rüyalar görmesi,
 • Bazı kişilerin baktıkları yerlerde halüsinasyonlar görmeleri,
 • Olmayan bir ses duyduklarını ifade etmeleri,
 • Nedeni bilinmeyen ve vücutta farklı bölgelerde oluşan morarmalar,
 • Zaman zaman unutkanlığın baş göstermesi ve ileriki zamanlarda bunun çok daha sık yaşanması
 • Aniden parlayan ışık ve ani yüksek seslerden olağandan çok fazla tepki gösterme,
 • Tıbben çözülemeyen hastalıkların ortaya çıkması,
 • Böyle bir durum söz konusu değilken kekemelik oluşması.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Her büyü çeşidinde olduğu gibi kara büyü yapılabilmesi içinde önemli ilimleri biliyor olmak gereklidir. Bu nedenle işin ehli kişilerce yapılması önerilmektedir. Aynı zamanda bu büyünün yapılması için gereken ilimi bilen ve kötü anlamda kullanmayı tercih eden medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Kara büyü yapıldığında, yapılan kişinin kaderi üzerinde yapılacak olan değişiklikler olduğu öne sürülmektedir. Yapımı kadar bozulması da çok zor bir işlemdir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu konuda net ve emin olmaları gerekmektedir. Geri dönüşü olmayan, kişilerin kaderlerinde yapılan değişiklikler olacağından dolayı iyi düşünülerek yaptırılması gerekmektedir.

Kara büyü yapılacağı zaman bu konuda yeterli olan medyumlar tarafından belli zaman aralıklarında yapmaları beklenmektedir. Büyü yapılan kişi üzerinde etki göstermesi için bu zaman dilimlerinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Aksi takdirde etkisini göstermeyecek ya da farklı sorunlara yol açacaktır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nedir? kara büyüler nasıl bozulur? konusu ile ilgili bilgi almak isteyenler de bulunmaktadır. Genellikle yaptırdıkları büyüden pişman olanlar bozdurma işlemi için araştırmalar yapmaktadır. Bilinmesi gereken şey yaptırılan kara büyünün bozulması için yapan kişiye başvurulması daha önemlidir. Çünkü her medyum hocanın büyü yapma esnasında farklı ritüelleri bulunmaktadır.

Büyü bozdurma işlemi için gittiğinizde medyum hocalar tarafından büyünün bozulması için farklı dualar okunacaktır. Bunun nedeni büyü yapım aşamasında da okunan duaların ortadan kalkması içindir. Bazı durumlarda büyünün bozulması için medyum hocalar büyü yapılan kişiye ait şahsi eşyalarda isteyebilmektedir.

Kara büyü psikolojik ve biyolojik olarak etki sağladığından dolayı, bozma işlemi yapıldığı esnada kişide ani ruh değişikliği meydana gelebilir. Kişi kendinden geçebilir. Hareket kabiliyeti ve kontrolü kaybedilebilir. Fakat büyünün bozulmasından sonra kişi ilk zamanlardaki haline geri dönecektir.