Büyü Bozma

/ 23 Aralık 2020 / 1.406 / yorumsuz
Büyü Bozma

Büyü, yüzyıllardır bilinen ve insanları peşinden sürükleyen ucu bucağı olmayan mistik olaylardan biridir. Geçmişi bu kadar eskiye dayanmasına rağmen günümüzde halen popülerliğini korumaya devam etmektedir. Binbir konuda binbir türlü yapılma tarzı olan büyüler insanların hayatlarını baştan sona değiştirebilecek güce sahiptir. Büyü sayesinde hayatınıza inanılmaz mucizeleri katabilmeniz mümkündür. İnsanlar zaman zaman kendilerini çıkmazın içinde hissedebilir veya isteklerine ulaşmakta zorluk çekebilirler. Ne yapsalar da isteklerini elde etmenin ve işlerini düzeltmenin formülünü bulamazlar. Peki bu noktada sizin kontrolünüzde olmadan hayatınızı yönlendirebileceğinizi düşündünüz mü hiç?

Üstünüzdeki kasvetli havanın doğaüstü bir nedeni olabilir. Siz farkında olmasanız da arkanızdan kuyu kazanlar olabilir. Yok canım daha neler demeyin. Büyü sanılanın aksine tüm toplumlarda, dinlerde yıllardır var olan bir gerçektir. Büyü yapmanın birbirinden farklı çeşidi olduğu gibi büyü bozma işleminin de birbirinden farklı yöntemi vardır. Hepsi için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Eğer hayatınızın akışını olumsuz etkileyen bu ve bunun gibi olaylarla karşı karşıya kalıyorsanız bir medyumdan yardım almanız faydalı olacaktır.

Büyü Nedir?

Büyü, insanlık tarihine kadar dayanan oldukça eski bir yöntemdir. Dinlerin birçoğunda da farklı anlamlarla yer edinmiştir. Gelenekselleşmiş toplumlarda da örneklerine oldukça sık rastlanır. Genellikle bir başkasına rahatsızlık verme, zarara uğratma, kimi zaman da kendi menfaatine ve mutluluğuna dayalı olmak amacıyla türlü sebeplerle yapılmaktadır. Doğaüstü yöntemlerle hayatınızın tümünü etkileyebilecek güce sahiptir. Ufak bir hata da her şey ters tepebilir. Bu nedenle kim tarafından yapıldığı oldukça mühimdir. Eğer güçlü ve işini bilen bir kişi tarafından yapılan büyülerin bozulması zordur. Büyü yaparken son derece dikkatli olmak ve tecrübe en önemli husustur.

Büyü Bozmadan Önce Görülen Büyü Belirtileri

Büyü yaptırmak, yapılan büyüyü bozmak toplumumuzda sık rastladığımız durumlardandır. Günlük yaşantınızda karşılaştığınız sorunlarda üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanız mümkün. Bana yapılmaz demeyin. Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanız için birkaç belirtiden bahsedelim size.

Bunlardan ilki günlük hayatınızda ardı ardına gelen aksiliklerle karşılaşmanız. Ortada sebep yokken yakınlarınızla tartışmanız, neye elinizi atsanız elinizde kalması, uykularınızdaki bozukluk, geceleri kötü veya kabus diyebileceğimiz rüyalar görmeniz, göğüs bölgenizde baskılar ve daralmalar yaşamanız, cinsel hayatınızda eşinizin kendini geri çekmesi, isteksizlik, evinize girdiğinizde içinizin sıkılması gibi durumlar üzerinizde büyü olduğuna yorulan en genel durumlardır.

Sürekli bu tür olaylarla uğraşmanın sizin için yorucu olduğunu biliyoruz. Doğru medyum ile yapılan tespitlerle sorunlarınızı atlatmanız mümkün. Büyünün yeri fiziki olarak bulunur ve iptal edilir. Ancak fiziki olarak bulunamıyorsa da farklı büyü bozma yöntemlerine başvurulabilir. Daha sonrasında ise bu mistik gücü kuvvetlendirmek için büyüden korunma yöntemleri uygulanır.

Büyüden Korunmak

Büyüden korunma yöntemleri herhangi bir durumda yapılabildiği gibi büyü bozma işleminden sonra uygulamanın gücünü arttırmak için de yapılır. Eğer güvenilir bir medyumla çalışıyorsanız iyiliğiniz ve konforunuzu size geri kazandırmak için bu yöntemi de uygulayacaktır. Bir kimsenin üzerinde, evinizde, işyerinizde yapılan büyüyü bozduktan sonra büyüden korunmak için de çalışma yapmanız faydalı olacaktır. Bu can sıkıcı durumla bir daha karşılaşmak istemeyeceğinizi umarak bu hizmeti sizlere sunuyoruz.

Büyüden korunmak için okunan belli başlı ayetler, dualar bulunmaktadır. Tamamen bunlar yeterli olur demek doğru olmaz. Bunların yanı sıra muska ve tılsımlar da hazırlanır. Kimi zaman uzun süren ve ciddi emek, bilgi isteyen hazırlık süreçleri olabilir. Aynı zamanda hazırlanan bu araçların belli kullanım yöntemleri de olmaktadır. Danışman maksimum seviyede etki görmek için hiçbir adımı atlamadan uygulamalıdır. Her şey doğru bir yöntemle yapıldığında ve kurallara uyulduğunda alacağınız yola siz bile inanamayacaksınız. Sorunlarınızdan kurtulmayı ve isteklerinize kısa sürede ulaşmayı ertelemeyin.

Büyü Çeşitleri

Büyü kavramı temelinde iki farklı türe ayrılır. İyi ve kötü büyüler. İyi olarak tanımlayabileceğimiz büyüler hayatınıza isteklerinizi çekmek için yaranıza yapılan büyülerdir. Bunlara ‘Ak’ büyü de denir. Kötü büyüler ise bir başkasına zarar vermek amaçlı yapılır. Büyüler sıradan insanlar tarafından asla uygulanmamalıdır. Her işin bir uzmanı ve ilgilisi olduğu gibi büyü yapma ve büyü bozma yöntemleri de medyumlar tarafından yapılır. Büyüler yanlış yapıldığında hayatınızı veya büyüyü yapmak istediğiniz kişinin hayatında geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. Büyü Türk toplumunda da sık sık başvurulan ve merak uyandıran bir konudur.

Büyü çeşitlerini baştan sona saymak imkansız olacağı gibi yöntemlerini de paylaşmak doğru olmayacaktır. Çünkü yapacağınız tek bir hata veya hamle istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Mutlaka medyum olmak için yıllarını vermiş ve uzmanlık biriyle çalışmanız gereklidir. Bir medyum olarak en sık karşılaştığımız büyü sebepleri ise sevdiği kişiyi bağlamak, eski eşi geri döndürmek, hastalıklardan kurtulmak, para ve zenginlik, kısmet açmak için yapılan büyülerdir. Büyü bunların dışında farklı birçok konuda da insanların hayatına çözüm getirebilmektedir. Alın size isteklerinize ulaşmanız için süper fırsat. Her zaman yakınınızda bir telefon kadar da uzağınızdayız.

En Popüler Bozulan Büyüler

Filmlere konu olan herkesin ilgisini çeken bir eylemdir büyü. Mistik olaylar, geleceği bilmek ve değiştirmek istisnasız herkesi meraklandırır. Hatta bize sorarsanız hepimiz hayatımızın bir döneminde mutlaka hayatında olan yada olmayan herhangi bir şey için büyü yaptırmayı düşünmüştür. Herkesin bu konuda bir fikri, duyumu olduğundan çok fazla bilgi kirliliği de oluşmaktadır. Üzerine kitaplar yazılar, filmler çekilen büyülerin en popülerleri nelermiş yazımızın devamında örnekledik.

Büyü denince akla ilk gelen büyülerden biri papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü denince de akla biz geliriz. Papaz büyüsü yaptıranların umduğu, dileklerine kısa ve hızlı bir süre içerisinde ulaşmaktır. Papaz büyüsü genellikle kısmet açmak için, insanları ayırmak için, giden sevgiliyi döndürmek gibi  sebeplerden yapılır. Etkisi de doğru yapıldığında büyük oranda görülür.

Kaşık büyüsü, genellik iki kişi arasındaki sevgi bağı üzerine yapılır. Sevenleri ya da ayrılmış kişileri birleştirmek için kullanılır. Ayırma ve bağlama olacak şekilde iki farklı etkisi vardır ve farklı yöntemlerle yapılır. Kaşık büyüsü, süresi etkili ve kolay olmasından dolayı en sık yaptığımız büyülerden biridir. Danışanlarımızın hayatında gelişen durumlar ve kriterler bazı noktalarda değişiklik göstermektedir. Medyumunuz olarak büyü süresince tüm sorularınızı yanıtlamak için sizlerin yanında olacağız.

Kısmet açma büyüsü, kötü dönemlerden geçtiğinizde uygulanır. Eğer işleriniz yolunda gitmiyorsa, bir türlü istediğiniz olmuyorsa, engeller yaşıyorsanız, bir yuva kurmak çocuk sahibi olmak istiyorsanız, işinizde hak ettiğiniz başarıyı yakalamak için kısmet açma büyüsü yaptırmayı deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey olacağına inanmak ve kendinizi teslim etmektir. Sık sık başvurulan yöntemlerden biri olduğundan uzmanlaştığımız bir alandır. Kısmet açma büyüsü ile hayatınızdaki engelleri hızlı ve kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

Bu ve bunlarla beraber size daha pek çok büyü sayabiliriz. Yaşadığınız sorun her neyse çözecek bir yöntemi mutlaka vardır. Belki de aradığınız şey buradadır. Sizin mutluluğunuz ve iç huzurunuzun yerinde olması işimizi yaparken bizi en motive eden duygudur. Şimdiye kadarki medyumluk hayatımız boyunca çözemediğimiz bir durum olamamasıyla beraber bundan sonraki süreçte de olmayacağını temenni ediyoruz.

Büyü yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus da hangi büyüyü yaptıracağınız. Gerçekten önemli olan ve istediğiniz bir konuyu emin ellere teslim etmelisiniz.

 Büyü Bozma

Büyü bozma büyük tecrübe gerektiren ve meşakkatli bir iştir. Gerçek medyumlar tarafından yapılan büyüler kolay kolay bozulmaz. Burada üzerinizde yapılmış bir büyü olduğunu düşünüyorsanız uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Hayatınızı derinden sarsan bir konuda büyü bozma işlemi yanlış yapılırsa daha kötü sonuçlar da doğurabilir. Bu nedenle kesinlikle bilinçsiz uygulamalarla yapılmamalıdır.

Bize soracak olursanız buradaki en önemli husus maneviyattır. Çünkü büyü insanların üzerinde olumsuz etki yaratarak hayat kalitesini oldukça düşürmektedir. Zaten kötü bir dönemden geçen ve bu durumda bizden yardım isteyen danışanlarımızın memnuniyeti önceliğimizdir. Danışanlarımıza asla müşteri gözüyle bakmıyoruz. Tüm danışanlarımızın sorun ve istekleriyle birebir ilgilenerek onlar için en faydalı hizmeti sunuyoruz. Yani hepinizle gönülden bağ kurarak çalışıyoruz. Psikolojik olarak kötü bir durumda olduğunuzdan sizlere tüm empati yetkinliğimizi kullanarak yaklaşıyoruz. Bu durumda da uzun süreli çalıştığımız danışanlarımızla müşteri ilişkisinden çok ötede bir bağ kuruyoruz.

Büyü bozma işlemlerinde medyumun kendine güvenmesi oldukça önemlidir. Kimse karşısındaki insanı hayal kırıklığına uğratmanın sonuçlarına katlanmak istemez. Bazı durumlarda medyumlar kendi tecrübelerine dayanarak bilindik yöntemlerin dışına da çıkabilirler.

Gerekli durumlarda farklı yöntemler kullanarak daha hızlı sonuçlar elde edilebilir. Böyle olduğunda da büyü bozma işlemi bazı durumlarda beklediğimizden uzun sürebilir. Bu da bizi ayrı kılan durumlardan biridir. Danışanlarımızla ezbere bildiğimiz büyü bozma işlemleri yerine onları anlayarak en uygun şekilde hareket ediyoruz. Aynı zamanda hazırlık süreci içerisinde gerçekçi ve özverili çalışıyoruz. Dileklerinize ulaşmak veya sıkıntılarınızdan kurtulmak isterseniz bizimle dilediğinizde iletişime geçebilirsiniz. Kendinizi eskisinden daha iyi hissedeceğinizi danışanlarımızdan aldığımız geri dönüşler doğrultusunda bunun garantisini veriyoruz.

Herkes Büyü Bozabilir Mi?

Büyüler bu işe yıllarını vermiş, birçok durumu ve olayı tespit etmiş, bilgi ve birikime sahip kişilerce yapılmalıdır. Büyü ile uğraşan kişiler büyücü, hoca, medyum olarak tanımlanır. Büyü yaptıracağınız süreçte güvendiğiniz bir medyumla inanarak çalışmanız da iç huzurunuzu arttıracaktır.

Piyasada işinde iyi olan medyumların yanında bu işi yanlış yöntemlerle sadece para amaçlı yapan insanlarda maalesef mevcut. Bu da oldukça riskli bir durum. Yani kaş yapalım derken kendinizi gözünüzden olmuş bir durumda bulabilirsiniz. Sonsuz bir bilinmezin içinde olduğunuzu ve medyumluk dünyasının uçsuz bucaksız bir evren olduğunu unutmayın. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için uzman medyumlarla çalışmalısınız. Büyü yaptıran kişiler yaşadıkları durum karşısında bizden medet umarlar. Bu sebepten yapılacak büyünün seçilmesi ve doğru bir şekilde yapılması gerekir. Büyü sadece dualarla yapılmaz. Her büyünün birbirinden farklı yapılma yöntemi mevcuttur. Burada da yaptıracağınız kişinin tecrübesi oldukça kıymetlidir. Aynı zamanda medyumlar hisleri kuvvetli kişilerdir. Olacağına en önce sizin inanmanız gerekir.  İki dünya ve evrenler arasında kurduğumuz iletişim ve bağ sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmak için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Mutluluğunuz ve iç huzuru yakalamanız her zaman önceliğimizdir. Yıllardır süren medyumluk tecrübemizle karşılaştığımız onca soruna her zaman çözüm bulduk. Eğer yaşadıklarınızın içinden çıkamadığınız, müdahale edemediğiniz ve çözemediğiniz bir dönemden geçiyorsanız kendinizi sıkmanıza hiç gerek yok. Derdinize bir dert daha eklemeyin. Sorunlarınızın çözümü bizim dünyamızda oldukça basit. Bir an önce rahat bir nefes almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Zaten zor olan bu hayat döngüsünde işleri kendiniz için daha da zorlaştırmayın. İnanın hayat çok çabuk akıp geçiyor ve bu kadar kısa geçen bir sürede isteklerimizi neden erteleyelim?

Tavsiye

Rüyada Maden Görmek