Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Nedir?

/ 3 Mart 2021 / 923 / yorumsuz
Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Nedir?

Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü uzaktan aşk büyüsü adıyla da anılmaktadır. Sevdiğinden, âşık olduğu kişiden uzak kalan bireyler bu manevi duygular için yapılan büyüye başvurmaktadırlar. Platonik âşık olan kişiler sevdiklerini kendine aşık etmek, duygularını karşılık bulmak isterler fakat bazen bunu başarmaları imkansızmış gibi gelir. Tam da böyle durumlarda kişilerin imdadına aşk büyüleri yapan medyumlar koşmaktadır. Ayrıca kadın veya erkek fark etmeksizin her cinsiyetteki kişiler büyü kitaplarında fazlaca yer verilen bu büyüden faydalanabilir.

Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü kişileri birbirine bağlamak için de kullanılmaktadır. Öyle ki birbirine âşık olan kişilerin arasında mutlaka bağlılık da olmalıdır. Bu etkisi sebebiyle de kadim büyü kitaplarında kıymetli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu büyü çok eski yıllardan beri uygulanmaktadır ve etkili olduğu tecrübelerle sabitlenmiştir. Hatta etkileri o kadar güçlüdür ki tesir edemediği kimse yoktur.

Bazı durumlarda sevgililerin de farklı şehirlerde yaşamak zorunda kaldıkları görülmektedir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında bu büyünün tıpkı birbirinden uzakta yaşayan platonik aşıklara uygulanabildiği gibi hali hazırda ilişki içinde olanlara da uygulanabildiği fark edilmiştir. Aşk büyülerini tecrübe eden kişiler büyü ile ilgili olumlu görüşlerini dilden dile çevrelerine aktarmışlardır. Uzaktan yapılanların tutması çok daha zor olduğu için kişiler memnun kaldıklarında çok şaşırıp memnuniyetlerini her yerde dile getirirler.

Yüzyıllardan beri uygulanan bu büyü kişilerin ömür boyu mutlu bir aşk yaşamasına zemin hazırlamaktadır. Bu sayede kişiler karşılık alamadıkları aşklarına karşılık buldukları için depresyondan kurtulmuş olurlar. Takdir edersiniz ki ilgisizlik kişilerde depresyona sebebiyet verebilmektedir. Bu duygusal çöküşten kurtulmanın tek yolu da elbette hayalini kurdukları aşk hayatına kavuşmaktır. Güzel bir birliktelik sayesinde üzüntü mutluluğa dönüşecektir.

Uzaktaki Birini Aşık Ettirme Büyüsü Çeşitleri

Bazı zamanlarda bireyler ilişki içinde oldukları kişinin kendisine karşı bir hissi olmadığını düşünürler. Kendileri fazlasıyla aşıkken ne yazık ki aşklarına karşılık bulamadıklarını hissederler. Aşk büyüleri tam da bu noktalarda kişilerin dertlerine çare olmaktadır. Uzaktan birini kendine aşık ettirme büyüsü de bu aşk büyülerinden bir tanesidir. Diğer aşk büyülerinden farkı birbirine yakın olmayan kişilere uygulanmasıdır. İki kişinin birbirinden uzakta yaşaması büyü yapımı için engel teşkil etmez. Hatta aşk büyülerinin en bilinenleri yakından yapılabildiği gibi uzaktan da yapılabilmektedir.

Uzaktaki birine yapılan aşk büyüleri bilindiği üzere manevi bir uygulamadır. Direkt olarak maneviyata yani duygulara etki etmektedir. Bu uygulamaların bazı aşamaları kişilerin cinsiyetine, yaşına ve medeni durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bahsi geçen değişiklikler sonucunda da uzaktaki birini aşık ettirme büyüsü çeşitleri ortaya çıkmıştır. Donanımlı ve tecrübe sahibi medyum hocalar da tüm çeşitlerini icra edebilmektedir elbette.

Uzaktaki birini kendine aşık etmek isteyenlere uygun olan aşk büyülerinin bazı çeşitlerinden bahsedecek olursak;

 • Kaşıktan yardım alınarak yapılan aşk büyüsü
 • Mum ile yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğme aracılığıyla icra edilen aşk büyüsü
 • Bez parçasının yakılması ile gerçekleştirilen aşk büyüsü
 • Dolunay büyüsü
 • Kişiye ait parçalar (tırnak, saç teli, kan) kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Kişinin bir fotoğrafı kullanılarak icra edilen aşk büyüsü
 • Sabun aracılığıyla gerçekleştirilen aşk büyüsü
 • Tuz kullanılarak yapılan aşk büyüsü

Yukarıda belirtilen büyülerle ilgili olarak hangisinin kime uygulanması gerektiğini bilen ve seçim yapabilecek kişiler yalnızca medyum hocalardır. Kendileri dışında hiç kimsenin seçim yapıp uygulamaya geçmesi doğru değildir. Büyüler hakkında en ince detayları bilmeyen kişilerin seçimlerinin doğru olması beklenemez. Tabii seçim yanlış yapıldığında uygulamadan sonuç almayı beklemek de oldukça yanlış olacaktır.

Uzaktaki Birini Aşık Ettirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk duygusu herkesin tatmak isteyeceği bir duygudur. Kişi bu duyguyu birine karşı hissediyorsa mutlaka kendisine karşı aynı duyguların beslenmesini arzu edecektir. Öyle ki aşk duygusuna en çok karşılık almak istendiği durumlarda ihtiyaç duyulur. Karşılık alındığı zaman ne kadar güzel bir duyguysa karşılıksız olduğunda da o derece çekilmez bir duygudur diyebiliriz. Yani hayatı güzelleştirdiği kadar hayatı zehir eden etkileri de vardır.

Bir de aşk duygusu mevcutken araya hasret giriyorsa durum daha da dayanılmaz bir hal alacaktır. Hasret duygusu hiçbir şekilde iletişim kurulmadığı zaman ve araya mesafeler girdiği zaman ortaya çıkmaktadır. Medyum hocalar da ortadaki hasret duygusunu uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü ile yok edip kişiler arasındaki bağlılığı arttırarak aradaki mesafeyi yok edecektir. Aynı zamanda iletişimleri kopuk olan kişilerin de iletişim bağları bu sayede kuvvetlenecektir.

Uzaktaki Birini Aşık Ettirme Büyüsünde Medyumun Etkisi

Âşık olan kişilerin en çok tercih ettiği büyünün bağlama büyüsü olduğunu söylemek yanlış olmaz. Uzaktaki birini aşık ettirme büyüsü de hem aşık etmeye hem de kişileri birbirine bağlamaya yaradığı için pek çok kişinin medyum hocalara başvurma sebebi olmaktadır. Bu denli fazla kişi tarafından tercih edilen büyünün nasıl yapıldığı elbette merak konusu olmaktadır. Yalnız büyülerin tarifini vermek takdir edersiniz ki mümkün değildir çünkü başvurulan yöntemler büyü yapılan kişinin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda büyü yaptırmak için başvuran kişinin özellikleri de yöntem seçiminde etkili olacaktır. Medyum hoca bu değişkenleri göz önünde bulundurarak engin bilgileri doğrultusunda en doğru seçimi yapacaktır.

Aşk büyülerini evde kendi kendinize hiçbir bilginiz ve yeteneğiniz yokken uygulamanız mümkün değildir. Yardım almanız gereken kişi de kesinlikle uzman medyum hocalardır ve bu da ancak yüz yüze görüşme sağladığınızda gerçekleşebilir. Ayrıca uygulama yapılırken başvurulacak yöntem kadar hangi malzemelerden faydalanılması gerektiği de oldukça önemli bir husustur. Çünkü büyünün etkilerinin görülmesi ancak doru malzemeler ve doğru yöntemlerden faydalanıldığında mümkün olacaktır.

Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Nedir?
Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Nedir?

Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Tutar Mı?

Bir kişinin sevdiğini kendine aşık etmesi tabii ki mümkün olan bir olaydır. Eğer ki âşık olduğunuz kişi sizi arkadaşı olarak görüyorsa ve arkadaş sevgisi dışında bir duygu beslemiyorsa hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Bu durumun çözülemeyecek bir durum olmadığını bilmelisiniz. İşin içinden çıkamayacağınızı ve asla kişiyi kendinize aşık edemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat bu yanlış bir düşüncedir. Negatif olan bu durumu pozitife çevirmek aslında oldukça basittir.

Uzman bir medyum hocaya derdinizi anlattığınız takdirde sevdiğiniz sizden uzakta olsa dahi kendisi uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü yaparak derdinize derman olacaktır. Bu durumda sizin yapmanız gereken şeyler aslında oldukça kolaydır. Yapmanız gerekenler yalnızca doğru medyuma ulaştığınızda derdinizi dürüstçe anlatmak ve büyü uygulamasının başarılı bir şekilde gerçekleşeceğine inanmaktır. Gerisini gönül rahatlığıyla medyum hocaya bırakabilirsiniz.

Medyum hocalar sayesinde âşık olunan kişinin özellikleri dikkate alınarak tılsımlar hazırlanır. Uygun tılsım hazırlandığı takdirde büyünün tutmama ihtimali yoktur diyebiliriz. Aynı zamanda tılsımlarla birlikte okunan dualar da büyünün etkisini arttıracaktır. Dualarla muskalar hazırlanması da aşk duygusunu ortaya çıkartmaya yarayan bir başka yöntemdir. Medyum hoca tarafından hazırlanan bu muskalar etki altına alınmak istenen kişinin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.

Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Yakınlarda olmayan birini aşık etmek takdir edersiniz ki hiç kolay değildir. Bunu başarabilmek çok zordur. Yalnız işinin ehli medyum hocalar için bu işlemin çocuk oyuncağı olduğunu da belirtmeliyiz. Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü yaptırarak yakınınızda olmayan aşkınızı kendine aşık edebilmeniz mümkündür. Böylesine gerçekleştirilmesi güç olan, uzun uğraşlar gerektiren bir işlemin etkileri de tabii ki çok olacaktır. Bu etkilerden bahsedecek olursak;

 • Uzaktaki birini kendine aşık ettirmek için yapılan aşk büyüsü kişilerde dalgınlığa ve düşünceli bir hale sebebiyet verir.
 • Büyünün etkisi altına giren kişiler uykuya dalmakta zorlanırlar. Bir şekilde uyumayı başarsalar dahi sürekli olarak uykudan uyanacaklardır yani derin ve deliksiz uyumaları zordur diyebiliriz.
 • Aşk büyüsü yapılan kişi rüyasında büyü yaptıran kişiyi devamlı olarak görmeye başlayacaktır. Uyumadan önce düşündüğü son şey o kişi olduğundan rüyaya girmesi beklenen ve sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.
 • Büyünün tesiri altına giren kişi büyü yaptıran kişiye karşı özlem duyar. Aralarındaki bağ kuvvetlendiğinden dolayı kişiyi sürekli görmek isteyecektir ve göremediği her an da doğal olarak özleyecektir.
 • Büyü yapıldıktan sonra kısa bir zaman zarfı içinde etki altındaki kişi hisleri büyü yaptıran kişiye açıklayacaktır yani ak itirafında bulunacaktır.
 • Büyünün etkisiyle büyü yaptıran kişiye âşık olan birey onunla bir ilişkiye başlamak için elinden geleni yapacaktır.

Tüm bu etkiler büyü yapıldıktan yaklaşık bir hafta ila on gün arası süre geçtikten sonra görülmeye başlar. Böylelikle medyum hocaya başvuran kişiler kısa zaman sonra amaçlarına ulaşmış olurlar. Sevdiğine kavuşan bireyler mutlu bir aşk hayatı yaşamaya başlarlar. Bağlama büyüsü etkisi de olan bu büyü sayesinde ömür boyu mutlu olacakları bir birliktelik yaşayacaklardır.

Yalnız unutulmamalıdır ki belirtilen etkilerin görülmesi tam anlamıyla amaca ulaşıldığı anlamına gelmez. Bu etkilerin iki hatta üç hafta kadar görülmeye devam etmesi yani kalıcılığının sağlanması ancak amaca ulaşıldığının bir göstergesi olabilir. Bu üç haftalık süre de tamamlandıktan sonra etkiler hala görülmeye devam ediyorsa hatta olumlu yönde bir artış dahi varsa artık ömür boyu size sadık olan bir sevgiliye kavuştunuz demektir.

Resim ile Yapılan Uzaktaki Birini Kendine Aşık Ettirme Büyüsü

Kişilere ait resimlerden yararlanılarak yapılan uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü etkileri çok kısa zaman içerisinde kendini gösterecektir. Bu yüzden medyum hocalara başvuran kişiler bu büyüye ayrı bir ilgiyle yaklaşmaktadırlar. Öyle ki aylardır belki de yıllardır sevdiği kişiye kavuşmayı bekleyen kişilerin artık bekleyecek güçleri yoktur ve bu büyü onlara bir nevi ilaç gibi gelecektir diyebiliriz.

Bu büyüyü yaptırabilmeniz için elbette etki altına almak istediğiniz kişiye ait bir fotoğrafı yanınızda bulundurmanız gerekiyor ki o fotoğrafı medyum hocaya iletebilesiniz. Yalnız fotoğrafın netliğinin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Medyum hocanın net şekilde göremediği bir fotoğraf ne yazık ki işe yaramayacaktır. Bu durumda büyüyü resimden yararlanılarak icra etmekten vazgeçilir ve farklı yöntemlerden faydalanılır.

Medyumluk sıfatına erişebilmiş kişiler büyü yapımı konusunda aklınıza gelecek ilk insanlar olmalıdır. Bu sıfata erişmek için olağanüstü yetenek, büyülerle ilgili donanım ve tecrübe sahibi olmak, ilim sahibi olmak gereklidir. Eğer siz de uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü yaptırmak için bahsi geçen özelliklere sahip medyum hoca arayışına girdiyseniz arayışınızı sonlandırabilirsiniz. Çünkü ihtiyacınız olan özelliklere sahip medyum hocayı keşfetmiş bulunuyorsanız. Kendisi hayallerinizi gerçekleştirebilmek için her daim yanınızda olacaktır. Vakit kaybetmeden kendisiyle iletişime geçmek isterseniz kendisine telefonla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.