Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

/ 21 Aralık 2020 / 1.117 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Birçok farklı büyü çeşidi arasında yer alan bağlama büyüsü oldukça etkili ve tesirli bir büyüdür. Bağlama büyüsü yaptıranlar, onun etkilerini kısa zamanda da görmektedirler. Birçok kişi üzerinde bu büyü yaptırılabilir. Kimlere yaptırılır? Nasıl yapılmalı? Etkileri ve tesirleri nelerdir? Bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü yaptıran ve yapılan kişilerde ne gibi farklılıklar olur hepsine değineceğiz. Her kesin büyü yapması söz konusu olan bir durum değildir. Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız bir medyumla görüşmeniz doğru olacaktır.

Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz ve sizin için değerli olan kişiyi kendinize bağlamanız mümkündür. Bekar kişiler bu büyü ile karşısındaki insanı hem kendine aşık edip hem de bağlayabilirler. Karşılıksız aşk içerisinde olanlar aşık oldukları kişinin de aynı hisleri beslemesini isterler. Bağlama büyüsü yaptıranlar onunla birlikte aşk büyüsü de yaptırdıkları görülmektedir. Böylelikle sevdiğiniz insanı kendinize aşık ettiğiniz gibi onu size bağlanması da mümkün olmaktadır. Yani bir defada iki amaca birden ulaşabilirsiniz.

Yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesi de şüphesiz bağlama büyüsü olmaktadır. Bağlanma büyüsünü uyguladığınız kişi istediğiniz bir insana karşılıksız ve koşulsuz bir şekilde kendini bırakmaktadır. Oldukça emek ve bilgi isteyen bu büyü her insan için yapılamaz. Ayrıca yaptırdığınız kişinin büyüler hakkında tecrübesi ve bilgisi olmalıdır. Aksi halde karşılaştığınız durumlar çok farklı olabilir. Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi bir ömür boyunca size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca birlikteliğinizde ayrılma veya kopma noktalarına geldiğinizde bu büyü ile tekrardan ilişkinize can verebilirsiniz. Bu büyüler medyum hocalarla birlikte yapılabilirken aynı zamanda medyumlarım gözlemi altında uzaktan da yapılabilmektedir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırmalıdır?

 • Evli olup da eşinin gözü dışarıda olan kişiler bu büyüyü yaptırmaktadır. Evli, çocuklu ve evine sahip çıkmak, yuvasının dağılmasını istemeyen diğer eş yuvası dağılması diye yaptırabilir. Bu büyü ile birlikte eşinin evine geri dönmesini ve kendisine tekrar bağlanmasını sağlayabilirler. Bağlama büyüsü yaptıranlar eski mutlu ve huzurlu ev yaşantısına bu büyü ile sahip olabilirler. Eşinizin gözü sizden başkasını görmeyecek ve evinden dışarıya çıkmak istemeyecektir.
 • Sevgilisi ile ayrılanlar bağlanma büyüsü öncesinde genellikle geri döndürme büyüsü yaptırmaktadırlar. Sizi terk eden kişi size geri döndüğü anda ona bağlanma büyüsü yaptırırsanız bir daha sizi terk etmeyecektir. Size bağlanarak gözü başkasını görmeyecektir.
 • Kendisine ve eve faydası olmayan “hayırsız evlat” diye tabir ettiğimiz çocuklarımızın eve bağlanması ve dışarılarda kötü arkadaş edinmemesi için bağlanma büyüsü yaptırılmaktadır. Devamlı ev dışında vakit geçirmek isteyen ergenleri böylelikle frenlemek mümkündür.
 • Bekar kişiler aşık oldukları insanın kendisine bağlı ve sadakatli olmasını isterler. Ondan şüphe duyuyorsanız ve sizden başkası ile vakit geçirdiğini düşünüyorsanız ona bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylelikle aşık olduğunuz kişinin size bağlandığını görebilirsiniz.
 • Bağlama büyüsü yaptıran nişanlı kişiler, bu büyü ile birlikte mutlu bir evliliğe doğru gidebilirler. Evlilikte güven oldukça önemlidir. Birbirine güven duygusu olmayan kişiler karşısındakinden devamlı şüphe ederler. Kendinden başkası ile ilgileniyor mu? Bana bağlı mı? Diye şüphe içerisinde yaşamaktansa bağlama büyüsü yaptırarak onun gözünün kendinden başkasını görmemesini sağlarlar.
 • Birbirini seven iki kişinin arası bazı sebeplerden dolayı açılmış olabilir. Dışarıdan onların mutluluğunu isteyen kişiler de doğru olacağına inandıkları için onlara bağlanma büyüsü yaptırabilirler. Böylelikle dağılmakta olan bir yuva kurtulabilir, birbirini seven iki kişinin ayrılması da engellenebilir. İyi amaçlar doğrultusunda bu büyünün yapıldığı görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsunuz ve bunun nasıl yapıldığını haliyle bilmenize imkan yoktur. Öncelikle bu iş için bir medyum hocadan yardım almanız gerekecektir. Büyünün yapılma tekniği, bunun için ihtiyaç olan nesneler, okunacak dualar ve izlenecek olan yol medyum hoca tarafından size söylenecektir. Doğru medyum hocalara ulaşarak bağlanma büyüsü hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizlerden isteyecekleri şeyleri harfiyen yerine getirmeniz büyünün doğru işlemesi için oldukça ehemmiyetlidir.

Daha sonrasında büyünün etki göstermesini beklemeniz işin en kolay ve zevkli kısmı olacaktır. Bu tarz büyüler en geç 2 hafta içerisinde kendini belli etmeye başlayacaktır. Yapmanız gereken büyüye maruz kalan kişi etrafında öncekinden biraz daha yakın olmanızdır. Büyü yaptırmak isteyeceğiniz kişinin özel eşyaları, saçı, kılı sizden istenebilir. Söylediğimiz gibi izlenecek yol ve işleyiş medyumun tamamen kendi tecrübesine bağlıdır. Onlar canlı ve cansız ruhani varlıklarla iletişim kurabildikleri için bağlama büyüsü ve diğer büyüleri de garantili bir şekilde yapmaktadırlar.

Bu büyünün işlendiği kişiler, önceki davranışlarına göre oldukça farklı davranışlar ve durumlar içerisinde olacaktır. Bağlama büyüsü yapılanlar ilk olarak etrafından uzaklaşmaktadır, kendi içinde hayatını yaşamaya başlar. Daha sonrasında büyüyü yapan kişiyi düşünmeye başlar ve sadece onunla olmayı hayal eder. Uyku düzenleri bozulur ve hayattan aldıkları zevkler oldukça kaybolur.  Rüyalarında ve düşlerinde çoğunlukla büyüyü yapan kişiyi hatırlatan şeyler görmeye başlar. Bu etkiler iki hafta içerisinde kendini göstermeye başlar ve belirli ritüeller ile bu büyüyü devam ettirebilirsiniz.

Bağlama büyüsünün birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Daha kısa sürede işlemin gerçekleşmesini istiyorsanız 1 günde bağlama büyüsü de yaptırabilirsiniz. Bu büyü Havas ilminde oldukça fazla tercih edilmektedir. Sevdiğine kavuşmak ve onun kendisine bağlanmasını istemek bu büyü ile hızlıca gerçekleşmektedir.

Bağlama Büyüsünün Başka Çeşitleri Var Mıdır?

Çok çeşitli bağlama büyüsü olduğundan bahsetmiştik. Burada sizin büyüyü kime ve ne maksatla yaptıracağınız önemli bir husustur. Her bağlama büyüsünün amacı farklıdır. Buna göre de kullanılan malzemeler, edilen dualar da farklılık gösterir. Tutma süresi de değişkenlik gösterecektir. Büyünün tılsımı ve etkisi kişiler üzerinde görüldüğünde gerçek amaca ulaşılmış olunmaktadır. Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir diye değinecek olursak;

 • Kendine bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Ayrılmak üzere olan ama seven iki kişiyi birbirine bağlama büyüsü
 • Birbirine sadakati artırmak için yapılan bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama büyüsü

Bütün bu çeşitler bağlama büyüsü yaptıranlar için birer seçenektir. İnsanlar amaçlarına ve ihtiyaçlarına göre bu büyüyü yaptırmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse sevdiğiniz kişinin kendinize bağlı kalmasını istiyorsanız kendine bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Çok konuşan ve her şeye karışan bir eşiniz ya da kayın valideniz varsa ona da dil bağlama büyüsü yaptırmanız mümkündür. Boşanma arifesine gelen eşleri vermiş oldukları bu yanlış kararından döndürmek için iki kişiyi bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Ayrıca birbirini seven ama bir türlü kavuşamayan gençler için de sevenleri bağlama büyüsü yapılabilir.

Bağlama Büyüsünde Neler Kullanılıyor?

Bağlama büyüsü yaptırmak için gittiğiniz medyum hoca sizlerin derdine deva olacaktır. Her medyumun kendine has dünyevi olmayan varlıklarla iletişimi söz konusudur. Yapacakları ve uygulayacağı yöntem farklı olsa da amaç insanların birbirine bağlanmasıdır. Medyum hocalar genelde büyü yapılacak kişinin bazı özel eşyasını, fotoğrafını, saç telini isteyebilirler. Bunların yanı sıra mum, su, ip gibi bazı objelerde büyüde kullanılabilir. Bütün bunlara dualar okunur, sizden onları yakmanız ya da gömmeniz istenebilir. Bazen de büyü yapılacak kişinin suyuna katılması gereken özel katkılar da olabilir.

Bütün bunlar, medyum tarafından size söylenecektir. Sizin yapmanız gereken işinin ehli bir medyum bularak ondan randevu talep etmeniz olmalıdır. Medyumlar oldukça hassas ve titizlikle çalışan kimselerdir. Siz niyetinizi ona söylersiniz ve o, olması için hemen harekete geçer. Bağlama büyüsü yaptıranlar, bu büyünün oldukça etkili ve tesirli olduğunu söylemektedirler. Çoğu kişi amacına da ulaşmaktadır. Amaca tam olarak ulaşmak; büyünün tutacağına inanmaktan geçer. Size yardım edecek medyumun da bu işte oldukça fazla katkısı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişide Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Bağlama büyüsü belirtileri kısa süre içerisinde kendini göstermektedir. Büyü yapılan kişinin size ilgi ve alakasını fark edebilirsiniz. Sizin üzerinize titreyecek, gözü sizden başkasını görmeyecektir. Evli çiftlerde yapılan bağlama büyüsü ile eş evine sadakatli ve bağlı kalır. Dışarıdan başka kadınlara ya da erkeklere bakmak bir yana dursun, sizin üzerinize titreyen bir eşe sahip olabilirsiniz. Bağlama büyüsü yaptıranlar gördükleri sonuçlardan oldukça mutludurlar.

Büyü yapılan kişide büyünün etkisi ile ruh hallerinde değişkenlik olabilir. Bazen sakin bazen sinirli bir ruh haline girebilirler. Ama bunlar korkulacak bir durum değildir. Zamanla geçecektir. Bu konuda uzman olan medyumunuz size neler yapmanız gerektiği konusunda yol gösterecektir. Ayrıca kötü kişiler tarafından sevdiğiniz kişiye büyü yapılacağı da unutulmaması gereken bir konudur. Bu belirtileri onda gördüğünüzde kötü niyetli kişilerin sizin mutluluğunuzda gözü olduğu da düşünülmelidir. Bu konuda da medyuma giderek büyü bozma konusunda yardım alabilirsiniz.

Medyum Hoca Olmadan Büyü Yapılmaz!

Hangi tür büyü yapmak isterseniz isteyin bunu kendi başınıza başaramazsınız. Sizin yapmanız gereken bu işin erbabı kişilerden yardım almaktır. Altıncı hissi kuvvetli, dünyevi varlıklarla iletişim halinde olan, güçlü sezgileri ile hareket eden medyum hocalar bağlama büyüsü olmak üzere her türlü büyüyü yapabilirler. Büyü işi herkesin yapabileceği bir olay değildir. Bu konuda ne kendinizi kandırmalısınız ne de boşa zaman kaybetmelisiniz. Bağlama büyüsünün yapılması da bozulması da bu işi bilen medyum tarafından gerçekleştirilmelidir.

Bağlama büyüsünü bozdurmak isteyen kişiler, kendi çabaları ile bunu yapmak isterlerse büyü ters tepki verecektir. Tarihin ilk zamanlarından beri yapılan büyüler insanlık tarihinde her zaman yer almıştır. İlk çağlarda kemik, toprak, kan gibi nesnelerle yapılan büyüler o zamanın tabiri ile büyücüler tarafından yapılırdı. Bu büyücüler de bulundukları kavimde oldukça tercih edilen ve ilgi gören kişilerdi. Dönemin padişahları ve sadrazamları, bu özel kişileri bulundukları yerden özel olarak getirtirlerdi. Bilirlerdi ki sadece onlar işlerine çözüm bulan kişilerdi.

İlk çağlarda büyüye olan ilgi zaman içerinde yine aynı talebi görmeye devam etmiştir. Günümüze gelindiğinde bu işle ilgili özel yeteneklere sahip kişiler sadece büyü işini yapmaya başlamışlardır. Hocalar her türlü duayı bilen, hangi duanın neye iyi geleceğini bilen kişilerdir. Medyum hocalar da sizin isteklerinize göre gerekli olan duaları okumaktadırlar. Dua olmadan büyünün yapılmayacağı da bir gerçektir. Bu özel dualarla birlikte yapılması gerekenler yapılır ve büyü gerçek amacına kavuşur.

Bağlama büyüsü yaptıranlar, bu gerçekleri bildikleri için öncelikle medyuma baş vururlar. Onun güçlerinden faydalanmak yapılması gereken doğru bir davranıştır. Sizler de bağlama büyüsü ile eşinizi, sevgilinizi, çocuğunuzu bağlamak isterseniz hemen bir medyumdan yardım almalısınız. Bundan sonra yapılacaklar hocanın size söyleyecekleri ile doğru orantılı gitmelidir. Ancak o zaman sonuç alır ve sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Mutlu beraberlikler ve mutlu yarınlar için bu yazıda size anlatılanları unutmamalısınız…