Sakız Büyüsü Nedir? Yapılma Amaçları Nelerdir?

/ 23 Ocak 2022 / 3.841 / yorumsuz
Sakız Büyüsü Nedir? Yapılma Amaçları Nelerdir?

Sakız Büyüsü Nedir? Yapılma Amaçları Nelerdir?

Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Konusu merak edilip araştırılan konular arasında bulunur.  Sakız büyüsü aşk amacı ile yapılan bir büyü türüdür. Sizi terk eden eşinizi ya da sevgilinizi sakız büyüsü yaptırarak geri getirebilir ve size yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer büyülerde olduğu gibi sakız büyüsü de medyum hocalara yaptırılmalıdır. Kişiye sakız büyüsü yapılmadan önce medyum hoca o kişinin yıldız haritasına bakmaktadır. Yıldız haritasından elde ettiği bilgiler ile ruhani varlıklar ile iletişim kurarak büyünün tutması için yardım ister. Büyü yapılmasında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunur. Bu kurallara uyulduğu takdirde sakız büyüsü en kısa sürede ve kalıcı etkiler gösterir.

Sakız büyüsü yaptırmak için Havas ilmi bilgilerine sahip ve tecrübeli medyum hocalara başvurulmalıdır. Sakız büyüsünün yapımı 7 gün sürmektedir. Gerçek medyum hocalar ile çalışıldığında sakız büyüsü yaklaşık olarak 15 ila 40 gün içerisinde etkilerini belli etmeye başlar ve giden eş ya da sevgili geri gelir. Sakız büyüsü sayesinde geri dönen partner bir daha büyü yaptıran kişiyi terk edip gitmemektedir. Sakız büyüsünün etkilerinden ve kalıcılığından faydalanmak için kişi sakız büyüsünü kendisi değil medyum hocaya yaptırması önerilmektedir.

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Gibi soruları yanıtlarken sakız büyüsü nasıl yapılır? Ondan bahsedelim. Öncelikle kişi medyum hoca ile görüşerek sakız büyüsü nasıl yapılır, hangi tılsımlı sözcüklerin kullanılması gerekir? Bunları öğrenerek evde sakız büyüsünü uygulayabilir. Ancak büyü yapımında ruhani varlıklar çağırıldığı için bilgisi olmayan kişiler evde büyü yapımına başvurmamalıdır. Büyü etki etmeyeceği gibi ruhani varlıklarda kendilerine musallat olabilir. Bundan korunmak için işin ehli medyum hocalar ile çalışılmalıdır.

Sakız büyüsü uygulanmadan önce büyü yapılacak kişinin doğum tarihi gün, ay ve yıl olarak doğru bir şekilde öğrenilmelidir. Doğum tarihine göre büyü yapılan ve büyü yaptırılacak kişilerin yıldız haritaları çıkartılır. Yıldız haritası ile kişiler arasındaki uyumun derecesine bakılır. Sakız büyüsü uygulamasına Cuma gecesi başlanmaktadır. Bu işlemden sonra sakız ağacından sakız alınır ve 3 hafta boyunca kalmak suretiyle sakız suya atılır. Medyum hoca suya atılan bu sakızın üzerine Kuran-i Kerimde yer alan bazı duaları ve ayetleri okumaktadır. Ayrıca sakızın suda bulunduğu süre zarfında her gece 4 rekat namaz kılınmalıdır.

Üzerinden 21 gün geçtikten sonra sakız sudan çıkartılarak toprak ile karıştırılır ve bu karışım ateşte yakılır.  Yakılan bu karışım büyü hangi kişiye yapılacaksa o kişinin evinin bir köşesine sürülmelidir. 40 gün geçtikten sonra sakız büyüsü etkisini tamamen gösterir ve giden kişi büyü yaptıran kişiye tekrardan geri döner. Sakız büyüsü yapımı yaklaşık bir hafta sürmektedir. Sakız büyüsü sakıncalı olduğu kadar çok etkili bir büyüdür. Bağlama büyüsü olarak da bilinen sakız büyüsü kişiler üzerinde çok güçlü etkiler yaratmaktadır.

Sakız Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Sakız Büyüsü Nedir? Yapılma Amaçları Nelerdir?
Sakız Büyüsü Nedir? Yapılma Amaçları Nelerdir?

Giden eşlerini ya da sevgililerini geri döndürmek isteyen kişiler büyü arayışı içerisine girmektedir. Bu konuda ise en etkili büyülerden bir tanesi de sakız büyüsüdür. Bu nedenle insanlar sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Gibi sorulara yanıt aramaktadır. Gideni geri getirmek için uygulanan sakız büyüsü etkisini ne zaman gösterir? İse çok merak edilen bir sorudur.

Sakız büyüsünün yapımı yaklaşık olarak 7 gün sürmektedir. Büyü yapıldıktan sonra ise 15 ila 40 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Büyünün etkisi altına giren kişide bazı değişiklikler gözlenir ve büyü yaptıran kişiye daha önce hiç sevmese bile aşık olur ya da eşini veya sevgilisini terk edip gittiyse geri döner. 15 gün içerisinde etiklerini göstermeye başlayan sakız büyüsü 40 gün tamamlandığında tamamen tutmuş olur.

Sakız Büyüsü Etkileri

Hem aşık etme hem de geri döndürme amacı ile uygulanan sakız büyüsü çok eski zamanlardan beri uygulanmaya devam eden bir büyü türüdür. Aşk acısı çekenler ya da partnerleri tarafından terk edilenler bu konular ile ilgili yaptırabilecekleri büyüleri tek tek araştırmaktadır. Aşık etme amacı ile kullanılan sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Gibi soruları inceleyerek akıllarındaki soru işaretini giderirler. Her büyüde olduğu gibi sakız büyüsünün de etkileri bulunmaktadır. Sakız büyüsü etkileri ise genellikle şunlardır;

  • Büyü yapılan kişi pişmanlık duyarak sevgilisine ya da eşine geri döner.
  • Kişiler arasındaki sevgi ve muhabbet bağı güçlenir.
  • Bir daha asla büyü yaptıran kişiyi terk edemez.
  • Çiftler arasındaki problemler ve anlaşmazlıklar ortadan kalkar.
  • Aşkları daim olur.

Sakız büyüsünün etkilerinden en iyi şekilde faydalanmak için kişi alanında uzman bir medyum hocaya giderek niyetini bildirmelidir. Kişi üzerinde büyü fark edilmez ve bozulmazsa etkileri bir ömür boyu devam etmektedir.

Sakız Büyüsü Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Sakız büyüsü tecrübeli medyum hocalar tarafından yapıldığında çok güçlü etkileri olan bir büyüdür. Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Diye sizlere izah ederken sakız büyüsü varlığı nasıl anlaşılır? Konusuna da değinelim.

Sakız büyüsünün varlığının anlaşılması için evin içerisinde bir yere gömülmüş olan sakızın bulunması gerekir. Bir diğer önemli husus da bulunan bu sakızdan evdekilerin haberi olmaması gerekir. Ayrıca evde bereketsizlik olduğu durumlarda ya da evde yaşayan kişilerin sürekli olarak kavga etmesi evde büyü olduğunu gösterir. Büyü yapımından emin olunduktan sonra ya da şüpheleniliyorsa medyum hocaya giderek sakız büyüsünün yapılması için büyü bozma yaptırmalıdır.

Sakız Büyüsü İle Aşık Etme

Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Gibi sorular çok merak edilir. Sakız büyüsünün yapılma amaçlarından bir tanesi de birini kendine aşık etmektir. Sakız büyüsünden genellikle evli çiftler, platonik aşıklar ve sevgililer yararlanmaktadır. Sakız büyüsü ile aşık etme için büyüyü yaptırmak isteyen kişi tecrübeli ve güvenilir medyum hocalara başvurmalıdır. Büyü etki ettikten sonra iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbet artmaktadır. Buna bağlı olarak da çiftler her zaman yan yana olmak ister ve bir ömür boyu hiç ayrılmadan beraber yaşamak isterler.

Aynı zamanda sakız büyüsü giden eşi ya da sevgiliyi de geri döndürmektedir. Büyü sayesinde sizi terk edip giden partneriniz size yeniden aşık olur ve pişman olarak geri döner. Gözü asla sevdiği kişiden başkasını görmez ve evine, partnerine sadık bir kişi olur.

Sakız Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Giden eşi ya da sevgiliyi getirmek isteyenler ya da sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını isteyenler sakız büyüsü yaptırmak günah mıdır? Sorusunun cevabını öğrenmek istemektedirler. Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Merak edenler için yazımızda açıkladıktan sonra büyünün günah olup olmadığına cevap verelim.

Sakız büyüsünün yapımında diğer büyülerde olduğu gibi cin, şeytan gibi ruhani varlıklardan yardım istenmektedir. Bu nedenle İslam dininde büyünün günah olduğu bildirilmiştir. Büyü karşı tarafın iradesini ve düşüncelerini etkilediği için ve bu durum tamamen kişinin iradesi dışında olduğu için dinimizce haram kılınmıştır. Ancak insanlar çözemedikleri sorunlar olduğunda çareyi büyü yaptırmakta bulurlar. Bunun yerine Allah’a sığınarak dua etmek en doğru seçenektir.

Sakız Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl yapılır diye merak edenler bir o kadar da büyü nasıl bozulur diye araştırmaktadır. Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Merak edenler sakız büyüsü nasıl bozulur? Diye de araştırma yapmaktadırlar. Sakız büyüsünün varlığını bazı unsurlara dikkat ederek anlamak mümkündür. Böyle bir durumda medyum hocalara giderek büyü var mı yok mu diye bakım yaptırmak gerekir.

Sakız Büyüsü yapılırken yardıma ruhani varlıklar çağırıldığı için sakız büyüsünün bozulması biraz zor bir işlemdir. Bu sebeple kişi büyüden şüphelense bile kesinlikle bireysel olarak bozmaya kalkışmamalıdır. Tecrübeli medyum hoca bularak kendisinden büyünün bozulması için yardım istemelidir. Medyum hoca sakız büyüsünün bozulması için bazı özel veriler hazırlar ve bu verilerin de suya koyulup içilmesini kişiden talep ederler.

Kişi vefkin bulunduğu suyu içtikten sonra sakız büyüsü yaklaşık 3 saat içerisinde etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Ayrıca özel olarak hazırlanan bu vefk evde bir yere ya da kıyafetlere saklanırsa 10 gün içerisinde sakız büyüsünün etkilerini yok etmeye başlayacaktır. Bu süre zarfında kişi sakız büyüsünün etkilerinden kurtularak eski haline geri döner.

Sakız Büyüsü Bozulması İçin Hangi Dualar Okunur?

Sakız büyüsünün bozulması için kişi bazı duaları da okuyabilir. Bu duaları her gün okuduğu takdirde büyü çok çabuk etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Okunması gereken dualar ise Ayet-el Kürsi, Felak ve Nas süreleri, Bakara suresi, Fatiha, Taha ve Kuran-i Kerimde yer alan başka dualardır.  Büyü bozulduktan sonra büyü daha önceden kime büyü yapılmışsa bir daha o kişiyi asla büyü tutmamaktadır. Sakız büyüsünün bozulması için aşağıda yer verilen duaları okuyabilirsiniz. Bu duaları her gün okumaya devam ettiğiniz takdirde hem büyü bozulacak hem de sizleri büyü tutmayacaktır.

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Kara Sakız Büyüsü Nedir?

Sakız büyüsü kadar kara sakız büyüsü nedir? Sorusu da merak edilen sorular arasında yer alır. Sakız büyüsünün bir farklı çeşidi olan kara sakız büyüsü insanları birbirine bağlamak yerine birbirinden ayırmak için uygulanmaktadır. Büyünün yapımında adından da anlaşılacağı gibi kara sakız malzemesi kullanılır. Sakız büyüsü nedir? Yapılma amaçları nelerdir? Sizler için açıkladıktan sonra kara sakız büyüsünün de amacını bildirelim. Kara sakız büyüsü insanlar arasında huzursuzluk yaratmak, yuvalarını yıkmak amacı ile kullanılır.

Çok etkili bir büyü olan kara sakız büyüsü tecrübeli medyum hocalar tarafından yapıldığında birbirini çok seven kişilerin bile ayrılmasına vesile olmaktadır. İnsanlara kötülük veren büyüler dinimizce yasaklanmış olsa da hala yapılmaya devam edilmektedir. Bu sebepten gerçek ve güvenilir medyum hocalar yeteneklerini ve bilgilerini sadece insanlara yardım etmek amacı ile kullanmaktadırlar.