Evlenme Büyüsü Yaptıran Bekarlar

/ 9 Şubat 2023 / 317 / yorumsuz
Evlenme Büyüsü Yaptıran Bekarlar

Evlenme Büyüsü Yaptıran Bekarlar

Evlenme büyüsü yaptıran bekarlar sayı olarak giderek artmaktadır. Bunun nedeni gün geçtikçe evlilik kurumunun kurulması meşakkatli bir hale gelmektedir. Dolayısıyla evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğiniz anda karşınıza sizin istediğiniz gibi biri çıkacaktır. Evlenme büyüsü sadece bu işin sürecini hızlandırır ve bir an önce nihayete ermesini sağlar.

Evlilik büyüsü yaptırmadan önce bazı konularda evliliğe hazırlık yapılması süreci hızlandırır. Önemli bir husus, her iki kişinin bireysel olarak kendini var etmesi gerekir. Hem de artık ‘ben’ değil ‘biz’ olarak hareket edilmesi ve kararların bundan sonra bekar hayatta olduğu gibi tek başına değil ortak alınması gerekir. Tüm bunlara hazır olduktan sonra ancak evlilik büyüsü yaptırılmalıdır ve evlilik büyüsü bu bilinçle yapıldığı zaman geçerli olur. Çünkü önemli olan evlenebilmek kadar evliliği de huzurlu bir şekilde sürdürebilmektir.

 

Evlilik Büyüsü ve Bekar Birinin Evlenmesi İçin Dua

Her evlilik büyüsü içerisinde, bekar birinin evlenmesi için dua Vefk ve celpler bulunmaktadır. Evlenme büyüsü yaptıranların bazıları halihazırda düzgün giden bir ilişkiye sahiptir. Fakat bazı nedenlerden dolayı evlilik bir türlü gerçekleşmemektedir. Bu tip bir durumda Evlilik büyüsü yaptırılabilir ve oldukça hızlı etki eder. Bakara suresinin 7 gün boyunca okunması birer kez okunması etkilidir.

Bazı durumlarda ortada hiçbir aday yoktur ve kişi artık evlilik çağına geldiğini hissederek evlilik büyüsü yaptırmak ister. Bu tip durumlarda da Evlilik büyüsü geçerlidir ancak süre olarak biraz uzayabilir. Evlenme büyüsü yaptıran bekarlar yaklaşık bir sene içerisinde evlenmektedirler. Tabii bu durum kişiden kişiye göre değişir. Bazen altı ayda bazen ise bir buçuk yılda evlilik yoluna girilir.

 

Evlenmek İçin 3 Şey – Evlenme Büyüsü

Evlenmek için bazı yeterliliklere sahip olmakta fayda vardır. Bu özelliklerin başında her iki tarafın da evlilik sorumluluğuna sahip olması gelir. Her iki tarafında kendisini tanıyor olması evlilikten neler beklediğini biliyor olması gerekmektedir. Bir yuvayı ayakta tutmak için evin aylık olarak belli giderlerinin karşılanması, düzenin kurulup sürdürülmesi ve ailenin sağlıklı bir ortamda beslenme ve dinlenme ortamlarının sağlanması gerekir.

Evlilik için hem bireysel olarak anlamlı bir hayat yaşantısı olmalı hem de çift olarak hoş paylaşımlar yapılmalıdır. Tüm bunların yanı sıra iki kişinin eğlenceli paylaşımlar yapması anlamlı bir birlikteliğin sürdürülmesi içindir. Yukarıdaki paragrafta evlenmek için gerekli olan 3 şey anlatılmıştır. Evlenme büyüsü yaptıran bekarlar, en nihayetinde muratlarına ererek istedikleri gibi bir yuva kurarlar.