Gidenin Geri Dönmesini Sağlayan Büyüler

/ 9 Şubat 2023 / 551 / yorumsuz
Gidenin Geri Dönmesini Sağlayan Büyüler

Gidenin Geri Dönmesini Sağlayan Büyüler

Gidenin geri dönmesini sağlayan büyüler, giden sevgiliyi veya eşi geri döndürmek için yapılan büyülerdir. Bir gönül ilişkisini sürdürmek, iki taraf için de özveri ister. Hayatın getirdiği mücadele, iş kurma stresi ve geçim şartları gibi dış nedenler ve başka zor koşullar ilişkiye de yansır. Özellikle erkekler böyle zorluklar yaşadığı zaman belli bir süre yalnız kalmayı tercih ederek uzaklaşırlar. Kadınlar ise problemleri konuşarak halletmek isterler. Erkekler zor durumlar hakkında konuşmayı sevmedikleri için sessiz kalabilecekleri bir ortam arayarak uzaklaşır ve ilişkiden giderler.

Bu durumu kadınlar kabullenemediği için daha çok konuşarak problemleri halletme yoluna giderek hata yaparlar ve ilişki sonunda bitme noktasına varır. İlişki sırasında belli bir süre sevgiyle aşk yaşanmışsa ve bu durum ayrılıkla sonuçlanmışsa eşlerden bir tanesi evi terk etmişse veya ilişkiden kopmuşsa giden kişinin geri dönmesini sağlayan büyüler yapılır.

 

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü ve Geri Döndürme Celbi

Hem kadınlar hem erkekler bazen her şeyin üst üste geldiğini düşünerek bir süre ilişkiye ara verme düşüncesine kapılır. Ancak bu zaman dilimi fazla olursa kişiler ayrılığa doğru sürüklenir. Dolayısıyla aradaki küslüğü veya aradaki kopmayı çok fazla uzatmamak ve ayrılan sevgiliyi geri döndürmek ilişkinin hayrınadır.

Gidenin geri dönmesini sağlayan büyüler içinde eğer medyum gerekli görürse geri döndürme celbi yazabilir. Bu yazı o kişiye ulaşması amacıyla değil sadece ritüelin bir parçasıdır. Eğer arada gerçek bir sevgi ve aşk duyguları varsa gurur duygusu bir kenara bırakılsa daha iyi olur. İki kişi de birbirine kırıcı ve hiç hoş olmayan hatta geri dönüşü bile olmayan sözler sarf ettiyse bile tüm bunların anlık söylendiği kabul edilip affedilmelidir. Bir insanın sinirle söylediği lafları hiç ciddiye almamak gerekir.

 

Geri Döndürme Duası En Etkili- Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptıranlar oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. İlişki tam olarak kopma noktasına gelmeden döndürmek ilişkiyi kurtarmak anlamına gelir. Örneğin bir hafta- 10 gün ayrılık süresi normal kabul edilebilir. Ancak bu süreyi aşan her yeni gün her iki kişi de; “acaba geri dönmek istemiyor mu” “veya sevgiden vaz mı geçti” gibi sorularla ilişkiye zarar verme oranı yükselir.

Bundan dolayı ayrılık süresini çok fazla uzatmamak gerekir ve çiftlerin tekrar bir araya gelmesi ilişkinin hayrındadır. Gidenin geri dönmesini sağlayan büyüler ayrılığın getirdiği endişeli düşünceleri çok fazla büyümeden, çiftlerin tekrar birleşmesini, ilişkiye kaldığı yerden problemleri aşmış ve huzurlu aşk dolu biçimde yaşamasını sağlar.