Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 9 Şubat 2023 / 461 / yorumsuz
Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü nasıl yapılır, evlenmek isteyenlerin fazlasıyla sorduğu bir sorudur. Hem kızlar hem erkekler evlilik çağına geldikleri zaman yuva kurmak istemektedirler. Ancak bazı şartlar bu durumlara engel olur. Bu tip durumlarda ise evlenme büyüsü ve çeşitli ritüel uygulamaları oldukça faydalı olmaktadır.

Evlenme büyüsü ak büyüdür ve yuva kurmayı kutsal bir müessese yaratmayı amaçladığı için yaptırılması oldukça olumlu ve yararlı bir büyüdür. Evlenme büyüsü uzman bir medyum tarafından yaptırılmaktadır. Evde yapabileceğiniz uygulamalar ise dua okumaktır. Onun dışında niyet etmektir. Niyet oldukça büyük bir güçtür. Niyetinizi hem sözel olarak söyleyip hem kağıda dökerseniz veya resmini çizerseniz daha etkili olacaktır. Gelecekte yaşamak istediğiniz hayatın bir fotoğraf karesi gibi resmini çiziniz ve bunu bir toprağa gömün, bu şekilde resmin bereketini çoğaltmış olursunuz.

 

Evlenme Büyüsü- Evlenme Duası- Evlenmek için Rukye

Evlenme büyüsü nasıl yapılır, evlenme büyüsü için anahtar kilit uygulamaları, ip ve düğüm çözme uygulamaları ve enerjisel mekan temizliği yapılır. Öncelikle yaşadığınız ve uyuduğunuz odanın enerjisi temiz olmalıdır. Eğer kendi evinizde kalmıyor veya pek çok farklı odalarda uyuyorsanız uyuduğunuz tüm odalarda enerjisel mekan temizliği yapılmalıdır. Daha sonra evlenme büyüsüne geçilir.

Evlenme, evlenme duası ve evlenmek için Rukiye son aylarda sıklıkla sorulmaktadır. Evlenmek için yapılan dua uygulamalarından biri 7 Gece boyunca 7 kere Ayetel Kürsi okumaktır. Ancak dua okumaya başlamadan önce ve bitirdikten sonra ve hayırlı bir kısmetin gelmesi için bir cümle söylenmelidir. İçinizden değil dışınızdan alçak bir sesle söylenir.

 

Evlenme Büyüsü- Evlenme Muskası- Dua Evlenmek İçin

Evlenme büyüsü için evlenme muskası yazmak, evlenmek için çeşitli dualar büyünün bir parçasıdır. Büyü çeşidinde amaca yönelik farklı dualar farklı sayılarda ve farklı niyetlerde okunmaktadır. Evlenme muskası içerisinde öncelikle evlilik niyetiyle yazılmış dualar bulunur. Bu muskayı oluşturmak için çeşitli vefk ve Ebced hesabından yararlanılır.

Evlenme duası olarak yapılan bir başka uygulama ise 21 gün boyunca günde bir kez Yusuf suresini okumak veya sesli olarak dinlemektir. Yine duaya başlamadan önce bitirdikten sonra evlilik niyeti edilmelidir. Evlenme büyüsü nasıl yapılır, konusunda daha fazla bilgi edinmek için Uzman bir medyumdan destek alabilirsiniz.