Mecnun Etme Büyüsü Yapan Medyumlar

/ 26 Haziran 2021 / 617 / yorumsuz
Mecnun Etme Büyüsü Yapan Medyumlar

Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar kimlerdir? Aşk duygusu geçmişte olduğu gibi günümüzde de etkisini sürdüren bir duygu olarak bilinmektedir. Üzerinde çok fazla tartışılan ve konuşulan bir duygu durumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bazı durumlarda içinden çıkılamaz sorunlar aşk duygusunu sağlıklı yapı olmaktan çıkartmaktadır. Durum böyle olunca da bireyler çözüm arayışlarına girmektedir. Aşk duygusunun alevlenmesi için bireyler büyü yoluna başvurabilmektedir. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar bu konuda başvuran kişilere destek olmaktadır.

Mecnun etme büyüsü sayesinde ikili ilişkilerde mutluluğun ön plana çıkması sağlanmaktadır. İnsanlar üzerinde bazı durumlarda oluşan negatif enerjilerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Böylelikle aşk duygusunu yaşamak isteyenlerin bu büyü çeşide başvurduğu anlaşılmaktadır. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından yaptırılan büyüler, kişiler arasındaki muhabbetin artmasını sağlayarak daha mutlu olmaktadır. Belli ilimlere sahip olan medyum hocalar tarafından yapılan büyü sayesinde en kısa sürede sonuca ulaşılmaktadır.

Mecnun Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mecnun etme büyüsü nasıl yapılır sorusu da yukarıda anlatılanlar nedeniyle cevabı çok merak edilen sorulardandır. Büyünün yapılması aşamasında medyum hocalar belli ilimlere başvurmaktadır. Fakat bazı kaynaklarda yer alan evde yapılabileceği konusu yanlış bir bilgidir. Büyülerin evde yapılması olumlu sonuçlar vermemektedir. İşinin uzmanı olan medyum hocalar tarafından yapılması şiddetle tavsiye edilmektedir. Evde yapılan büyülerin tutması çok zordur.

Yapılan büyülerde dikkat edilmesi gereken büyünün doğru bir şekilde yapılmasıdır. Büyünün yapım aşmaları dikkatli bir şekilde yapılmaması durumunda sonuçları istenen şekilde olmayacaktır. Geri dönülmesi imkânsız sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyenler mutlaka iyi bir şekilde araştırma yapmalıdırlar. Konusunda uzman ve deneyimli olan medyum hocaların tercih edilmesi önem arz etmektedir. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılması ve büyünün etkisini göstermesi çok kısa sürede gerçekleşecektir.

Mecnun etme büyüsü çok hassas bir büyü olarak bilinmektedir. Çok etkili olmasından dolayı yapım aşamasında dikkatli ve hassas davranılması gerekmektedir. Bir nevi aşık etme büyüsü olan mecnun etme büyüsü sayesinde insanlar arasındaki aşk duyusunun artması sağlanmaktadır. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar yapılan büyü ve etkileri konusunda, büyü yaptıran kişilere de detaylı bilgi vermektedir. Fakat yine de yaptırmadan önce etkileri konusunda bilgi sahibi olmakta fayda vardır.

Mecnun Etme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Mecnun etme büyüsü etkileri herkes üzerinde farklı etkiler yaratmaktadır. Ruhsal birçok etkisi bulunmaktadır. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar yapılan büyünün tutup tutmadığını bu etkiler sayesinde anlaşılacağını belirtmektedir. Yapılan büyünün etkilerini göstermesi yaklaşık olarak 10-15 günü bulabilmektedir. Bu etkiler;

 • Eğer platonik aşk yaşıyorsanız ve karşınızdaki kişinin size aşkla bağlanmasını istiyorsanız bu büyü sayesinde aşkınıza karşılık bulabilirsiniz.
 • Bazı zamanlarda karşınızdaki kişi ile aşk yaşamak zordur. İmkansız aşk olarak görülür. İmkansız olarak görülen aşklar bu büyü sayesinde gerçek olacaktır.
 • Bazen aradaki anlaşmazlıklar terk edilmelere ve ayrılıklara sebep olabilmektedir. Bu büyünün yapılmasının ardından yeniden bir birleşme sağlanmaktadır. Evli çiftler arasında yapıldığında ayrılan eş evine geri dönmektedir. Aynı zamanda daha öncekilerden daha sadık bir ilişki ortaya çıkar.
 • Evlilik ya da sevgililik dönemlerinde sadakatsiz bir ilişki söz konusu ile bu büyünün yapılması ile bu durum ortadan kalkmaktadır.
 • Aşk duygusunun vermiş olduğu acının ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Birbirini seven kişilerin kavuşması sağlanmaktadır.
 • Aşık edilmek istenen kişiye yapılan büyüler sayesinde çok kısa bir sürede etkileşim sağlanacaktır.
 • İkili ilişkilerde sevgi ve muhabbet bağları güçlenecektir. Özellikle evli çiftler arasında yapıldığında evde oluşan huzursuzluk ve kavgalar son bulacaktır.

Mecnun Etme Büyüsü Bozulur mu?

Mecnun etme büyüsü bozulur mu ya da kimler tarafından bozulur sorusu da sıkça gündeme gelmektedir. Bu konuda uzman olan medyumlar tarafından büyünün bozulması sağlanmalıdır. Mecnun etme büyüsü yapan medyum hocalar büyünün yapılmasının ne kadar zor olduğunu belirterek, bozulmasının da o derece zor olduğunu dile getirmektedir. Bu nedenle büyü yapılmadan önce özellikle araştırılması gerekmektedir. Büyünün yapılma niyetine uygun olarak bozma ritüeli yapılmaktadır. Fakat burada bilinmesi gereken, büyüyü yaptıran kişi tarafından büyü bozulma talebinin yapılması gerekmektedir. Şöyle ki; büyüyü yaptıran kişiden başkası bozduramaz.

Mecnun etme büyüsü insanlar arasındaki aşk muhabbetinin artışını sağlamaktadır. Fakat bu büyünün bozulmasından ziyade bazı kişiler aradaki muhabbet bağının bozulması için büyü yaptırabilmektedir. Mecnun etme büyüsü yaptırdıktan sonra aşağıdaki belirtiler baş göstermeye başlamışsa mutlaka bu konuda medyum hocalardan destek alınmalıdır. Aradaki muhabbetin bozulması ve ayrılık büyüsünün yapılması ile ortaya çıkacak belirtiler;

 • Üzerinde büyünün etkisi olan işi sinirli yaklaşımlar sergileyerek karşısındaki insanı kırmaktadır.
 • Gece uykuları sorunlu olmaya başlayacaktır. Kabus görecek ve sık sık uykusundan uyanacaktır. Bu da uyku kalitesinin bozulmasına sebep olacaktır.
 • Mecnun etme büyüsü sonrasında araları iyi olan çiftler bir anda birbirlerine düşman hale gelecektir. Araya soğukluk girecektir.
 • Büyünün etkisine giren kişilerde sevgi ve aşk duyguları yok olmaya başlayacaktır.
 • İlgi ve alakalarında yok oluşlar başlayacaktır. Sevdikleri ile aralarına soğukluk girecektir.

Mecnun Etme Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her büyü yapımında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar tarafından bu noktalar, büyü yaptıracak olan kişilerle paylaşılmaktadır. İşlem adımlarının uygulanması esnasında dikkat edilecek hususlar sayesinde büyünün en kısa sürede sonuç vermesi sağlanmaktadır.

 • Büyü yapımında bazı malzemelerin temin edilmesi istenmektedir. Medyum hocalar tarafından talep edilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde toparlanması gerekmektedir.
 • Öncelikle her büyü de olduğu gibi Büyü ile ilgili inanmak gereklidir. Büyünün tutacağına inanılmalıdır.
 • Büyünün yapılmasının ardından sabır gerekmektedir. Birkaç gün geçtikten sonra sonuç alınmadı diye sabırsızlanılmamalıdır. Karamsar olunmamalıdır.
 • Büyü yaptırılan kişilerle iletişime geçilmemelidir. Bu büyünün etkinliğini düşürecektir. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka sonuç vermesi beklenmelidir. Büyü yapılan kişi ile hiçbir iletişim kurulmamalıdır.
 • Yapılan büyünün en iyi şekilde etki göstermesi için mutlaka konusunda uzman olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. Yapılacak olan hatalar sorununuzu çözmek yerine çok daha farklı sorunları ortaya çıkartmaktadır.
 • Mecnun etme büyüsü de diğer büyüler gibi farklı etkiler göstermektedir. Bu nedenle ara sıra tazeleme yapılması önemlidir. Bu konuda mecnun etme büyüsü yapan medyumlar tazeleme yapılması planlanan zamanı belirtmektedir.
Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar kimlerdir?
Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar kimlerdir?

Uzakta Olanlara Yapılan Mecnun Etme Büyüsü

Uzakta olan kişiler için de mecnun etme büyüsü yapılabilmektedir. Yine bu konuda medyum hocaların bir takım malzemelere ve büyü yapılacak olan kişiye ait bilgilere ihtiyacı bulunmaktadır. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar sizlerin vereceği doğru bilgilerle kişiye özel büyüler hazırlamaktadır. Bu nedenle istenecek olan bilgilerin doğru bir şekilde aktarılması önem arz etmektedir. Uzakta olanlara yapılacak olan mecnun etme büyüsünde gerekli olan malzemeler ise;

 • Mum ile yapılacağından dolayı iki adet mum gerekmektedir. Mumların kırmızı renkte olmalarına dikkat edilmelidir.
 • Büyü yapılmak istenen kişiye ait 2 adet fotoğraf gerekmektedir.
 • Boş bir A4 kağıdı ve bir adet kurşun kalem gerekmektedir.

Bütün malzemeler bir araya geldikten sonra A4 kağıdına dua yazılması gerekmektedir.  Yazılacak olan dua;

“Ve kalu ley yedhulel cennete illa men kane huden ev nesar tilke emaniyyühüm kul hatu bürhaneküm in küntüm sadikıyn.Bela men esleme vechehu lillahi ve hüve muhsinün fe lehu ecruhu ınde rabbihı ve la havvfün aleyhim ve la hüm yahzenun.Ve kaletil yehudü leysetin nesar ala şey’iv ve kaletin nesara leysetil yehudü ala şey’iv ve hüm yetlunel kitab kezalike kalellezıne la ya’lemune misle kavlihim fallahü yahkümü beynehüm yevmel kıyameti fıma kanu fıhi yahtelifun. Ve men azlemü mimmem menea mesacidellahi ey yüzkera fıhesmühu ve sea fı harabiha ülaike ma kane lehüm ey yedhuluha illa haifın lehüm fid dünya hızyüv ve lehüm fil ahırati azabün azıym. Ve lillahil meşriku vel mağribü fe eynema tüvellu fe semme vechüllah innallahe vasiun alım. Ve kalüttehazellahü veleden sübhaneh bel lehu ma fis semavati vel ard küllül lehu kanitün. Bedıus semavati vel ard ve iza kada emran fe innema yekulü lehu kün fe yekun. Ve kalellezıne la ya’lemune lev la yükellimünellahü ev te’tına ayeh kezalike kalellezıne min kablihim misle kavlihim teşabehet kulubühüm kad beyyennel ayati li kavmiy yukınun. İnna erselnake bil hakkı beşırav ve nezirav ve la tüs’elü an ashabil cehıym. Ve len terda ankel yehudü ve len nesara hatta tettebia milletehüm kul inne hüdellahi hüvel hüda ve leinitteba’te ehvaehüm ba’dellezı caeke minel ılmi ma leke minallahi miv veliyyiv ve la nasıyr. Ellezıne ateynahümül kitabe yetlunehu hakka tilavetih ülaike yü’minune bih ve mey yekfür bihı fe ülaike hümül hasirun. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın. Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha adlüv ve la tenfeuha şefatüv ve la hüm yünsarun.”

 

Bu duanın yazılmasından sonra kırmızı renkli mumlar yakılmalıdır. Mumlar yakıldıktan sonra yazılan dua sesli bir biçimde okunmalıdır. Duanın okunması bittikten sonra mumun ateşinde yazılmış olan kağıt yakılmalıdır. Küller toparlanarak, büyü etkisini göstermeye başlayana kadar bir poşet içerisinde muhafaza edilmelidir. Evde böyle bir büyü yapılacaksa mutlaka dikkatli davranılmalıdır. Duanın okunması esnasında doğru bir telaffuz olması önem arz etmektedir.

Mecnun Etme Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar bu büyünün çok etkili olduğunu ve kısa sürede bu etkisini gösterdiğini belirtmektedir. Bu nedenle yapılırken çok dikkatli olunması gereklidir. Yapılacak olan büyü işlemi mutlaka öncesinde araştırılmalı ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dolayısıyla büyüyü yapacak olan medyum hocanın tecrübeleri burada çok fazla öneme sahiptir. Büyünün yapılmasının ardından yaklaşık olarak 10-15 gün içerisinde etkileri ortaya çıkacaktır.

Burada merak edilen durum ise mecnun etme büyüsünün etkisi ne kadar sürer konusudur. Büyüyü yaptıran kişi tarafından bir bozdurma işlemi yapılmadığı sürece ömür boyu etkileri sürecek bir büyüdür. Eğer bu konuda herhangi bir şikâyet yoksa büyü ömür boyu varlığını devam ettirecektir. Sevdiğiniz insanın ömür boyu yanınızda olması ve aranızdaki muhabbet bağının sürekli olması için bu büyüye başvurulmaktadır. Kişiler bu büyü sayesinde mutluluğu yakalamakta ve akıllarda olmayan ilişkileri yaşayabilmektedir. Özellikle boşanma aşamasında olan çiftler yaptırdıklarında evlilikleri kurtulmakta ve aşkları her zamankinden daha büyüleyici olmaktadır.

Büyüyü yaptıranlardan biri büyüyü bozdurmadığı sürece kimse tarafından bu büyü bozulamamaktadır. Dolayısıyla bunu fark eden ve iyi niyetli olmayan kişiler farklı yollarla bu bozma işlemini gerçekleştirmek istemektedir. Ayırma büyüsü yaparak çiftler arasına soğukluk yapabilmektedirler. Bunun önüne geçmek için tazeleme büyülerinin yapılması uygun görülmektedir. Mecnun etme büyüsü yapan medyumlar tarafından tazeleme işleminin ne kadar süre ile yapılacağı da belirtilmektedir.