Aşk Büyüleri Kaç Günde Etki Eder?

/ 23 Aralık 2020 / 8.500 / yorumsuz
Aşk Büyüleri Kaç Günde Etki Eder?

Aşk büyüleri kaç günde etki eder? Sorusunun cevabını vermeden önce aşk büyüsü nedir? Konusunu incelemek yerinde ve mantıklı olacaktır. İnsanlar sevdikleri kişiler tarafından sevilmek isterler. En az sevdiği kişiye olan alaka muhabbet kadar ilgi ve alaka görmek isterler. Fakat maalesef bu durum her zaman söz konusu olmayabilir. Karşıdaki insanı deli gibi sevmeniz o kişinin de aynı hisleri besleyeceği anlamına gelmemektedir.

Bu durum sadece bekar insanlar arasında yaşanmaz. Karşılıklı olarak birbirini deli gibi severek evlenen çiftlerin arasında bazı olaylar ya da üçüncü şahısların girmesi sonucu bir ilgisizlik ve soğukluk girebilir. Rüya gibi bir aşkla başlayan hayal gibi bir evlilik ne olduğunu anlamadan bir anda harabe bir duygu yığını haline geliverir. Kimi tarafından nazara geldi olarak yorumlanan ve emek verilerek kurulan yuvanın yıkılmasına eşler, özellikle de bayan izin vermemek adına türlü yollara başvurmaktadır. Bu yolardan bir tanesi de aşk büyüsüdür. Bu büyü ile aralarında aşk duygusunu kaybeden evli çiftler tekrar eski heyecanı ve aşkı bulacaklardır.

Büyü ve Aşk Büyüsü Nedir?

Büyü, çeşitli nedenlerle, birisini etki altına almak amacıyla çeşitli şekillerde ve çeşitli yollarla bu tür işleri profesyonel anlamda meslek edinmiş kimselerden yardım alarak yapılan bir dizi işlemdir. Var oluşu da insanlığın ilk zamanlarına dayanmaktadır. Yüzyıllar önce bile büyülerin yapıldığı bilinmektedir. O zamanlarda da değişik alet ve cisimlerle büyüler yapılırdı, dualar okunurdu. Büyüler yapıldıkları amaçlara göre farklı isimler almaktadır. Büyü çeşitleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Aşk büyüsü
  • Aşk ve bağlama büyüsü
  • Ayırma büyüsü
  • Soğutma büyüsü
  • Evlilik büyüsü
  • Kısmet açma (kısmet kapatma) büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Kara büyü

Aşk Büyüsü

Yapılan veya yaptırılan en yaygın büyülerden birisidir. Sevdiğini kendisine aşık etmek ve bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Aşk karşı cinsten birine duyulan büyük ve çok derin duygulardır. Bu kadar yoğun yaşanan duyguları doğal olarak karşılıklı olsun isteyen kişiler, sevdikleri de kendilerini sevsin isterler. Bu iyi niyetle yapılan bir aşk büyüsüdür.

Bir de kötü niyetle yapılmak istenilen aşk büyüleri vardır. Evli bir erkeğe ya da kadına yaptırılan aşk büyüsü ile bir yuvayı yıkmak isteyen kişiler de söz konusudur. Bu kişiler öncelikle soğutma büyüsü ile eşleri birbirinden soğutur ve sonra kendisine aşık etmeye çalışır. Kötü niyetle yapılan aşk büyüsü haricinde iyi niyetler taşıyan aşk büyüsünün kişilere herhangi bir zarar olmayacaktır.

Aşk ve Bağlama Büyüsü

Aşk ve bağlama büyüsü de medyum hocalardan yardım alarak kişiler üzerinde uygulanmalıdır. Doğru ve etkili bir şekilde büyüyü yapmanız için önemli olan ritüelleri ve aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirmenizdir. Aşk ve bağlama büyüsü adı üzerinde karşınızdaki insanın size bağlılığını, sevgisini arttırmak için yapılmaktadır. Bunun yanında bir ilişki yaşamak istediğiniz kişiye de bu büyüyü uygulamanız mümkündür. Aşk ve bağlama büyüsü insanlar üzerinde farklı etkiler yaratabilmektedir. Sınırları olmadan kişilere etki eden bu büyü, büyünün yapılışına ve ritüellerine göre kuvvetliliği artmaktadır. Çok büyük aşkları ortaya çıkarabilirken, ufak etkileri de olabilmektedir. Uzman medyumlar ile çalışmanız oldukça önemlidir.

İnsanlığın ortaya çıkmasından bu yana inançlar ve dinlerin getirdiği bir takım gözle görülemeyen ancak ilahi bir şekilde ortaya çıkan birçok durum vardır. Bunlardan biri de büyülerdir. Hemen hemen her inançta büyü ve benzeri olayları görmek normaldir. Bu büyüler insanlar arasında oldukça yaygın kullanılmıştır ve birçok olumlu, olumsuz etkiler yaratmışlardır. Büyüleri ortaya getirmek hiç de kolay sayılmaz. Bu alanda bilgili ve deneyimli insanlar ancak büyüleri yapabilmektedir. Bu tür kişilere günümüzde medyum denmektedir. Büyüleri yapabilmek için inanç ve teknik bilgi oldukça önemlidir. Bunun yanında bilen kişiler ile büyüleri yapmak büyüden sonuç almak için oldukça önemlidir. Aksi halde beklenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Karşı cinsten birine aşık olanların genellikle başvurduğu büyü çeşidi aşk büyüsü olmaktadır. Kendi hislerinin karşısındaki insanda da oluşmasını istemek, arzulamak ve elde etmek için aşk büyüsü yapılmasını ister. Bununla birlikte yapılan bağlama büyüsü ile o kişiyi kendinize aşık ettiğiniz gibi onu bağlayabilirsiniz. Gözü sizden başkasını görmeyecek ve her zaman sizin yanınızda olmak da isteyecektir. Aşk ve bağlama büyüsü birlikte yapılırsa daha etkilidir ve kesin sonuca yaklaşmak daha garantilidir.

Aşk büyüsünü yaptıranlar genellikle kadınlardır. Aşk büyüsü yaptıranlardan aldıkları yorumlar onları bu işi meslek olarak yapmakta olan hoca ve medyumlara yönlendirmektedir. İnternet aracılığıyla ya da tanıdıklarının tavsiyesi ile bu işi en iyi yapmakta olan kişilere giderler. Fakat mutlaka bilmeleri gerekmektedir ki bu tür işlerde güvenilir olmayan kimseler tarafından yapılmakta olan dolandırıcılık olayları çoktur.

Herhangi bir şekilde dolandırıcılık kurbanı olmamak için kesinlikle çok güvenilir ve bu konuda işini çok iyi yapan kişiler tercih edilmelidir. Aşk büyüsü yapmak için bu işin uzmanı olan kişi birtakım malzemeler isteyecektir. Aşk büyüsü yapılmak istenen kişiye ait eşyalar veya objeler büyü yaparken kullanmak için gereken malzemelerdir. Ayrıca okunan dualar da bu büyü türü için gereklidir.

Aşk büyüsü yapan kişi son derece dikkatli olmalıdır. Yanlış yapılan bir işlem kişilere çok büyük zararlar verebilecek kadar ciddidir.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Aşk büyüsünü yaptırmaya karar verdikten sonra sıra aşk büyüsü yaptırmaya gelmiştir. Peki bu büyüyü kimler yapabilir?

Aşk büyüsünü yaptırmaya karar veren kişiler öncelikle çok iyi ve geniş bir araştırma yapmalıdır. Bu işi profesyonel anlamda yapan çok yetenekli insanlara yaptırmak gerekmektedir. İşi bilmeyen ve yeteneksiz kişilere yaptırılan büyüden istenilen sonucun alınması gerçekten de mümkün değildir. Bu tür bir büyüyü bilmeyen birine yaptırmak hem zaman kaybı hem de paranızın boşa gitmesi anlamına gelir.

Yaptırılan büyüden en kısa zamanda ve güzel bir sonuç almak için medyumlardan yardım alabilirsiniz. Altıncı hisleri oldukça kuvvetli ve sağ duyuları yüksek olan medyumlar her türlü büyüyü yaptıkları için aşk büyüsünü de yapmaktadırlar. Fakat bunun yanında size düşen görevler de olacaktır. En başta yaptırdığınız büyünün tutacağına olan inancınız kesinlikle tam olmalıdır. Bu inanç ortama pozitif enerjiler gönderecek ve büyünün başarı oranı artacaktır.

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşk büyüsü, yapılan kişi üzerinde mutluluk etkisi bırakır. Sürekli mutlu ve huzurlu bir şekilde büyüyü yaptıran kişiye karşı yakınlık göstermeye başlar. Her konuya pozitif bir şekilde düşünerek yaklaşır. Etrafınızda sizin sevdiğiniz kişinin olduğunu görebileceksiniz. Yanınızdan ayrılmak istemeden hep sizinle birlikte olmak isteyecektir. Onun da size aşık olduğunu görebileceksiniz. Siz de aşık olduğunuz kişinin aynı duygular içerisinde olmasını istiyorsanız aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bunun etkilerini karşınızdaki insanda fark ettiğinizde çok mutlu olduğunuzu hissedecek hayal ettiğiniz aşka kavuşmuş olduğunuzu görebileceksiniz.

Sevdiğiniz kişi ile evlenerek mutlu olmak herkesin istediği bir durumdur. Bunun için insanlar yıllarca beklerler. Aşık olacağı kişi ile karşılaşınca da oldukça heyecanlanırlar. Ama aşkına karşılık bulamamak gibi üzücü bir durumla karşılaşmak kişileri üzer hatta aşktan soğutur. Gerçekten onunla mutlu olacağınıza inanıyorsanız ve size aşık olmasını arzu ediyorsanız aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. İşte o zaman mutluluğu yakalamış olacaksınız. Hadi o zaman hemen bir medyum arayışına girebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkisi Kaç Günde Görülür?

Aşk büyüsünün etkisi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Herkes üzerindeki etkisi farklı olduğu için, etkisinin görülme süresi de değişecektir. Büyünün olumlu olacağına inanmak ve ümit etmek etki süresini azaltacaktır. Bir de büyü yapılan kişi mesafe olarak yakındaysa yapılan aşk büyüsü etkisini çok daha kısa sürede gösterecektir. Aşk büyüsü yapılan kişi bekarsa yapılan büyünün etkisi hemen görülecektir. Sonrasında büyüyü yaptıran kişi muradına erecektir.

Aşk büyüsü yaptırmanızdaki amaç; sevdiğiniz kişinin sizi mutlu edeceğine inanmanız sonucunda onun da sizi sevmesini sağlamanız olacaktır. Bunu da işinde uzman ve yaptığı büyülerle deneyim kazanmış olan, altıncı hisleri kuvvetli ve doğa üstü güçlere sahip olan bir medyuma yaptırabilirsiniz. Bu işin eğitimini almak ve buna kendi güçlerini katarak sizlere fayda sağlamaya çalışan medyumlar oldukça özel insanlardır. Sayı olarak fazla karşılaşamayabilirsiniz. Cinsiyetleri kadın ya da erkek olabilir. Ama günümüzde medyumluk bir meslektir. Bu mesleği öğrenmek özel bir okula gitmekle olmaz. Bazı ince ayrıntıları öğrenerek kendi marifetlerini için içine katmaları gerekir. Herkes medyum olamaz, medyumluk da yapamaz.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyü yaptırmak istediğimizde kimlere başvurulması gerektiği konusu merak edilmektedir. Aşk büyüsünün amacı kötü niyetlere dayanmamaktadır. Birlikte olunca mutlu olacağınıza inandığınız kişilere yapılır. O kişi için de bu durum hayırlı olabilir. Mutlu bir beraberlik kurulduğunda onu mutlu edecek kişi siz olabilirsiniz ama bunun ondan haberi yoktur. O kişinin dikkatini çekmek ve etkiniz altında bırakmak aşk büyüsü ile mümkün olmaktadır. Bu tür büyüler oradan ya da buradan edilen bilgilerle yapılmamaktadır. Kendi öğrendiğiniz şekilde ve uygulamada yapılan büyüler aslında büyü değildir. Sadece kendinizi kandırmış ve boşa zaman harcamış olursunuz.

Bu işin eğitimini almış, altıncı hisleri yüksek, algılama güçleri olan kişiler medyumlardır. Medyum cinlerle ve dünyevi olmayan varlıklarla iletişim kurabilen kişilerdir. Bu işi yaparken bazı objelerin yanı sıra okudukları birçok dua vardır. Bu dualar büyünün olmasını sağlar. Aşkın sihri ve gücü bütün bunların bir araya getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Tılsımlı sözler, gerekiyorsa muska medyumlar tarafından kişilere sunulmaktadır. Birçok hastalığın geçmesinde medyumların okudukları duaların ve yazdıkları muskaların iyi geldiğini bilmekteyiz.

Tıbbi konuda çare arayıp da bulamayanların yazılan muskalarla iyileştiğini de çevremizden duymaktayız. Örnek vermek gerekirse gece uykusunda yürüyen bir kimseye doktorlar bir çare bulamazken ona uygun olarak yazılmış bir muska ile çare bulunmaktadır. Yine aynı şekilde gözünde devamlı arpacık çıkan bir kimse birçok ilaç kullandığı halde tam olarak bundan kurtulamıyorsa, kendisine yazılan muskanın daha doğrusu muska içindeki duanın iyi geldiği de görülmektedir.

Bütün bunlardan anlaşılmaktadır ki dua ile başımıza gelen her türlü belayı ya da sıkıntıyı atabiliriz. Medyumların yaptıkları da zaten budur. Çünkü duasız hiçbir büyü yapılmamaktadır. Asırlardan beri kullanılan bu yöntem günümüzde daha modern bir hal alarak medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyumluk bir meslek olarak günümüzde üstün güçleri olan kişiler tarafından yapılmaktadır. İyi niyetle yapılan büyünün ve okunan duaların insanlara faydası oluyorsa; bu işi yapan medyumlar da özel kişilerdir diyebiliriz.

Medyumların insanlara sunmuş olduğu birçok büyü çeşidi vardır. İnsanlar kapanan kısmetini açtırmak için, sevgilisi ya da eşi ile arasını düzeltmek için, eşlerini eve bağlamak için büyü yaptırmaktadırlar. Evlerinin yıkılmamasını istedikleri için bu tür büyülere başvurmaktadırlar. Aile saadeti için bunlar aslında önemlidir. Medyumlar sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek, hayırlı işlere imza atmak için gayret sarf eden insanlardır.