Kesin Sonuç Veren En Etkili Büyüler Nelerdir?

/ 12 Nisan 2021 / 2.339 / yorumsuz
Kesin Sonuç Veren En Etkili Büyüler Nelerdir?

Kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Konusu büyü yaptırmak isteyenler tarafından araştırılan bir konudur. İnsanlar hayatlarının bazı aşamalarında işin uzmanı olan insanların da yardımını alarak büyü yaptırmak ihtiyacı hissedebilirler. Bu tür konularda bilgi almak istediğinizde yardımcı olabilecek insanlar bu işin profesyoneli olan uzman insanlardır. İşlerini oldukça ciddi bir şekilde yürüten profesyonel ve uzman kişilerden yardım alan insanların sonuçtan memnun oldukları bilinmektedir. Büyü konusu hakkında bilinmesi gereken her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kesin Sonuç Veren Büyüler ve Büyü Nedir?

Büyü, bazı nedenlere bağlı olarak, çeşitli yöntemlerin kullanılması yoluyla olayların gidişatını değiştirmeye yönelik birtakım mistik kökenli uygulamalardır. Çeşitli malzemeler kullanılarak, farklı ve teknik işlemlerden geçirilerek ya da çeşitli sözler söyleyerek yapılabilen büyülerin yapan kişiye bağlı olarak başarı oranları artmakta veya azalmaktadır. Uzman ve profesyonel kişilere büyü yaptıranlar aldıkları sonuçlardan çok memnun kalmaktadır. Büyü yaptırmak için insanların belirli amaçları vardır. Çok çeşitli konularda büyü yaptırmak mümkündür. Büyü yaptırma amaçları şöyle sıralanabilir;

 • Herhangi bir konuda düşmana karşı galip gelmek amacıyla yapılan büyüler.
 • Bir kişiye ait işyerini zarara uğratmak amacıyla yapılan büyüler.
 • Çocuk sahibi olmak isteyen ve olamayanların başvurduğu hamile kalma büyüleri.
 • Ürün ya da mal çoğaltma ya da rızk bollaştırma amacıyla yapılan büyüler.
 • Bir kişiyi kendine bağlamak, geri döndürmek, aşık etmek amacıyla yapılan büyüler.
 • Hasta etme ya da hastalıktan kurtarma amacıyla yapılan büyüler.
 • Birini kendinden uzaklaştırma amacıyla yapılan büyüler.

Kısaca saydığımız bu konular büyü yaptırmak isteyenlerin amaçları arasında yer almaktadır. Aslında büyü yapmak veya yaptırmanın amacı bitki hayvan ve insanlara ait tabiat olaylarının kontrol altına alarak kişilere herhangi bir şekilde iyilik ya da kötülük etmeye yönelik çalışmaların bütünüdür.

Kesin Sonuç Veren Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyüleri yapılış amaçlarına göre iki başlık altında incelemek mümkündür.

 • Olumlu Büyüler (Ak Büyüler); Yapılış amaçları yapıcılık olan büyü çeşitleridir. İnsanların ve toplumların yararına olarak yapılır. Ayrılık, ölüm, kaza gibi konuları önlemek amacıyla yapılır.
 • Olumsuz Büyüler (Kara Büyüler); İnsanlara herhangi bir şekilde zarar vermek amacıyla yapılan büyülerdir. Genellikle yapılış amaçları maddi zarara uğratma, hastalığa ya da herhangi bir illete sürüklemek, yapılan kişinin bir konuda başarı ya da kazancını engellemek, sevdiğinden ayırmak hatta ölümüne neden olmak gibi olumsuz düşüncelerle yapılır veya yaptırılır.
Kesin Sonuç Veren En Etkili Büyüler Nelerdir?
Kesin Sonuç Veren En Etkili Büyüler Nelerdir?

Yaptıranların son derece olumlu sonuçlar alabildiği en etkili ak büyülerde kendi içlerinde çeşitlere ayrılırlar. Yapılış ya da yaptırılış amacına göre, yapılırken kullanılan malzemelere göre ve yapılırken uygulanan kurallarına göre ad alabilen bu çeşit büyülerin en bilinenleri şunlardır;

 • Şirinlik Büyüsü; Kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Sorusuna verilebilecek ilk cevaplar arasında yer alan ak büyüler arasında yer almaktadır. Yapılan ya da yaptırılan kişinin iş hayatında ya da aşk hayatında çok sevilerek vazgeçilmez bir insan olması amaçlanarak yapılmaktadır. Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan malzemelerin içinde mutlaka şeker bulunmalıdır. Şeker yanında çeşitli bitkiler kullanılarak yapılan şirinlik büyüsünün sonunda kişiler çok güzel sonuçlar alınmaktadır.
 • Aşk Büyüsü; son dönemlerde en çok tercih edilen ak büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Aşk kişinin karşılıklı veya karşılıksız olarak yaşadığı bir duygudur. İnsanlar birbirlerine karşı besledikleri aşkın karşılıklı olmasını çok isterler. Aşk büyüsü birçok çeşidi olan büyü çeşididir. Eşi ya da sevgilisi tarafından terkedilenler, aralarına soğukluk girenler, eşinden ya da sevgilisinden eskisi kadar ilgi görmeyenler ya da eşi veya sevgilisi başkalarına ilgi göstermeye başlaması durumlarında insanlar eş ve sevgililerinin eski ilgilerini yeniden kazanmak isterler.

Kesin sonuç veren en etkili büyüler arasında büyük bir yere sahip olan aşk büyüsü yaptırmak isteyen ve yetenekli, işini bilinçli ve iyi yapan bir uzman arayışı içinde bulunan kişilerin son derece dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu konuda yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilere yaptırılan büyüler maalesef üzüntü ve hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu nedenle bağlanan umutlar, harcanan zaman boşa gitmektedir. Emek ve zaman kaybı yaşamak ve boş yere hayal kırıklığına uğramamak için büyü yaptırılacak kişi hakkında derinlemesine bir araştırma yapılmalı ve önceden büyü yaptıran kişilerle görüşme olanağı varsa o kişilerle görüşüp fikirlerini dikkate alarak karar vermelidir.

Eşini veya sevdiğini kendisine ömür boyu bağlamak üzere harekete geçen ve büyü yaptırmak isteyen insanların başvurduğu aşk büyülerinden olumlu sonuç almak kesinlikle yapan kişinin bilgi ve donanımı ile ilgilidir. Aşk büyüsü yapılırken kullanılan yöntemler yapılan büyünün yapılış amacına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sevdiğini kendine aşık etme büyüsü, sevdiğini bağlamak için yapılan büyü, gideni geri getirme büyüsü elbette değişik yöntemlerle yapılmalıdır. Okunan dualar ve yapılan hareketler hepsinde farklılık göstermelidir.

Aşk ve Bağlama Büyülerinin İyi Sonuç Vermesi İçin Neler Gereklidir?

Aşk ve bağlama büyüleri yapmak için girişimde bulunanlara önemle hatırlatılması gereken konu şudur; Bağlama veya aşk büyüsü yaptırılacak kişinin kim olduğu çok önemlidir. Eşini eve bağlamak isteyen birinin yaptıracağı büyü eş arasındaki işlemlere girer ve hayırlı bir iş olarak görülmektedir. Sevgili, nişanlı, sözlü ya da eşlerin arasındaki öncelikler ve özel durumları olduğundan dolayı bu durumlarda yapılan büyülerin tutma oranı daha yüksek olmaktadır. Bu tür büyüleri yaptırmak isteyen insanların aceleci ve sabırsız davranmamaları gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki sabır sonu selamet ile biten bir süreçtir.

Bağlama büyüsü denildiğinde akla hemen insanlar arasındaki büyüler gelmemelidir. Bağlama büyüsü bir rızık bağlama olarak da düşünülerek yapılabilmektedir.

Kesin Sonuç Veren Kara Büyüler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kara büyü çeşitleri kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Konusu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler tarafından en çok araştırılan büyüler arasında yer almaktadır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü yapan kişinin kesinlikle çok ileri düzeyde ilim sahibi olması gerekmektedir. Kara büyü yapan hocaların yeteneklerini kötülükten yana kullanmayı tercih etmek ise onların seçenekleridir. Kara büyü yapmak ve yaptırmak kadar bozulması da çok zor olan ve birçok aşamalar gerektirmektedir. Yapılan kara büyünün amaçları ve yapılacak olan kişi ile ilgili olarak gereken yapılış şekilleri de değişiklik göstermektedir. Kara büyü yapacak kişi mutlaka çok ilim sahibi olmalıdır. Kara büyü yapılışı sırasında kötü huylu cinler ve şeytandan yardım alınmaktadır. Kötü huylu cinler veya şeytan çeşitli işlemler yapılarak büyü yapılmak istenen kişiye musallat edilir ve büyü yapılan kişi bilinçsiz bir şekilde her istenileni yapar hale gelmektedir.

Kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Sorusu çeşitli nedenlerle bir amaca ulaşmak isteyenler tarafından araştırıldığında birçok büyü yöntemi karşılarına çıkmaktadır.

Kara Büyü Etkileri Nelerdir?

Kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Sorusuna verilebilecek olan en acımasız büyü çeşitlerinin de içinde yer aldığı büyüler kara büyülerdir. Kendisine kara büyü yapılmış olan bir kişinin bütün hayatı mahvolur. Ruhsal ve fiziksel anlamda çok büyük bozukluk ve hastalıklara maruz kalan kişi hayatını düzene sokmaya çalışsa bile hiçbir şekilde faydası olmaz. Sürekli en olmadık zamanlarda olmadık türlü bela ve musibetlere maruz kalır. Akıl ve ruh sağlığı tehlikeye girer. Eğer kişiye yapılan kara büyü fark edilerek hemen bozulmazsa intihar ve ölümle sonuçlanabilir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü yapılması kadar bozulması da çok iyi derecede uzmanlık, bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Kara Büyü insanda ölümcül etkilere bile yol açabilecek kadar kuvvetli bir büyü çeşididir. En ölümcül ve zarar veren Kara Büyü çeşitlerinden bazıları şunlardır;

 • Papaz büyüsü; papaz büyüsü kötü amaçla yapılan büyülerden olarak bilinmektedir. Papaz büyüsünün yapılış amacı sadece karı koca arasındaki ya da herhangi birini bağlamaya da ayırma amacında kullanılmakta kalmayıp istenilen her türlü amaç için kullanılabilmektedir. Papaz büyüsü sanıldığının aksine sadece papazlar tarafından yapılmaz işin uzmanı olan Her hoca yapabilir. Papaz büyüsünü yapmak için kullanılan malzemeler büyüğünün hangi amaçla yapılacağına göre değişmektedir. Büyü yapılan kişiyi etkisi altına alarak zarar vermek amacıyla yapıldığı için çok tehlikelidir.
 • Ölüm büyüsü; ölüm büyüsü gerçekten büyüklerin en beteridir. Yapılan kişiyi direk öldürmek amacıyla yapılır. Aşırı derecede tehlikeli bir çeşidi olduğu için yapan insanlar kesinlikle kötü insanlar olarak algılanmalıdır. Düşman edindiğiniz insanların verebilecekleri zarar konusunda son noktadır. Ölüm büyüsü yapılan insanlarda önceleri teşhis edilemeyen belirsiz bir hastalıkmış gibi içten içe adeta kişiye yiyip bitiren bir özelliği vardır. Ölüm büyüsü yapılırken kullanılan malzemelere göre isimler verilir örneğin ölüm büyüsü yapılırken kullanılan temel malzeme sabun olduğunda büyüğünün adı sabun büyüsü olmaktadır aynı şekilde mum ve kaşıkla da yapılabilen ölüm büyüsü gerçekten tehlikeli büyülerin en önemlisidir.
 • Sabun büyüsü; yapılış amacı zarar vermek ve öldürmek olan insafsız bir büyü çeşididir. Yapımında kullanılan malzeme sabun olduğu için sabun büyüsü adı ile anılmaktadır. Bir kalıp sabun alınarak yapılan sabun büyüsünde sabun çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra büyü yapılan kişide gözle görülür bir şekilde hastalanma bey zayıflama belirtileri görülür nedeni bilinmeyen hastalığa tutulduğu sanılır. Fakat aslında nedeni belli olmayan bir hastalığa yakalandığı sanılan kişiye aslında kuvvetli bir sabun büyüsü yapılmış anlamına gelmektedir. Sabun büyüsü etkisini 10 gün içinde gösterdiği bilinen bir büyüdür çok kuvvetli ve kötü niyetli bir büyü olduğu için yaptırmadan ya da yapmadan önce çok iyi düşünmek gerekir.

Kesin Sonuç Veren Sabun Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kesin sonuç veren en etkili büyüler nelerdir? Konusunu merak edenler sabun büyüsü etkilerini de araştırmaktadır. Bir kişiye sabun büyüsü yapıldığı çok kolay anlaşılabilir. Sabun büyüsü yapılan kişide şu belirtiler görülmektedir;

 • Kişide ağırlık hissi vardır.
 • Aşırı uyku ya da hiç uyuyamamak gibi problemleri vardır.
 • Gözlerinde az görme problemi yaşar.
 • Sürekli üzgün ve mutsuzdur. Yerinden kalkmak istemez ve yerinden kalkmakta zorlanır. El ve ayakların sürekli titrer hareket etmekte çok isteksizdir. Sinirli asabi ve kavgacıdır hatasını asla kabul etmez ve isyan kardır sürekli isyan eder.

Bu belirtilerin hepsi bir kişide görülüyorsa mutlaka üzerinde sabun büyüsü olduğu kanaatine var olmalı ve kesinlikle müdahale edilmelidir aksi takdirde sonu hiç iyi olmayacaktır.

Kesin Sonuç Veren Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde sabun büyüsü etkileri olan kişi için öncelikle çok iyi bir medyum bulunarak büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Sabun büyüsü yapılan kişi iken kesinlikle acemi Bir medyum ya da hocaya teslim edilmemelidir. Aksi takdirde büyünün bozulması şöyle dursun etkili daha kuvvetlenip büyü sonucunda başınıza belalar alabilirsiniz. Büyünün nasıl bozulacağını bilen bir hocanın büyü bozma çalışmaları sayesinde bozulan büyük sonucunda insanın normal hayatına dönmesi mümkündür.

Tavsiye

Dilek Büyüsü Nedir?