Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

/ 12 Aralık 2021 / 610 / yorumsuz
Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Merak edenler için bu yazımızda açıklamalarda bulunduk. Aşk büyüsü, insanların en çok araştırdıkları ve yaptırmayı istedikleri büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Aşk, dünyanın en güzel duygusudur. Aşk, karşılıklı olduğu zaman dünyanın en mutlu olayıdır ve her iki taraf da mutluluğu yakalamaktadır. Ancak eğer aşk duygusu karşılıksızsa aşık olan kişi için durum dayanılmaz ve çekilmezdir. Kişi, karşı taraftan aşkına karşılık bulmak için her yolu denemektedir. Eğer aşkına karşılık bulamazsa o zaman tek çare aşık etme büyüsü yaptırmaktadır.

Aşk büyüsüne başvurulan bir diğer yöntem ise kişi aşkına karşılık bulmuştur ya da sevdiği kişi ile evlenmiştir, ancak eşi ya da sevgilisi tarafından eskisi gibi ilgi görmüyordur. Her ne yaparsa yapsın eğer karşı taraf hala ilgisizse çareyi kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmakta bulur. Bu durum özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun için de medyum hocalara başvurmaktadırlar. Ancak böyle bir durumda kesinlikle doğru ve güvenilir bir medyum hoca ile çalışmak gerekir. Çünkü bu konularda uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemler etkili sonuç vermeyebilir. Aksine yapılacak en küçücük hata bile aşk büyüsünün ters tepesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden medyum hoca seçimi oldukça önemlidir. Ayrıca büyülerden etkili sonuç almak ve büyünün ters etki göstermemesi için de insanlar evde kendi kendilerine büyü yapmamalıdırlar.

Aşk Büyüsünün Faydaları

Kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Konusunu açıklığa kavuşturmaya çalışırken, bir de genel anlamda aşk büyüsünün faydaları nelerdir? Onlardan bahsedelim. Aşk büyüsü, eşi kendine aşık etme büyüsü, etkili aşk büyüsü gibi büyüler iyi niyetle yapılan ve son derece masumane büyülerdir. Aşk büyüsünün faydalarını şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Birbirini seven iki insan birbirine kavuşarak mutluluğu yakalayabilirler.
 • Karşı taraf kendine aşık etme büyüsü yaptırdığı sevdiği kişi ile bir ömür mutlu ve huzurlu bir hayat sürebilir.
 • Büyülenmiş kişinin gözü büyü yaptıran kişiden başka kimseyi görmez.

Ancak insanlar aşık etme büyüsünü yaptırmak için havas ilmine sahip ve daha önceden bu alanda başarılı sonuçlar elde etmiş tecrübeli medyum hocaları tercih etmelidirler. Gizli ilimler ile ilgili bilgiler hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşk büyüleri olan tecrübeli bir hoca ya da medyumdan yardım istemelisiniz.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, bu büyünün etkilerini de merak edip araştırmaktadırlar. Kısa zamanda etki gösteren aşk büyüsü etkileri özellikle de aşık etme büyüsü yaptıranların en çok merak ettiği konudur. Etkili bir aşk büyüsü yapıldığında insanlar üzerinde birbirine benzer etkiler göstermektedir. Ister kadın olsun ister bekar ya da evli, bu gibi durumlar aşk büyüsü etkileri üzerinde pek fazla rol oynamazlar. Büyülenmiş kişiler üzerinde hem psikolojik hem de fiziksel bazı etkiler görülmektedir. Aşağıda maddeler halinde aşk büyüsü yapılmış kişiler üzerinde görülen etkilerden bahsedilmiştir.

 • Aşk büyüsü yapılan kişi bulunduğu ortamda durmak istemez ve sürekli olarak bu ortamı terk etmek istemektedir.
 • Aynı zamanda çevresinden kendini izole edebilir ve sadece sevdiği ve aşık olduğu kişi ile iletişim kurmak ister.
 • Ailesini ve arkadaşlarını ikinci plana atarak sadece büyü yaptıran kişinin etrafında pervane olur.
 • Ayrıca fiziksel değişiklik olarak büyülenmiş kişilerin gözlerinde kızarıklar görülebilmektedir.
 • Sürekli olarak yorgun hissederler.
 • Büyünün etkisi altına giren kişiler, uykuya kolay dalamazlar ve sürekli rüyalarında aşık oldukları kişileri görürler. Onları görmedikleri zamanlar da ise kabus görürler.
 • Bu belirtilerin yanı sıra algılama ve akıllarını kullanmada problemler yaşayabilirler. Hatta öyle ki bu kişiler giderek aptallaşabilir.
 • Genellikle hafıza problemleri yaşarlar ve çok yakın zamana ait olayları bile hatırlamada güçlük çekebilirler.

Aşk Büyüsü Zararlı mı?

Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları
Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Yukarıda bu konu ile ilgili bilgileri sizlere aktardık. Ama büyü yaptırmaya karar veren insanlar aşk büyüsünün faydalarını araştırırken aşk büyüsü zararlı mı? Sorusunu da merak etmektedir. Aşk büyüleri ak büyüler sınıfında, yanı iyi niyetle yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Uzman medyum hocalara göre aşk büyüsü yanlış bir şekilde uygulanmadığı sürece zararlı değildir. Ancak eğer aşk büyüsü yapılırken çok küçük bile olsa bir yanlış işlem yapıldığında, aşk büyüsü kişilerin hayatlarını alt üst edecek kadar zararlar doğurabilir.  Pek çok insan aşk büyüsünün masumane duygular ile yapıldığını bildiğinden, bu büyüleri herkesin yapabileceğini düşünebilmektedir. Ancak bu çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü zarar görmemek için aşk büyüleri yapılırken çok titiz ve dikkatli davranılması gerekir. Aksi halde zararlı yan etkiler ile karşılaşılabilir.

Örneğin masumane olarak değerlendirilen aşk büyüsü çok tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Aşk büyüsündeki amaç, karşı tarafına kendine aşık ederek kişinin aşkına karşılık görmesidir. Bu büyüler genellikle kocayı aşık etme ya da giden sevgiliyi geri döndürme büyüleri gibi aşık etme büyüleridir. Tamamen iyi niyetle uygulanan bu büyüler, farkında olmadan hem kişinin kendisine hem de karşı tarafa büyük zararlar verebilir. Bu sebepten dolayı da öncelikle büyü yapmak isteyen kişiler, kendileri bu tür uygulamaları yapmamaya kalkışmamalıdır. Ayrıca iyi bir araştırma yaparak daha önceden aşk büyüleri konusunda başarılı sonuçlar elde etmiş deneyim sahibi medyum hocalardan yardım almaları gerekir.  Bu büyülerin zararlı olmasındaki en büyük etken ise büyünün etkisi altına giren kişilerde gözlemlenen aşk büyüsü belirtileridir. Çünkü görülen belirtiler insanların hem psikolojilerini hem de fiziksel özelliklerini etkilemektedir.

Aşk büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Yazımızın yukarı ki bölümlerinde kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları konusundan bahsettik. Faydalarının yanı sıra, eğer bazı kriterler karşılanmazsa aşk büyüsünün zararlı olabileceğini de açıkladık. Bu kriterlerden bir tanesi de aşk büyüsünü kimin uygulayacağıdır. Bu sebepten dolayı da aşk büyüsü kimler tarafından yapılır? Sizlere izah edelim.

Sevdiği kişi ile bir yuva kurmak ve bu yuvada da ömür boyu mutlu ve huzurlu olma hayalini kuran insanlar, özelliklere hem manevi ilimler hem de gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olan medyum hocaları tercih etmelidirler. Bu kişiler, bizler gibi sıradan insanlardan çok daha üstün ve özel yeteneklere sahip kişilerdir. Çünkü özel yetenekleri sayesinde dünya dışı varlılar ile iletişim kurarak aşk büyülerinin etkilerinin olması için son derece önemli şahıslardır. Ayrıca bu medyum hocalar, aşk büyüsü yapmadan önce büyü yapmak isteyen kişilere aşk büyüsünün zararlarından bahsetmelidir.

En Kısa Sürede Tutan Aşk büyüsü Var mı?

Konumuzda kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Diye bahsettik. Peki en kısa sürede tutan aşk büyüsü var mı? Onun hakkında bilgiler paylaşalım. Büyü yaptırmak isteyen kişiler genellikle en kısa sürede tutan aşk büyülerini araştırmaktadır. Büyülerin etki etme süresi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. En kısa sürede tutan aşk büyüsü yaptırmak isteyenler ise genellikle genç yaşlardaki kadınlar ve erkeklerdir. Bu kişilerin de bu büyü hakkında havas ilmi konusunda bilgilere sahip medyum hocalara gitmesi gerekir. Ayrıca büyünün kısa sürede etki etmesi için özel ritüeller uygulanmaktadır. Niyet ve amaç da büyünün tutması için oldukça önemlidir. Aşk büyüsü her iki cinsiyet için de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra bekar kişilere yapılabildiği gibi evli insanlara da uygulanabilmektedir. Aşağıda en kısa sürede etkisini gösteren aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler verilmiştir.

 • Platonik aşıklar
 • Sevdikleri tarafından aynı şekilde sevilmek isteyenler
 • Evlilik yolunda ilerleyenler
 • Daha önceden evlenmiş ancak aralarındaki aşk bağını kuvvetlendirmek isteyen kişiler
 • Eşlerin ya da sevgililerinin kendilerine ilgi göstermesini isteyenler

Etkili Aşk Büyüsü İçin Gereklilikler

Etkili aşk büyüsü yaptırmak isteyenler, hangi aşk büyüsünü yaptırırlarsa yaptırsınlar, bu büyülerin kısa sürede etki etmesi için bazı gereklilikler vardır. Eğer kişiler bu gereklilikleri yerine getirmezse, en çabuk ve etkili büyüleri bile onların beklentilerini karşılamayacaktır. Öyleyse etkili aşk büyüsü için gereklilikler nelerdir? Sizlere izah edelim.

Bu gerekliliklerinin en önemli kriteri; aşk büyüsü yaptıracak kişi ile büyünün yapılacağı kişi arasında daha önceden bir tanışıklığın olması gerekir. Ayrıca aşk büyüsü yaptırmak için gerekli kurallardan bir tanesi de daha önceden aralarında bir konuşma geçmese bile eğer karşı tarafın ismini biliyorsa ya da aralarında bir bakışma olmuş olsa gerekir. Eğer büyü yaptırılmak istenilen kişi ile daha önce bir tanışıklık yoksa, birbirlerini daha önceden hiç görmemişlerse ya da birbirlerini görme ihtimali yoksa bu kişilere büyü dahi yapılsa, bu aşk büyüsünün tutması beklenmemelidir.

Aşk Büyüsü Etkileri Ne Kadar Sürer?

Kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları konusundan yazımızın üst kısımlarından bahsetmiştik. Aşk büyüsü yaptıranlarında etkilerini araştırdığı bilinmektedir. Aşk büyüsü etkileri ne kadar sürer? Hep merak konusu olmuştur. Eğer aşk büyüsü alanında uzman ve deneyimli bir medyum hoca tarafından yapılırsa büyüler genellikle kalıcı bir etki göstermektedir. Ancak bu medyum hocalar tarafından yapılan büyüler her ne kadar kalıcı etkiler gösterse de bazı ritüeller ile tekrar bozulması mümkündür.  Bir kişiyi medyum hocaların hazırladığı tılsımlar ve vefkler ile kendinize uzun yıllar aşık edebilirsiniz. Ama eğer bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak istiyorsanız yine bir tecrübe sahibi medyum hocaya giderek büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz.  

Kesin Tutan Aşk Duası

Kısa zamanda sonuç veren aşk büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Bahsettik. Son olarak da kesin tutan aşk duası hangisidir? Ondan bahsedelim.

Bismillahirrahmânirrahîm

Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun

Bu duayı sabah namazından sonra 7 defa abdestli bir şekilde okuyan kişi sadece duaya odaklanmalıdır.

 

Tavsiye

Rüyada Çiçek Görmek