Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

/ 8 Aralık 2021 / 671 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Sizler de merak ediyor musunuz? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde bununla ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Aşk büyüsü, çok eski çağlardan beri yapılmaya başlayan ve günümüzde de hala uygulanmaya devam eden bir işlemdir. Bu işlemin amacı birbirini seven iki kişinin yan yana gelmesi ya da platonik aşıkların sevdikleri tarafından sevilmesi için yapılır. Çok fazla aşk büyüsü çeşidi bulunmaktadır ve bu işlemler ruhani varlıkların aracı olarak kullanılması sonucunda yapılmaktadır. Bu nedenledir ki, aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler havas ve ledün ilmine sahip medyum hocalara gitmeleri gerekir.  Aşk büyüleri her zaman bu konuyla ilgilenen kişilerin merak konusu olmuştur. Bu yüzden de internet üzerinde aşk büyüleri hakkında akıllarındaki soru işaretlerini giderecek cevaplar da sıklıkla aranmaktadırlar.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü ile ilgili insanların araştırdığı pek çok başlık vardır. Bunlardan bir tanesi de aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusudur. Bunun cevabını sizler için derledik.

Aşk büyüleri kadim büyü kitaplarında çok uzun yıllardır ilgi gören ritüeller arasında yer almaktadır. Yapılış şekilleri her ne kadar birbirinden farklı olsa da aşk büyülerinin gösterdikleri belirtiler aynıdır. Nesilden nesile aktarılan bu uygulamaların yapımında yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı ruhani varlıklar yani doğa üstü güçler kullanılmaktadır. Ayrıca her aşk büyüsünde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu bilgilere sadece işin ehli ve deneyimli medyum hocalar sahip olduğu için aşk büyüsü yaptırmayı düşünen kişiler, medyum hocalar hakkında araştırma yapıp, güvenilir ve havas bilgisine sahip medyum hocalar ile çalışma yapmalıdır. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ile insanlar karşı karşıya kalabilmektedirler.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Sorusunu sizlere izah etmeye çalışırken aynı zamanda aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? Bunlardan da bahsedelim. Genel olarak bakıldığında aşk büyülerinin doğa üstü güçlerle iletişim kurabilen havas ve ledün ilmine sahip medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Ancak bu medyum hocalardan gerekli bilgiler ve hangi türden aşk büyüsü yapılacak o büyüde kullanılan malzemeler temin edildikten sonra insanlar evde de aşk büyüsü uygulaması gerçekleştirebilirler. Ancak günümüzde internet üzerinde de pek çok aşk büyüsü tarifi bulunmaktadır. Bunları inceleyerek de insanlar evde kendi kendilerine aşk büyüsü yapabilirler. Aşk büyüsü çeşitleri arasında fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü, nohut ile yapılan aşk büyüsü, kağıt yakılarak yapılan aşk büyüsü gibi büyüler yer almaktadır. Bu büyülerin uygulanış şekillerine aşağıda yer verilmiştir. Ama yine de en doğru sonucu almak için bir medyum hoca ile çalışmak gerekecektir.

En İyi Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?
Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Merak edenler için bu yazımızda en iyi aşk büyüsü ritüeli nasıl yapılır? Bu soruya da yer verdik. Yüzyıllardır Anadolu kültüründe uygulanan aşk büyülerini uygulamak isteyen kişiler sadece bir tek büyü çeşidine odaklanmamalıdır. Çünkü her bir aşk büyüsü çeşidi farklı insanlar üzerinde farklı etkiler yaratabilmektedir ve bunu önceden ön görmek mümkün değildir. Bu konuda medyum hocalar bile aşk büyüsü uygularken zaman zaman zorlanmaktadır. Bunun ise tek bir çaresi vardır. O da deneye deneye kişinin üzerinde hangi aşk büyüsünün etkili olacağını bulmaktır. Bu şekilde büyünün etkisi altına girmesini istediğiniz kişiden hangi büyüden nasıl ve ne kadar etkilendiğini gözlemleyebilirsiniz. Ancak en iyi aşk ritüeli konusunda günümüzde uygulanan büyülerin hepsi havas ilmine sahip medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Bu yüzden de en iyi sonucu almak isteyen kişiler, medyum hocaların bilgilerinden yararlanmalıdırlar.

 

 

 

Nohutla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Sorusuna cevap ararken aşk büyüsü çeşitlerinden bir tanesi olan nohutla aşk büyüsü nasıl yapılır? Onu inceleyelim.

Nohutla yapılan aşk büyüsü son yıllarda medyum hocalar tarafından oldukça sık tercih edilen bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü aşk amacı ile yapılabildiği gibi bağlama amacı ile de yapılmaktadır. Nohutla yapılan aşk büyüsü, yapılan kişi üzerinde oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. İki kişiyi birbirine hem duygusal anlamda hem de mantık çerçevesinde bağlayabildiği gibi cinsel yönden de etki göstermektedir. Aşağıda nohutla yapılan aşk büyüsünün tarifi verilmiştir.

  • Bu büyünün yapımı için kişi, ilk önce 2 tane nohut, bir su bardağı sıcak su ve cezve hazırlamalıdır.
  • Ardından cezvenin içine nohutları koyarken kendisine aşık olmasını istediği kişi için 3 kez aşık olsun demelidir.
  • Bundan sonra cezveye bir bardak sıcak su koymalı ve nohutların 5 dakika kısıt ateşte haşlanmasını sağlamalıdır.
  • Bu işlemde haşlanan bu nohutları kişi kendisine kimi aşık etmek istiyorsa ona yedirmelidir.
  • Karşı taraf nohut tanelerini yedikten sonra yapılan büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kağıt Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Sorusunu sizler için açıklamaya çalışırken aynı zamanda aşk büyüsü çeşitlerinden biri olan kağıt yakarak yapılan aşk büyüsü konusundan da bahsedelim. Ateş, büyülerde yüzyıllardır kullanılan bir semboldür ve bu da büyünün etkisini arttırmaktadır. Kur’an-i Kerim’de de cinlerin ateşten yaratıldığı bildirilmiştir. Bu varlıklar da büyü yapımında kullanıldığı için ateş büyü yapımında önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebepten dolayı da insanların evde kendi başlarına hangi büyü türü olursa olsun yapmamaları önerilmektedir. Yakılarak yapılan büyü çeşitlerinde kağıt dışında ceylan derisi, kumaş, kişisel eşyalar gibi malzemeler de kullanılmaktadır. Bu büyülerin amacı direkt olarak karşı tarafın kalbini etkilemektedir. Ayrıca yakılarak yapılan aşk büyüsü hem çok zordur hem de çok karmaşıktır.

Kilit ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Sorusunu inceliyoruz. Üst kısımlarda çok farklı aşk büyüsü çeşidi olduğundan bahsetmiştik. Bunlar arasında kilit ile yapılan aşk büyüsü de bulunmaktadır. Kilit ile aşk büyüsü nasıl yapılır? Pek çok kişinin araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

Bu büyü türünün yapımına başlanması çok eski zamanlara dayanmaktadır. Kilit ile yapılan aşk büyüsü çok tesirlidir. Bu yüzden de günümüzde hala en çok tercih edilen büyüler arasında bulunmaktadır. Her büyü çeşidinin bir amacı olduğu gibi bu büyününde bir amacı vardır. Buradaki amaç sevgisi talep edilen kişinin kalbini mühürlemek ve sadece büyü yapan ya da yaptıran kişiye kilitlemektir. Ayrıca bu büyü icra edilirken çeşitli dualar ve hadisler okunmaktadır. Bu duaların her okunuşunda kilidin kapatılması gerekir. Çok hızlı tutan büyüler arasındadır. Aynı zamanda kullanılan kilidin üzerine vefk ve tılsımların yazılması gerekir. Bütün bu aşamalar tamamlandıktan sonra kilit ya suya atılır ya da toprağa gömülür.

Saç Teli ile Aşk Büyüsü Yapma

Pek çok farklı çeşidi bulunan aşk büyüleri arasında saç teli ile aşk büyüsü yapma işlemi de bulunmaktadır. İnsan vücudundan alınan bir parça olan saç teli ile yapılan büyü çok kısa sürede etkisini göstermekte ve karşı taraf üzerinde çok güçlü etkiler yaratmaktadır.  İnsan vücudunda bulunan bir parça ile yapılan büyülerden bir tanesinin saç teli ile yapılan büyü olduğunu söyledik. Ancak insan vücudundaki tırnak, kan da karşı tarafta etki yaratması açısından büyü yapımında kullanılan diğer parçalardır. Karşı taraftan temin edilen saç teli ile yapılan aşk büyüsü diğer büyü çeşitlerine göre daha tesirlidir. Aynı zamanda bu büyü, çok hızlı etkisini gösteren büyüler arasında da bulunmaktadır.

Saç teli ile yapılan aşk büyüsü hakkında sizlerle bilgiler paylaştıktan sonra nasıl icra edildiğine değinelim. Bir yapılış türü saç teline ayet ve dualar okuyarak saç teli yakılmaktır. Bir diğer seçenek saç teline düğüm atmaktır. Ayrıca vefk ya da tılsımlı yazılar ile saç teli birleştirilir ve kişi bunu üzerinde taşıyabilir.

Düğümler ve İplik İle Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Konusunu açıklarken bir de çok etkili bir büyü çeşidi olan düğümler ve iplik ile yapılan aşk büyüsü konusundan bahsedelim. Bu büyü türü çok güçlüdür ve medyum hocalar tarafından çok sık icra edilen bir aşk büyüsüdür. Burada ipek türünde benzer tarzda iplikler kullanılmaktadır. Bu iplikler farklı renklerde olmalıdır. Burada iplikler üçerli gruplar halinde tasnif edilir ve bu iplerin üzerine çeşitli dualar okunarak karşı tarafı büyü yapan kişiye aşık etme durumu amaçlanmaktadır.

İpliklerle yapılan aşk büyüsünde kullanılan bir diğer uygulama yöntemi ise ipliklere düğüm atmaktır. Bu yazımızda bu uygulamadan aşk büyüsü çeşidi olarak bahsediyoruz. Ancak bilinmelidir ki bu çeşide pek çok farklı büyü uygulamasında başvurulmaktadır. Ayrıca düğümlenerek yapılan aşk büyüsünde sadece iplikler değil saç teli, kumaş gibi malzemeler de kullanılmaktadır. Bu malzemelerin yanı sıra bağırsak gibi hayvanlardan elde edilen parçalar da kullanılmaktadır.  Üstelik bu malzemeler de aşk büyüsünün etkili olmasını sağlamaktadır.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü

Bu yazımızda sizler için aşk büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalısınız? Konusunu ele aldık. Aynı zamanda aşk büyüsü yapımında çok farklı büyülerin bulunduğundan da bahsettik. Son olarak da fotoğrafla yapılan aşk büyüsü konusunu ele alalım. Bir kişiye büyü işlemi uygularken ihtiyaç duyulan en temel malzemelerden bir tanesi de fotoğraftır. Malzeme listesinin ilk sırasında yer alan fotoğraf ile sadece aşk büyüsü değil farklı türlerde büyüler de icra edilebilmektedir. Fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü, en çabuk tutan büyüler arasında bulunmaktadır.

Fotoğraf büyüsü yapmak için öncelikle büyü yapılacak kişinin fotoğrafını almak gerekmektedir. Ardından 13 gece boyunca bu fotoğrafa dualar sessiz bir ortamda okunmalıdır. Bu duayı kişi 1013 kez okumalıdır ve daha sonra fotoğrafı bir yastık içinde saklamak gerekir. Aşağıda fotoğrafa okunması gereken duaya yer verilmiştir.

Bismillâhirrahmânirrahîm:

Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün (büyü yapılacak kişinin adı) –(kendi adınız.) berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim.

Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik.

Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.