Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 8 Aralık 2021 / 1.947 / yorumsuz
Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Sizler de merak ediyor musunuz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edin. Sicim büyüsü çok farklı teknikler ile yapılmaktadır. Yapımında ise malzeme olarak ipler kullanılmaktadır. Ayrıca ip haricinde farklı malzemeler ile de sicim büyüsü uygulanabilmektedir. Bazı büyüleri her ne kadar insanlar evde yapabilse de sicim büyü için kesinlikle ilim irfan sahibi bir medyum hocaya gidilmelidir. Medyum hocaya yaptırılan sicim büyüsü kişinin niyetine göre kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.

Sicim büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, bu büyüyü yaptırmak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekir. Nedeni ise sicim büyüsü kişiler üzerinde etkisini ölene kadar sürdürmektedir. Ve yapılacak olan küçücük bir hata da kalıcı olduğundan dolayı geri dönüşü olmayacaktır. Bu yüzden de bağlanması istenen kişi hakkında net bir karar verilmesi gerekmektedir. Sicim büyüsü iyi bir niyet uygulandığı takdirde büyüyü yaptıran kişi kendisine kimin aşık olmasını istiyorsa, o kişi ona ölene kadar aşık olacaktır.

Bazı büyülerin sadece bağlama özelliği bulunmaktadır. Ancak bazı büyülerinde hem bağlama hem de ayırma gibi çift etkisi bulunmaktadır. Sicim büyüsü de çift etkisi bulunan büyülerden bir tanesidir. Hem birini bağlama hem de ayırma etkisi bulunmaktadır. Kotu niyet ile icra edildiği durumlarda ise kişilerin mutlu süren evlilikleri ve ilişkileri zarar görmektedir. Bu çiftler ayrıldıkları takdirde bir daha asla yan yana gelemezler. Bu sebepten dolayı da sicim büyüsü hakkında insanların iyice düşünmeleri ve niyetlerini belirlemeleri gerekmektedir.

Sicim Büyüsünün Yansımaları Nelerdir?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Yazımızda bu konuya açıklık getirmekteyiz. Peki yapılan sicim büyüsünün yansımaları nelerdir? Sorusu da bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettiği sorular arasında bulunmaktadır.

Sicim büyüsü, ilim ve irfan sahibi, tecrübeli medyum hocalar tarafından yapıldıktan sonra etkilerini göstermeye başlamaktadır. Bu sayede büyüyü yaptıran kişiler, karşı tarafın üzerinde etkilerini görerek hedeflerine ulaşmaktadırlar. Yazımızın devamında sicim büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafta ne gibi değişimler gözlendiğini okuyabilirsiniz.

 • Sicim büyüsünün yapımı bittikten sonra büyü yapılan kişi yaptıran kişiye deli divane aşık olmaktadır.
 • Aynı zamanda evli çiftler ya da sevgili olan kişiler, birbirlerine bir ömür boyu bağlanırlar ve gözleri kendi partnerlerinden başka hiç kimseyi görmez.
 • Ancak sicim büyüsü eğer kötü bir niyet ile uygulanırsa bunun sonucunda da mutlu giden ilişkiler bitmektedir. Çiftler birbirinden ayrılırlar.

Sicim Büyüsü Herkese Yapılabilir mi?

Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?
Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsünü yaptırmayı düşünen kişilerin akıllarında bu konu ile ilgili bir soru daha bulunmaktadır. O da sicim büyüsü herkese yapılabilir mi? Bu soruyu şu şekilde cevaplandırabiliriz. Evet, sicim büyüsünü insanlar istedikleri kişilere yaptırabilirler. Ancak birine sicim büyüsü yaptırmak için onun hakkında bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri de medyum hoca ile paylaşmak gerekmektedir. Edindiği bu bilgiler sayesinde medyum hoca karşı tarafa sicim büyüsünü icra edebilir. Bu büyü genellikle evli çiftler, sevgililer ya da platonik aşıklar tarafından tercih edilmektedir. Sicim büyüsü uygulandıktan sonra büyüyü yaptıran kişi karşı taraftan sevgi ve ilgi görecektir.

Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir? Cevapladıktan sonra sicim büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna yanıt verelim. Sicim büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Aşağıda maddeler halinde uyulması gereken kurallara sırasıyla yer verilmiştir.

 • Sicim büyüsü yapmak için öncelikle bir ipin temin edilmesi gerekir. Bu ip de ya ipekten ya da ketenden yapılmış olmalıdır.
 • İp temin edildikten sonra bu ipin üzerine 7 tane düğüm atılmaktadır. Ayrıca bu düğümler atılırken de eş zamanlı duaların ve surelerin okunması gerekir.
 • Bu işlemlerden sonra ipin üzerine sicim büyüsü hangi niyet ile yapılmadıysa o niyetin belirtilmesi gerekir.
 • Niyet belirtildikten sonra bu ip ağır bir taşın altına konulmalıdır. Sicim büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi, yaptıran kişiye sırılsıklam aşık olacaktır.

Yukarıda bahsedilmiş bu kurallara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca büyü yapımında başlamadan önce yapacak kişi gusül abdesti almalıdır. Bunun yanı sıra kişinin kıyafetlerin temiz olması ve büyünün yapılacağı ortamın da temiz olması gerekir. Bu hususlara dikkat edildiği sürece sicim büyüsü etkisini çok kısa bir sürede gösterecektir.

Sicim Büyüsünün Etkisi Nasıl Yok Edilir?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Sorularına yanıt verdikten sonra var olan sicim büyüsünün etkisi nasıl yok edilir? Onu bir değerlendirelim.

Var olan sicim büyüsünün etkisini yok etmek için bu büyüden mustarip olan kişiler öncelikle bir medyum hocaya gitmelidir. Medyum hocalardan bu büyünün nasıl bozulacağına dair bilgiler alması gerekir. Aşağıda yapılmış olan sicim büyüsü nasıl bozulur? Detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

 • Sicim büyüsünü bozmak için kişi ilk önce dokusu ipek ya da keten olan bir ip temin ederek bu ipe 7 tane düğüm atmalıdır.
 • Bu ipe düğüm atıldıktan sonra 1 bardak su hazırlanması gerekir.
 • Ardından kişi Euzu- Besmele çekmeli ve ilk düğümü çözmeye başlamalıdır. Bu düğüm çözülürken kişi Ayet-el Kürsü duasını okumalıdır.
 • İlk düğümü çözdükten sonra kişi “Allah c.c iznine mutabık büyüm çözülsün” tılsımlı sözcükleri söylemeli ve geriye kalan 6 düğümün üzerinde aynı işlemleri tek tek uygulayarak bütün düğümleri çözmelidir.
 • Bu düğümleri çözme işlemi bittikten sonra ip daha önceden hazırlanan 1 bardak suyun içerisine bırakılmalıdır. Bu aşamadan sonra tekrar Ayet-el Kürsü duasını okumalı ve kişi bundan sonra nefesini bardağın içerisindeki suya üflemelidir.
 • Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra da kişi ipli sudan çıkararak Euzu- Besmele çekmeli ve bardaktaki suyu 3 yudumda içmelidir.
 • Son olarak su içildikten sonra kişinin ipi toprağın altına gömmesi gerekir. İpi toprağa gömme esnasında da yine Ayet-el Kürsü duasını okumalı ve ardından da “Rabbim bu ipi çürüteceğin gibi yaptığım büyüyü de çürüt” tılsımlı sözcüklerini söylemidir. Bütün bu işlemlerden sonra büyü bozma işlemi tamamlanmış olur.

Yukarıda bahsedilen bu adımların hepsinin doğru bir şekilde uygulanmasından sonra büyü etkisini kısa sürede kaybedecektir. Büyü bozulduktan sonra karşı tarafın hal ve hareketleri eski haline dönecektir.

Sicim Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için açıklamalarda bulunduk. Ama büyü konusunda insanların kafalarında çok fazla soru işareti olmaktadır. Bu sorulardan biri de sicim büyüsü ile sevgiliyi bağlama nasıl olmaktadır.  

İnsanlar sevdiklerini bağlamak için sevgililerine bağlama büyüsü yaptırabilirler. Ancak bu amaçla yapılacak sicim büyüsünde kullanılacak malzemelerin kaliteleri ve birbirine uygun olması oldukça önemli bir noktadır. Bu büyüyü uygulamaya başlamadan önce işin ehli bir medyum hocaya gidilmeli ve kendisinden büyü için hangi malzemelerin kullanılacağı ve büyü hakkında detaylı bilgiler alınmalıdır. Sicim büyüsünde kullanılan ip çok özel bir iptir. Bu ipin dokusu ya keten ya da ipek olmalıdır. Sicim büyüsünün yapımında yağlı sicimler kullanılmaktadır. Ayrıca kişi bu malzemeyi nereden temin edeceğini de yine medyum hocadan öğrenebilir. Sicim büyüsünün doğru uygulanması takdirde kişinin sevdiği ile olan problemleri ve kırgınlıkları ortadan kalkacak ve bu çift bir ömür boyu mutlu olacaktır.

Sicim Büyüsünde Hangi İp Kullanılır?

Yazımızın üst kısımlarında sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Bu konular hakkında sizlerle bilgiler paylaştık. Ama büyü hakkında detaylı bilgiler öğrenmek isteyenler için de sicim büyüsünde hangi ip kullanılır? Konusundaki gerekli bilgileri aktaralım.

Sicim büyüsünde kullanılan temel malzeme iptir. Ancak bu büyünün yapımında kullanılacak ip özel olmalıdır, sıradan basit iplerden olmamalıdır. Kullanılacak olan iplerin özelliği ise, bu iplerin üzerine daha önceden dualar ve tılsımlı sözcükler okunmuş ve belli bir sürede özel odalarda bekletilmişlerdir. Hatta bu iplerin üzerine yazılar bile yazılmaktadır. Bu yüzden sicim büyüsü yaparken bu özel iplerin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Rastgele ipler ile yapılan sicim büyüsünün hiçbir etkisi olmayacaktır.

Sicim büyüsünde tercih edilen doğru ip ve medyum hocanın önerdiği talimatlar doğrultusunda yapılan büyü yaklaşık olarak 14 günlük bir süre zarfında etkisini göstermeye başlayacaktır. Sicim büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onunla birlikte bir ömür boyu beraber olabilirsiniz.

Sicim Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Sicim büyüsü hakkında paylaştığımız bilgilerin sonuna doğru yaklaşırken sicim büyüsünde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları, bu büyüyü yaptırmayı düşünen kişiler için açıklayalım.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sicim büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu konulara dikkat edildiği takdirde büyü etkisini çok kısa bir süre zarfından göstermeye başlayacaktır.  Peki ama sicim büyüsünde etkili olan bu önemli noktalar nelerdir. Bunları yazımızın aşağıdaki kısmında sizler için derledik.

 • Öncelikle sicim büyüsünü uygularken doğru ve anlaşılır bir şekilde niyet edilmelidir.
 • Ayrıca ipleri düğümlerken kişi kendisine kimin aşık olmasını arzu ediyorsa o kişinin anne ve babasının isimlerini 33 defa söylemelidir.
 • Bunların yanı sıra da sicim büyüsünü uygularken aşık olunması istenen kişinin fotoğrafının bulunması da iyi olacaktır. Nedeni ise ipe atılacak olan düğümlerin fotoğrafın tam ortasına denk gelmesi gerekir.

Sonuç olarak bu adımlara dikkat edildiği takdirde sicim büyüsü tamamlanmış olacaktır. Etkilerini de yaklaşık 14 gün içerisinde gösterisi. Ve bu büyü sayesinde de karşı taraf büyüyü yapan kişiye deli divane aşık olmaktadır.

Sicim Büyüsü Etkili Bir Büyü müdür?

Sicim büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Sorularını izah ettik. Peki sicim büyüsü etkili bir büyü müdür? Yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin aklındaki soruyu giderelim.

Sicim büyüsü, eğer doğru bir şekilde uygulanır ve yapımında doğru malzemeler kullanılırsa çok etkili bir büyüdür. Özellikle platonik aşıklar tarafından çok tercih edilmektedir. Çünkü bu kişiler karşı taraftan herhangi bir sevgi ve ilgi görmemektedirler. Sicim büyüsü etkisini gösterdikten sonra kime büyü yapıldıysa o kişi gece gündüz rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görecektir. Sürekli olarak onu hayal edecektir. Ayrıca sicim büyüsü yapılırken atılan düğümler sayesinde de büyü yapılan kişide gerçekleşecek olan duygular ölene kadar kalıcı olacaktır.

Sicim Büyüsü ve Sicim İp Büyüsü Arasında Fark Var mıdır?

Son olarak da sicim büyüsü ve sicim ip büyüsü arasında fark var mıdır? Ona bakalım. Aslında bu ikisinin arasında isim farklılığından başka hiçbir fark yoktur. Örnek ile açıklayacak olursak eğer büyü yapımında tek 1 adet ip kullanılıyorsa sicim ip büyüsü, 3 ya da 9 ip kullanılıyorsa da sicim büyüsü adını almaktadır. Aynı malzemeler ve aynı yöntemler ile uygulandıkları için etkilerinde ve tutma süresinde hiçbir değişiklik yoktur.