Kurşun Büyüsü Nedir? Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 15 Temmuz 2021 / 2.515 / yorumsuz
Kurşun Büyüsü Nedir? Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun Büyüsü Nedir? Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun büyüsü nedir? Kurşun büyüsü nasıl yapılır? Büyüler birçok farklı amaçlarla uygulanabilmektedir. Kurşun büyüsü, genel bir ad olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyünün sahip olduğu uygulamalar ile çeşitli amaçlara hizmet edebilirsiniz. Genel manada, insanlar elde etmek istedikleri herhangi bir şey için bu büyüden yardım alabilmektedir. Özellikle ilişkilerinizde bu büyüler sizlere yardımcı olacaktır. Yalnızca sevgi veyahut aşk konularında değil arkadaşlık ilişkilerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Küs olduğunuz veyahut aranızda soğukluk bulunan arkadaşınızla ilişkilerinizi düze çıkartmak için bu büyü çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Evli çiftler için de medyum hocalar tarafından kurşun büyüsü sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça kuvvetli tesir etkisi yaratabilen güçlü büyüler arasındadır. Bazı kurşun büyüleri içerisinde de materyaller kullanılmaktadır. Bu malzemeler, büyülerin daha kuvvetli olmasına yol açmaktadır.

Kurşun büyüsü yapılırken dikkat etmeniz gereken nokta, her adımı doğru bir şekilde ortaya koymalısınız. Bu sebeple medyum hocalardan yardım almanız oldukça önemlidir. Profesyonel kişilerden aldığınız hizmetler, sizlerin büyü etkilerini doğru bir şekilde görmenize yardımcı olacaktır. Bu büyünün bünyesinde barındırdığı büyü çeşitlerinin neredeyse tümü iyi niyetlerle ortaya konmaktadır. Bu sebeple ak büyüler, adını verdiğimiz büyü çeşitleri içerisinde kendisine yer bulmaktadır. İnsan ilişkileri üzerinde yaşanan problemler genellikle insanların hayat akışında olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Bu olumsuzluklar kimi zaman kişilerin sosyal çevresini, iş hayatını veyahut ailesiyle olan ilişkisini doğrudan etkileyebilmektedir. Bazı zamanlar birebir ilişkilerde insanlar geri dönüşü olmayan kırgınlıklar ve kızgınlıklar da yaşayabilir. Tüm bunların çözümünde kurşun büyüleri doğrudan yardımcı olabilmektedir. Bir daha asla barışamayacağınız kişilerle bu uygulamalar sayesinde doğrudan eski halinize dönebileceksiniz.

Kurşun Büyüsü Ne Anlama Gelir?

Kurşun büyüsü nedir? Kurşun büyüsü nasıl yapılır? Büyüler kendi içerisinde iki kategoriye ayrılabilmektedir. Ak büyüler ve kara büyüler olarak iki boyutta inceleyebilmekteyiz. Ak büyüler genellikle iyi amaçlarla yapılan insanların daha mutlu bir hayat sürmeleri için ortaya konmaktadır. Öte yandan kara büyüler, etkisi altına aldığı kişiyi hem fizyolojik hem de psikolojik olarak olumsuz yönde etkilemektedir. Kurşun büyüleri de iyi amaçlarla yapıldığı için ak büyüler içerisinde yer almaktadır. Bu büyülerin kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Dünyada insan toplulukları oluşur oluşmaz büyü ilmi de kendi temellerini atmaya başlamıştır. Genellikle din kavramı ile paralel bir şekilde gelişmekte olan büyüler içerisinde kurşun büyüsü oldukça geçmişi bulunan bir uygulamadır. Şayet bu uygulama doğru bir şekilde ortaya konarsa büyü etkisini sonsuza dek gösterebilmektedir. Büyü genel manada insanların isteyip elde edemediği şeyleri kazanmasına yardımcı olabilmektedir. Genellikle farklı alemlerde bulunan çeşitli varlıkların yardımıyla bu büyüler etki göstermektedir.

Evli veyahut sevgili çiftlerin aralarında herhangi bir sevgi veya bağlılık sorunu olmamasına rağmen belirli çatışmalar ve problemler baş gösteriyorsa kurşun büyüleri aşk büyülerine nispeten daha çok tercih edilmektedir. Bu büyülerde kimin haklı veya haksız olduğunun pek bir önemi yoktur. Eğer büyüyü kişi etkisi altına alırsa, düşünceleri daha yumuşak hale gelir ve kendisini karşı tarafın düşüncelerine yakın hisseder. Özellikle son dönemlerde insanlar arasındaki iletişim kopukluğu büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunların ortadan kaldırılması da problemin temelinden dolayı zor olmaktadır. Bu noktada kurşun büyüsü uygulamaları insanların tercih ettiği bir numaralı çözümlerden biridir. Birçok farklı durumda da bu büyüleri kullanabilirsiniz. Belirli kişileri kendi safınıza çekebilmek için fikirlerinizi kabul ettirebilmek için kurşun büyüsü kullanımı oldukça faydalı olabilmektedir. Genellikle fiziksel olarak bir etki yaratmamaktadır. Doğrudan düşünceleri ve davranışların değişmesine yol açan oldukça kuvvetli bir büyüdür.

Kurşun Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kurşun Büyüsü
Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü nedir? Kurşun büyüsü nasıl yapılır? Daha önce de söylediğimiz gibi sosyolojik olarak toplumlarla birlikte büyüler yaşam bulmaya başlamıştır. Bazı büyüler çok eski zamanlardan günümüze ulaşırken yakın zamanda da ortaya çıkan uygulamalar da bulunabilmektedir. Kurşun büyüsünün temelleri büyü ilminin başlangıcında ortaya çıkmıştır. Günümüze kadar birçok çeşitle ulaşan bu büyü, insanların imdadına yetişen ak büyüler içerisinde yer almaktadır. Farklı farklı ritüeller ile yapılan büyülerin yanında uygulamanın nasıl saklanacağına dair birbirinden farklı birçok durum bulunmaktadır. Büyü uygulamaları ekolleri, bu noktada insanlara farklı farklı seçenekler sunabilmektedir. Başvurduğunuz medyum hocanın bilgisi ve deneyimi sizlerin de hangi büyüden yararlanacağınızı belirlemektedir. Birbirinden farklı saklama yöntemleri arasında belli başlı kullanılan uygulamalar vardır. Bunlardan biri kurşunu evin herhangi bir yerinde bulunmayacak şekilde saklamaktadır. Bu şekilde saklanması büyünün etkisinin kaybolmasını doğrudan önlemektedir.

Bir diğer saklama türü ise kurşunu tılsımlı sözler ile düzenli bir şekilde aktif tutmaktır. Bu şekilde yapılan uygulamalar, büyünün etkisinin yoğun olarak ortaya konmasını sağlar. Belirli bir periyodik bakım olarak görebilirsiniz. Bu şekilde büyü tesirini hiçbir zaman kaybetmez hatta daha da güçlendirerek göstermeye devam eder. Bir diğer muhafaza etme şekli ise kurşunu bir beze sararak saklamaktadır. Bez için de ayrı ritüeller ve tılsımlar hazırlanarak kurşunun etkisini korumaya yardımcı olunmaktadır. Bu şekilde muhafaza edilen kurşun büyüleri, etkilerini yüksek verimle gösterebilmektedir. Doğal olarak büyünün doğru bir şekilde muhafaza edilmesi kadar büyü yapım aşamalarının da önemi büyüktür. Eğer her adımının doğru bir şekilde atıldığından emin değilseniz büyünün nasıl korunduğunun da bir etkisi olmayacaktır.  Bu sebeple büyünün nasıl korunacağını belirleyen büyünün çeşidinin ne olduğudur. Profesyonel bir kişiden yardım alarak bu işi yaparsanız, hiçbir sorunla karşılaşmadan yaşantınızı olumlu yönde değiştirebileceksiniz.

Kurşun büyüleri uzmanlık isteyen uygulamalar bütünüdür. Kendi başınıza altından kalkabilmeniz neredeyse imkansız gibi bir şeydir. Kulaktan dolma bilgiler ve deneyimler ile bu işe kalkışırsanız istemediğiniz sonuçları görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Yalnızca başarısız olmakla kalmayacak aynı zamanda hem kendi hayatınızı hem de karşınızdaki kişinin hayatında farklı farklı sonuçlar yaratabilirsiniz. Bu büyü çeşitlerinin hangi durumlarda tercih edileceğini, profesyonel kişilerden aldığınız yardımlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Büyü çeşitlerini belirli bir başlıklar altında toplamak gerekirse:

 • Arkadaşınızla olan bire bir ilişkiniz belirli kavgalardan dolayı yara aldıysa kurşun büyüsü kullanılabilir.
 • Sevgilinizle bir konu üzerinde yoğun bir tartışma yaşıyorsanız ve küsme durumuna geldiyseniz bu uygulamadan yardım alabilirsiniz.
 • Evli çiftler, yaşam düzenleri üzerinde bazı sorunlar yaşıyorlarsa bu büyü yardımıyla sorunları ortadan kaldırabilmektedir.
 • İş hayatınızda, patronunuzla yaşadığınız çatışmaları aleyhinize çözmek istiyorsanız kurşun büyüsü bir numaralı çözüm olabilmektedir.

 

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Kurşun büyüsü nedir? Kurşun büyüsü nasıl yapılır? Bu büyüler iki veya üç aşamalı uygulamalar eşliğinde karşımıza çıkabilmektedir. Kurşunu ilk olarak özel bir şekilde ısıtmak gerekir daha sonrasında ise soğutma işlemleri ile bir şekil alması sağlanmaktadır. Büyüyü yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise kişinin fotoğrafının olması önemlidir. Bu büyünün yapımında kişiye ait fotoğraf bir numaralı materyaldir. Fotoğrafta ise dikkat etmeniz gereken bir ufak ayrıntı daha vardır. Kişinin yüzü net bir şekilde fotoğrafta görülmelidir. Bulanık, yarım yüz vb. şekilde olan fotoğraflar büyünün etkisini yaratamayacaktır. Döktürdüğünüz kurşunun bu fotoğraf üzerinde erimesi bir diğer adımdır. Bu adımda da okunması gereken dualar ve çeşitli sözler vardır. Medyum hocanız bu noktada sizlere yardımcı olacaktır.

Bu uygulamalar gün içerisinde 5 kez tekrar edilmelidir. Beyaz bir çarşaf veya tülbent kullanarak fotoğrafın bu süreç içerisinde saklanması gerekmektedir. Her bir ritüel içerisinde fotoğrafın bu şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Fotoğrafın üzerine dökülen kurşun eridikçe çarşafın anında sarılması gerekir. Bir diğer ritüele kadar kimsenin bu fotoğrafa dokunmaması önemlidir. Hatta yalnızca yardım aldığınız medyum hocanın bu materyaller üzerinde etkili olması gereklidir. Başka kişilerin dokunması veyahut ellemesi büyünün tesirini bozabilecektir. Kurşun dökülüp erimeye başlamasıyla da tılsımların yazılması oldukça önemlidir. Bu tılsımların kurşun suyunun içerisine atılması önemlidir. Bu su içerisinde eriyen tılsım, büyünün etki göstermesinde önemlidir. Tılsım içerisine yazılması gereken birtakım bilgiler vardır. Bu bilgiler içerisinde kişilerin adları ve doğum tarihleri bulunmalıdır. Öte yandan küslük sebebinin veyahut çatışmanın ne olduğunun yazılması önemlidir. Bu bilgiler dahilinde sorunların çözülmesi daha da kolaylaşabilmektedir.

Kurşun Büyüsü Ne Tür Etkiler Yaratır?

Kurşun büyüsü nedir? Kurşun büyüsü nasıl yapılır? Kurşun büyüsünü uygularken her adıma dikkat ettiniz ve gerekenleri yaptıysanız kısa sürede sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Büyüyü yaparken amaçladığınız duruma göre sonuçlar yavaş yavaş karşınıza çıkacaktır. Küslüklerin ortadan kalkması için yaptıysanız aranızdaki buzların eridiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte bir kişiyi kendi fikrinize doğru ikna etmek istiyorsanız kurşun büyüsü sizlere doğrudan yardım edebilmektedir. Ayrıca bir kişiyi size karşı aşık etmek istiyorsanız da kimi zaman kurşun büyüleri etki gösterebilmektedir. Bu konu üzerinde medyum hocanızın bilgisinden yararlanmalısınız. Çünkü aşk büyüleri başlı başına bir büyü ekolüdür ve hangi amaçlarla kullanılması gerektiğini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Aşk amacıyla yapıldığında da fotoğrafların kullanılması gerekmektedir. Fotoğrafın net olması büyünün tesirinin doğru olmasına yardım etmektedir.  Büyüyü yaparken kişilere büyü yapacağınızın haberini hiçbir şekilde vermemelisiniz. Kesinlikle habersiz ve konudan bağımsız bir şekilde kurşun büyüsü yapılmalıdır aksi halde etkileri göremezsiniz.

Kurşun büyüleri her kişi üzerinde farklı farklı etkiler yaratabilmektedir. Nihayetinde kişisel amaçlar ve niyetler ile bu uygulamalar hayata geçirilmektedir. Bu sebeple her insanda birbirinden farklı sonuçlar kendini gösterebilmektedir. Tüm bunlarla birlikte kurşun büyüleri ortak olarak yarattığı etkiler bulunmaktadır. Ne amaçla yaparsanız yapın bu büyülerin bazı etkileri değişmemektedir. O etkileri bir potada toplamak gerekirse:

 • Kurşun büyüsü etkisi altındaki kişi kendini huzursuz hissetmeye başlar.
 • Büyü gün geçtikçe kişinin düşünceleri üzerinde etkisini göstermeye başlar.
 • Özellikle kavga konusu hakkında kişi bir fikir değişikliği yaşayabilmektedir.
 • Çatışma halinde olduğu veyahut küs olduğu kişiye karşı bir yumuşama hissetmeye başlar.
 • Eğer kurşun büyüsü tam olarak tesir edebilirse, kişi düşüncelerinde tam tersi bir his yaşamaya başlayacaktır.

Tüm bu etkiler kümülatif bir şekilde insan üzerinde etki yarattığında, büyüyü yapan kişinin istediği yönde hareket etmeye başlar. Doğrudan iradesi etkilenen kişi, kendi düşünceleri yerine başkalarının istediği yönde fikirler edinmeye başlar.

 

Kurşun Büyüsü İçin Ne Gerekir?

Kurşun büyüsü manevi olarak etkiler gösterse maddi alem ile manevi dünya arasında birçok materyal ile bağlantı kurabilmektedir. Bu malzemeler, hem büyünün yapım aşaması için gerekli olan eşyalar içerir hem de büyünün tesir etmesinde kullanılan ürünlerdir. Eksiksiz bir şekilde bu malzemeleri temin etmelisiniz aksi halde büyü tesir etmeyecektir. Malzemeleri sıralamak gerekirse:

 • Kurşun
 • Herhangi bir ocak ancak piknik tüpü daha yararlı olacaktır.
 • Kurşunu eritebilmek için yeterli kadar su.
 • Fotoğraf ve fotoğrafın sarılması için kullanılacak beyaz çarşaf veyahut tülbent.
 • Kağıt ve kırmızı mürekkepli kalem

Tüm bu malzemeleri medyum hocanıza temin ettiğinizde büyünün yapımına başlayabileceksiniz.