En İyi Sonuç Veren Bağlama Büyüsü

/ 8 Aralık 2022 / 402 / yorumsuz
En İyi Sonuç Veren Bağlama Büyüsü

En İyi Sonuç Veren Bağlama Büyüsü

En iyi sonuç veren bağlama büyüsü temas büyüsü ile yapılan büyülerdir. Temas büyüsünün ana prensibi kişiyi temsil eden eşyalara temas etmekten gelir. Örneğin iki kişiyi birbirine bağlamak için bir kişiyi kendine bağlamak için her iki kişiyi temsil eden maddeler kullanılarak üzerinde büyü yapılır. Kişinin bütününü temsil etmek üzere kişinin parçaları yani saç tırnak gibi unsurlar ile kullanılır.

Parça bütün ilişkisi göz önünde tutularak her zaman için parçalar bütünü ve bütünler de parçayı etkilemektedir. Kişinin saç teli üzerinde yapacağınız bir büyü, o kişinin tüm karakterini etkiler.  En iyi sonuç veren bağlama büyüsü için büyü yapılmak istenen kişinin tercihen DNA’sını taşıyan bir madde üzerinde çalışılmalıdır.

En İyi Sonuç Veren Bağlama Büyüsü Hangisidir?

Bağlama büyüleri istenilen kişiyi istenilen bir unsura veya kişiye bağlama üzerine çalışır. En etkili bağlama büyüleri arasında temas büyüsü yöntemi, anahtar ve kilit yöntemi, ip ile birbirine bağlama, muska yazımı yöntemi gibi çeşitli prensiplere dayalı büyü türleri vardır. En iyi sonuç veren bağlama büyüsü ve en etkili bağlama büyüsü temas büyüsüdür. Temas büyüsünün temeli iki kişiyi temsil eden iki unsurun birbirine temas ettirilerek bağlanması sağlanır.

En etkili yöntemde kişinin gerçek doku örnekleri kullanılır. Fakat arada mesafe varsa bu kişinin gerçek doku örnekleri elde edilemeyecekse şehirler arası veya ülkeler arası belli bir uzaklık bulunuyorsa o kişiyi temsil eden bir fotoğraf resim veya farklı bir obje seçilerek bu bağlama büyüleri gerçekleştirilebilir.

En İyi Sonuç Veren Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

En iyi sonuç veren bağlama büyülerinin başında gelen temas büyüsü iki kişinin DNA içeren maddelerini birbirine temas ederek üzerinde çeşitli işlemler yapmaya dayalıdır. Bunun için büyü yapılmak istenen kişinin saç tırnak doku örnekleri gibi unsurları temin edilmelidir. Eğer bu mümkün değilse kişinin her gün kullandığı bir obje tercihen kullanılmalıdır. Uzun süre kullanılan iç çamaşırı gibi giysiler üzerinde ter veya doku örnekleri bıraktığı için DNA içeren yapı sınıfına girer.

En iyi sonuç veren bağlama büyüsü için her iki kişinin doku örnekleri birbirine bir bezle sarılır ve toprağa gömülür. Toprağın içinde kaldığı müddet boyunca bu iki kişi birbirine doğru çekilir ve bağlanır. Toprak dışında suya atma veya ateşle yakma gibi uygulamalar da vardır.