Büyü Bozma Nedir?

/ 10 Nisan 2023 / 667 / yorumsuz
Büyü Bozma Nedir?

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozma nedir nasıl yapılıyor konusu sıklıkla araştırılır. Büyü bozma işlemleri en az büyü yapma kadar önemlidir. İyi ya da kötü, herhangi bir amaçla yapılmış olan büyülerin etkilerini yok etmek için büyünün bozulması son derece önemlidir. Örnek üzerinden anlatılacak olursa eğer; bir kişiye bağlama büyüsü yapıldığında, büyü yapılan kişi yaptıran kişiden başkasını görmez. Sürekli olarak onu düşünür, onu görmek ister ve her yerde onu görüyormuş gibi hisseder. Bir diğer şekilde onsuz yaşayamaz da denebilir.

Büyü yapıldığına emin olduktan sonra büyü türüne göre bozma işlemlerine başlanır. Genel olarak bakıldığında büyüler benzer şekillerde bozulur. Türlere göre az farklılıklar olmaktadır.

Büyü Bozma Nedir?
Büyü Bozma Nedir?

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılır?

Büyünün bozulması işlemine başlamadan önce büyü olup olmadığına emin olunması gereklidir. Daha sağlıklı ve etkili işlemler yapılması adına bu nokta oldukça önemlidir. Büyü yapılan kişilerde çoğunlukla şu belirtiler görülür; ani sinirlenmeler, ortada bir sebep yokken aile bireylerini görmeme isteği, içsel sıkıntılar, baş eklem sırt ağrıları. Bunlara ek olarak vücudun bazı bölgelerinde kasılma, titreme ve uyuşma meydana gelmektedir.

Kişi üzerinde kesin olarak büyü varsa büyü bozma için medyumlardan yardım alınabilir. Kişinin yakın çevresinde yapabilecek birileri varsa sabah ezanı vaktinde bir bardak suya 11 Ayet’el Kürsi, 11 Fatiha, 11 Felak – Nas sureleri okunur. 11 kez “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin” 11 kez de  “La havle vela kuvvete illa billah il aliyyil azim” diyerek okunur.

Büyü Kimlere Bozdurulur?

Normal dışı durumlar gözlenen kişilerde doktor yoluyla herhangi bir saptama bulunmadıysa ve büyü yapıldığı ortaya çıktıysa öncelikle dikkatli olup medyum bulunmalıdır. Çevrede büyülerle ilgilenen insanlar varsa ilk olarak onlarla görüşebilir. Büyü bozma işlemi sonrasında bozulmadıysa eğer alanında uzmanlaşmış kişilerce görüşme sağlanabilir.

Büyü konusunda art niyetli kişilerin bulunduğunu hatırlatmada fayda vardır. Birçok dolandırılma, kandırılma haberleri ne yazık ki görülmektedir. Bu sebepten ötürü hiçbir zaman güvenilir olmayan medyumlara, hocalara vb. kişilere güvenip sürece başlanmamalıdır. Doğru kişiyi bulduktan sonra ise büyü yapılan kişi rahata erip eski yaşantısına geri dönecektir. Büyü bozma nedir konusu bu yazıda sizlere anlatılmıştır.

Tavsiye

Şeker Büyüsü Nedir?