Aşk Büyüsü Nedir

/ 10 Aralık 2020 / 603 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Nedir

Uzman medyumlar tarafından oluşturulan aşk büyüsü, farklı amaçlar doğrultusunda insanların mutsuz dönemlerinde onları mutlu kılacak etkin çözümler sunar. Aşk büyüsündeki amaç insanlara fiziki veya ruhsal olarak zarar vermeden fikirlerini değiştirmektir. Partnerlerine karşı besledikleri duyguları güçlendirmektir. Sevdiğiniz kişi sizden sebepsiz yere uzaklaşıyorsa aşk büyüsüyle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca birinden hoşlanıyorsanız ve size karşılık vermiyorsa ona karşı sempati kazanmak için bu büyü çeşidini tercih edebilirsiniz. Aşk yaşanılacak en güzel duygulardan ve çoğu zaman bize en iyi gelen duygulardan olsa da bazen de hayatımızı olumsuz yönlendiren duyguda olabiliyor.

Birçok insan aşk konusunda yaşadığı sorunlar sebebiyle bu konuda yetenekli ve tecrübeli uzman medyumdan destek almak istemektedir. Fakat ilk olarak aşk büyüsü nedir sorusuna birlikte cevap bulalım. Aşk büyüsü farklı şekillerde uygulanan ve farklı objelerle gerçekleştirilen kişilerin birbirlerine olan bağı güçlendirme büyüsü de diyebiliriz. Aşk büyüsü her ne kadar farklı etkiler kapsamında yapılsa da etkisi oldukça büyüktür.

Aşk Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geçmişten günümüze kadar çeşitli aşk büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Bu yüzden birazda karmaşık olan bu büyüyü insanlar kendileri yapmaya kalkışmamalıdır. Tesiri yüksek olan bir büyü olduğu için istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun için alanında yetkin kişilerden destek almak en doğrusudur. Genellikle aşk büyüsü yapılacak kişinin kişisel eşyaları; saç teli, tırnak, kan gibi materyaller kullanılarak yapılır. Aşk büyüsü yapılırken son olarak okunan aşk büyüsü duası ile sonlanır. Kısa sürede ortaya çıkan manevi enerji ile büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Aşk büyüsü yapacak olan medyum büyü yaptıracak kişiden karşı tarafla ilgili şahsi eşyalar istemektedir. Daha sonra bu eşyaları kullanarak özel dualar okumakta ve destekleyici uygulamalarda bulunmaktadır. Vefk işlemini tercih eden uzman medyumlarda bulunmaktadır. Bu durum aklınızı karıştırmasın doğru yapıldığı zaman iki yöntemde etkisini göstermektedir. Aşk vefkinin yapılması zor fakat etkisi daha güçlüdür. Bu işlemle bir kişinin düşüncelerini kontrol altına alarak yönlendirmek ve onu seven kişiye karşı ilgi duymasını sağlamak mümkündür. Bu işlemin yapılması 7 gün sürer. Özel hazırlanan vefki 40 gün üzerinde taşıyan insanlar medyumların da onlara verdiği duayı her gün 1 defa okurlar ve her gün aynı saatte abdest almaları gerekir. 40 gün boyunca alkol almak yasaktır. Vefk büyüsünün fiyatı genellikle sabittir ve medyumlar 40 gün boyunca gelişmeleri yakından takip ederler. Aşk vefki yaptıranlar bu büyünün etkisine güvenmelidir. Daha önce uygulanan aşk vefki büyülerine bakıldığında ne kadar etkili olduğu görülür.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Aşk büyüsü kimlere yapılabilir sorusu aslında herkesin sıkça merak ettiği konular arasında yer alır. Âşık olup kavuşamayan çiftler, ayrılık aşamasına gelmiş olan evliler veya beklediği karşılığı bir türlü bulamayan kişiler, ayrılıp tekrar barışmak isteyenler ve aralarındaki sevgi bağını güçlendirmek isteyenler bu büyüyü yaptırabilir. Kısacası aşkla ilgili oluşabilecek her türlü sorunlar için çözüm bulmak mümkün. Aşk öyle bir şeydir ki insanı çaresiz bırakabilir. Kendinizi çaresiz hissetmeyin sevdiğinize kavuşmak ve aradığınız karşılığı bulmak için aşk büyüsü önemli bir araçtır. Bu konuda uzman medyum desteği önemlidir. İlişkiler arasındaki sorunları anlamada ve çözümlemede medyum desteği almak en doğru karardır. Çünkü insan bazen sorunun nerden ve neyden kaynaklandığını bulmakta zorlanabilir. Bulduğunda da çözümleme konusunda uzman bir destek almak isteyebilir. Alanında uzman medyumlar tarafından uygulanan aşk büyüsü duası ile ilişkide yaşanılan sorunlar ve karşılıksız aşk problemlerine kolaylıkla çözüm bulmak mümkün.

Aşk Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Fark Edilir?

Aşk büyüsünün fark edilmesi noktasında bir takım belirtiler yer alır. Bu belirtiler doğrultusunda aşk büyüsüne maruz kalınıp kalınmadığı öğrenilebilir. Gelin bu belirtileri birlikte inceleyelim;

 • İlişkilerde kısa zamanda evlilik düşünülür
 • Aşk büyüsü yapılan kişiler eşlerine saha düşkün olurlar
 • Kişiler sürekli birbirlerini düşünür ve aramak isterler
 • Aşırı şekilde ilgi gösterirler
 • Aşk büyüsü yapılan kişi her zaman özür dileyen taraf olur
 • Aşk büyüsü yapılan kişi ilişkide bir sorunla karşılaşıldığında olayları çok büyütmez
 • Sevdiği kişiyi mutlu etmek tek arzusudur
 • Sevdiği kişinin yanından ayrılmak istemez ve uzak kaldığında üzüntü duyar.

 

Aşk Büyüsü Yapılan Kişilerin Yaşadıkları Hisler Nelerdir?

Aşk büyüsü yapılan kişi normalden daha yoğun duygular yaşar. Özellikle sevdiği kişiye karşı dile getirdiği aşk dolu sözlerden anlaşılabilir. Sevdiği kişinin yanında olmadığı zaman mutsuz hisseder. Sürekli aşk büyüsü yapılan kişinin yanında olmak ve onunla zaman geçirmek ister. Yanında olamadığı zamanlar büyük bir acı hisseder depresyon yaşayabilir. Hayattan zevk almamaya başlar. Fakat sevdiği kişiyle birlikte olduğu zamanlar kendini dünyanın en şanslı insanı gibi hisseder. Onunla geçireceği her vakitte değer verir. Sevdiği kişi haricinde diğer kişilerle iletişimi kesebilir. Kişinin gözlerinde kızarıklıklar meydana gelebilir ve kendini sürekli yorgun hissedebilir. Uykuya dalmakta zorlanırlar ve rüyalarında âşık olduğu kişiyi sıklıkla görürler. Ailesini ve arkadaşlarını ikinci plana atıp sevdiği kişiye öncelik gösterirler. Bu etkilerde erkek bayan evli bekâr ayrımı yoktur.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar?

Aşk büyüsünün yapılma şekli ve yapıldıktan sonra etkisine bağlı olarak zamanı değişebilir. Yapılan aşk büyüsü Ortalama 1-2 hafta içerisinde tesirini en iyi şekilde göstermeye başlar. Öncelikle aşk büyüsü yapılacak kişi başka bir aşk büyüsü tesiri altında mı değil mi diye bakılmalıdır. Şayet aşk büyüsünün yapılacağı kişi, farklı bir aşk büyüsü etkisinde ise ilk olarak o büyünün bozdurulması gerekmektedir. Öncelikle nasıl bir büyüye maruz kalındığı anlaşılmalı ona göre diğer aşamalara geçilmelidir. Bu büyünün standart bozma işlemi yoktur Etkisinde olan kişiye özel okunan dua ve vefk ile büyü bozulur. Büyü bozma işlemi yapıldıktan sonra aşk büyüsü yapılır bu yüzden süre uzayabilir. Ancak güvenilir şekilde uzman medyumlar tarafından yapılan aşk büyüsü tesirini en hızlı şekilde göstereceğini söyleyebiliriz. Alanında uzman bir medyum tarafından yapılan aşk büyüsü çoğunlukla kalıcıdır. Fakat bir kaç ritüellerle bozulması da mümkündür. Kendi başınıza uyguladığınız aşk büyüsü hem tutmayabilir hem de olumsuz sonuçlar oluşturabilir. Uzman bir medyumdan destek almanız daha sağlıklı olacaktır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitlerini medyumlar danışan kişinin özellikleri ve elinde bulunan malzemeler doğrultusunda büyü çeşidini seçerler. En etkili olan çeşit canbar aşk büyüsüdür. Diğerleri sırasıyla mum büyüsü, sabun büyüsü, papaz büyüsü, karabiber büyüsü gibi farklı çeşitlerdeki büyülerdir. Yakılarak yapılan, toprağa gömülerek, kumaş ve kıyafet ile yapılan, hayvan parçalarıyla yapılan aşk büyüleri de mevcuttur.

Aşk büyüsü yapılacak kişinin; saç, tırnak, kitap, defter, fotoğraf, çorap ya da buna benzer şahsi eşyalar kullanılarak yapılır. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk tuttuğunu söyleyebiliriz. Bu büyüyü yapmak için;

 • 13 gece boyunca kişinin fotoğrafına bakılarak aşk büyüsü duası okunur.
 • Dua okurken ortamın sessiz olması önemlidir.
 • 1013 defa okunan duadan sonra dua yastık arasında saklanır.

Bunların kolay bir şekilde uygulanmadığını belirtmek isterim. Okunması gereken duaları tılsımları ve uygulanması gereken özel saatleri vardır. Uzman medyumlar doğru zamanı ve doğru duaları en iyi bilen kişilerdir. Doğru zamanda ve doğru yöntemlerle yapılmayan aşk büyüleri tutmayabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aşk büyüsünün çeşitleri kişiye özel olarak da değişebilir. Kişinin karşılıksız aşk yaşaması veya yaşadığı aşkın güçlenmesini istemesi büyüde okunacak duayı değiştirir.

Aşk Büyüsünün Herhangi Bir Zararı Var Mıdır?

Aşk büyüsünün faydalarından bahsettikten sonra aslında kişilerde oluşturdukları zararlarda oldukça merak konusu. Bu soru en çok sorulan cevabı en çok araştıran sorulardandır. Büyü çeşitleri kapsamında incelendiğinde aşk büyüsünü iyi büyüler arasında alabiliriz. Bu bağlamda şayet hatalı bir aşk büyüsü yapılır ise birtakım zararları açığa çıkabilir. Bu büyü alanında uzman kişiler tarafından doğru şekilde yapılmadığında kişilerin hayatlarını tamamen değiştirecek sonuçlara sebep olabilir. Masum ve iyi büyü olarak görülen aşk büyüsü tehlikeli büyü haline dönüşebilir. Bu yüzden ciddi bir iş olduğu unutulmamalıdır. Alanında uzman ve bu işte başarılara ulaşmış medyumlar tercih edilmelidir. Zararları olarak gösterilen nedenlerin başında aşk büyüsü belirtileri gelmektedir. Yanlış şekilde yapılmış aşk büyüsü etkileri kişilerde düzeltilemez sonuçlar doğurabilir.  Kadın erkek evli bekâr ayrımı olmayan bu büyünün belirtileri hem fiziksel hem de psikolojiktir. Psikolojik olarak kişinin çökmesine ve ağır travma yaşamasına neden olabilir. Fiziksel olarak intihar girişimine kadar gidebilir. Şiddetli baş ağrıları, sık sık ishal olma gibi durumlar büyünün belirtileridir. Kendisini aşırı yorgun halsiz hissederler sanki sırtlarında yük taşıyormuşçasına ağırlık hissi duyarlar. Bu ve bunun gibi yan etkileri yaşamamak için uzman medyumlar tercih edilmelidir.

Uzman medyum desteği için sizler iletişim bölümünde bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. En zor anınızda sizlere refakat edecek deneyimli bir medyum ile sıkıntılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Size sunula destekle beraber artık daha mutlu ve huzurlu yarınlara sahip olabilirsiniz.

Tavsiye

Makas Büyüsü Nedir?