Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmanız Gereklidir?

/ 15 Mart 2021 / 755 / yorumsuz
Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmanız Gereklidir?

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? sorusuna birlikte cevap bulacağız. Büyü yaptırmak, uzun yıllar öncesine dayanan bir eylemdir. İnsanlar hayatlarındaki düzenli gitmeyen olaylara müdahale etmek için manevi güçleri yüksek olan kişilerden devamlı yardım almışlardır. Buna ait olan bilgileri tarihe dayalı birçok kaynakta görmekteyiz. Kişiler kimler için hangi büyüleri yaptırabilirler? Konuları sizler tarafından merak ediliyor olabilir. O yüzden sıklıkla uygulanan ve kişilerin tercih ettiği büyülerden bazılarını sizler için anlatacağız.

Kadın ya da erkek büyü yaptırmak için öncelikle bir medyuma ulaşmaları gerekmektedir. Gideceğiniz medyum sizin hangi tür büyü istediğinizi soracaktır. Ona göre gerekli olan malzemeler temin edilir. Her büyüde okunacak dualar farklıdır. Dua sayıları da farklılık gösterir. Bunların kurallarını ve ritüellerini en iyi bilen kişiler medyumlardır. Evde kendi kendinize uygulamanız gereken bazı küçük büyü çeşitleri söz konusu olsa da sizlerin medyuma başvurarak, ondan yardım talep etmeniz daha doğru bir harekettir. Çünkü büyülerde cinlerden ve ruhlardan yardım alınmaktadır. Bu yardımı da ancak hocalar sayesinde alabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Yapılan Büyüler Tutar?

Yapılan büyüler işinin ehli kişilerce uygulanırsa tutma ihtimali oldukça yüksektir. Hatta %100 büyünün tutacağının garantisi de sizlere verilmektedir. Yüksek ihtimalle tutacak büyüler sınıfına ak büyüler girmektedir. Bunlar insanların iyilikleri düşünülerek yapılan büyü çeşitleridir. Yani sevgilinize kavuşma isteğiniz, onun sizi sevme arzusu ya da sizi terk eden kişinin geri dönmesi için yapılan büyüler sizin iyi niyetlerinizi ortaya koymaktadır. Aşk büyüleri ak büyü sınıfına girmektedir. Çünkü aşka dair yapılan tüm çalışmalar insanların hayatlarını düzene sokmak ve onların mutlu olmasını sağlamak için yapılmaktadır.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Araştırması içinde olan kişilerin karşısına birçok tür çıkmaktadır. Bunların arasında amaca ve niyete uygun olanlar seçilerek, insanların hayatlarını bir düzene sokmak için yapılmaktadırlar. Ak büyüler insanlara mutluluk verir. O yüzden tutma ihtimalleri yüksektir. Sizler de kendinizin ya da sevdiğiniz kişinin hayatına mutluluk katmak istiyorsanız bu tür büyüleri yaptırabilirsiniz. Genellikle bağlama büyüleri de kişiler için oldukça önemlidir ve sevdiği insanı kendine bağlayan kişi böylelikle daha mutlu ve huzurlu bir hayat sürer.

Hangi Durumlarda Yapılan Büyüler Tutmaz?

Şunu söyleyebiliriz ki; medyum hocalara yaptırılan her türlü büyünün tutma ihtimali oldukça yüksektir. Büyü de niyet önemlidir. Tutmasına inanmanız ve bunun için dilekte bulunmanız gereklidir. Dua ederek niyetinizin oldukça temiz olduğunu belirtmelisiniz. Ama bazı durumlar vardır ki büyünün tutması oldukça zordur. Hatta bu durumlardan uzak kalmalı ve hiç büyü yaptırmaya da yeltenilmemelidir. Hangi durumlarda yapılan büyüler tutmaz? Hemen inceleyelim:

 • Kişiler kendi çabaları ile büyü yapmaya kalkışırsa o zaman bu büyüler tutmayacaktır. Hem de daha kötü sonuçlarla da karşılaşabileceksiniz. Bu durum sizi sağlık ve moral açısından da oldukça fazla etkileyecektir.
 • Başkalarının kötülüğünü istemek için büyü yaptırmaktan uzak durmalısınız. Başkasının rızkını kapatmak için yapılan büyüler ya da başkasının kocasını elinden almak için yapılan büyüler kara büyü sınıfına girer. Kişilerin bu tür büyülerden uzak durmaları gerekir. Bu durum hem inanç hem de vicdan açısından oldukça terstir.
 • Akli dengesi yerinde olmayan kişilere büyü yaptırmak doğru değildir. Bu kişilere yapılan büyüler tutmamaktadır. Yapılan büyüler sonucunda kişiye daha fazla zarar verebilirsiniz. Onun yerine sağlık açısından bir şeyler yaptırmak istiyorsanız muska yazdırmanız daha doğru olacaktır. Muskanın içerisinde bulunan dualarla o kişiye faydalı olabilirsiniz.
 • Daha ergen olmamış çocuk yaşta olan kişilere yapılan büyüler tutmaz. Çünkü onlar sabi yani günahsızdır. Onların hayatlarının dengesini bozacak büyüler yapmak doğru değildir. O yüzden sizin bu tür büyülerden uzak durmanız gerekmektedir.

Günümüzde evli ya da bekar kişilerin yaptırdıkları birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu kişilerin hangi durumlarda büyü yaptırmaları gereklidir? Bu konu da oldukça önemlidir. Hemen onları da inceleyelim…

Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmanız Gereklidir?
Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmanız Gereklidir?

Evli Olan Kişilerin Başvurduğu Büyüler

Öncelikle evli olan insanlar eşlerini evlerine ve kendilerine bağlamak için birçok büyüye başvurmaktadırlar. Bunların arasında en sık tercih edilen tür bağlama büyüleri olmaktadır. Eşini kendine bağlama büyüsü ya da sevdiğini kendine bağlama büyüsü eşlerden bir tarafın diğer tarafa yapmış olduğu büyü türleri arasında yer almaktadır. Bağlama büyüleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Mesela cinsel bağlama büyüsü ile sizi aldattığını düşünen eşinizin erkekliğini bağlayabilirsiniz. Böylelikle erkek başka kadınlara bakmamaktadır.

Ağzını bağlama büyüsü ile sizin hakkınızda kötü konuşan kişilere karşı önlem alarak onların dedikodunuzu yapmasını engelleyebilirsiniz. Bunlar kayınvalideniz olabilir, bir komşunuz ya da akrabanız olabilir. İş yerinde size devamlı karışan kişiler de olabilir. Devamlı dışarıda olan ergen çocuklar için de eve bağlama büyüsü sıklıkla uygulanan bir büyü çeşididir. Bağlama büyüleri bazı ritüellerle yapılmaktadır. Bunların arasında en çok uygulanan Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli olmaktadır. Büyünün tutmasına hız kazandırmak için 24 saatte bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Bağlama büyüsü tutması için edilen dualar, büyülerde oldukça etkilidir. Duasız hiçbir büyü yapılmamaktadır.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Evli olanlar başka hangi büyüleri yaptırmaktadırlar? İncelemesine devam edelim. Evi terk eden ve boşanmak isteyen eşi geri getirme büyüsü, diğer eş tarafından uygulanan bir yöntemdir. Yuvasının dağılmasını istemeyen kadın ya da erkek tarafından yapılmaktadır. Kocayı eve getirme duası bu büyü içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Edilen dualar neticesinde evi terk eden eş geri döner. Ayrıca kocayı eve ısındırma duası sonucunda onunla mutlu bir evlilik yaşayabilirsiniz. Eşler arasında sönüp bitmekte olan aşk büyüleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin en önemlileri; canbar aşk büyüsü ayrıca 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü ya da Süryani aşk büyüsü olmaktadır. Denenmiş aşk büyüleri eşler arasında oldukça fazla tercih edilir.

Bekar Olan Kişilerin Başvurduğu Büyüler

Bekar olan kişiler genellikle aşkla ilgili olan büyüleri tercih ederler. Platonik olarak sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını isteyenler çoğunluktadır. Karşısındaki insanın aşkından emin olmayan gençler de aşk büyüsü yaptırmaktadırlar. Bağlılık ikili ilişkilerde oldukça fazla önemlidir. O yüzden bağlama büyüleri çeşitleri de bekar kişiler tarafından uygulanmaktadır. Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü, farklı şehirde yaşayan kişinin kendisine aşık olmasını isteyenler tarafından yapılmaktadır.

Garantili aşk büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle bir medyuma başvurmaları gerekir. Gidilen medyum büyü hakkında izlenecek olan yolu kendisine söyleyecektir. Ayrıca nasibi kapalı ve evlenemeyen gençler kısmet açma büyüleri yaptırmaktadır. 3 günde kısmet açma büyüsü burada devreye girmektedir. Kişiler kapalı olan kısmetlerini böylelikle açtırmaktadırlar. Bütün bu büyü çeşitleri işlerinde uzman olan kişiler tarafından yapılırsa gerçek amaçlarına ulaşmaktadır. O yüzden evli ya da bekar insanlar hemen deneyimli bir medyum araştırması içerisine girmelidirler. Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Konularına oldukça geniş açıklamalar getirdiğimize inanıyoruz.

İşlerinizin Yolunda Gitmesi İçin Yapılan Büyüler

İnsanlar ticaret hayatlarında oldukça fazla stresli günler geçirmektedirler. İş stresini evlerine yansıtan kişiler de oldukça fazladır. Evde bulunan eş ve çocuklar bu durumdan mustarip kalmaktadırlar. İşlerinizin yolunda gitmediğini ve zarar ettiğinizi düşünüyorsanız nasibiniz kapanmış demektir. Nasiplerini açtırmak isteyen kişiler kısmet açma büyüsü yaptırabilirler. Ayrıca rızık açma büyüsü de başvurulan diğer bir yoldur. Bu ikisi amaç ve niyet olarak birbirine oldukça fazla benzemektedir. Ayrıca özel şirketlerde çalışan kişiler yükselmesi için de bu büyüyü yaptırmaktadırlar.

Henüz bir işe girememiş ya da girse bile dikiş tutturamamış kişiler de nasiplerini açtırabilmektedirler. İşe ısınma büyüsü ile bulundukları işlerini sevme çabası içerisine de gireceklerdir.  İşle ilgili nazara geldiğini düşünen kişiler nazardan korunma duası okuyabilirler. Kendimiz nazar için dua okuyacaksak Nas ve Felak surelerini okuyabiliriz. Dualar manevi hayatımızı oldukça etkileyen ve bizleri rahatlatan eylemlerdir. Her istek ya da arzu için farklı dualar okunmaktadır. Bunların neler olduğunu en iyi bilen kişiler medyum hocalardır. Onlara başvuran insanlar yerinde ve olması gerektiği gibi dua okumaktadırlar.

Hangi Durumlarda Büyü Bozdurmanız Gereklidir?

Büyü yaptırmak nasıl ki yıllardan beri uygulanan bir yöntemse, yapılanan büyünün bozulması da yıllardır uygulanmaktadır. Büyü bozma oldukça özen isteyen bir durumdur. Mutlaka işinin ehli kimseler tarafından yapılmalıdır. İşlem yapılırken okunan dualar ve tılsımlı sözcükler oldukça önemlidir. Size bir başkası iyi ya da kötü niyetlerle büyü yaptırmış da olabilir. Büyünün etkisinden kurtulunca kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Kendinizde büyü olduğunu nasıl anlarsınız? Bunun birçok belirtisi vardır. O belirtileri kendinizde görürseniz en kısa zamanda bir medyuma giderek yapılan büyüyü bozdurabilirsiniz. Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Büyü yapılan kişilerde hangi belirtiler olur?

 • Baş ağrısı, halsizlik ve kendini yorgun hissetme halleri
 • Çevresindeki insanlarla geçimsiz olma, sinirlilik durumları
 • Uyumak için çaba sarf ettiği halde uyuyamama
 • Hayatın anlamsız olduğunu düşünme ve mutsuz hissetme
 • Yanında ve yakınında olan kişilerden uzaklaşma isteği. Bu kişiler aile ya da yakın arkadaşlar da olabilmektedir.
 • Bağlanma ya da aşk büyüsü yapılmışsa devamlı büyü yapan kişiyi düşünme ve onu arzulama
 • Nasibiniz kapatılmışsa işlerinizin ters gitmesi, hiçbir işte başarılı olamamanız bunun göstergesidir.
 • Yaşınız geldiği ve istediğiniz halde evlenemiyorsanız bu durumda da nasibiniz kapanmış demektir.
 • Psikolojinizdeki değişiklikler ve farklı ruh halleri sizlere büyü yapıldığının göstergesidir.

 Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmak Sizi Rahatlatır?

Bazen hayatınızın yolunda gitmediğini düşünürsünüz. Örnek vermek gerekirse; sevdiğiniz kişi sizi sevmiyordur. Karşılıksız bir aşkın içine girmiş gibi kendinizi hissedebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanın sevgisinden ve sadakatinden emin değilsinizdir. Bu durum sizi bir hayli üzer. Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Karşınızdaki kişiyi kazanmak için, onunla bir ömür geçirmek için, mutlu bir hayat sürmek için size uygun olacak türleri yaptırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey var. O da başkasının kötülüğünü kendinize iyilik yapmayın. Başkasının mutsuzluğunun size mutluluk vereceğini düşünmeyin.

Sizi rahatlatacak, hayatınızı dengeye sokacak ve mutlu olmanızı sağlayacak büyüleri yaptırmak için medyumla görüşme yapmanız da oldukça önemlidir. Çünkü kendinizin ya da başkalarının bilinçsizce yapacağı büyüler size mutluluk değil hüsran yaratacaktır. Kötü sonuçlarla karşılaşınca hayal kırıklığına uğramanız da sizleri oldukça fazla üzecektir. Bu durum sağlığınıza ve psikolojinize yansıyarak hayatınızı zehir edebilir. O yüzden büyü işlerini yapmakta olan medyumlardan destek almak her zaman için oldukça önemli bir durumdur.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Konuları ve açıklamaları sizler için bu yazımızda sunulmuştur. Büyü yaptırma ya da yaptırmama, hangisini yaptırma kararları yine sizinle ilgilidir. Sizi rahatlatan ve içinize sinen duruma göre hareket etmek yine sizin kararınızla ilgili olacaktır.