Eşinizin Ya Da Sevgilinizin Ölene Kadar Size Bağlanması

/ 23 Haziran 2021 / 2.328 / yorumsuz
Eşinizin Ya Da Sevgilinizin Ölene Kadar Size Bağlanması

Eşinizin Ya Da Sevgilinizin Ölene Kadar Size Bağlanması  konusu hakkında fikir vereceğiz. Bu konu özellikle kadınlar tarafından çok merak edilmektedir. Kalıcı, ölene kadar sevdiren dua ya da büyü var mıdır hep merak konusu olmuştur. Bu yazımızda bu konular ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Medyum hocalar tarafından bildirilen bazı bilgilere göre eşinizin sizi ömür boyu sevmesi için dualar vardır. Peki bu dualar hangileridir? İnceleyelim.

Ömür boyu sevdiren dualar okunduktan sonra eşler ya da sevgililer arasında ölene kadar aşk meydana gelmekte ve kalıcı olmaktadır. Bu duaları okumadan önce eşinizin ya da sevgilinizin bir fotoğrafını alın ve yeni bir kilit temin edin. Ardından fotoğrafın ve kilidin üzerine 41 defa Ayet-el Kürsi okuyun. Ayet-el Kürsi’den sonra aşağıda verilecek duayı okumanız gerekir. Bu dualardan sonra eşinizin ya da sevgiliniz kalbi bir ömür boyu sizin aşkınız ile atacaktır.

  • Ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Bu duanın yanı sıra okunacak daha birçok dua vardır. Bu dualar nelerdir? Medyum hocalardan öğrenebilirsiniz.

Kalıcı Aşk Duaları Nelerdir?

Eşinizin ya da sevgilinizin size ölene kadar bağlanması konusunda medyum hocalar bazı dualar önermektedir. Bu dualar içerisinde kalıcı aşk duaları da vardır. Kalıcı aşk duaları nelerdir? Medyum hocalar bu konuda hangi duayı önermiştir merak ediyor musunuz?

Kalıcı aşk duaları her gece yatmadan önce okunmaları gerekir. Bu şekilde edilen dualar sayesinde sevgiliniz ya da eşiniz size bir ömür aşık olacak ve size bağlanacaktır. Okunması gereken dua budur;

  • Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü.

Kalıcı aşk dualarının etkili olması için bazı uygulamaların düzgün yapılması gerekir. Bundan sonra eşiniz ya da sevgiliniz bir ömür boyu size aşık olacaktır. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde yapılması gerekir.  Bu dualar okunmadan önce abdest alınmalıdır. Ayrıca bu duaların sessiz ve temiz bir ortamda okunması gereklidir. Bu uygulamalar doğru bir şekilde yapıldığı sürece aşık etme duası hızlı bir şekilde kabul olmaktadır. Aşık etme duaları sayesinde sevgiliniz ya da eşiniz ile beraber bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz.

Aşk Büyüsü ile Ömür Boyu Nasıl Aşık Edilir?

Eşinizin ya da sevgilinizin size ölene kadar bağlanması için dua haricinde büyüden de yardım alabilirsiniz. Bunun için alanında uzman, gerçek bir medyum hocaya başvurmanız gerekmektedir. Peki aşk büyüsü ile ömür boyu nasıl aşık edilir? Ona bakalım. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan aşk büyüleri sayesinde siz de sevdiğiniz kişi ya da eşiniz ile bir ömür boyu sevgi içinde yaşayabilirsiniz. Aşk büyülerinin yapım aşamasında her medyum hocanın kendine göre belirlediği bir teknik vardır. Bu şu anlama gelmektedir ki, her medyum hoca aşk büyüsü yaparken farklı malzemeler kullanmakta ve farklı aşamalarda yapmaktadır. Bu yüzden de aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler alanından uzman medyum hocaları tercih etmelidirler.

Aşk büyüleri eğer doğru ritüeller ile yapıldıysa yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde etkilerini göstermeye başlamaktadır. Belirtilerin ortaya çıkmasından sonra özellikle platonik aşıkların duyguları gerçek olur ve bir ömür boyu sevgi dolu bir aile ortamında mutlu ve huzurlu olurlar.

Bağlama Büyüsü ile Eşinizin Ya Da Sevgilinizin Size Bağlanması

Yukarıda aşık etmede okunan dualardan bahsetmiş bulunmaktayız. Aranızda bağlama büyüsünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını merak edenler vardır. Bağlama büyüsü yapılmasındaki amaç aslında eşlerin ya da sevgililerin ileriki dönemlerde herhangi bir problem ile karşılaşmamaları için yapılmaktadır.  Yani şu şekilde açıklanabilir; bağlama büyüleri eşler ya da sevgililer arasında tedbir amaçlı yapılmaktadır. Bağlama büyüsünü tercih edenler özellikle kadınlardır. Birlikteliklerin ileriki dönemlerinde olası bir tartışma durumlarında eşlerinin ya da sevgililerinin kendilerini terk etmemeleri için önlem almaktadırlar.

Bağlama büyüsü yapılan erkekler yanlarındaki kadınlara bir ömür boyu bağlı kalırlar. Ayrıca büyünün etkisi altında olan erkekler, eşlerinin ya da sevgililerin sözlerinden bir ömür boyu çıkmazlar, her dediklerini yaparlar. Eşlerine ya da sevgililerine bir ömür boyu kalıcı bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, kesinlikle bir medyum hocanın desteğini almalıdırlar.

Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşinizin ya da sevgilinizin size ölene kadar bağlanması ve eşlere yapılan bağlama büyüsü ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Eşlere yapılan bağlama büyüsü sayesinde kadın ile erkeğin arasında bir ömür saygı ve sevgi gerçekleşir. Özellikle günümüzde erkeklerin eşlerinden uzaklaşması çok sık rastlanan bir durumdur. Bu duruma sebep olarak bazı çevresel faktörler gösterilebilir. Çoğu zaman da erkekler eşlerinden bulamadıkları aşkı ve ilgiyi başka kadınlarda aramaktadırlar. Böyle bir durumda ve böyle bir durumla karşılaşılmaması için kadınlar çareyi kocalarına bağlama büyüsü yaptırmakta bulurlar.

Eşe bağlama büyüsü yapılırken eşin ve yaptıran kişinin kişisel bilgilerine ihtiyaç vardır. Medyum hoca bu bilgiler doğrultusunda vefk hazırlamaktadır. Bu vefk yaklaşık 5 ila 7 gün arasında tamamlanmaktadır. Vefk tamamlandıktan sonra yaptıran kişi bu vefki üzerinde taşımalıdır. Bu sayede eşi ona ilgi göstermeye ve sevmeye başlayacaktır.

Sevgiliye Yapılan Bağlama Büyüsü

Yukarıda eşe yapılan bağlama büyüsünü merak edenler için açıkladık. Ayrıca bağlama büyüsü sadece evli çiftler tarafından merak edilen bir konu değildir. Bekar kişiler de sevgililerine bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Peki sevgiliye yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Sevgiliye yapılan bağlama büyüsündeki amaç, kadınlar sevgililerini kendine bağlayarak geleceklerini garanti altına almış olurlar.  Eğer sevgilinizin ilişkinizi bitirmesini ve sizden uzaklaşmasını istemiyorsanız bağlama büyüsü yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü erkekler, gel git duygulara sahiptirler ve bu yüzden çevresinden etkilenerek ayrılma kararı alabilirler. Bunu da engellemenin en kolay yolu büyü yaptırmaktır.  Bağlama büyüleri genellikle medyum hocalar tarafından vefkler hazırlanarak yapılmaktadır. Medyum hoca sevgilinize vefk hazırlarken sizin ve sevgilinizin kişisel bilgilerine ihtiyaç duyacaktır. Vefkin içerisine kişisel bilgilerin yanı sıra bazı dualar ve ayetler de yazılmaktadır. Vefk hazırlama süreci yaklaşık olarak 1 hafta sürmektedir. Bundan sonra vefki üzerinizde taşıyarak sevgilinizi kendinize bağlayacak ve sizi terk etme endişesinden tamamen kurtulacaksınız.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü Etkili Mi?

Bu yazıda sizlere eşinizin ya da sevgilinizi size ölene kadar bağlanması için bazı bilgiler verdik. Ama aklınızda her zaman erkeğe yapılan bağlama büyüsü etkili mi gibi bir soru işareti olabilir. Doğru ellerde ve gerçek medyum hocaların yaptığı bağlama büyüleri oldukça etkilidir. Eşinize ya da sevgilinize bağlama büyüsü yaptırdığınızda 1 hafta sonra ondaki değişikliği fark edeceksiniz. Bu değişiklikler genellikle size karşı olan soğukluğun ve ilgisizliğin yok olması ve sürekli sizinle güzel vakitler geçirmek istemesi şeklindedir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra medyum hocanın önerdiği şekilde taşınan vefk, yüzde 90 oranında etkili sonuç vermektedir. Bağlama büyüsünden etkili sonuçlar almak isteyen kişiler evde kendi kendine büyü yapmak yerine medyum hocaya gitmelidirler.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsünün Etkileri

Eşinizin ya da sevgilinizin size ölene kadar bağlanması için yaptırdığınız büyüler onlar üzerinde bazı etkilere sebep olmaktadır. Genellikle erkeklere yapılan bu işlemlerin, erkek üzerinde nasıl bir etki yarattığından bahsedelim. 1 hafta içerisinde ortaya çıkmaya başlayan etkiler özellikle evli çiftlerde çok net görülmektedir. Kocanın karısına karşı sevgisi ve ilgisi artmaktadır. Daha önceleri gözü dışarıda olup dışarıda aradığı mutluluğu artık eşinin yanında aramaktadır. Bütün gün eşini düşünerek ona olan sevgisini ve özlemini anlatmaya çalışmaktadır.

Bunun haricinde, kızların sevgililerine yaptırdıkları bağlama büyüsü etkileri de şu şekildedir; aralarındaki soğukluk ve uzaklaşma yok olmaktadır.   Erkek arkadaşı bir kez daha kıza aşık olur ve bir ömür boyu mutluluğu yakalarlar. Erkeğe yapılan bağlama büyüsü etkileri bu şekilde açıklanabilir.

Uzaktan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri uzakta bulunan kişiler için de yapılabilmektedir.  Uzaktan erkeğe yapılan bağlama büyüsü, genellikle iş icabı evinden uzak olan erkeklere yapılabilir. Bu durumda kadınlar sevgililerine ya da eşlerine aralarında soğukluk olmasın diye bağlama büyüsü yaptırabilirler. Uzman medyum hoca tarafından yapılan bağlama büyüsü yaklaşık olarak 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu büyü yapılırken eşinizin ya da sevgilinizin üzerine uzaktan tılsımlı sözcükler ve dualar gönderilir. Bu işlemin sonucunda da bağlama büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sürekli olarak onun aklında olacaksınız ve olası bir aldatma probleminin de önüne geçmiş olacaksınız.

Kadınlara Okunan Aşk Duası

Buraya kadar hep erkeklere yapılan bağlama büyülerinden bahsettik. Peki hiç merak ettiniz mi kadınlara yapılan bağlama büyüsü ya da bağlama duası var mıdır diye? Evet erkeklerin kadınları kendilerine aşık etmek için okudukları aşk duası vardır. Erkekler de sevdikleri, hoşlandıkları kadınlara kendilerine bağlanmaları için aşk duası okumaktadırlar. Bu sayede bu kadın, erkeğe aşık olur ve bir ömrü birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirirler. Kadınlara okunan aşk duası aşağıda verilmiştir.

Allâhümme innî es-elüke bi-fâ-il ferdâniyyeti, ver-râir-rubûbiyyeti, vedâli devâmiddeymûmiyyeti, ve hâi hayaâtis sermediyyeti, veyai yenâbîul hıkmeti, ve kâfil kudreti, ve yâil yüsrati, ve vâvil vücûdi, ve mîmil mülki, ve hâil hıkmeti, ve kâfil kibriyâi, ve mîmil melekûti, ve aynil ınâyeti, ve dâlid dirâyeti, ve lâmil lutfi, ve kâfil kahri, ve dâlid delâleti, ve vâvid velâyeti, sînis sekîneti. Aksemtü aleyküm eyyetühel ervâhur rûhâniyyetül huddâmi, li-hâzihil esmâil ızâm. İllâ mâ ecebtüm da’veti, ve berertüm kasemî, ve tevekkeltüm bi-kaâi hâcetî, fî külli mâ yerdallâhü teâlâ fîhi salâhu emrî, bi-hakki nûri vechillâhil azîmil a’zam. Ve azametihî ve kibriyâihî aleyküm iz lâ yesıfül vâsifûn. Vef-alû mâ emertüküm bihî, in kâne emrî leküm, ve lasemî aleyküm, fimâ yerdallâhü fakdû hâcetî. Ve in kâne fîmâ Ya’dibullâhu feruddûhâ bi-hakki ismullâhil azîmil a’zami aleyküm ve kudretihî ledeyküm. Ve kâlû semi’nâ ve eta’nâ ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr.

Bu dua sayesinde erkekler de sevdikleri kadına kavuşabilirler. Aşık etme duaları ya da bağlama büyülerinin sadece erkeklere yönelik yapılmadığı bir gerçektir. Her iki cins de birbirine büyü yaptırabilir. Sonuç olarak dualar ve medyum hocalara yaptırılan bağlama büyüleri sayesinde eşinizin ya da sevgilinizin ölene kadar size bağlanması mümkündür.