Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?

/ 12 Aralık 2020 / 1.785 / yorumsuz
Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?

Bağlama büyüleri arasında en çok kullanılan büyüler arasında resimle yapılan aşk büyüleri gelmektedir. Sevilen insanın fotoğrafına sahip kişi tarafından yaptırılan büyü ile kişinin kendisine aşık olması ve bağlanması hedeflenmektedir. Yapımının kolay olması ve evde dahi yapılabilir olması bu büyüyü en çok tercih edilen büyüler arasına sokmaktadır. Ancak belirtmekte fayda var. Evde yapılabiliyor olması ehil kişilerden destek alınmadan yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Çünkü yapılacak bir hata hem kişinin hem de büyü yapılan kişinin hayatını olumsuz etkileyebilir.

Bu noktada medyum hocamız sizlere gereken tüm konularda yardımcı olacaktır. Ritüeller ve tılsımlar konusunda ve aynı zamanda neler yapmanız noktasında gerekli tüm konuları sizlere anlatacak ve dileğinizin olması için çabalayacaktır.

Resme yapılan aşk büyüsü hakkında öncelikle uyulması gereken konuları bilmek gerekmektedir. Çünkü yanlış bir işlem ile her iki tarafında zarar görebileceği gerçeğini unutmamak gerekmektedir. Bu nedenle ehil ve uzman olmayan kişilerden uzak durmak gerektiği gibi evde tek başına yapmanın da sıkıntılarını bilmek te fayda vardır.

Aşk Büyüsü Nedir ve Neden Yapılır?

Aşk büyüsü, karşısındaki insanın kendisine aşık olması için yapılmaktadır.  İnsan oğlu var olduğu günden bu yana aşk büyüleri vardır. Sevilen kişinin kendisine aşık olması için yapılan aşk büyüleri hemen her türden insana karşı yapılabilmektedir. İnsan oğlu var olduğu günden bugüne kadar aşk ve bağlama büyüleri hep var olmuştur. Günümüzde de aşk ve bağlama büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Aşk büyüsü yapma amacı genel olarak şu şekilde ortaya çıkar.

 • Bir insanı seven ama karşılık göremeyen insanlar tarafından sevgisine karşılık bulmak için yapılmaktadır.
 • Evlenme aşamasında olan insanların birbirine daha fazla sarılmaları ve bağlanmaları ve ayrılmadan bir ömür beraber olabilmek için yapılmaktadır
 • Evliliklerin en büyük sorunlarından bir tanesi de çiftlerin zaman içerisinde birbirlerine ilgisinin azalmasındır. Bu ilgi azalmasının sebeplerinin ortadan kalkması ve yeniden birbirine aşık olarak evliliklerinin mutlu bir şekilde devam etmesi için yapılmaktadır.
 • Nişanlısı veya sevgilisi ya da eşi tarafından terkedilen insanlar tarafından yaptırılmaktadır. Buradaki ama yeniden geri gelmesi ve kendisine aşık olması ile birlikte beraberce mutlu olmak isteğidir.

Bu ve bunlara benzer sebeplerden dolayı aşk büyüsü yapılmaktadır. Ancak her zaman da ifade edildiği gibi ehil ve uzman kişiler tarafından yapılması ilk şartlardandır. Alanında uzman medyum hocamız ile iletişime geçerek istediğiniz konularda destek alabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabileceğiniz gibi aşk büyüsü konusunda da yardım alabilirsiniz. Medyum hocamız uzun yılların tecrübesini sizler için ortaya çıkaracaktır.

Uzun yılların verdiği tecrübe birikimini aktaracak medyum hocamız her konuda olduğu gibi aşk büyüsü konusunda da sizlerin en büyük destekçisi olacaktır. Özellikle yazılacak tılsımlar ve diğer ritüeller konusunda sizlere gereken desteği verecektir.

Aşk Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Aşk büyüsü kimler yapar sorusunun cevabı oldukça basittir. Aşık olduğu veya evli olduğu kişinin yeniden kendisine aşık olması veya kendisini sevmesini isteyenler tarafından yapılmaktadır. Ancak bunun için karı koca ya da sevgili olunmasına gerek yoktur. Burada amaç sevilen kişinin kendisini sevmesi ya da yeniden aşık olmasıdır. Bu nedenle aşk büyüleri herkes tarafından yapılabilmektedir. Kolay ve herkes tarafından yapılabilir olması bu konuda en çok tercih edilmesinin sebepleri arasındadır.

Ancak aşk büyüsünün etkili olması için alanında uzman ve ehil kişiler tarafından yardım edilmesi ilk şartlardandır. Çünkü havas ve ledün ilimlerine vakıf, dünya dışı varlıklar ile iletişim kuran kişiler aşk büyüsünün daha etkili olmasını sağlamaktadırlar. Özel çalışmalar ve konular ile büyünün kısa sürede hazırlanmasını ve etkili olmasını sağlamaktadırlar.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Yapımının ve amacının farklılığına göre değişen büyüler ehil kişiler tarafından hazırlanmalı ve aktarılmalıdır. Geçmişten günümüze kadar hemen her medeniyette aşk büyüleri görülmüştür. Günümüzde de her bölgede farklı aşk büyüleri bulunmaktadır. Ancak bilinen ve hemen herkes tarafından bilinen aşk büyüleri çeşitleri şunlardır.

 • 41 Karabiber tanesi ile yapılan aşk büyüsü
 • Nohut ile yapılan büyüsü
 • Kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğüm ile yapılan büyüsü
 • Tuz ile yapılan bağlama büyüsü
 • Bez yakarak yapılan aşk büyüsü
 • Kağıt ve kalem ile yapılan aşk büyüsü
 • Fotoğraf veya resim ile yapılan aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü
 • Tahta kaşık ile yapılan bağlama büyüsü
 • Sabun ile yapılan aşk büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu noktada en çok merak edilen soruların başında resimle yapılan aşk büyüleri nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Ancak bu sorunun cevabını vermeden önce birtakım bilgileri bilmek gerekmektedir.

Yapım şekli nedeniyle etki ve tesiri en fazla olan büyüler arasındadır. Çünkü isim ile yapılan büyülere oranla kişinin direk sureti ile iletişime geçildiği için tutma oranı daha fazla olmaktadır. Bu noktada büyünün yanlış kişilere geçme ihtimali minimum seviyeye inmektedir.

Medyum hocamız bu noktada sizlere gereken desteği vermektedir. Gerekli durumlarda medyum hocamız ile irtibata geçerek istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Medyum hocamız yapılması gereken tüm işlemleri sizlere aktaracak ve tılsımları hazırlayarak sizlere verecektir. Bu noktada tüm istenen bilgileri eksiksiz vermek ilk şartların başında gelmektedir. Çünkü yanlış verilecek bilgiler ileride oluşabilecek olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle her konuda doğru bilgileri vermek gerekmektedir.

Yine fotoğraf ile aşk büyüsü konusunda bilinmesi gereken konulardan bir tanesi de fotoğrafın basılmış olmasıdır. Yani dijital ortamda değil, kağıda baskı şeklinde olması gerekmektedir. Telefon ya da herhangi bir ekranda bulunan resim veya fotoğraf ile büyü mümkün olmamaktadır.

Kısacası elle tutulur bir fotoğraf olması gerekmektedir. Sosyal medya veya diğer mecralardan elde edilen ya da cep telefonunda bulunan resimlerin mutlaka kağıda baskı alınması gerekmektedir. Medyum ya da hocalara verilen fotoğraflar mutlak suretle basılmış olmalıdır. Yine evde yapılacak ritüel kısımlarında baskı resimler olması ilk şartlar arasında yer almaktadır.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü

Evde yapılabilecek aşamaları olan fotoğraf ile aşk büyüsü için mutlaka ehil ve uzman kişilerden destek ve bilgi alınmalıdır. Çünkü medyum ve hocaların bildiği ve uygulaması lazım gelen konular bulunmaktadır.

Örneğin bu büyünün Hüddamı konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Hüddam demek cin ve şeytanları kontrol etmek demektir. Bu büyü türünde de her büyüde olduğu gibi büyünün hüdamının desteği gerekmektedir.

Hüddamlar dünya dışında bulunan ve manevi alemlerde kuvvetli varlıklardır. Fotoğraf ile aşk büyüsü hüddamı ise Hüddam Zargon Efendi olmaktadır. Bu nedenle medyum ve hocalardan kesinlikle yardım alınması gerekmektedir. Çünkü yapılacak bir yanlış birçok soruna neden olabilmektedir. Bu büyü türünde de hüddama hitap edilmesi ve ondan yardım istenmesi gerekmektedir.

Hüddam ile yapılacak büyü türlerinde mutlaka destek alınmalıdır. Çünkü yapılacak bir yanlış ciddi sorunlara ver geri dönüşü olmayan durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle uzman ve ehil kişilerden destek alınması gerekmekte ve hüddam ile irtibatı sağlaması gerekmektedir.

Fotoğraf ile aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabına geçmeden önce yine belirtmekte fayda vardır. Ehil ve uzman hoca ya da medyumlardan destek alınması ilk şarttır. Bu konuda alanında uzman medyum hocamız sizlere gereken tüm konuları aktaracaktır.

 • Sessiz ve sakin bir ortama gelindikten sonra fotoğrafı önünüze koymalısınız
 • Doğu istikametine bakıldıktan sonra 7 kere tılsımlı sözler söylenecektir.
 • “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”7
 • Bu sözleri söylerken yine büyünün etki etmesi için kalbinizden niyeti ve amacı geçirin.
 • Önünüzde bulunan resmin kafa bölgesine sağ işaret parmağını koyun. Sol işaret parmağınızı da fotoğrafın kalp kısmına koyun. Ve tılsımlı sözcükleri söyleyin.
 • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”
 • Daha sonra resmi katlayarak güvenli bir yerde saklayın. Kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bu büyü türünün etkili ve tesiri olması için mutlaka ehil ve uzman kişilerden destek alınması gerekmektedir. Çünkü yapılan dualardan yardım istenen hüddama kadar, yapılacak bir yanlış mutlaka istenmeyen sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Büyü yapılacak kişinin hayatının geri kalanında dünya dışı varlıkların etkisi olabileceği gibi büyüyü yapan kişinin de aynı şeylere maruz kalması olasıdır. Bu nedenle profesyonel ve deneyimli destek alınması gerekmektedir. İleride oluşabilecek sorunların önüne geçmek için mutlaka ama mutlaka uzman destek alınması gerekmektedir.

Bu noktada uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile medyum hocamızdan yardık alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm ritüel ve tılsımlar ile okunacak dua ve sözleri sizlere medyum hocamız aktaracaktır.

Özellikle profesyonel ve deneyimli medyum hocamız dünya dışı manevi varlıklar ile yapılan iletişimi gerçekleştirme aşamasında sizlere yardımcı olacaktır. Ancak bu tür bir iletişim ehil olamayan kişiler tarafından yapılırsa veya evde tek başına yapılmaya çalışılır ise istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilecektir.

Medyum hocamız bugüne kadar edindiği tecrübeler ve deneyim ile birlikte sizlere destek verecektir. Verdiği destek neticesinden istediğiniz durumun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından sizler için yerine getirilecektir.

Medyum Hoca ile Büyü Yapımının Önemi 

Resimli aşk büyüsü yapma başta olmak üzere diğer tüm büyü ve konularda medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Daha önce bu tür işlemleri yaptıran kişilerin referansı ile sizler de medyum hocamız ile irtibata geçebilir ve istediğiniz şekilde destek alabilirsiniz. Yazılacak tılsımlar ve yapılacak işlemler ile ilgili medyum hocamız sizleri bilgilendirecek ve büyünün olması için tüm gerekenleri yerine getirecektir.

Ask büyüsü gibi hüddam aracılığı ile yapılan büyülerde medyum hocamız sizlere destek verecek ve sizlerin istediklerini kısa sürede yerine getirecektir. Ancak bilinmesi gereken en önemli konu şudur. Bir şeyi Allah dilerse olur. Allah dilemediği sürece herhangi bir şey yerinden kıpırdayamaz. Yine bu büyü türünde ilk istek Allah’tan istenmeli ve diğer ritüeller yapılmalıdır.