Belçika’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

/ 12 Aralık 2021 / 1.431 / yorumsuz
Belçika’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Belçika’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Belçika’da bağlama büyüsü yapan medyum hoca arayışına giren kişiler pek çok farklı isim ile karşılaşabilir. Ayrıca işin ehli uzman ve deneyimli medyum hoca bulmak da büyü yapımında ya da bozulması için oldukça önemlidir. Medyum hocalar genellikle sosyal medyum üzerinden hem yurt içi hem de yurtdışı kişilere hizmet vermektedirler. Büyü yaptırmak isteyen kişiler aynı zamanda uzaktan da işlem yaptırabilirler. Bütün büyüler arasında en çok tercih edilen büyü türü ise bağlama büyüleridir. İnsanlar bu büyüleri, sevgililerini ve eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmaktadırlar. Bu büyüdeki amaç, kişinin sevdiği insanı kendine bağlaması ve karşı tarafın gözünün ondan başkasını görmesini engellemektir.

İlişkilerde bağlılık  çok  önemli bir unsurdur. Bir ilişkinin devamı ve uzun süreli olması için çiftlerin birbirine bağlı kalması önemlidir. Eğer ilişkilerde ya da evliliklerde çiftler arasında güven problemi varsa bu ilişkiler çok uzun süre geçmeden bitmeye mahkumdur. Bağlama büyüsü yaptıran insanlar karşı tarafın sadece kendileriyle ilgilenmesini ve kendilerinden başka hiç kimseyi gözünün görmemesini istemektedirler. İste tam da bu noktada Belçika’da  bağlama büyüsü yapan medyum hocalar devreye girmektedir. Bu medyum hocaların sahip oldukları ilim ve bilgilerden Belçika’da yaşayan gurbetçiler de faydalanmaktadır.

Belçika’da Bağlama Büyüsünde Uzman Medyum Hocalar Neler Yapar?

Belçika'da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum
Belçika’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Belçika’da bağlama büyüsü yapan medyum hocalar, bağlama büyüsü konusunda kendilerini ispat etmiş kişilerdir. Burada yaşayan medyum hocaların size bağlama büyüsü yapması için, sizin onların yakınında olmanıza gerek yoktur. Çünkü medyum hocalar uzaktan da yetenekleri ve deneyimleri sayesinde size bağlama büyüsünü en iyi şekilde yapacaklardır. Ayrıca bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler büyünün türüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı medyum hocalar bağlama büyüsü için kişinin resmini kullanabilirken, bazıları da büyü yapımı için farklı malzemeler tercih etmektedir. Aynı zamanda büyünün etkili olması için okunması gereken bazı dualar vardır. Bu dualar hakkında medyum hocalar yeterli bilgiye sahiptir. Büyü yapımında kullanılan bir diğer yöntem ise ruhani varlıklardan yardım almaktır. Bu sayede yapılan bağlama büyülerinden etkili sonuçlar alınmaktadır.

Bütün büyüler de olduğu gibi bağlama büyüleri de çok eski cağlardan günümüze kadar yapılması sürdürülen ritüellerdir. Çoğu kişi büyüler sayesinde hayal kurdukları hedeflere ulaşabilmektedir. İnsanlar hayatlarında ulaşamadıkları bazı işlere, medyum hocalara büyü yaptırarak ulaşabilirler.  Bağlama büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde sevgililer ya da evli çiftler sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilirler.

Belçika’da Bağlama Büyüsünde Uzman Medyumların Yaptığı Bağlama Türleri

Belcika’da bağlama büyüsü yapan medyum hocalardan bahsettikten sonra, Belçika’da bağlama büyüsünde uzman medyumların yaptığı bağlama türleri hangileridir? Onlara değinelim.

Öncelikle farklı isimlerle anılan bağlama büyüleri olduğunu bildirelim. Bu bağlama büyülerin yapılış amaçları farklıdır. Aynı zamanda yapılış şekli de büyünün türüne göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan bağlama büyüsü kişinin ihtiyacına göre belirlenir ve ona göre medyum hocalar işlem yapmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü türlerine örnekler verilmiştir.

 • Sevgiliniz için yapılan bağlama büyüsü: bu büyü türü sevgilinizin size bağlanmasını ve sizinle bir gelecek planlamasını sağlamaktadır.
 • Nişanlınız için yapılan bağlama büyüsü: nişanlılara uygulanan bu bağlama büyüsü karşı tarafın sadece nişanlı kişiye bağlı kalmasını sağlamaktadır.
 • Eşiniz için yapılan bağlama büyüsü: bu bağlama büyü türü ise eğer biri eşinin kendisine olan sadakatinden ve bağlılığından şüphe ediyorsa uygulanabilir. Aynı zamanda farklı şehirlerde yaşayan kocalara da uygulanarak onların başka kadınlara bakmasi da engellenir.
 • Göz bağlama büyüsü: bu büyü türü de bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Burada sevgilinizin ya da eşinizin sizden başka hiç kimseye bakmamasını, gözünün sadece sizi görmesini sağlayabilirsiniz.
 • Eve bağlama büyüsü: Bu büyü sayesinde eşinizi eve bağlayabilirsiniz. Hatta öyle ki evle alakası olmayan çocukları bile eve bağlayabilirsiniz.
 • Erkeklik bağlama büyüsü: bu bağlama büyüsü çeşidi de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Sevgilisinin ya da eşinin kendisini aldattığını düşünüyorsa ve sadece kendine cinsel yakınlık duymasını, kendinden başka hiç kimseye bu anlamada yakınlık duymasını istemeyen kişiler, medyum hocalara bu konu hakkında başvurabilirler.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Yukarıda Belçika’da bağlama büyüsü yapan medyum hocalar konusunda bilgiler paylaştıktan sonra bağlama büyüsünün amacı nedir? Ondan bahsedelim. Bağlama büyüsünün pek çok farklı amacı bulunmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsünün amaçlarından bahsedilmiştir.

 • Bağlama büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilir ve onun bir ömür boyunca yanınızdan ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda eğer eşinizin size karşı olan sevgisinden ve sadakatinden şüphe ediyorsanız, bağlama büyüsü yaptırarak eve ve size bağlanması sağlayabilirsiniz.
 • Ayrıca ayrıldığınız eski sevgilinize bağlama büyüsü yaptırarak tekrardan size aşık olmasını sağlayarak ondan intikam alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen bu amaçların gerçeğe dönüşmesini isteyen kişiler, Belçika’da bulunan medyum hocalara giderek kendilerine kimi bağlamak istiyorlarsa onlar için bağlama büyüsü yaptırabilirler ya da medyum hocalardan gerekli bilgileri ve kişiye özel tılsımları alarak kendileri de bu büyüleri icra edebilirler.

Bağlama Büyüsü Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Bağlama büyüsü amaçlarından ve Belçika’da bağlama büyüsü yapan medyum hocalardan sizler için bahsettik. Ama tabi ki büyüler hakkındaki sorular sadece bunlar ile sınırlı değil. İnsanların merak ettiği çok fazla soru bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bağlama büyüsü yapılması sonucunda neler olur? Öyleyse merak edenler için bu soruyu da izah edelim.

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra pek çok olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçların em önemlilerinden bir tanesi de aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi hayal edecek ve sizi özleyecektir. Bunun yanı sıra da sizinle bir ortamda bulunmak için her türlü çabayı sarf edecektir. Ayrıca evliliklerinde sorun yaşayan çiftlere ya da gözü dışarıda olan eşlere bağlama büyüsü yapıldığı takdirde, bu kişiler ailelerine, çocuklarına ve eşlerine bir ömür boyu bağlı kalırlar. Hatta öyle ki bu kişilerin gözleri bir daha eşlerinden başka kimseyi görmez. Bu etkilerin yanı sıra eğer aileleri ile sorun yaşayan çocuklar varsa, bağlama büyüsü sayesinde evlerine ve ebeveynlerine bağlı hale gelirler. Büyülerden etkili ve hızlı sonuç almak isteyen kişiler ise medyum hocalardan gerekli yardımı alabilirler.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Belçika’da yaşayan gurbetçiler ya da yurtdışında yaşayanlar eğer kocalarına ya da sevgililerine bağlama büyüsü yaptırmak istiyorlarsa Belçika’da Bağlama büyüsü yapan medyum hocalara başvurarak isteklerini gerçekleştirebilirler. Yukarıda pek çok farklı bağlama büyüsü çeşidi olduğundan bahsetmiştik. Şimdi de erkeğe yapılan bağlama büyüsü ile ilgili bazı bilgileri aktaralım.

Kadınlar tarafından tercih edilen bu bağlama büyüsü sayesinde kadınlar istedikleri erkekleri kendilerine bağlayarak onlara diledikleri her şeyi yaptırabilirler. Bağlama büyüsü yaptırılırken kadının amacı oldukça önemlidir. Çünkü bu büyü hem iyi niyetle hem de kötü niyet ile icra edilebilmektedir. İyi niyetle yapılan bağlama büyüsünü şu şekilde tanımlayabiliriz; kadın erkeğe gerçek anlamda aşk duygusu besliyor ve içinde hiçbir art niyet olmadan sevdiği erkeğin kendisine aşık olmasını istiyordur. Bunun sonucunda da evlilik gerçekleşmektedir. Ancak kadın sevmediği ve nefret ettiği bir erkeği eşinden ya da sevgilisinden ayırmayı amaçlıyorsa ve bu bağlama büyüsü sayesinde de erkeği kendine aşık ederek intikam almayı planlıyorsa bu da kötü niyetle yapılan bağlama büyüsüdür.

Kötü niyetle yapılan bağlama büyüsü sonucunda ise geri dönüşü olmayan sevimsiz olaylar ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu sebepten dolayı da medyum hoca kişiye özel tılsımları hazırlarken kişinin niyetini tam olarak ifade etmesi gerekir ve buna karşılık olarak da iyi niyet belirtilmelidir. Unutulmamalıdır ki, bağlama büyüsü çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Büyünün icra edilmesinde yapılacak en küçük hata bile ortaya çok kötü sonuçların çıkmasına sebep olabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Yurtdışında yaşayan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için Belçika’da bağlama büyüsü yapan medyum hocalardan bahsettik. Ama insanların en çok merak ettiği konu ise, bağlama büyüsü nasıl uygulanır? Sorusudur.

Bağlama büyüsü yapılırken uyulması gereken adımlar vardır. Aşağıda bağlama büyüsü yapacaklar kişilerin uymaları gereken adımlar sırası ile verilmiştir;

 • Bağlama büyüsü yapmadan önce büyüyü uygulayacak olan kişilerin gerekli adımları nasıl uygulayacaklarını ve özel tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu medyum hocalardan öğrenmelidirler.
 • Ardından evde karanlık ve sessiz bir odaya geçmeleri gerekir.
 • Hayvanlardan bir kap süt temin etmelidirler.
 • Daha sonra temiz bir kağıda “Ya Mülaki” yazmalıdırlar.
 • Bu işlemden sonra kişi kendisine aşık olmasını istediği kişinin iki adet fotoğrafını elde etmelidir.
 • Bu resimlerden bir tanesini sağ eline, diğerini ise sol eline almalıdır.
 • Bunun ardından resimlere bakarak 41 kere “Ya Mülaki” ve sevdikleri kişinin adını söylemelidirler.
 • Bunları yaptıktan sonra boş bir kağıdın üzerine bu iki fotoğrafı yapıştırmalıdırlar.
 • Resimleri yapıştırdıktan sonra 14 gün süreyle resimler kişinin yattığı odanın duvarında durmalıdır.
 • Hayvanlardan elde edilen süte 14 kere kişi kendisine aşık olmasını istediği insanın ismini söyleyerek süte üflemelidir.
 • Daha sonra kişi bu sütü hızlı bir şekilde içmelidir.
 • Bütün işlemlerden sonra bağlama büyüsü tamamlanmış olmaktadır.
 • 3 gün içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar ve aşık olması istenilen kişi, bağlama büyüsünü yapacak kişiye aşık olacak ve onu rüyalarında görecektir.

Yukarıda verilen bu adımların doğru bir şekilde uygulanması sonucunda yaklaşık 2 hafta içerisinde büyü yapılan kişi, yapan kişiye ulaşarak onunla bir görüşme ayarlar. Bağlama büyüsünün sonucunda da büyünün etkisi ile büyülenmiş kişi karşı tarafa sırılsıklam aşık olacak ve onun yanından hiçbir zaman ayrılmak istemeyecektir.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Belçika’da büyü yapan medyum hocalar hakkında sizleri bilgilendirdikten sonra son olarak da bağlama büyüsü sonucunda neler gözlemlenir? Açıklamalarda bulunalım.

Bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişilerin davranışlarında bazı değişmeler ortaya çıkmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü sonucunda gözlemlenen değişikliklerin neler olduğundan bahsedilmiştir.

 • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyülenmiş kişi, sosyal çevresinden uzaklaşmakta ve içine kapanmaktadır. Bu kişi sadece büyüyü yapan kişiyi düşünmekte ve onunla bir araya gelmeyi hayal etmektedir.
 • Ayrıca sabahları uyandıklarında aynada kendilerine bakamamaktadırlar.
 • Bu kişiler, ruhen bir çöküntü içerisinde olurlar ve herhangi bir faaliyet yapmak içlerinden gelmez.
 • Aynı zamanda daha önce uyku problemi yaşamayan kişilerin bağlama büyüsünden sonra uyku düzenleri bozulur.
 • Ayrıca konuşmaları da bozulur ve kekeme gibi konuşmaya başlarlar.
 • Bu kişiler rüyalarında kabus görürler ve bu kişilerin rüyalarına büyüyü yapan kişinin siması girmektedir.

Yukarıda bahsedilen bu belirtilerin ortaya çıkması en fazla 2 haftayı bulmaktadır. 2 hafta sonra büyü tamamen etkisini kişinin üzerinde göstermektedir. Ve bu kişilerin davranışlarından ve hareketlerinden bu etkiler belli olmaktadır.