Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır?

/ 2 Temmuz 2021 / 7.571 / yorumsuz
Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır?

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Büyüleri iki kategoride ayırabilmek mümkündür. Ak büyüler ve kara büyüler olarak karşımıza çıkan bu kategoriler, genellikle büyünün etki alanına göre ayrım göstermektedir. Domuz yağı büyüsü bu noktada, kara büyüler arasına giren oldukça kuvvetli ve etkili bir uygulamadır. Bu büyüler insanların hayatlarını kötü yönde etkileyebilmek için yapılan birçok insan tarafından gizli saklı bir şekilde uygulanan yöntemlerdir. Kara büyüleri uygularken oldukça dikkat etmelisiniz çünkü yapılan en ufak hata, durumun hem sizin açınızdan hem de karşı taraf açısından çok kötü bir hal alabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Büyülerin farklı kategorilere sahip olmasının en önemli sebebi farklı kültürde yer alan bu tarz uygulamalardır. Eski çağlardan günümüze kadar çeşitli uygarlıklar ve inanışlar içerisinde büyü önemli bir yer tutmaktaydı. Bu durum doğal olarak daha fazla büyü çeşidine sahip olma ve daha kuvvetli uygulamaların ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur. Topraklarımızın da birçok topluma ev sahipliği yapması büyü konusunda bizleri zengin bir hale getirmiştir. Çeşitli medyum hocalar, bu zenginlikten yararlanıp insanlara büyüler üzerinde hizmet vermektedir. Domuz yağı büyüsü de bu zenginlik arasından ortaya çıkan bir kara büyüdür. Özellikle kara büyülere toplum içerisinde iyi bakılmasa da günümüze kadar birçok çeşitte ulaşmıştır.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Çeşitli büyü ilimleri içerisinde bulunan Havas ilminin bir ferdi olan Domuz yağı büyüsü, oldukça tehlikeli etkiler içeren uygulamalardan biridir. Bu büyü üzerinde birçok kişi merak taşımaktadır ve günümüzde de çok araştırılan büyü kavramlarından biri olmuştur. Bu büyüler oldukça eski geçmişi olan ve tesiri hala eski günlerdeki gibi kuvvetli yapılabilen bir uygulamadır. Bu tarz kuvvetli büyüler yapmak isteyen kişiler aslında bir çeşit risk almış olurlar. Hem büyüyü yapan kişi hem de büyünün etkisi altındaki kişiler manevi olarak kendilerini tehlikeye atmış olurlar. Farklı alemler ve enerjiler ile iletişime geçilerek yapılan bu büyü, insanlara musallat da olabilmektedir. Bu sebeple dikkatlice, uzman kişilere başvurularak uygulanmalıdır.

Bu büyü, ezoterik öğretiler içerisinde yer alan birçok kişi tarafından bilinse de yapımından çekinilen bir uygulama olmuştur. Özellikle kötü niyetli ve şer insanların bu uygulamaları yapmak ve yaptırmak istemeleri gözden kaçmamaktadır. İnsanlara tesir ettiği halde birçok kötülüğü yanında getiren bir durum yaratmaktadır. Bir ayırma veya soğutma büyüsü gibi işlev gören ancak daha tesirli ve can yakan sonuçlar yaratabilen büyüdür. Bu sebeple her medyum hoca da bu konu üzerinden insanlara yardım etmek istememektedir. Sevenlerin arasını bir daha eski hale gelmeyecek şekilde kötülük tohumları eken ve birbirlerine düşman edebilecek tesirde sonuçlar yaratabilmektedir. Aynı zamanda bazı insanların gelirlerini, bereketini ve huzurunu kaçırabilecek etkiler de yaratmaktadır. Bu noktada büyüyü yaparken olan niyet önem kazanır.

Kara büyü olarak karşımıza çıkan uygulamalarda aracı varlıklar daha çok kullanılmaktadır. Domuz yağı büyüsü içerisinde de cinler ve bu tarz başka boyut canlılar, insanlar üzerinde etki yaratmak için kullanılır. Cinler şeytani bir varlık göstererek insanların hayatlarını istenilen yönde olumsuz etkilemeye başlar. Bu tarz uygulamalarda kullanılan ana materyaller de bu varlıklar ile bağlantılı olarak seçilmektedir. Domuz yağı, cinler ile iletişime geçmenin en etkili yollarından biridir. Uzman bir kişi bu büyüyü doğru olarak yaptığında bu varlıklar doğrudan etkileşime geçebilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Günah Mıdır?

Büyüleri yaparken ilk olarak bakılması gereken uygulamaya olan yaklaşımınız yani niyetinizdir. Evli çiftler, evliliklerini kurtarmak için bu yollara başvurduğunda oldukça masumane bir davranış diyebiliriz. Öte yandan bolluk ve bereket getirsin diye yapılan büyüler de iyi amaçla ortaya konmaktadır. Bu büyülere günah dememiz zordur. Öte yandan insanların kötülüğü için yapılan büyüler günahtır. İnsanların kötülüğünü düşünmek, acı çektirmek veya intikam amacıyla yaptığımız tüm büyüler, dinimizce yasaklanmıştır. Özellikle hayvan materyalleri kullanılan domuz yağı büyüsü tarzı uygulamalar, inanışlarımıza göre lanetlenmiştir. Çok büyük tesir yaratan ve insanların hayatını doğrudan etkileyen bu büyüler ve büyüleri yapanlar için birçok din alimi olumsuz konuşmaktadır. Bu sebeple, büyü yapma kararınızı verirken bu noktaya da dikkat etmelisiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Kimlere Uygulanabilir?

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Bu uygulama, çeşitli amaçlarla ortaya konabilen ancak kötü niyetli kişiler tarafından yapılıp sonuç veren büyüdür. Yani amacınız birilerine zarar vermekse bu büyüye başvurabilirsiniz. Kara büyülerin sonuç verme yüzdesi diğerlerine göre oldukça fazladır bu sebeple, yüksek tesir etkili büyüye dikkatli bir şekilde yaklaşmalısınız. Hem aşk ve ilişkiler üzerinde hem de bir insanın hayatını doğrudan etkilemek istediğinizde bu büyü kullanıma gayet açık bir hale gelir. Aşkları bitiren, insanların gelirlerini düşüren kara büyüler arasında bulunur.

Yukarıda da anlattığımız gibi çeşitli durumlarda olumsuz etki yaratabilen bir büyüdür. Daha spesifik olarak bu uygulamayı kimlere yapabileceğinizi sayacak olursak:

 • Sevgili çiftlere uygulanabilir. Onların aralarını açmak ve onlar arasında kavgalar çıkarabilmek için kullanılır.
 • Evli çiftleri ayırmak için kullanılır. Evliliklerine son vermelerine neden olacak sorunlar yaratabilir.
 • Tanıdığınız kişilere uygulanabilir. İş ve okul hayatını olumsuz etkileyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok olumsuz etkiyi domuz yağı büyüsü sayesinde kuvvetli bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Büyünün yapımında doğal olarak dikkat etmeniz gereken birçok nokta ve adım olacaktır. Bu kısmı sıkıntısız bir şekilde geçerseniz çevrenizde ve daha önce iletişime geçtiğiniz insanlara bu büyü etki edebilecektir. Ancak daha önce tanımadığınız bir etkileşiminiz olmayan kişilere büyü tesir edemez.

Domuz Yağı Büyüsü Amacı Nedir?

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Yazımızın içerisinde bahsettiğimiz gibi kara büyüler insanların ilişkilerini ve hayatlarını olumsuz etkilemek amacıyla hayata geçirilir. Bu büyü de insanları ayıran, yaşam kalitelerini düşüren ve hayatlarını zora sokan bir etkiye sahiptir. Bu büyüyü uzman bir kişiden yardım alarak yapmanız gereklidir. O kişilere başvurduğunuzda sizlerin amacına göre büyünün yapılışındaki ritüelleri değiştirecektir. Öte yandan her medyum bu büyüyü yapmak istemez. Sizlere yardımcı olacak kişiyi bulup ritüelleri başlatabilirsiniz. Bu büyünün kökenini İsrailoğulları kabilesi atmıştır ve bizim dinimize de günah olduğu halde yerleşmiştir. Genelde gizli ve saklı tutularak ritüellerin yapılması gerekmektedir.

Büyü çeşitli amaçlarla hayata geçirilebilmektedir. Sizlerin amacı büyünün de gidişatını doğrudan etkileyecektir. Sizler de bu büyüye başvurmadan önce hangi amaçla kullanabileceğinizi merak ediyorsak sizler için bunları sıraladık:

 • Evli çiftlerin ayrılması için bu büyü oldukça etkilidir. Yuva dağıtan bir uygulamadır.
 • Sevgililer ise birbirlerini çok sevseler bile bu büyüyle kavga etmeye ve ayrı düşmeye başlarlar.
 • Domuz yağı büyüsü çiftlerden birine uygulanırsa sürekli kavgalar ve sorunlar çıkaran taraf olur.
 • Yalnız bir bireye uyguladığınızda gelirleri ve kişisel hayat başarası birden tepetaklak olur.

Tüm bu etkilerin sebebi domuz yağı büyüsü olabilmektedir. Büyüyü yapmadan önce niyetinizi o yönde belirleyip uygulamaya karşı olan inancınızı yüksek tuttuğunuz taktirde hızlı bir şekilde etki göreceksiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur?  Bu tarz kara büyüler, kişiler üzerinde etki yaratabilmesi için çeşitli materyallere ihtiyaç duyar. Aynı zamanda bu materyaller, büyüyü yaptığınız kişiye yakın olarak tutulmalıdır. Büyüyü yaptığınız kişinin evinde, dolabında veyahut herhangi bir şahsi eşyası içerisinde bu materyal bulunmalıdır. Domuz yağı, büyü yapıldıktan sonra eşyalara sürülerek etkisini göstermeye başlar. Domuz yağı büyüsü belirtileri, kişi tarafından anlaşılamayacak şekildedir. Ancak dışardan bu konu hakkında bilgisi olanlar veya medyum hocalar fark edebilir. Domuz yağı renksiz olduğu için fark edilmesi de oldukça zordur. Bu sebeple manevi bir bakışla fark edebilecek bir büyüdür.

Herkes üzerinde farklı belirtiler yaratabildiği gibi çoğu insan için de hemen hemen aynı etkiler yaratmıştır. Bu etkilerden yola çıkarak büyünün sizin üstünüzde var olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Bu belirtileri sayacak olursak:

 • Büyü etkisindeki kişilerin uyku düzeni tepetaklak olur, belirli bir düzenleri olmaz.
 • Yakınlarına ve ailesine karşı olan tahammül seviyesi düşer, çabuk öfkelenen bir hal alır.
 • Sürekli bir yorgunluk ve halsizlik hissi ortaya çıkar. Vücut ağrıları baş gösterir.
 • Huzursuz ve mutsuz hissetme, hayattan zevk alamama hali ortaya çıkar.
 • Birileri tarafından sürekli izleniyor ve rahatsız ediliyor hissi gelir.
 • Gaipten sesler duymaya başlar, baktığı yerlerde çeşitli şekiller ve yazılar gördüğünü düşünür.

Bu etkiler, domuz yağı büyüsünün neredeyse herkesin üzerinde yarattığı etkilerdir. Bunlardan herhangi birinden şüpheleniyorsanız profesyonel destek almalısınız.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Domuz yağı büyüsü neden yapılır? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Ak büyüler ve kara büyüleri ayıran bir diğer nokta da büyülerin tesir etmeye başlama süresidir. Eğer bir ak büyüye başvuruyorsanız bunun etkisini diğerlerine göre nispeten daha iyi görebilmektesiniz. Domuz yağı büyüsü, kişiler üzerinde etki gösterirken farklı noktalardan etkilenir. Normalde 3 veya 4 hafta içerisinde kara büyü olan bu uygulama gözle görülür bir şekilde etki yapabilmektedir. Ancak dediğimiz gibi büyü yapımındaki bazı etkenler, tesir süresini de doğrudan etkiler.

Büyüye karşı olan inancınızın yüksek olması, büyünün tam olarak süresinde etki edebilmesine yardımcı olur. Eğer sabrınız ve inancınız tam değilse büyü tesir etmekte zorlanacaktır. Bununla beraber profesyonel yardım aldığınız kişinin bilgileri önemlidir. Eğer gerçekten deneyimi ve bilgisi bulunuyorsa, büyünün doğru bir şekilde hayata geçirilmesini sağlayacaktır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise yapılan ritüellerdir. Eğer büyüler üzerinde gerekli ritüelleri adım adım doğru bir şekilde yapıyorsanız büyünün tesir süresinde bir sorun yaşanmayacaktır. Öte yandan büyünün yapımında atılan adımlardan herhangi birinde bir hata olması büyünün hem tesir etme süresi etkileyecek hem de büyünün istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarmasına sebep olacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü yapımında verilen emek kadar bozmak için de aynı şekilde efor harcanması gerekmektedir. Bu büyülerin ortadan kaldırılması için çeşitli manevi yollar ve ritüeller ortaya atılmıştır. Oldukça meşakkatli ola bu süreç için medyum hocalardan yardım almanız önemlidir. Büyünün amacına ve çeşidine göre de bozmak için gerekli olan adımlar değişiklik göstermektedir. Eğer siz büyünün sahibi olarak ortadan kaldırmak istiyorsanız daha öncesinde danıştığınız medyum hocaya gitmeniz yararlı olacaktır. Büyüyü hayata geçiren kişinin onu bozması da daha kolay olmaktadır. Siz eğer kendinizde domuz yağı büyüsü etkilerini görüyorsanız bunları ortadan kaldırmak için kendi başınıza bir işlem yapmanız yararlı olmayacaktır. Bu sebeple profesyonel kişilerden bu konu üzerinde hizmet almalısınız.