Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?

/ 2 Mart 2021 / 1.024 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?

Aşk büyüsü gerçekten var mı? böyle bir büyü çeşidinin nasıl yapılması gerekir gibi sorular sıkça merak edilen araştırılan konulardan bir tanesidir. Bu yazımızda sizler için bu sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki büyüler ilk insanlığın var oluşundan bu yana yapılmakta olan bir eylemdir. Birçok büyü çeşidi farklı kavimler ve ülkeler tarafından uygulanmıştır. Ülkeleri yöneten insanlar büyü yapan kişileri özellikle bulur ve onlara farklı büyüler yaptırırlardı. Herhangi bir ülkenin fethinden önce ya da ülkenin başına geçmesini istedikleri kişiler için değişik büyülerin yapıldığı tarih bilgilerinde yer almaktadır.

Aşk büyüsü gerçekten var mı? Aşk büyüsü en masum ve kişilere fayda sağlaması göz önünde tutularak yapılmaktadır. Amaç bir erkek ve kadının arasına sıcaklık katmaktır. Aşk büyüsü beyaz büyü sınıfında yer almaktadır. Başkalarına zarar vermek için yapılmaz. Bu büyüyü yapan kişilerin diğer insanlara göre farklı yetenekleri olması gerekir. Bu yeteneklerden birisi; cinlerle ve ruhlarla iletişime geçilmesi, diğeri Kur’an-ı Kerim’den ayetlerin bilinmesi gerektiği bir diğeri ise hangi malzemelerin kullanılması gerektiği konularıdır. Aşk büyüsü yapabilen en deneyimli ve ehil insanlar medyum hocalardır. Bu konu üzerinde medyum hocalardan yardım alabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Varsa Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü gerçekten var mı? Bu büyünün varlığından bahsedebiliriz. Eğer aşk büyüsü diye bir şey varsa onun nasıl yapıldığı konusunda da merak edilenler oldukça fazladır. Bu işi medyum hocaların yaptığından bahsetmiştik. Aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin tırnak, saç ya da özel eşyaları büyünün yapılması için yeterlidir. Sadece fotoğrafla bile aşk büyüsü yapılabilmektedir. Büyüyü kime yaptıracaksanız gerekli malzemeler de ona göre seçilmektedir. Uzakta bulanan kişilere büyü yapılacaksa onun resmi yeterli olacaktır. Sadece yakınınızdaki değil uzakta bulunan kişilere de aşk büyüsü yapılmaktadır.

Gerekli olan malzemeler temin edildikten sonra, diğer ritüeller için harekete geçilir. Bunlar okunması gereken dualardır. Medyum hocalar hangi türdeki aşk büyüsünü yaparlarsa yapsınlar mutlaka dua okumaktadırlar. Ayrıca büyünün tutması için söylenmesi gereken tılsımlı kelimeler de bulunmaktadır. Bu tılsımlar söylendikten sonra cinlerden ve ruhlardan yardım alınarak aşk büyüsünün yapımı tamamlanmış olur. Daha sonra yapılması gereken büyünün tutma süresini beklemek ve sevdiğiniz insanın size koşarak gelmesini gözlemlemenizdir. Eğer sabırlı olursanız aşkınıza karşılık alabilir ve sevdiğinizle uzun bir ömür geçirebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mıdır? Varsa Kimlere Aşk Büyü Yaptırılmalıdır?

Aşk büyüsü gerçekten var mı? Aşk insanların hayatında oldukça özel bir yere sahiptir. Bu duyguyu yakalayan kişiler onu kaybetmek istemezler. Birini seviyorsanız aşkınızın karşılıklı olmasını istersiniz. Bunun için belirli bir süre aşık olduğunuz kişinin dikkatini çekmek için harekete geçersiniz. Onunla ilgilendiğinizi göstermeniz oldukça kolaydır. Bir bakışınız, gülümsemeniz ya da onu sıklıkla arıyor ve hal hatır soruyorsanız bu durumda dikkatini çekmeniz söz konusu olabilir. Toplum içinde diğer kişilere nazaran aşık olduğunuz kişiye yakın davranıyorsanız bu durumda da onun dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

Ama bazı durumlar vardır ki ne yaparsanız yapın karşınızdaki onları görmez. Bir türlü size yakınlaşmaz. İşte bu durumda aşk büyüsü devreye girer. Aşk büyüsü gerçekten var mı? sorusunun cevabı olarak evet böyle bir büyü çeşidi var olarak yanıtlayabiliriz. Onu yaptırarak sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ettirmeniz mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişide olan değişimlerin farkına varabilir ve hayalini kurduğunuz birlikteliği onunla birlikte yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptıranlar bu büyü sonucunda istedikleri sonla karşılaşmaktadırlar.

Sadece bekar ve sevdiği kişinin ilgisini çekmek isteyenler mi aşk büyüsü yaptırır? Tabi ki hayır. Evli olan çiftlerden bir taraf da aşk büyüsü yaptırmaktadır. Evli olan bir bayan düşünün. Kocasındaki ilginin ve aşkın ilk zamanlardaki gibi olmadığının farkına varan bayan onun kendisini sevmesini ister. Ya da kocası başka kadınlarla kendini aldatıyorsa ve bu durumun farkına vardıysa, kocasından ayrılmayı tercih edebilir. Ama bu durumda kendinin maddi bir özgürlüğü olması gerekir. Bu özgürlüğü kendinde bulan kadınlar eşini affetmez ve terk eder. Ama bazı kadınlarımızın gidecek yeri yoktur. Eşi onu aldatsa da onu sineye çekerler ve evine geri dönmesini beklerler. Eğer siz de burumda iseniz aşk büyüsü yaptırarak eşinizi kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?
Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mıdır? Güçlü Büyü Çeşitleri Arasında Mı Yer Alır?

Bazı büyüler güçlü büyü sınıfına girerler. Aşk büyüsü de güçlü büyüler sınıfında bulunmaktadır. Yani tutması ve sonuç alınması oldukça yüksek bir büyüdür. Medyum hocalar bu büyüyü yaptıktan sonra birkaç hafta beklemek gerekir. Bu süreçte okumanız gereken dualar olabilir. Bu duaların kaç defa ve nasıl okunması gerektiği medyumlar aracılığı ile tarafınıza bilgisi sunulur.  Aşk vefki diye tabir edilen uygulamaların yapılmasından sonra sonucun görülmesi oldukça kolaydır.

Medyumların en çok yaptıkları ve kişilerin talep ettikleri büyüler arasında aşk büyüsü bulunmaktadır. Ruh bilimi ile yakından ilgili olan medyum hocalar, kendi doğaüstü yetenekleri ile bu büyüyü güvenilir bir şekilde yapmaktadırlar. Sizinle transa geçerek, sizin hayatınızı olumlu hale getirmek için manevi bir güç olarak da onları tanımlayabiliriz. Aşk büyüsü gerçekten var mı? En çok tercih edilen ve talep görülen büyüler arasında bulunan aşk büyüsü sizin hayatınızı da bir düzene sokabilir ve mutlu olmanızı sağlayabilir.

Oldukça fazla çeşidi bulunan aşk büyülerinin neler olduğunu hepiniz merak ediyor olmalısınız. Farklı isimlerle anılıyor olsa da amaç kişileri birleştirmek ve onların mutlu olmasını sağlamaktır. Canbar aşk büyüsü en etkili yöntemlerden birisidir. Karabiber, sabun, mum, kaşık, saç teli, ip teli, kilit ve resim kullanılarak yapılabilen aşk büyüsü çeşitleri bulunur. Hangisinin yapılması gerektiğine medyum hocalar karar verecektir. Ayrıca eşler arasında yapılan en etkili aşk büyüsü çeşitleri de oldukça fazladır.

Aşk Büyüsünde Hangi Dualar Okunur?

Yapılan her türlü büyüde dua okunmaktadır. Kişilerin iyiliği için talep edilen durumun Allah’tan dilenmesi önemli bir ayrıntıdır. O yüzden aşk büyüsü duaları önemli bir yere sahiptir. Bu duaların neler olduğunu merak edenler için bazı örnekleri de yazımızda sizlere sunacağız. Böylelikle duasız hiçbir büyünün yapılmadığını da fark edeceksiniz. Ama bu duaları gelişigüzel okumamalısınız. Hepsinin kaç adet okunacağı ve okunuş zamanları oldukça önemlidir. Mesela bazı dualar sabah namazından sonra okunurken bazılarının gece okunması gerekir. Bazıları 7 defa okunurken bazılarının 100 defa okunması gerekir. O yüzden dualarla ilgili olan sorularınızı medyuma sormanız daha doğru olacaktır.

Aşk büyüsü diye bir şey var mı? Eğer varsa bu büyüde hangi dualar okunuyor? Sorularınıza da cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin size aşık olması için: Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Sabah namazının ardından 100 defa okunacak olan dua: “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Kısa sürede aşık olmasını istediğiniz kişi için okunacak dua: Ya Kadiru Ya Ellah Ya Kadimu Ya Ellah Ya Rahmanu Ya Ellah Ya Rahiymu Ya Ellah Ya Keriymu Ya Ellah

 Aşk Büyüsünde Okunan Etkili Dualar Nelerdir?

Bayanların sevdiği erkek için okuyacakları dua: Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn.

Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.

Kuvvetli aşık etme duası: Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin.

Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Bu Konuda Bilmeniz Gerekenler 

Aşk büyüsü gerçekten var mı? Bunun varlığından bahsetmiştik. Peki, bilmeniz gereken başka neler olabilir? Bunlarla da ilgili sizlere bilgiler sunacağız. Aşk büyüsünü karşılıksız aşk içerisinde olanlar yaptırabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz sizi terk etmişse onun aşkla size geri dönmesi için yaptırabilirsiniz. Ayrıca ilgisiz olan eşlere de yapılmaktadır. Evlilik hayali kuran kişiler de yaptırabilir. Aşk büyüsü ritüelinden sonra büyü yapılan kişide bazı belirtiler ortaya çıkacaktır.

Aşk büyüsü belirtileri arasında büyü yapılan kişide depresyona girme hali ile karşılaşabilirsiniz. Duygu karmaşası baş gösterebilir. Çünkü kişi yakın çevresindeki insanlarla mutlu olamaz. Onların yanında huzursuz ve gergin tavırlar sergileyebilir. Uyumakta güçlük çekebilirler. Bu durum sizi düşünmesi ile ilgilidir. Aşk büyüsü etkisinde olan bekar kişiler evlilik hayali kurmaya başlarlar. Evli olan kişiler de eşinin ve yuvasının kıymetini anlayarak eşine daha yakın davranmaya başlar.

Aşk büyüsü gerçekten var mı? Konusunda bütün merak ettikleriniz yazımızda size sunulmuştur. Hayatınızı düzene sokmak ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak için vakit kaybetmeden medyum hocamızla iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü kafanıza takılan daha birçok sorunun cevabını medyum hocamızdan alabileceksiniz. Bunun için uzak ya da yakın mesafede olmanız fark etmez. Yapmanız gereken telefon etmek, merak ettiklerinizi sormak ve talebinizi dilek getirmek olacaktır.