Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir?

/ 21 Aralık 2020 / 2.495 / yorumsuz
Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir?

Gerçek bağlama büyüsü nedir, önemli büyü kitaplarında neredeyse en çok yer edinen ve geçmişten günümüze kadar çok büyük ilgi gören, çiftler arasında zaman içerisinde ortaya çıkan soğuklukların ortadan kalkması ve iki kişi arasında gönül bağı kurmaya yardımcı olan bir büyüdür. Eşler arasında muhabbeti ve yakınlığı arttırmak için yapılan bağlama büyüleri, sadece evli çiftlere uygulanan manevi bir ritüel değildir.

Bağlama büyüsü çeşitlerine göre sevgililere ve hatta platonik aşıklara bile uygulanabilir. Ancak her manevi ritüelde olduğu gibi bağlama büyülerini de aktif hale getirerek yaşama tesir etmesini sağlamak için de birtakım ruhani uygulamaları başarılı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Genelde uzun süre evli olan kişiler belli bir zaman sonra problemler ile karşılaşmaktadır. Bunun için bu büyü genelde ilk tercih olarak kullanılmaktadır. Evine gelmeyen bir koca veya kadını kendinize ve evinize bağlamak amacıyla yaptırılan bir büyüdür. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İnsanların istekleri üzerine şekil alan bağlama büyüsü çeşitleri genel manada sınırsız alternatifleri olabilen ve bunu yapmada tecrübesi olmayan kişilerin asla bulaşmak bile istememesi gerenken yöntemler kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber asla hafife de alınmamalıdır. Bağlama büyüleri, aşk büyüsü gibi olsa da arada farklılıklar vardır. Bu asla gözden kaçırılmaması gereken önemli bir konudur kesinlikle. Bazı büyü çeşitleri ise şöyledir:

 • Fotoğraf veya resimle yapılan bağlama büyüleri
 • Aldatan eşi bağlama büyüsü yapılır.
 • Eşler arasındaki soğukluğu gidermek amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Kocanın başka kadınlara cinsel isteğini bozmak amacıyla yapılan büyü
 • Dil bağlamak için yapılan büyü
 • Evlatları anne ve babaya sadık hale getirmek amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Gelini ya da kaynanayı birbirine sadık duruma getiren bağlama büyüsü
 • Sevgiliyi kendine sadık hale getirmek

Bağlama Büyüsü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsü kadim gelenekten günümüze kadar gelmiş manevi ritüeller ve uygulamalardan oluşmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkes bu alanda havas ilimlerine sahip kişilerin yardımına kolayca başvurabilir. Havas ilimleri ya da ledün ilimleri, ruhani alanda bizim boyutumuz dışında olan varlıklardan yardım alınarak yapılan veya yaptırılan işleri kapsar. Bu nedenle farklı boyuttaki varlıklarla iletişime geçme becerisine doğuştan sahip veya sonradan erişen medyum hocalar, bağlama büyüsü işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Anadolu kasabalarındaki kara büyücüler ve kadim büyü kitaplarına sahip olan yaşlı insanlar, zaman zaman bağlama büyüsü yapıp ünlenmiştir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nelerdir? Nasıl Tespit Edilir?

Büyünün her türlüsünü tespit etmede en etkili ve güvenilir yöntemler doğal olarak bu manevi konuları yakından anlayan ve kalp gözü açık kişilerin yardımını almaktan geçmektedir. Medyum hoca olarak bilinen halk arasında sık sık ziyaret edilen bu kadim kişiler, doğuştan aldıkları bu yetenekler veya büyüklerinin vermiş olduğu el ile insanların yararına hizmette bulunmaktadır. Bağlama büyüsü belirtileri görülmeye başladığı zamandan itibaren kişilerin ister kendileri isterse de sevdikleri için en doğru ve önemli kararları verebilmesi amacıyla medyum hocalara danışmalarında yarar vardır.

Bağlama büyüsü tespitinde medyum hocalar bazı belirtileri göz önünde bulundururlar. Ancak medyum hocaların emin olabilmeleri için kendi yöntemlerini de kullanması kimi durumlarda gerekebilir. Neticede manevi alanda deneyimli ve güçlü nefese sahip olan hocalar, bağlama büyüsü, etkisini tek bakışta fark edebilir ve duruma göre kişinin yapması gereken şeyler ona anlatır. Öte yandan kişinin kendi başına bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu cevaplamak için de bazı kriterlere ve belirtilere dikkat etmesi faydalı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu en çok merak edilen sorulardandır. Bağlama büyüsü genellikle ayrılma safhasında olan eşlerin tekrar arasını düzeltmek, ilişkileri eski haline getirmek ve mutluluğu devamlı kılmak adına yapılan oldukça güçlü bir büyüdür. İyi niyetlerin yanı sıra bu büyüleri kötü amaçları uğrunda yapan kişilerde mevcuttur. Hatta bu büyüyü bozmak, diğer büyüleri bozmaya oranla biraz daha zor olabilmektedir. Çünkü içerisinde iyi niyet bulunmaktadır, küsleri barıştırmak, aileleri bir araya getirmek gibi. Bu sebepten ötürü diğer kötü niyetli büyülere göre daha çabuk etki eder ve bozması daha zorlaşmaktadır. Çünkü evrende iyi enerjiler, kötü enerjilerden daha hızlı ve güçlü yayılmaktadır. Bu insanların büyü yaptırmak için sığındıkları olumlu bir sebep olmaktadır.

İnsanlara bir kötülük ya da zarar gelmeyeceği için gerçekleşmesi daha doğaldır. Bağlama büyüsü hangi amaçla yapılmış olursa olsun bağlama büyüsü bozan hoca mutlaka bu tür konuda tecrübe sahibi olmalıdır ve onun tarafından yapılan bu büyü bozulmalıdır. Aksi halde büyü bozmanın etkisi ters tepebilmektedir ve kişi büyünün etkisiyle olduğundan daha fazla bağlanacaktır. Bu büyüler tarihin en eski ve güçlü büyülerinden biridir. Pek çok bu konuyu bilen kişi, büyünün yöntemlerini geliştirmiş ve birbirinden farklı metotlar kullanarak ortaya çıkarmıştır. Doğal olarak bağlama büyüsü bozan hoca dediğimiz kişilerinde her farklılığa uygun olarak adapte olması gerekir bu büyünün bozulmasında medyumları en etkileyen durum budur.

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü yapılışı çok masum duygular ve gerçek sevgilerden kaynaklanabilir. Sevdiğine bir türlü kavuşamayan aşıklar zaman zaman bağlama büyülerine ve dini anlamda karşılığı bulunan dualardan yardım alabilirler. Bağlama büyüsü duaları denilince akla ilk gelen dini ritüel ve okumalar oluyor. Ancak bu duaları ne amaçla okuduğunuz da önemlidir. Gönülden gelen saf dualar ile sevdiğini kendine bağlamak ve mutlu mesut bir yaşantı kurmak isteyen insanların, medyum ve nefesi kuvvetli hocalardan vefk ya da dualar ile yardım alması faydalı sonuçlar vermektedir. Bunun dışındaki bağlama büyüsü duaları pek itibar edilmemesinde fayda vardır. Çünkü genelde İslami kaynaklarda karşılaştırılmaya çalışan kara büyüler, zaman zaman ters tepmekte ve kişinin istemediği sonuçları meydana getirmektedir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuyla doğal olarak çok karşılaşılmakta. İnsanların en dikkat ettiği ve sebeplerini araştırdığı konuların başında büyülerin ne kadar sürede etki ettiği konusu gelmektedir. Bağlama büyüsü ya da diğer büyüler için süre faktörünü etkileyen birçok durum vardır. Burada kişilerin yıldız uyuşmasından tutun da niyetin düzgünlüğü, yapılan büyüye karşı sadakat ve inanç gibi etkenler bunlardan yalnızca bir kaçıdır.

Bu sebepleri art arda koyduğumuzda bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap vermek mümkün bir hale gelir. Bazı büyüler 7 günde tamamen etkisini gösterir ki bazıları ise 40 günde etki gösterir. Ancak bu büyü yapılır yapılmaz etki etmediği anlamına tabii ki de gelmez. Büyü yapılır yapılmaz insana etki etmektedir fakat bu biraz önceki anlattığımız sebeplerin etkisi ile büyünün etki süresi uzar ya da kısar. Bir kimsenin ailesindeki eski büyüklerde büyük alimler olup, hayırduaları aldıklarında onları koruyan bir dua kalkanı olabilmektedir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde bağlama büyüsü yapılabilir mi? yapılır. Ancak bunun için ilk önce büyü kaynaklarından veya medyum hocalarından bağlama büyüsünün yapılmasında gerekli olan ritüelleri öğrenmek gerekmektedir. Ritüellerin doğru uygulanmasından sonra bağlama büyüsünü evde yapmak mümkün bir hale dönüşebilir. Bağlama büyüsünü evde yapmak için ilk önce kendinize bağlanmasın istediğiniz kişiye uygun olan bağlama büyü türlerinden birini seçmek gerekir. Her bağlama türü kişide farklı etkiler yarattığından dolayı en uygun olan seçilmelidir.

Tercihlerin yapılmasında medyum hocaların fikirleri alınmalıdır. Daha sonra hocadan kişiye özel tılsım sözcükleri ve dualar alınarak evde sessiz ve karanlık bir ortamda büyüyü yapabilmektesiniz. Tılsımlı sözcükleri söylerken aynı zamanda içinizden size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını belirtmeniz gerekir. Bununla birlikte aklınızdan geçirdiğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmanız tavsiye edilmektedir. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra büyünün etkisi ertesi gün bile karşı tarafta görülmeye başlamaktadır. Bu sayede en kısa zamanda istediğiniz kişiyi elde ederek onunla güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Yaptırmak İçin Kimlere Başvurmak Gerekir?

Bağlama büyüsünü yaptırmak için kimlere başvurmak gerekir sorusunun yanıtı şu şekildedir. Bağlama büyüsünün yapılmasında herkese gidilmemelidir tabii ki de. Aksine büyü yapma alanında kendini en üst seviyeye çıkarmış ve ilerletmiş medyum hocalarının tercih edilmesi tavsiye edilir. Bütün büyülerin arasında en çabuk etkisini gösteren büyü, bağlama büyüsü diye bilinmektedir. Bu büyünün doğru yapılması hem sizin hem de karşı tarafın lehine sonuçlanır. Bu sayede evliliğiniz boyunca eşiniz size çok sadık kalır ve her geçen gün sevgisini arttırır. Bununla birlikte aşık olduğunuz adam veya kadın size bağlanarak hayatınızın her anında yanınızda yerini almaya hazır bir konuma gelir ve her zaman sizin yanınızda olmak için her türlü gayreti, çabayı gösterir. Bunun dışında anne ve babası ile sorun yaşayan çocuklar, evlerine ve ailelerine bağlanarak evlerine geri döner, ailelerine olan sevgilerini her daim göstermeye başlarlar. Bütün bu durumların olumlu bir şekilde sonuçlanmasını isteyenler, her işte olduğu gibi alanında profesyonel kişilerle çalışmalıdır.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Bağlama büyüsü sonucunda büyünün etkisi altında olanların davranışlarında değişmeler meydana gelmektedir. Aşağıda daha ayrıntılı anlatılmaktadır:

 • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafın, sosyal çevresinden uzaklaştığını ve içine kapanık bir hale geldiğini görürüz. Sadece büyüyü yapan kişiyi sürekli düşünür ve onunla bir arada bulunmak ister.
 • Bununla birlikte sabahları uyandığı zaman aynada kendilerine bakmamaya başlarlar.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinde olanlar, ruhen çöküntü içerisinde olur ve hiçbir şey yapmak içlerinden gelmemektedir.
 • Her zaman düzenli bir şekilde uyuyanların büyünün etkisi yüzünden uykuları düzensiz bir hale gelir ve hiçbir şekilde derin uykuya dalamazlar.
 • Bunun dışında konuşmalarında aksaklıklar oluşur. Kekeme gibi konuşurlar.
 • Ayrıca rüyalarında hep kâbus görmeye başlarlar. Ayrıca büyü yapan kişinin yüzü sürekli olarak rüyalarda karşılarına çıkar.

Yukarıda verilen bilgilerin meydana gelmesi maksimum 40 günü bulmaktadır. 40 gün sonra büyü tamamen etkisini kişinin davranışlarında ve hareketlerinde belli etmeye başlar. Böylece çok sevdiğiniz o insanın size bağlanarak her daim düşüncelerinde sizin olmanızı sağlarsınız.

Evet, bağlama büyüsü sonucunda neler gözlemlenir? Bağlama büyüsünü yaptırmak için kimlere başvurmak gerekir? Evde bağlama büyüsü yapılabilir mi? Bağlama büyüsü kaç günde etki eder? Bağlama büyüsü duaları, Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Etkisi Nelerdir? Nasıl Tespit Edilir? Bağlama Büyüsü Kimler Yapar? Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir? gibi konuları ele aldık bu konulardan tavsiye edeceğimiz şey ise kesinlikle bu işleri araştırarak yapın veya yaptırın alanında iyi medyumlar bulmaya çalışın.