Göz Bağlama Büyüsü Uygulamaları

/ 2 Şubat 2023 / 1.198 / yorumsuz
Göz Bağlama Büyüsü Uygulamaları

Göz Bağlama Büyüsü Uygulamaları

Göz bağlama büyüsü uygulamaları son yıllarda en fazla yaptırılan büyü çeşididir. Özellikle sosyal medyanın aktif halde kullanılması evlilikleri ve ilişkileri olumsuz yönde etkilemiştir. Eşlerden birinin veya her ikisinin gözü dışarı kaymaya başlamıştır. Aslında bu, büyük bir illüzyondur. Eşinin veya sevgilisinin kıymetini bilmeyip dışarıda yeni maceralara yelken açmak her zaman riskli ve sonu hüsran olmuştur. Ancak bu durumu idrak edene kadar, ilişkiler ve evlilikler biter. İş işten geçtikten sonra, son pişmanlık fayda etmez.

Gönül ilişkilerinde eşlerin kendi helalinden başkasına gözü kaymasın diye göz bağlama büyüsü yapılır. Bu oldukça tesirli bir büyüdür. Büyü yapılan kişinin eşi dışındaki kişilerle bağlantılarını keser, onlardan soğutur. Nihayetinde emek emek örülerek oluşturulan ilişki yeniden hak ettiği yüce konuma ulaşır.

 

Göz Bağlama Büyüsü Nedir?

Göz bağlama büyüsü, sevdiği kişinin gözünü bağlamak için yapılan büyüdür. Kişinin gözü başkasına kaymasın, sadece sevilen kişi ile ilgilenilsin diye yapılır. Bu şekilde binlerce evlilik kurtulmuştur. Eğer derinlerde sevgi ve saygı varsa fakat bir anlık şeytana uyma yüzünden kişinin aklı karışıp farklı arkadaşlıklar kurma arayışına girdiyse ve yazıştıysa bu durumu geri döndürmek ve toparlamak gerekir.

Göz bağlama büyüsü uygulamaları bu hususlarda oldukça etkilidir. Bu büyü gözü dışarda, dışarı gitmeye meyilli veya çapkın olarak nitelendirilen kişilere yapılır. Oldukça faydalıdır. Göz bağlama büyüsü uygulamalarından önce varsa kişinin üzerindeki nazar temizlenir. Üzerinde nazar varsa bu büyü tutmaz. Bu nedenle nazar giderilir. Her iki kişi enerjisel olarak koruma altına alınır. Daha sonra göz bağlama büyüsü işlemine geçilir.

 

Göz Bağlamak İçin Dua

Dualar, büyülerin bir parçasıdır. Göz bağlamak için çeşitli dua okuma ve yazma uygulamaları vardır. Bu dualar gözü dışarda olan kocanın gözünü bağlamak amacıyla yapılır. Yusuf suresi ve Bakara suresi çok etkilidir. İlk 7 gün ve günde bir sefer Yusuf suresi, sonraki 7 gün ve günde bir sefer Bakara suresi ardından 7 gün yine bir kez Yusuf suresi okunarak 21 günlük dua programı tamamlanır.

Bu dualar mümkünse dışından okunmalı veya dinlenmelidir. Çünkü dualar okunan mekanın duvarlarına bile sirayet eder. Ve dua okunmadığı zamanlarda bile mekanda bulunan kişilerin huzur ve mutluluk bulmasına sebep olur. Göz bağlama büyüsü uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir uzmana başvurabilirsiniz.