Tesbih Büyüsü Nedir?

/ 23 Ocak 2022 / 4.874 / yorumsuz
Tesbih Büyüsü Nedir?

Tesbih Büyüsü Nedir? Tesbih Büyüsü Neden Yapılır?

Tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Sorusu büyü konusunda araştırma yapan kişilerin merak ettiği bir konu olmaktadır. Eski Mısırlılar, Araplar ve Hintlilerin en çok uyguladığı büyülerin pek çok farklı çeşitleri bulunur. Bunlardan bir tanesi de tesbih büyüsüdür. Tesbih büyüsü, iki farklı amaç için kullanılabilir. Bu nedenle çift uçlu büyüler arasında bulunur. Çift uçlu olması ise büyünün hem birleştirmek hem de ayırmak için kullanılır anlamına gelir. Aşık etme ve soğutma amacı ile yapılan tesbih büyüsü aynı zamanda işlerde büyük başarı elde etme, rakiplerden daha üstün olma gibi amaçlar ile de uygulanabilmektedir.

Tesbih büyüsünün yapımı yaklaşık olarak 11 gün sürmektedir. Her büyüde olduğu gibi tesbih büyüsünden de çok etkili sonuçlar alınması için büyünün tecrübeli ve alanında uzman medyum hocalar tarafından icra edilmesi önemlidir. Tesbih büyüsü yapılan kişinin hayatında çok ciddi değişimler oluşmakta ve bu değişimler büyünün yapıldığı amaca gire yanıtı yönde ya da kötü yönde olabilmektedir. Ayrıca tesbih büyüsü öyle bir büyüdür ki yapıldığı amacın yerine gelmesi için büyü yapılan kişinin ailesi ve çevresi hatta iş yerindeki çalışma arkadaşları bile büyüden etkilenmektedir. Bu durum meydana geldiği zaman tesbih büyüsü kişi üzerinde çok büyük değişimler ve etkiler gösterir. Ancak kişinin ailesi, çevresi ve iş ortamındaki arkadaşlar tesbih büyüsünün etkisi altına girse de kişisel olarak onlara hiçbir zarar vermemektedir. Büyü yapılan kişinin çevresi de bu büyüden etkilendiği için tesbih büyüsünün varlığının anlaşılması çok zor hatta imkansızdır.

Tesbih Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Hangi amaç ile yapılırsa yapılsın tesbih büyüsü kaç günde etkisini gösterir? Sorusu merak edilen sorular arasında yer alır. Tesbih büyüsü yapımı uzman medyum hocalar tarafından yapıldığı takdirde etkilerini çok kısa sürede göstermeye başlar. Büyünün tamamen tuttuğu ise kişide değişiklerin gözlenmeye başlaması ile anlaşılabilir. Meydana gelen değişikliklerin kişinin çevresi tarafından fark edildiği zaman dilimi ise tesbih büyüsünün tuttuğu zaman olarak ifade edilir. Büyülerin tutma zamanı kişiden kişiye değiştiği için net bir tarih vermek doğru değildir.

Tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Gibi soruları sizler için cevaplandırıyoruz. Bununla birlikte etki süresi de çok merak edilir. Büyünün yapılış amacına göre etkilerini farklı zaman dilimlerinde gösterir. Tesbih büyüsü eğer bir kişiyi aşık etme amacı ile uygulandıysa ortalama olarak 20 gün ila 25 gün içerisinde etkisini gösterir. Ancak eğer iki kişiyi birbirinden soğutmak amacı ile yapıldıysa 18 ila 27 gün arasında sonuç verir. Eğer iş yerinde yükselmek, işlerini büyütmek amacı ile icra edildiyse 20 ila 30 gün içerisinde sonuç verecektir.

Tesbih Büyüsü Neden Yapılır?

Tesbih büyüsü nedir? Diye açıklamalarda bulunduktan sonra sizlerin en çok merak ettiği sorulardan biri olan tesbih büyüsü neden yapılır? Sorusunu cevaplayalım.

Tesbih büyüsü pek çok farklı amaç ile yapılabilmektedir. Bu amaçların en başında birini kendine aşık etme konusu gelir. Çeşitli aşk büyülerinin içerisinde bulunan teşbih büyüsü çok güçlü etkiler sergilemesinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca bir kişiyi sevdiği birinden soğutmak için de yapılabilmektedir. En çok tercih edilme sebeplerinde bir diğeri de kişinin işlerinde yükselmek, rakiplerinin önüne geçmek ve işlerini büyütmektedir. Pek çok amaca hizmet eden tesbih büyüsü medyum hocalar tarafından uygulandığı takdirde kısa süre içerisinde etki etmekte ve çok zor fark edilmektedir.

Sevdiğiniz kişi sizi sevmiyorsa ya da sevgisinden şüphe ediyorsanız o kişiye tesbih büyüsü yaptırabilirsiniz. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar kendilerini sadece insanlara iyi niyetle yardım etmek için adamışlardır. Bu nedenle kişilere zarar verecek büyüleri uygulamamaktadırlar.  Soğutma büyüsü de çoğu zaman kişilere zarar veren bir büyü olduğu için genellikle uygulamamaktadırlar. Ancak karşılarındaki kişi o bireye zarar veriyorsa korunma amaçlı soğutma büyüsü yapılabilir. Ayrıca çiftler arasında yaşanan maddi ve manevi sorunlar nedeniyle ortaya çıkan huzursuzluğun yok edilmesi için de tesbih büyüsü yaptırılabilir.

Tesbih Büyüsü Sonuç Verir mi?

Tesbih Büyüsü Nedir?
Tesbih Büyüsü Nedir?

Büyü yaptırmayı düşünen kişiler, büyülerin sonuç verip vermediğini de araştırmaktadır. Tesbih büyüsü sonuç verir mi? Sorusu ise tesbih büyüsünün etkilerinden faydalanmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Bu sorunun yanı sıra sizlerin merak ettiği tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Gibi sorular da araştırma listelerin basında gelmektedir.

Yaklaşık bin yıldır uygulanan tesbih büyüsü, işin ehli medyum hocalar tarafından yapıldığında çok etkili sonuçlar veren bir büyü çeşididir. Eğer alanında uzman olmayan medyum hocalara başvurularsa tesbih büyüsü etki etmeyebilir ya da istenmeyen olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle iyi bir medyum hocanın araştırılarak bulanması gerekir. İyi bir medyum hoca bulunduğunda kişi medyuma giderek büyünün hangi amaçla yapılacağını bildirmelidir. Amaç bildirildiği takdirde medyum hoca o doğrultuda işlem yapmaktadır.

Tesbih Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Gibi soruların yanı sıra tesbih büyüsü nasıl yapılır? Konusu da çok merak edilmektedir. Büyünün nasıl yapıldığını merak edenler ise genellikle büyüyü evde kendi başlarına yapmayı düşünen kişilerdir. Ancak büyü yapımında ruhani varlıklardan yardım istenmekte ve onlar ile iletişime geçilmektedir. Bu durum çok sakıncalıdır ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir, ruhani varlıklar büyüyü yapan kişiye musallat olabilir. Bunu engellemek için tesbih büyüsünü iyi bir medyum hocanın yapması tavsiye edilir.

Tesbih büyüsü adından anlaşılacağı gibi tesbih ile yapılan bir büyüdür. Ancak bu tesbih doğal taşlardan yapılmış olmalı ve nötr bir halde olmalıdır. Ayrıca hazır bir halde olmamalı ve büyü yapılırken imal edilmelidir. Tesbih için 33 adet boncuk gereklidir. Bunun yanı sıra et, helva, peynir, zeytin gibi yiyeceklerden de yapılabilir. Buna “nimet tesbihi” denmektedir. Tesbih büyüsünde kullanılan 33 adet boncuktan 11 tanesi kadın, 11 tanesi erkek ve diğer 11 tane de kişilerin çevresi için kullanılmaktadır. Sayıların 11 olmasının sebebi ise büyünün üzerinde gösterdiği pozitif enerjidir. Boncukların geçirilmesi gereken ip ise inek ya da koyun gibi hayvanların bağırsaklarından elde edilmiş olmalıdır. Büyü eğer aşk amacıyla yapılacaksa ipin ucuna kadını ve erkeği temsil eden boncuklar yan yana koyulmalıdır. Ancak soğutma ve ayırma amacı ile uygulanacaksa kadını ve erkeği temsil eden boncukların arasına çevreyi temsil eden boncuklardan konulmalıdır.

Boncuklar takılmadan önce tesbih büyüsünün amacı bildirilmekte ve bazı tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Aşık etme amacı ile uygulandığında takılan her boncuğa “tehir ediyorum” kelimeleri söylenmektedir. Ayırma amacı ile yapıldığında ise boncuklar “necis kılıyorum “ kelimeleri söylenir. Kumaşa uygun şekilde boncuklar dikildiğinde ipin ucuna sıkı bir düğüm atılmalı ve başlangıç noktasını bildirmek için de gümüş bir boncuk takılmalıdır. Bu sayede imal edilen tesbihe medyum hoca Süryanice 66 kez kadının ve erkeğin isimlerini söylemektedir. Bu işlemden sonra tesbih bir akarsuyun içerisine atılmalıdır. Bu işleme mühürleme işlemi denmektedir. Suyun kesinlikle derin ve ucu bucağı olmayan bir su olması gerekir.

Sizler ile her ne kadar tesbih büyüsünün tarifini paylaşmış olsak da büyüyü kesinlikle kendi başınıza uygulamamasınız. Büyünün türü ve yapılış amacı fark etmeksizin her büyüyü işin ehli medyum hocaların uygulaması şiddetle tavsiye edilmektedir.

Tesbih Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Gibi soruları sizler ile paylaştıktan sonra merak ettiğiniz bir diğer soru olan tesbih büyüsü etkileri nelerdir? Onun hakkında bilgi verelim.

Tesbih büyüsünün kökeni çok eskilere dayanmakta ve yaklaşık bin yıldır kullanılmakta olan bir büyü türüdür. Tesbih büyüsü sayesinde birini kendinize aşık edebileceğiniz gibi birini kendinizden soğutabilirsiniz. Ayrıca işleriniz de yükselmek amacı ile de büyüden faydalanabilirsiniz. Yapılan amaca göre büyünün etkileri değişmektedir.

Aşk amacı ile uygulandığında aşağıdaki etkiler görülebilir;

 • Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye ve özlemeye başlar.
 • Sürekli olarak onunla vakit geçirmek ve hayatının geri kalanının onunla paylaşmak ister.
 • Büyünün ilk belirtilerinden bir tanesi de kişinin kalbinde bir burukluk olmasıdır. Hem pişmanlık duygusu hem de sevgi duygusunu aynı anda yaşamaktadır.
 • Büyü yaptıran kişiye aşık olur.
 • Ayrıca var olan bir ilişkide sebeplere sorun olan kişinin gözünün ve dilinin bağlanmasına sebep olur.

Genel olarak herkeste gözlenebilen etkiler ise şu şekildedir;

 • Kişilerin yeme ve içme düzenlerinde değişikler olur.
 • Uyku problemleri yaşamaya başlarlar.
 • Duygu durum problemleri yaşanabilir.

Soğutma amacı ile uygulandığında bu belirtiler ortaya çıkabilir;

 • Büyü kişilerin birbirinde soğuması amacı ile yapmışsa iki kişi arasında tartışmalar çıkmaktadır.
 • İlk başlarda ufak çapta olan bu tartışmalar giderek büyümekte ve kişilerin birbirilerini kırmalarına neden olmaktadır.
 • İki kişi beraber zaman geçirmek istememekte ve birbirilerinden uzaklaşmaktadır.
 • Soğutma amacı ile yapılan büyünün etkisi altına giren kişiler aynı ortamda bulunmaktan rahatsız olurlar.

İşlerin açılması amacı ile teşbih büyüsü yapıldığında aşağıdaki etkiler görülebilir;

 • Kişiler rakiplerinin önüne geçerler.
 • Hayırlı müşteriler ile çalışarak kazançlarını büyütürler.
 • Hiç ummadıkları anda kişilerin işleri açılır.
 • İş yerinde terfi alırlar.

Tesbih Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tesbih büyüsü nedir? Tesbih büyüsü neden yapılır? Soruları kadar büyü fark edildiğinde bozdurmak isteyenler de tesbih büyüsü nasıl bozulur? Sorusunu araştırmaktadır.

Tesbih büyüsü çok eskilere dayanan etkili ve güçlü bir büyü türüdür. Bu nedenle bozulması da oldukça zordur. Ayrıca sadece kişiyi değil aileyi, çevreyi ve iş arkadaşlarını da etkilediği için tesbih  büyüsünün fark edilmesi neredeyse imkansızdır.  Büyü yapımında olduğu kadar büyü bozdurmak için de kişiler medyum hocaların kapılarını çalmalıdır. Çünkü bu işlemler iyi niyetle dahi yapılsa yapma ve bozma esnasında kişiye ve ailesine zarar verebilir. Bu nedenle uzman kişiler tarafından bozulmalıdır. Büyü yapılan kişi büyüyü bozdurmak için medyum hocaya başvurduğunda medyum kendisine okuması için bazı duaları ve ayetleri önerebilir. Ayrıca büyüden kurtulmak ve etkilenmemek adına kişi her gün Kuran-i Kerimde yer alan bazı duaları okumalıdır. Çünkü büyüden korunmanın en büyük kalkanı dua etmektir.

Büyülere karşı çok etkili olan ve kişiyi büyüden koruyan dualar Felak ve Nas süreleridir. Bunun yanı sıra çok kuvvetli bir dua olan Ayet-el Kürsi duası da okunmalıdır. Kuran-i Kerimde yer alan Bakara suresi, Taha süresi, Fatiha suresi de büyüden korunmak için çok güçlü dualardır. Tesbih büyüsü hangi amaç ile yapılmış olursa olsun fark edildiği an bozulması önemlidir. Her ne kadar çevredeki kişilere zarar vermese de insanların iradeleri dışında hareket etmelerini sağlamaktadır.