Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

/ 4 Şubat 2021 / 12.851 / yorumsuz
Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

Bizlere yapılan büyünün kimin yaptığını öğrenmek, herkesin en çok merak ettiği konulardan biridir. Büyüler, insanlar arasında çokça tercih edilen doğaüstü bir yöntemdir. Geçmişte daha popüler olup günümüzdeki yaygınlığı eskisi kadar kalmamıştır. Çeşitli yollarla, çeşitli şekilde yapılır.

Yapılan büyünün birçok çeşidi vardır. Örneğin aşk konulu büyüler bunların en çok tercih edilenleridir.  Sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler, giden eşleri geri getirmek isteyenler bu büyüyü sıklıkla tercih ederler. Bu büyü çeşitli karışımlar elde ederek yapılmasının yanı sıra vücut hareketleri ile yapılır. Dileklerinin gerçekleşmesini isteyen kişiler bu yola başvurur. Bu yol ile hedeflere erişmek mümkündür. Ama unutmamak lazım ki her insan büyü yapamaz. Bunun için tecrübe gerekir. Doğuştan gelen his ve yetenek şarttır. İman gücü kuvvetli olmalıdır.  Medyum hocalardan yardım almak en doğru karar olacaktır. Bu sayede büyünün kim tarafından ne amaçla yapıldığı tespit edilebilmektedir.

Büyünün hem iyisi hem de kötüsü vardır. Kişiler karşı tarafı zarara uğratmak için büyü yolunu tercih etmektedir. Birtakım kişiler kendisi için maddi olarak ya da manevi olarak menfaat elde etmek ister. Daha çok muskalar ile yapılan büyüler karşıdaki kişinin en çok vakit geçirdiği yere özellikle de evine yerleştirilir.  Yapılan büyü  kişiyi olumsuz etkiler, kişi hayatına son vermeye bile kalkışabilir.  Bizlere yapılan büyünün kimin yaptığını öğrenmek konusunda bilgi sahibi olmak isteriz.

Üzerimde Büyü Varsa Kim Tarafından Yaptırıldığını Öğrenmek

Kişinin niyetine göre yapılan ak ve kara büyüler vardır. Ak büyüler iyi emeller için yapılır. Kötü emeller için yaptırılan büyüler kara büyü olarak anılır. Bu kara büyü kişilerin arasını bozmak, eşleri ayırmak gibi çeşitli kötülükler için yapılır. Bunun sonucunda kendisine büyü yapılan kişi birtakım gözlemler sonucunda kendisine büyü yapıldığını tespit etmesi mümkündür. Bunun üzerine kişi büyüden kurtulmak ister, çeşitli yollar arar.

Bu tarz durumlarda dualardan sık sık medet umulur. Önerilen ve okunması gereken dua ayetleri okunur. Bu ayetler sayesinde büyüyü yapan kişi kolayca ortaya çıkar. Üzerimde büyü varsa kim tarafından yaptırıldığını öğrenmek istiyorum diyenler olacaktır. Peki hangi ayeti okuyacağız diyenler için:

Euzubillahimineşşeytanirracim.

Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah İnnehu semiun alim. E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad. Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân innehû lekum aduvvum mubin. Rabbehu enni messeniyeş şeytani bir nusbiv ve azab. İnne keydeş şeytani kâne daıyfa. Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun. Zuk inneke entel aziyzül keriym. Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun. Ve hıfzam min külli şeytanim marid.

Bu dua 40-50 defa okunur. Yalnız duanın kabul olması için birtakım şartlar gerekir: Kişinin bedenen ve ruhen temiz olması gerekir. Gusül abdesti ve ardından abdest alarak Allah’ın huzuruna çıkmalısınız. 4 rekat nafile namazı kılıp ellerinizi semaya açarak dua etmelisiniz. Bu durumda duanızın kabul olma olasılığını güçlendirmiş olursunuz.

Sık sık iç sıkıntısı yaşayıp enerjiniz düşüyorsa içinizi ferahlatacak olan Arapça okunuşlu olan mucizevi sureleri sizlerle paylaşalım:

Felak Suresinin Okunuşu

1- Kul e’ûzü birabbil felak

2- Min şerri mâ halak

3-Ve min şerri ğasikın izâ vekab

4-  Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad

5- Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak Suresinin Anlamı

1- De ki: “Sığınırım o sabahın Rabbine,

2- Yarattığı şeylerin şerrinden,

3- Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden,

4- o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden

5- ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!”

Nas Suresinin Okunuşu

1- Kul e’ûzü birabbinnâs

2- Melikinnâs

3- İlâhinnâs

4- Min şerrilvesvâsilhannâs

5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi

6- Minelcinneti vennâs

Nas Suresinin Anlamı

1- De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,

2- İnsanların hükümdârına,

3- İnsanların ilâhına,

4- O sinsi vesvesecinin şerrinden.

5- O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.

6- Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

Bize Yapılan Büyüyü Nasıl Anlarız?

Söz konusu büyü olduğunda birtakım şüpheler duyarız ve telaşlanırız. Kötü amaçlar kişiler çıkar elde etmek için büyü yaptırmaktadır. Size büyü yapılıp yapılmadığını kesinleştirmek için işinin ehli olan medyum hocalardan yardım almak şarttır. Bu gibi durumlarda kendi başınıza iş yapmanız doğru olmaz.

Size ya da sevdiğiniz birine yapılan büyüyü tespit etmeniz mümkündür. Büyü her insana yapılır ve kişiler üzerinde olumsuz etki bırakabilir. Peki bize yapılan büyüyü nasıl anlarız diye sorarsanız:

 • Çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilir.
 • Kişi hayatını etkileyecek durumlarda yeteri kadar düşünmeden doğru olmayan kararlar verir. Kendisini ve yakınlarını çıkmaza sokar.
 • Birbirlerini seven kişilerin arası bozulur. Yolunda giden evlilikler bile boşanmayla son bulur.
 • Kişi maddi yönden bir anda refaha kavuşabilir ya da tersi olarak durgunluk yaşar. Mal ve mülk varlığını bir bir kaybedebilir.
 • Kadınların sürekli ağlama istekleri, bayılmalar, korkunç rüya görmeleri, yalnız kalmaktan korkmaları gözlemlenir.
 • Erkeklerde kısmet bulamamak, ani bayılmalar yaşamak, uykusuzluk problemi çekmek gözlemlenir.

Büyüye Maruz Kalan Kişideki Değişimler Nelerdir?

Büyüye maruz kalan kişide hem fiziksel hem de ruhsal değişimler çok rahat fark edilir. Kişinin hayatını altüst edecek raddeye gelebilir. Çevresine davranışlarından, hallerinden üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılabilir. Büyüye maruz kalan kişideki değişimler nelerdir diye soranlar için:

 

 • Kişi kısa süre içinde çeşitli ruh hallerine geçiş yapar. Örneğin etrafa neşe saçıyorken bir anda neşesi kaybolur.
 • Gün içinde iştahsız olur ve yemeden kesilir. Tam tersi durum olarak iştahı açılır ve aşırıya kaçarak yeme isteği gelir.
 • Kişi kendi olmaktan çıkarak adeta bambaşka bedene bürünür. Yakınları bile tanıyamaz hale gelir. Mesela cömertliği ile bilinen  kişi cimri ve bencil bir kişilik haline gelebilir. Bunun tam tersi durumu ya yaşanmaktadır.
 • Dostlarına karşı düşman, düşmanlarına karşı dost oldukları gözlemlenebilir.
 • Dindar olan bireyler ibadetlerini yerine getirmez. Dinin yasakladığı her tür harama ve günaha iyice yakınlaşır. Namazın, orucun yerini alkol ve kumar alır.
 • Kişi kendini sık sık halsiz hisseder. Bununla beraber iş hayatında olumsuz durumlar yaşanacağını hayal eder., kendini çıkmaza sürükler.
 • Sürekli ağlamak ister ya da kahkahalarla dolaşır, etrafına gülücükler saçar.
 • Sık sık yalnız kalıp kendi köşesine çekilmek ister ya da sürekli olarak kalabalık içinde insanlarla vakit geçirmek ister.
 • Devamlı surette unutkanlık yaşar. Yaşadıklarını hatırlamakta güçlük çeker. Yaptığı hataları kabul etmez, sürekli inatçı tavır takınır.
 • Sorunsuz giden bir evlilik aniden son bulabilir. Ya da karısına sadık olan adan dışarı ile ilgilenmeye başlayıp bir dost edinebilir.
 • Kişi rüyasında daima olumsuzluklarla karşı karşıya kalabilir. Kabuslar ve ürkütücü rüyalar görebilir, uykusundan sık sık uyanabilir.
 • Hayata daima olumsuz yaklaşır. Her şeyin kötüye gideceğini düşünür. İyiliğin ve güzelliğin hayatına girmesine izin vermez.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eve yapılan büyü kişilerde kuşku uyandırmaktadır. Ev içinde yaşanan huzursuzluklar, tatsızlıklar büyülerin belirtilerinin başında yer almaktadır. Evlerde yapılan büyüler daha çok kişilerin arasını bozma, evlilikleri sonlandırma, sağlık problemleri yaşatma üzerinedir.

Büyüler ev içlerinde yastık aralarına, dolap içlerine, saksıdaki toprağın içine gömülür hatta aracınızın içine bile yerleştirilebilir. Bunun gibi daha çok birçok yerler vardır. Ev içleri ve varsa bahçeniz baştan aşağı kontrol edilmelidir. Aynı zamanda iş yerinizi de baştan aşağı gözden geçirmeniz gerekiyor. Sonuçta vakit geçirdiğiniz yerlere büyü saklanma olasılığı yüksek. Bu gibi yaşanabilecek tatsız durumlar nedeniyle eve hiçbir şekilde tanımadığınız kişileri almamalısınız, gelen kişilere dikkat etmelisiniz. evinizin etrafına yerleştirilebilmesinden ötürü dikkatli olmalısınız. Yatak odanıza dahi kimsenin girmesine izin vermemeniz gerekir.

Aralarının bozulup evliliklerini bitirmek istenilen çiftler için muskalar hazırlanır.  Bu muskalar çiftlerin evlerine yerleştirilir. Eğer ev halkı üzerlerinden  büyü olduğunu seziyorsa deneyimli medyum hocalardan yardım alarak bu konuda akıllarına takılan sorulara yanıt alabilir.  Eve yapılan büyü nasıl anlaşılır diye soracak olursanız eğer:

 • Evdeki eşyalar sürekli olarak kaybolur.
 • Ev içinde sıkıntı, mutsuzluk yaşanır. Sanki duvarlar üzerine üzerine geliyormuş gibi hissedilir. Evde geçirilen zamanlarda kişinin modu düşük olur, enerjisini toplayamaz.
 • Evden uzaklaşılmaya çalışılır, eve adım atmak istenmez.
 • Sık sık uykusuzluk problemi yaşamak, kötü ve etkileyici rüyalar görmek.
 • Ses ve ışık olmayan ortamlarda uykuya dalamamak. Yatak odasına gitmek yerine salonda televizyon karşısında uyuya kalmak.
 • Saatlerce uyunmuş olsa da sürekli olarak uykusuz hissetmek, bitkin ve yorgun olmak.
 • Kişi henüz teşhisi konulmayan hastalık konusunda sıkıntı çekebilir.
 • Ev halkının anlaşamaması, sürekli kavga etmesi, ortak bir karara varamayıp herkesin başına buyruk davranması.
 • Ev içinde para, altın ya da maddi değeri yüksek eşyaların kaybolması.
 • Kişiler manevi yönden huzursuzluk çekmesinin yanı sıra maddi yönden de büyük kayıplara uğrar. İşler durgunlaşır ve geçim sıkıntısı yaşanır. Hedeflenen planlanan işler başlanmadan sonlanır, işler yolunda gitmez.

Bizlere Yapılan Büyüyü Bozmak

Kişiler kendilerine büyü yapıldığını düşünüyorsa medyum hocalardan yardım alır. Hazırladıkları büyü bozmak için hazırlanan muskalar ile etki görmek mümkündür. Bunun yanında kötülüklerden ve şerlerden Allah’a sığınıp dualardan medet ummalıyız. Bizlere yapılan büyüyü bozmak için  en etkili dua nedir diye soranlar için:

Ayetel Kürsi’nin Türkçe Okunuşu

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

– Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Ayetel Kürsi’nin Anlamı

Rahmân ve rahîm olan Allah’ın adıyla.

– Allah kendisinden başka hiçbir ilah olmayandır. Diridir, kayyumdur. Onu ne bir uyuklama tutabilir, ne de bir uyku. Göklerdeki her şey, yerdeki her şey onundur. İzni olmaksızın onun katında şefaatte bulunacak kimdir? O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir. Onlar onun ilminden, kendisinin dilediği kadarından başka bir şey kavrayamazlar. Onun kürsüsü bütün gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. (O, göklere, yere, bütün evrene hükmetmektedir.) Gökleri ve yeri koruyup gözetmek ona güç gelmez. O, yücedir, büyüktür.

Bu duanın yanı sıra her 5 vakit namazın ardından üçer defa Fatiha suresi okunmalıdır. İç sıkıntılarından kurtulmak için önemlidir.

Günlük olarak sık sık Kuran okunmalı. Kuran hem içinizi ferahlatır hem de sıkıntılardan sizi korur. Aynı zamanda Felak ve Nas sureleri çok kuvvetli surelerdir, sık sık okuyun.

Büyülerden korunmak için evinizi sildiğiniz suya az miktar sirke katın. Sirkeli su evinizdeki kötü enerjileri ve alır pozitif enerji yükler.