İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

/ 12 Nisan 2021 / 16.644 / yorumsuz
İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler son dönemlerde oldukça tercih edilen büyüler arasında yerini almaktadır. Uzun yıllar öncesine dayanan büyü yapma ritüelleri günümüzde de çok fazla görülmektedir. İyi niyetli ya da kötü niyetli olarak büyü yapılabilmektedir. Bu büyüler arasında ayırma ya da soğutma büyüleri iyi niyetli olarak yapılabileceği gibi kötü niyetli de olabilmektedir. Nasıl ya da ne için yapılacağına karar verildikten sonra Medyum hocalar tarafından büyü işlemi yapılmaktadır.

Büyü yaptırılmasının amacı kişilerin kader çizgilerine müdahale etmektir. Olması güç ya da imkânsız olan durumların müdahale sonucunda aksi yöne çevirmektir. İki kişiyi ayırmak ya da soğutmak için büyüler yapılmasını da mümkün hale getirmektedir. Daha çok evli bireylere yapılan ve ilişkilerinin bitmesi, eşin evden soğuması için yaptırılabilmektedir. Bazı durumlarda ise eşinin hayatında başka birisinin olduğunu düşünen kişiler tarafından da yaptırıldığı bilinmektedir.

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü genel olarak birbirini seven çiftlerin ayrılması için yapılan büyüdür. Kötü niyetli bir büyü olarak bilinmektedir. Evli ya da arasında gönül bağı bulunan herkes için yapılabilmektedir. Aynı zamanda kara büyü denen büyü çeşitleri içinde yer almaktadır. Ayırma büyüleri çok fazla araştırılan büyü çeşitlerinden biridir. Çiftler arasındaki sevgi bağının zedelenmesini ve zarar görmesi hedeflenmektedir. Büyünün tarihi uzun zamanlara dayanıyor olsa da, son dönemlerde sıkça uygulama yapıldığı da bilinmektedir.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler çok çeşitli şekillerde uygulanmaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan büyünün en başta niteliği ortaya konmalıdır. Ne için yapılacağı net bir şekilde medyum hocaya belirtilmelidir. Büyü yaptırılacak olan kişi ile ilgili bilgiler net ve doğru şekillerde belirtilmelidir. Yanlış verilen bilgiler sonucunda farklı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle hem yaptırmak için hem de yapılacak olan kişi ile ilgili emin olunmalıdır.

Ayırma büyüsü çeşitleri yapılırken genel olarak evli çiftlerin ayrılması için yapılan büyüler karşımıza çıkmaktadır. İlişkileri yolunda giden evli çiftlerin ayrılması, eşin evden uzaklaşması ya da iki eş arasındaki ilginin azalması hedeflenmektedir. Ayırma büyüleri uzaktan ya da Fotoğraf üzerinden de yapılabilmektedir. Yapılan büyü etkisini kısa sürede gösterecek ve sizlerde yaptırmış olduğunuz büyünün etkili olduğunu gözlerinizle görmüş olacaksınız.

En etkili şekilde sonuç veren ayrılık büyüsü çeşitleri; Karı-kocaları birbirinden ayıran ve karabiber büyüsü, evli çiftlere yapılan ve evde sürekli kavga çıkmasına sebebiyet veren kavga ettirme büyüsü, sevgilileri ayırma ve birbirine ilgisiz kalma büyüsü ve nişan attırma yoluna giden büyülerdir. Birçok ayırma büyüsü çeşitlerinin en başında bu büyüler gelmektedir.

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler
İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü belirtileri de diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi kısa sürede kendini ortaya çıkartacak cinstendir. İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler arasında yer alan ayırma büyüsü herkes üzerinde farklı sonuçlar ortaya koymaktadır. Fakat sayılacak olan belirtilerden bir ya da birkaçı varsa bununla ilgili uzman bir medyum hocadan destek almak faydalı olacaktır.

Büyü yapılan kişi kendisinde her ne kadar belirtileri hissetmese de çevresindeki kişiler bunu fark edebilmektedirler. Ayrılık büyüsü yapılan kişide;

 • Çiftler arasında aniden çıkan anlaşmazlıklar,
 • Sevgililer arasından eskiye oranla birdenbire başlayan ilgisizlik ve soğukluklar,
 • Kısa sürede etkili olacağından dolayı yaklaşık olarak bir hafta içerisinde bütün ilişki zarar görmüş olacaktır.
 • Zarar görmüş olan ilişkinin sonunca çiftler birbirini görmek istemeyecek ve ayrılık gerçekleşecektir.
 • Sevgilisinden ya da eşinden ayrılan kişi kısa sürede bu etkiler altına gireceğinden dolayı, büyü yaptıran kişi ile yakınlık kurmaya başlayacaktır.
 • Genel olarak yaşamında bazı sorunlar ortaya çıkmaya başlayacaktır.

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü çeşitleri araştırılırken bir taraftan da hangisinin daha etkili olacağı konusu da araştırılmaktadır. İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler göz önüne alındığında yapılış amacına uygun olarak etkili olanı seçilmelidir. Büyü yaptırmak istenildiğinde medyum hocalara bu konuda verdiğiniz bilgiler neticesinde nasıl bir büyünün yapılacağı planlanmalıdır. Bu nedenle de büyü yapacak olan hocanın bazı ilimlere sahip olması gerekmektedir. Bu ilimlerin başında da havas ilmi gelmektedir.

Büyü araştırmaları yapıldığında evde büyü konusu ortaya çıkmaktadır. Fakat bilinmesi gereken ise bu tarz kara büyü çeşitlerinin evde yapılmamasıdır. Yanlış bir uygulama sonucu farklı durumlar ortaya çıkabilir. Hatta büyünün tutmama olasılığı da olabilmektedir. Bu nedenle de mutlaka böyle bir düşünce oluştuğunda medyum hocalardan destek alınmalıdır.

İki kişiyi ayırmak için yapılacak olan büyüler için gerekli olan işlemlerin başında sessiz ve sakin bir ortamın oluşturulması gelmektedir. Bunun dışında ayırma büyüsü yapılırken;

 • Sessiz ve sakin bir ortam hazırlandıktan sonra kuzey yönüne doğru dönerek “Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.” Sözleri 21 kere söylenmelidir.
 • Bu tılsımlı sözler söylenirken aynı zamanda da ayrılmasını istediğiniz çiftlerin isimlerini içinizden geçirilmesi gerekmektedir.
 • Daha öncesinden hazırlanmış olan makasa dizlerin arasına konulmalıdır. Bu esnada da size medyum hocalar tarafından belirtilen tılsımlı sözler söylenmeye devam edilmelidir.

Bütün işlem basamaklarının doğru bir şekilde tamamlanması ile birlikte yapılan büyü etkilerini 2 hafta içerisinde göstermeye başlayacaktır.

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayrılık büyüsünün yanı sıra iki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler arasında soğutma büyüsü de yapılmaktadır. Farklı amaçlar için yapıldığı bilinmektedir. Genel olarak ayırma büyüsü gibi evli çiftler üzerine yapılmaktadır. Evli çiftler arasındaki ilginin son bulması ve evlilik birliği içinde bir soğuma meydana gelmesi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda ilişkileri evlenme yolunda giden ve görenlerin gıpta ile baktıkları çiftlerin bir anda birbirleri ile olan ilişkisi son bulması için yapılabilmektedir. Tamamen nasıl bir şey için yapılacaksa medyum hocalardan bununla ilgili destek alınmalıdır. Soğutma büyüsü yapılmasının altında sadece çiftler için yapılması yatmamaktadır. İki iyi arkadaş olan kişiler için de bu tarz büyüler yapılabilmektedir.

Fakat bütün yapılma nedenleri arasında başta gelen neden ise evli çiftler arasında huzursuzluk çıkarılması içindir. Birbirleri ile olan muhabbetlerinin bozulması, ilişkinin eski samimiyetini kaybetmesi ve birbirlerinden ayrılması için yapıldığı bilinmektedir. Başka bir anlamda da eşinizin ya da sevgilinizin unutamadığı eski ilişkisi için de yaptırılabilmektedir. İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler genel olarak kişilerin muhabbetlerinin son bulması için yapılmaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her medyum hoca kendine özgü olan ritüeller ile birlikte büyü işlemlerini gerçekleştirmektedir. Genel olarak yapılacak olan büyü için size daha öncesinden bilgi verilmektedir. Dolayısıyla büyü için gerekli olan malzemelerin de temin edilmesi medyum hocalar tarafından dile getirilmektedir. Birkaç basit malzemeden oluşan liste hazır hale getirildikten sonra medyum hocaya sunulmalıdır. Bazı medyum hocalar bu malzemeleri kendileri de temin edebilmektedir.

Soğutma büyüsü yapma işlemi esnasında temiz bir A4 kağıdı, kırmızı kurşun kalem, kırmızı bir ip, tahta çubuk bir araya getirilmelidir. Bu malzemeler bir araya getirildikten sonra artık büyü işlemi için hazırlıklar başlamış olacaktır. Bu malzemelerden sonra medyum hoca sessiz ve sakin bir alana geçerek büyü yapmaya başlayacaktır.

Büyü yapma esnasında medyum hoca okumanız gereken bir dua verebilir. Vermiş olduğu duayı 10 tekrar olacak şekilde okumanız gerektiği unutulmamalıdır. Soğutma büyüsü yapılırkenVe ilâ ervâhi âbâinâ ve ümmehâtinâ ve ihvâninâ ve ehavâtinâ ve evlâdina ve akribâinâ ve ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ.” Duası 10 kere okunacaktır. Bu şekilde büyünün tamamlanmasının ardından medyum hocanın vermiş olduğu rulo halindeki kağıdı yakınınızda bulunan bir toprağa gömmenizi isteyecektir. Gömülen kağıt yaklaşık olarak üç gün burada kalacaktır. Önerilen sürenin sonunda topraktan çıkarılmalıdır. Yakılarak külleri dağılmadan aynı yere külleri gömülmelidir. Böylelikle soğutma büyüsü ritüeli tamamlanmış olacaktır.

Soğutma Büyüsü Etkileri

İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler arasında yer alan soğutma büyüsünün belirtileri de kişiler üzerinde farklı etkiler gösterecektir. Her büyü insanlar üzerinde farklı etkiler göstereceği uzman medyum hocalar tarafından belirtilmektedir. Soğutma büyüsü belirtileri ise;

 • Büyü yaptırılan kişinin büyüden etkilenmesi ile birlikte sosyal hayatının bozulması,
 • Birliktelik yaşadığı kişi ile arası bozulacak ve anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır.
 • Eşini ya da sevgilisini fiziksel olarak beğenmemek, aşağılamak,
 • Daha öncesinde olmamasına karşın büyü etkisine giren kişinin sevdiği kişi ile zaman geçirmekten kaçınması,
 • Sürekli huzursuzluk ve kavga halinin hakim olması,
 • İkili ilişkilerinde sürekli sorun yaşaması, arkadaşlıklarının birer birer bozulması,

Gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu veya bunlara benzer belirtiler ortaya çıkmışsa, soğutma büyüsü ihtimali gözden geçirilmelidir. Konusunda uzman olan medyum hocalardan destek alınmalıdır.

Soğutma Büyüsünden Nasıl Korunmalıdır?

Soğutma büyüleri zaman içerisinde evliliklere ve ikili ilişkilere ciddi oranlarda zarar verebilmektedir. Bu nedenle kişiler kendilerinde ya da çevresindekilerde böyle bir durumdan şüphe ediyorlarsa mutlaka bozdurma yoluna gitmelidirler. Ertelemeden bu durumdan kurtulmaları sağlanmalıdır. Aksi takdirde uzun süre bozdurma sağlanmadığında yapılması gereken işlemler zorlaşmaktadır.

Kendisine büyü yapılması konusunda tedirginlikler yaşayan bireyler bu tarz durumlardan korunmak için belli dua ritüellerini uygulayabilmektedir. En çok bilinen korunma yöntemi bir bardak suya okunacak olan Yasin Suresidir. Özellikle Cuma vaktinde okunup, okunmuş olan suyun içilmesi bu büyülerden korunma sağlamaktadır. Sadece büyü anlamında olmayı, her türlü kötülüklerden korunma sağlamaktadır. İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler için Yasin suresinin okunmasının ardından “Büyüler benden uzak oldu. Bana büyü değmez.” Sözleri beş tekrar olacak şekilde söylenmelidir.

Yasin suresinin dışında en çok bilinen korunma yöntemleri arasında Nas, Felak, Fatiha ve Nisa surelerinin okunması gelmektedir. Her gün yatmadan önce bu duaların okunması her türlü kötü niyetin ortadan kalkması ve büyülerin size uğramaması için önem arz etmektedir. Belirtilen bu surelerden her birini 5 kere okumanız durumunda büyülere karşı bir kalkan oluşturmuş olacaksınız.

Büyüden korunmanın yanı sıra eğer olduğunu düşünüyorsanız da 5 gün boyunca her birinden beş tekrar olacak şekilde okunması medyum hocalar tarafından önerilmektedir. Bu sürenin geçmesinin ardından büyünün etkisinin azaldığını ya da tamamen ortadan kalktığını göreceksiniz. Bu değişime kendiniz şahit olabileceksiniz.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

İki kişiyi ayırmak ve soğutmak için yapılan büyüler arasında en çok yapılan soğutma büyüsü çok çeşitli olabilmektedir. Bu çeşitlerden bazıları;

 • Eşleri birbirinden soğutmak,
 • Çift arasındaki cinselliğin sona ermesini sağlamak,
 • Eve gitmesini engellemek ve evdeki ilişkiden soğumasını sağlamak,
 • Kadın ya da erkekten soğumasını sağlamak,
 • Ailesindeki bireylerden soğumasını sağlamak,
 • İşlerinin zora girmesini ve işinden aşırı soğumasını sağlamak.

Tavsiye

Aşk Büyüsü Nedir?