Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?

/ 5 Mayıs 2023 / 93 / yorumsuz
Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Ayırma büyüsü neden yaptırılır? Ayırma büyüsü yaptırılma nedenleri sıklıkla merak edilmektedir. Ayırma büyüsü yaptırılma amaçları çeşitlilik gösterir. Ayırma büyüsünün en temel nedeni evli çiftleri birbirinden ayırmaktır. Nişanlıları, yeni sözlenmiş kişileri veya sevgililik ilişkisinde olanları da birbirinden ayırmak için ayırma büyüsü yapılır. Ayırma büyüsünün esası nedeni genellikle kıskançlıktır. Sevilen ya da hoşlanılan kişi başka biriyle ilişki yaşarsa onları ayırmak için bu tip büyüler yapılır.

Örneğin evli birinden hoşlanan kişi, onu eşinden ayırmak ister. Boşanmaları için her yolu dener. Ayırma büyüsü de bu yollardan biridir. Ancak bu oturmuş karakteri olan birine yakışmaz. Uzman medyumlar bekar kişilerin bekarlarla ilişki kurması için sevgi, aşk, bağlılık büyüleri yapılmasını tavsiye ederler. Bunlar ak büyüdür ve yuva kurmak için gereklidir. Ancak evli kişileri veya ciddi ilişki yaşayanları ayırmak kara büyüdür. Hoş karşılanmaz.

Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?
Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsü neden yaptırılır sorusu kadar merak edilen başka bir soru ise; “ayırma büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız” sorusudur. Eğer partnerinizle ortada önemli bir sebep yokken tartışıyorsanız sürekli olarak küsüp küsüp barışıyorsanız sizi ayırma büyüsü yaptırılmış olabilir. Ayırma büyüsü yapıldığında partnerinize sevmenize rağmen bir anda kavga veya tartışma çıkartabilirsiniz.

O da sizi çok sevmesine rağmen gergin sinirli ve agresif tavırlar sergileyebilir. Sudan sebeplerden dolayı alınganlık gösteriyor olabilirsiniz veya birbirinize kırılıp darılabilirsiniz. Bazı durumlarda evlilik çağına gelmiş çocuklarının uygun olmayan kişilere aşık olması veya kaçması sonucu hüsrana uğrayan ebeveynler çocukları için ayırma büyüsü yaptırmaktadır.

 

Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Ayırma büyüsü genel olarak gönül ilişkisi içinde bulunan çiftleri birbirinden ayırmak için yapılır. Ekseriyetle birbirinden ayırmak için yapılır. Sözlü nişanlı veya sevgili olan kişilerin birbirinden soğutmak ve ayırmak amacıyla da yapılmaktadır. Gönül ilişkisi dışında nadir de olsa bir kişiyi evden ayırmak veya işinden ayırmak amacıyla da yapılmaktadır.

Eğer bir kişi yaşanılan evde istenmiyorsa evden ayrılması ayırma büyüsü çeşitleri yapılarak sağlanır. Aynı durum mesleki yaşamda ve iş yaşamında geçerlidir. İş yerinde istenmeyen kişilere ayırmak için yapılarak işten ayrılması sağlanır. Ayırma büyüsü neden yaptırılır, genelde sevenleri birbirinden ayırmak için veya uygunsuz bir ilişki içerisinde bulunanları birbirinden ayırmak için yaptırılır.

 

Tavsiye

Pişman Etme Duası