Ayırma Büyüsü Nedir?

/ 23 Aralık 2020 / 1.475 / yorumsuz
Ayırma Büyüsü Nedir?

Mutlu, huzurlu bir ilişki süren sevgilileri veya evli karı kocayı ayırmak için kullanılan büyü ayırma büyüsü olarak tanımlanır. Bu büyü oldukça tehlikelidir ve bu sebepten de etkileri/belirtileri çok kuvvetlidir. Art niyet duygusu barındıran kişiler bu büyüyü yaptırmak ister. Günümüzde en çok kullanılan büyüler arasında olan ayırma büyüsü art niyet barındırdığından kara büyü uygulamaları arasındadır. Soğutma büyüsü ile benzerlik gösterir fakat aynı değildir. Ayrılması mümkün görülmeye, birbirine çok bağlı çiftlerin bu büyü sayesinde ayrıldığı pek çok kez gözlemlenmiştir. Ayırma büyüsünün çokça çeşidi vardır. Bazılarının etkisi oldukça yıkıcı ve kuvvetlidir aynı zamanda oldukça başarılı etkileri görülmüştür.

Ayırma büyüsü etkisini kısa sürede göstermektedir. Aslına bakarsak ayırma büyüsü sadece birbirini seven evli veya büyük aşk yaşayan sevgili çiftleri ayırmanın dışında bir tarafın ayrılmak istediği fakat diğer tarafın istemediği durumlarda çiftleri ayırmak için de kullanılabilir. Hatta bu büyü bir kişiyi mal, miras hakkından ayırma; içki, kumar, zina düşkünü kişileri de bağımlılıklarından ayırma konusunda kullanılır. Kısacası bu büyü adından da anlaşılacağı gibi aklınıza gelebilecek her türlü bağımlılıktan, sevgiden, düşkünlükten ayırmak için ya da akla gelen ilk anlamıyla kişileri birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür.

Ayırma Büyüsü Etkisinde Olduğunuz Nasıl Anlaşılır?

Eğer ki iki bireyi yani sevgiliyi veya evli çifti ayırmak amacıyla yapılıyorsa kişilerde birtakım belirtiler ortaya çıkar. Çiftler arasında uzun süreli küslükler olur; çiftler sorun çözmek yerine sorun çıkartmaya çalışır. Çiftler birkaç günde birbirinden uzaklaşmaya başlar. Aradan 5-6 gün geçtiğinde birbirleriyle barınma istekleri ortadan kaybolur. 7 gün geçtiğinde ayrılma fikri kafalarında belirir ve 10. Gün sonunda ise tamamıyla ilişkinin sonlanmasını kabullenirler. Toplamda en fazla 3-4 haftanın ardından kesin bir şekilde ayrılmış olacaklarını öngörürüz. Tabi aksi bir durumla karşılaşıldığında sabırlı olmak gereklidir. Merak etmeyin, istediğiniz sonuca er ya da geç mutlaka ulaşacaksınız.

Şunu da belirtmek isterim ki çiftler arasında ayırma büyüsü yapıldığında illa ki kavga gürültü olacaktır diyemeyiz. Hatta ve hatta bu büyü başarılı uygulanırsa çiftler birbirlerinden öyle uzak kalmak isteyecek ki kavga dahi edemez hale gelecekler. Ayırma süreci genelde bu şekilde olur, siz de bu süreci yaşıyorsanız ayırma büyüsü etkisi altında olabilirsiniz. Bu süreci yaşatmak istiyorsanız da bilin ki süreç bu şekilde olacaktır ve sonucunda emelinize ulaşmış olacaksınız.

Ayırma Büyüsü Yapmanın Zamanı Var Mıdır?

Hayır, bu büyüyü istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz yani karar tamamen size kalmıştır. Öncelikle neden bu büyüyü yaptırmak istediğinize medyuma söylemenizde fayda vardır, genelde medyumlar büyüleri nedensizce yapma taraftarı değillerdir. Gerçek manada mutsuz olan ya da ayrılmalarının daha doğru olacağı düşünülen çiftler için ayıra büyüsü yapmak doğru olacaktır. Bu büyüyü kendi ilişkiniz için yaptırabildiğiniz gibi başka bireyler için de yaptırabilirsiniz. Bu konuda profesyonelce hizmet almak ve en kısa yoldan çözüme ulaşmak isterseniz dilediğiniz zaman bana ulaşmanız yeterlidir.

Ayırma Büyüsünü Neden Yaptırmak İsteyebilirsiniz?

Ayırma büyüsü yapılma nedeninizi büyü yapılırken edilen niyet şekillendirir. Büyüyü hangi niyetle yaptırıyorsanız, etkiyi de o niyet doğrultusunda göreceksiniz.

Ayırma büyüsünün genelde evli çiftleri ayırmak niyetiyle yapıldığını biliyoruz. Ayrılmasını istediğiniz evli çiftler için veya kendi evliliğinizi bozma niyetiyle bu büyüyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Elbette henüz evlenmemiş; evlilik yolunda ilişkisini sürdüren sevgililer, nişanlılar veya sözlüler için de ayırma büyüsü yapılabilir. Yani yine ayrılmasını istediğiniz ama daha evlenmemiş çiftleri ayırmak istemeniz sebebiyle de ayırma büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bunlar haricinde de ayırma büyüsü çocuklarla ebeveynler arasındaki sağlam bağları koparmak niyetiyle de yapılabilir. Ebeveyn ve çocukları arasındaki bağları kopartmak istemeniz nedeniyle de bu ayırma büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Tabi ki yalnızca kişisel bağları koparmak için ayırma büyüsü yapılmaz. Evlenmiş olan çiftlerin veya henüz evlenmemiş olan sevgili, nişanlı çiftlerin evlerinde kısmeti, bolluğu kaçırmak istiyorsanız da bu büyü yapılabilir. Kısacası bir evin bereketini, bolluğunu kaçırmak yani evi bunlardan ayırmak istiyorsanız da ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bir kişiyi herhangi bir mal varlığından veya sahip olduğu miras hakkından ayırmak için de bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Yaptırmanın Sonuçları Nelerdir?

Bir önceki “Ayırma Büyüsünü Neden Yaptırmak İsteyebilirsiniz?” sorusunun cevabında değindiğimiz bize başvurma sebepleriniz konusunun sonuçlarında neler olacağına yani isteklerinize nasıl bir seyirde ulaşacağınıza burada değinmek istiyorum.

  • Sevgililere yapılan ayırma büyüsü sonucunda çift arasında soğukluk oluşmaya başlar. Zamanla birbirlerinden tiksinme derecesine kadar gidebilecek bir nefret duygusu açığa çıkar.
  • Evli çiftleri ayırmak amacıyla yapılan ayırma büyüsü en çok başvurulan sebep olduğundan bunun sonucunu detaylı anlatmak isterim. Eğer eşler arasında yapılan bu büyü doğru şekilde yapılırsa sonuçları oldukça etkili olacaktır ve istediğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız. Açıkçası büyü yapıldıktan oldukça kısa süre sonra hemen etkilerini ve nasıl tesir ettiğini göreceksiniz. Zaman içerisinde birbirlerine duydukları aşk nefrete dönüşecek; birbirleriyleyken içlerini huzur kaplarken huzursuzluk kaplamaya başlayacaktır. Yani birbirlerine çekemez hale gelecekler, şiddetli geçimsizlik yaşamaya başlayacaklar. Bunu fark eden çiftimiz de bu duruma dayanamayacak ve boşanma yoluna gireceklerdir, sonuç da elbette ki boşanma olacaktır.
  • Eğer ebeveynleri çocuklarından ayırma niyetiyle bir medyuma başvuruyorsanız sonucunda mutlaka isteğiniz gerçekleşmiş olacaktır. Yani büyü yapıldıktan sonra ebeveynler çocuklarına karşı bir sevgisizlik yaşayacaklar, zamanla da birbirlerinden uzaklaşacaklardır.

Bu sonuçlar ayırma büyüsünün meydana getirdiği en belirgin sonuçlardır. Bu sonuçlardan ayırma büyüsünün doğru, bilgili, deneyimli bir medyuma yaptırıldığında etkisinin ne kadar kuvvetli olduğu sonucuna varabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri Var Mıdır?

Ayırma büyüsü oldukça etkili bir büyüdür ve bu yüzden istenilen olumlu etkileri çok olduğu gibi birtakım yan etkiler de ortaya çıkarabilir. Öncelikle ayırma büyüsü yaptırmak istediğinize emin olup kararlı bir şekilde medyuma başvurmalısınız. Şimdi bu yan etkilerden bahsedeceğim yalnız bu yan etkiler tamamen olumsuz olarak algılanmamalıdır yani büyüyü yaptırdığınız kişiler açısından bakıldığında olumsuz olarak görülen bir yan etki sizin açınızdan olumlu olabilir kısacası bu yan etkiler aslında sizin işinize gelebilir.

  • Ayırma büyüsü yukarıda belirtilen gibi evli çiftlerimize yapıldığı takdirde açığa nefret ve huzursuzluk duyguları çıkar. Bu büyünün bir yan etkisidir fakat istediğiniz buysa sizin için olumlu bir yan etki açığa çıktı demektir.
  • Ayırma büyüsü yapılan çiftlerin (sevgili veya evli fark etmez) birbirlerine karşı tiksinme duygusuyla bakmaları aslında yapılmış olan büyünün yan etkisidir fakat siz bu büyüyü yaptırırken çiftlerin birbirlerine aşkla, sevgiyle bakmalarından rahatsız olup yaptırmak istediyseniz yine bu yan etki de aslında sizin açınızdan olumludur.
  • Ebeveyn ve çocuklar arasında yapılan ayırma büyüsü sonucu aile bireylerinin birbirlerinden soğuması da bakıldığında olumsuz bir yan etkidir fakat yine sizin isteğiniz bu yöndeyse büyü tuttuğunda sonuç hoşunuza gidecektir.
  • İçki, kumar veya herhangi bir olumsuzluktan bireyi ayırmak için ayırma büyüsü yaptırdıysanız yan etki olarak bağımlılıklarından kurtulmuş olacak ama başka uğraşlar aramaya başlayacaktır. Bu da oldukça olumlu bir yan etkidir aslına bakılırsa yani kişiyi kötü alışkanlıklarından kurtarmış ve belki de kişiyi ona iyi gelecek şeylerin arayışına sokmuş olacaksınız.
  • Gördüğünüz üzere büyüyü yaptırdığınızda oluşacak yan etkiler size iyi gelebilir. Tesiri çok kuvvetli olan ayırma büyüsü sizi isteklerinize kavuşturacaktır.

Ayırma Büyüsünün Tehlikeli Yanları Var mı?

Elbette ki birbirini seven kişileri, huzurlu yaşam süren kişileri birbirinden ayırmak tehlikeli olabilir fakat önceki başlıklarda da üzerinde durduğum gibi bu işi bir medyum eline bıraktığınızda tehlikeli olmaktan çıkacaktır. Sonuçta bu büyü yüzyıllar boyunca yapılan bir büyüdür ve sayılamayacak kadar çok insan emeline ayırma büyüsü sayesinde ulaşmıştır. Eğer ki işi bilen insanlar yaptığı halde de tehlikeleri olsaydı bu kadar insan yaptırmaya devam etmezdi, yaptırmaya yanaşmazdı bile.

Ayırma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bu büyüyü işinin ehli bir medyum için oldukça kolaydır. İşini iyi bilen, deneyimli, donanımlı bir medyumdan yardım almadığınız takdirde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Büyünün yapılışı medyumun engin bilgilerinde saklıdır. Eşleri ayırmak için, sevgilileri ayırmak için, ebeveyn ve evladını birbirinden ayırmak için veya herhangi bir bağımlılıktan kişiyi ayırmak için kullanılan büyüler birbirine oldukça benzerdir. Ayırma büyüsü bir kara büyüdür yani yapılışını kara büyü kitaplarında görebilirsiniz fakat bu yanlış olacaktır. Kendi başınıza denemek yerine bir medyumun bilgileriyle isteğinizi gerçekleştirmek en sağlam ve doğru yoldur. Kısacası istemediğiniz sonuçları görmek istemiyorsanız büyünün nasıl uygulanacağını iyi bilen bir medyuma başvurmanızı önermekteyim.

Bir medyumun ayırma büyüsü yapmak için ihtiyaç duyacağı bazı şeyler bulunuyor ve oldukça basit bir şekilde büyü uygulanmaya başlanıyor. Ayırma büyüsünü yapmak istediğiniz kişinin ad ve soyadları, yine bu kişilerin doğduğu yıllar ve son olarak büyünün yapılacağı kişilerin resimleri genelde medyuma yetecek bilgilerdir. Bu bilgilere ulaşmak oldukça kolay olduğu için büyünün yapım aşamasına geçmek de medyum için basit ve kısa sürede hallolabilecek bir işlemdir. Genellikle en fazla 1 hafta içerisinde hiçbir sorun olmaksızın bilgiler hazır şekilde büyü yapımına geçilmiş olur. Her işi işte uzman kişilere bırakmak gerektiği gibi büyü yaptırma işinde de bir bilene başvurmak önemlidir, büyü yapma işinin emek ve bilgi istediğini lütfen unutmayalım.

Doğru Medyuma Ulaşmanın Önemi

Sonuca gelecek olursak kısa bir özet halinde yukarıda anlatılanlardan ne anlam çıkarmanız gerektiğinden söz etmek isterim. Günümüzde birçok insan mutsuz evlilikler yaşıyor, mutsuz birliktelikler yaşıyor. Bunun yanı sıra kişilerin bağımlılıkları yüzünden karşı tarafta bağımlı kişiyle birlikte yaşam süren bireyin yaşam kalitesi düşüyor ve huzuru bozuluyor. Kimi insan da evli bir bireye karşı sevgi ya da aşk besliyor. Tabi ki bu durumda onların ayrılmasını beklemek mecburiyetinde kalıyor. Başka bir sorun da çocuklarının evlenmesinden, evli kalmasından rahatsız olan ebeveynlerdir ve tabi ki yine aynı şekilde anne babalar da evli çocuklarının ayrılmasını bekliyorlar.

Elbette ki sadece evli çiftlerin ayrılmasını bekleyenler yok, evlilik yoluna girmiş nişanlı ya da sadece flört eden sevgililerin ayrılmasını bekleyenlerin sayısı da oldukça fazla bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Eğer siz de evliliğinden rahatsız olduğunuz bir çifti ayırmak, bir bağımlılıktan yakınınızı kurtarmak, çocuğunuzun evliliğinin herhangi bir sebeple devam etmesini istemediğiniz için onları ayırmak, aşık olduğunuz kişinin evliliğini bozmak istiyorsanız benim engin bilgilerimden, tecrübelerimden ve yeteneğimden faydalanabilirsiniz. Sonuca hemen ulaşmak, tehlikeli sonuçlarla karşılaşmamak sizin için önemliyse benim gibi doğru bir medyuma ihtiyacınız var demektir. Donanımlarımdan, yeteneğimden, bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanız için her daim yanınızda olduğumu belirtmek isterim. Her türlü büyü yaptırmak için bana ulaşacağınız gibi ayırma büyüsü yaptırmak için de bana çekinmeden ulaşabilirsiniz.