Muskanın Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

/ 9 Şubat 2021 / 15.138 / yorumsuz
Muskanın Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnsanoğlu bazı konularda kendine yetememektedir. Yardım aradığı zaman çevresindeki insanlar da ihtiyacı olan yönlendirmeyi ve korumayı yapamayabilir.  Bu durumlarda ilahi bir güçten destek almak en doğrusu ve en rahatlatıcı olandır. Bu durumlarda dua, muska gibi yardım araçlarına insanlar yönelmektedir.

Çeşitli duaların alanında uzman kişiler tarafından yazılarak üçgen şekline getirilmesi ile oluşur. Bu üçgen bir deri ya da kumaş parçası ile kaplanır. Boyna takılarak, yastık altına koyularak koruduğuna inanılır. Muskaların hem iyilik için yapılanı hem de kötülük için yapılanı bulunmaktadır.

İyilik için yapılanlar koruma, kısmet açma, korkmayı önleme, nazardan koruma gibi ihtiyaçlar için kullanılır. Kötülük için yapılanlar için ayırma, soğuma ve hatta ölüme kadar gidebilir. Büyü diye nitelendirilen bu kötü durumlarda muska bir saklama aracı olarak kullanılabilir.

Peki muskanın büyü olduğu nasıl anlaşılır? Hayatınızda bazı değişimler olduğunu fark ettiniz. Bu değişimler oldukça da tuhaf şekilde seyrediyor. Bu ve benzeri durumlarla karşılaştığınızda bundan söz etmek mümkün olmaktadır.

Muska İnsana Zarar Verir Mi?

Muskalar genel olarak iyi amaçla yapılır. İçindeki duayı kötü amaçla kullanarak tam tersine çevirenler de bulunmaktadır. Muska insana zarar verir mi diye merak ediyorsanız bu ne amaçla yapıldığına bağlı olmaktadır.

İçeriği kötü ve büyü amaçlı yapıldıysa zarar vermesi beklenir. Yapılma amacına göre insanı etkiler. Kimi muska görünümlü büyüler ayrılık için kimi soğutma için kimisi de fiziki zarar için yapılır. Maddi ve manevi zararları olmaktadır. Hem yaşam biçiminizi hem de psikolojinizi etkileyen bu muskaları bulmak ve bozmak gereklidir.

Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Hayatınızda bazı değişiklikler olduğunu fark ettiyseniz ve bunlar sizi olumsuz etkiliyorsa bir büyü ile karşı karşıya olabilirsiniz. Büyüyü nasıl tespit ederiz diye soruyorsanız bunu hissederek başlayabilirsiniz. Üzerinizdeki negatif enerji ve tuhaflıklar size ipucu verecektir.

Peki nedir bu tuhaflıklar? Öncelikle insanların yaptığı davranışlar sizi rahatsız eder ve çok çabuk sinirlenirsiniz. En sevdiğiniz insanın hareketleri dahi sizi öfkelendirir. Bir diğer belirti ise iştahınızın değişmesi olmaktadır. Birden çok yemek yemek ya da iştah azalması olabilir.

Her şeye olumsuz bakmak, negatif düşünmek ve hep kötüyü görmek bir diğer belirti olmaktadır. Agresif ve negatif düşünceler uyku düzeninizi de etkileyecektir. Artık ya çok uyuyacaksınız ya da çok az uyuyacaksınız. Sık sık uyanacak ve evde dolaşmaya da başlayacaksınız.

Yukarıdaki seçeneklerden birkaçının üzerinizde olduğunu fark ettiyseniz bir büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Üzerimizde taşıdığınız ya da evinizde muhafaza ettiğiniz muskanız da bir büyü olabilir. Bu durumda ne yapmalısınız? Büyüyü nasıl bozabilirim diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu durumda ne yapmanız gerektiğini aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

Yapılan Muskanın Etkisi Ne Zaman Başlar?

Paranormal bir durum olan büyü çeşitli nedenlerle yapılmaktadır. Farklı şekilleri mevcut olmaktadır. İple, elma ile,  karton ile ve daha pek çok materyal aracılığıyla yapılır. Bazı bölgelerde daha çok karşılaşılırken bazı kesim sadece ismini duymakla yetişmiştir.  Büyüyü kim yapar gibi soruların cevabını dahi bilmezler.

Bilmeyen ve merak eden bu kişiler için yazılmış olan bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir büyücü yardımı ile yapıldıktan sonra aktif hale gelmesi farklılık gösterebilir. Her Büyünün ve muskanın tesir süresi birbirinden farklı olmaktadır.

Büyünün etkisi ne zaman başlar sorusunun cevabını onun etkilerini gözlemleyerek öğrenebilirsiniz. Örneğin evcil hayvan o insana karşı farklı davranıyorsa, doğaüstü bir şeyler var demektir. Bu anormal davranışlar saldırganlık şeklinde kendini gösterebilir.

Büyü yapılan kişi vücuduna bir sıcaklık girdiğini hissederse tutmuş demek olur. Ardından bayılma hissiyatı doğar. Kendisini hasta gibi hisseder. Uyku düzeni bozukluğundan bahsetmiştik. Çok rahat uyuyan biri dahi uyuyamama ya da uykuya doyamama gibi durumlarla karşılaşır.

Büyü Olan Muskanın Etkisi Kaç Gün Sürer?

Büyü olan muskalar, insanlar fark etmeden yapılmış olan kötü niyetli ve paranormal içerikler olmaktadır. Genelde muskalar kötülüklerden korunmak amacı ile yapılır. İnsanlar korkularını yenmek, nazardan korunmak, işini yoluna koymak amacı ile yaptırılır. Gel gelelim bazı insanlarda büyüyü kamufle edebilmek için muskadaki faydalanır.

Yukarıda üzerimizde bir büyü olduğunda neler hissettiğimizi ve çevremizde ne tür değişiklikler olduğunu anlatmıştık. Siz de bu tür durumla karşılaştınız ve büyü olan muskanın etkisi kaç gün sürer diye merak ettiniz diyelim. Peki hiçbir şey yapmadan beklemeli misiniz? Beklememeniz gerek ise de ne yapmalısınız?

Evet beklemememiz gerekli. Bir an önce kötü niyetle yapılmış bu içeriğin etkisiz hale getirilmesi gerekir. Çünkü bu oluşumların etkisi insan ölene kadar devam eder. Sadece bekleyerek etkisi geçmez. Onun tesiri durdukça da sizin hayatınızı etkilemesi devam edecek demektir. Bu devam ettikçe de yapıldığı amaca göre hayatınız alt üst olmaya devam edecektir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eviniz en güvendiğiniz yer olabilir. Çoğumuz için öyle olmaktadır. Bu durumu bazı olasılıklar değiştirmektedir. Bizim irademiz dışında gerçekleşen, hayatımızı etkileyen içerikler haberimiz olmayan evlerimize koyulabilir.

Bu içeriklerden bazısı da muska ve büyüler olmaktadır. Peki evde büyü olduğunu nasıl anlarız? Bunun ilk yanıtı elinizde huzursuzluğun olmasıdır. Sürekli kavga ve anlaşmazlık hali mevcuttur. Buna karşılık dışarda ise kavga söz konusu değildir. Halsizlik, uykusuzluk, iştahsızlık ya da tam tersi çok yemek yeme de diğer belirtilerdir.

İp ile Büyü Var Mı Anlamak

Eğer evinde bir büyü olduğunu ya da bir muska ile büyü yaptıklarını düşünüyorsan bunu ip ile öğrenebilirsin. İp ile büyüyü anlamak için öncelikle üzerinde böyle bir durum olduğu düşünülen kişiden 4 parmak uzunluğunda ip ölçülür ve kesilir. Bir diğer seçeneği ise ayak başparmağından topuğa kadar ip ölçülüp kesilir.

O ipin boyutu bir kağıda not edilir. Yapılan kişinin avucuna ip koyulur ve sıkması istenir. Bu aşamada 3 defa Hümeze Suresi okunur:

Bismillahirrahmânirrahîm

“Veylül li külli hümezetil lümezeh. Ellezıcemea malev ve addedeh. Yahsebü enne malehu ahledeh. Kella le yümbezenne fil hutameh. Ve ma edrake mel hutameh. Narullahil mukadeh. Elleti tettaliu alel ef’ideh. İnneha aleyhim mü’sadeh. Fi amedim mümeddedeh.”

Hümeze Suresi Türkçe Anlamı

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

Mal toplayan ve onu durmadan sayan, insanları arkadan çekiştiren, kaş göz işaretiyle alay eden her kişinin vay haline! O, malının, kendisini ebedileştirdiğini sanır. Hayır! Andolsun ki o, Hutâme’ye atılacaktır. Hutame’nin ne olduğunu sen ne bileceksin? O, Allah’ın, yüreklere işleyen tutuşturulmuş ateşidir. Şüphesiz uzatılmış direkler arasında (bağlı oldukları halde) ateş onların üzerine kapatılacaktır.

3 defa Hümeze Suresi okunduktan sonra aşağıdaki dua da 3 defa okunur:

“Egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah.”

Bu sure ve dua okunduktan sonra avucun içinden ip alınır ve boyuna bakılır. Eğer ipin boyu uzadıya cin alameti demek olmaktadır. Eğer ipin boyu kısaldı ise de bu üzerinde büyü olduğu anlamına gelmektedir. Eğer ip aynı boyda ise de hissiyatın nedeni doğal hastalık demektir.

Büyüyü Tuzla Bulma

Üzerinizde kötü niyet ile bu tarz yapılmış girişimleri tuz ile de öğrenebilirsiniz. Tuz ile büyü bulma için ilk olarak bir bardağa su koyun. Burada bardağın içine nefesinizi ileterek niyetinizi söylemeniz gerekmektedir. Bu bardak yatağınızın altına koyulur ve bir gece bekletilir. Sabah suda küflenme, kirlenme ve koyulaşma varsa üzerinizde bir büyü var demektir.

Evde Büyü Varsa Hangi Dualar Okunmalı?

Üzerinizde muska görünümlü bir büyü olduğunu anladıysanız, artık beklememelisiniz. Çeşitli yollar deneyerek bu büyüden kurtulmanız gerekmektedir. Kendiniz evde Felak ve Nas Surelerini okuyarak işe başlayabilirsiniz. Bu sureler şu şekilde olmaktadır:

Felak Suresi Türkçe Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.

Kul e’ûzü birabbil felak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğasikın izâ vekab. Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak Suresi Türkçe Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.

De ki: “Sığınırım o sabahın Rabbine, Yarattığı şeylerin şerrinden, Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden, o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!”

Nas Suresi Türkçe Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs

Nas Suresi Türkçe Anlamı

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların hükümdarına, İnsanların ilahına, O sinsi vesvesecinin şerrinden. O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

Bunların dışında belirli durumlarda aşağıdaki dua ve sureler de okunmaktadır :

Bu sureleri okumadan önce 4 rekat namaz kılınabilir. Duayı yapmadan önce yön kıbleye dönülür, diz üzerinde ve eller de dua eder vaziyette durulur. Vakit ise sabah namazından sonra gün doğana kadarki zamandır.

3 defa Bakara Suresi okumak üzerinizde maddi olarak var olan büyüyü kaldırır. 3 defa Rad Suresi okumak musallat belasını savar. 7 defa Tarık Suresi okumak ruhsal sıkıntılı büyülerde fayda sağlar. 7 defa Rahman Suresi okunarak ayırma büyüleri bertaraf edilir. 12 defa Nas Suresi okuyarak psikolojinizi alt üst eden durumlardan kurtulabilirsiniz.

Tarık Suresi Okunuşu

Ve ma edrake mettariku. Ennecmüssakıbü. İn küllü nefsin lemma ‘aleyha hafizun.

Felyenzuril’insanü mimme hulika. Hulika min main dafikın. Yahrücü min beynissulbi vetteraibi. İnnehu ‘ala rec’ıhı lekadirün. Yevme tüblesserairü. Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin. Vessemai zatirrec’ı. Vel’ardı zatissad’ı. İnnehu likavlün faslün. Ve ma hüve bilhezli. İnnehüm yekiydune keyden. Ve ekiydü keyden. Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.

Tarık Suresi Türkçe Anlamı

Göğe ve târıka andolsun Târıkın ne olduğunu sen ne bileceksin? O, (ışığıyla karanlığı) delen yıldızdır. Hiçbir kimse yoktur ki, üzerinde koruyucu bulunmasın. Öyleyse insan neden yaratıldığına bir baksın. Fışkırıp çıkan bir sudan yaratıldı. Bu su, bel ile kaburga kemikleri arasından çıkar. Şüphesiz Allah’ın onu, öldükten sonra tekrar diriltmeye de gücü yeter. Bütün sırların yoklanacağı günü hatırla! (O gün) artık insan için ne bir kuvvet vardır, ne de bir yardımcı. Yağmurlu göğe andolsun, Yarık yarık çatlamış yere andolsun.

Şüphesiz o Kur’an, hak ile bâtılı ayırt eden bir sözdür. O, boş bir söz değildir. Şüphesiz onlar bir tuzak kurarlar, Ben de bir tuzak kurarım. Artık sen inkârcılara mühlet ver; onlara biraz zaman tanı!