Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İster Misiniz?

/ 12 Nisan 2021 / 972 / yorumsuz
Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İster Misiniz?

Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İster Misiniz? konulu yazımızda size aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve eşinizi kendinize nasıl bağlarsınız gibi sorulara yanıt vereceğiz. Özellikle kadınlar bu konuları daha fazla araştırmaktadır. Genelde de aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi yollara başvurmaktadırlar. Peki eşinizi eve ve size bağlamak ister misiniz sorusunun cevabına bakalım.

Eşinizi eve ve size bağlamak için aşk büyüsünden yararlanabilir ve bunun için bir medyuma gidebilirsiniz. Özellikle evliliğinde problem yaşayan, kocasının dışarıya meyilli olan kadınlar bunu oldukça fazla tercih etmektedir. Bu gibi durumlarda kadınlar çareyi aşk büyüsü yaptırmakta bulurlar. Bunun için de bir medyum veya hocaya başvururlar. Peki aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır inceleyelim.

Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İçin Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nedir diye baktığımız da şu şekilde tanımlayabiliriz. Bu büyü çeşidi özellikle kendisine soğuk davranan kocalar için kocalarını kendilerine aşkla bağlamak için kadınlar tarafından yaptırmaktadır. Kocaya yapılan bu aşk büyüsü sayesinde çiftler arasındaki buzlar eriyerek evliliklerindeki problemler ortadan kalkar. Bu şekilde mutlu bir evlilik sürdürürler.  Özellikle başka kadınlara gitmemesi ve evine bağlanması için oldukça etkili bir ritüeldir. 72 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayan aşk büyüsü sayesinde eşinizi eve ve size bağlamak ister misiniz sorusuna cevap olarak evet diyebiliriz.

Ask büyüsü nasıl yapılır? Bu soruyu şu şekilde cevaplandırabiliriz.  Aşk büyüsü çok farklı çeşitlerle yapılan bir büyü çeşididir. Örneğin yakılarak, gömülerek, eşya ile yapılan farklı çeşitli aşk büyüleri vardır. Aşk büyüsünden etkili sonuç almak için mutlaka havas ilmine sahip bir medyum veya hocaya gitmek gerekir. Burada erkeklere etki eden aşk büyüsünden bahsetmek istiyoruz. Kolay kolay aşık olmayacak erkeklere bu ask büyüsü ritüeli yapıldığında erkeklerde kolayca bu büyünün etkisi altına girerek büyüyü yaptıran kişiye aşık olurlar.

Medyum hocalar tarafından yapılan bu ritüelin haftada bir kez tekrar etmesi gerekir. Saç, tırnak, resim gibi malzemeler kullanılan bu uygulamalardan kesin sonuç alınabilmesi için havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması gereklidir. Bu büyülerin yapımında genellikle ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Genellikle sabun büyüsü ve papaz büyüsü yapılmaktadır. Eşinizi eve ve size bağlamak ister misiniz sorusunun cevabı da bu şekilde verilmiş olmaktadır.

Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İster Misiniz?
Eşinizi Eve ve Size Bağlamak İster Misiniz?

Papaz Büyüsü ile Eşinizi Kendinize Bağlamak

Papaz büyüsü ile eşinizi kendinize bağlamak için öncelikle alanında uzman bir medyum veya hocaya gitmeniz gerekir. Eşinize papaz büyüsü yaptırarak eşinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu sayede size bağlanmış olacaktır. Papaz büyüsü, aşık etme büyüleri arasında en çok etkisini gösteren ve en çok tercih edilen büyü çeşididir. Papaz büyüsünü yapacak medyum veya hoca kesinlikle Ledün ilmine sahip olması gerekir. Çünkü bu büyü için yazılan vefkler ledün ilmine göre yazılmaktadır.

Bunun yanı sıra papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin vücudundan da sac, tırnak, idrar, adet kanı gibi parçalar alınması gerekir. Alınan bu parçanın üzerine Süryanice ve İbranice dualar okunmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra yaptıran kişi, yedirme veya içime işlemi ile eşine verebilir. Büyü eğer başarılı bir şekilde yapıldıysa 3 günde etkisini göstermeye başlar. Bu sayede yaptıran eşine aşık olarak bir ömrünü onunla geçirir.

Bu aşık etme ve papaz büyüsü dışında eşinize bağlama büyüsü yaptırarak eşinizi eve ve size bağlayabilirsiniz. Peki bu bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır ona bakalım.

Eşinizi Kendinize Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşinizi kendinize bağlama büyüsü nasıl yapılır diye baktığımız da şu şekilde cevap verebiliriz. Öncelikle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişi bir medyum veya hocaya gitmelidir. Havas ilmine sahip bu kişiler tarafından hazırlanan vefk, muska gibi çalışmaları evinizde veya kıyafetinizde taşıyarak eşinizi kolayca kendinize aşık edebilirsiniz. Bu bağlama büyüsü sayesinde bir ömür boyu mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Eşini evine ve kendisine bağlamak için yapılan bu büyü genellikle evliliklerinde problem yaşayan, kocasının gözü dışarıda olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu kadınlar bağlama büyüsü yaptırarak eşlerinin kendilerine aşık olmalarını ve dışarıya gitmemelerini sağlamaktadır. Daha önce de belirtildiği gibi bu büyü kesinlikle medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bu sayede eşinizi kendinize ve eve bağlamanız mümkündür.

Bağlama Büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Eğer bu hususlara dikkat edilerek doğru bir şekilde bağlama büyüsü yapılırsa, eşiniz size ölene kadar bağlanacaktır. Büyü yapılırken kullanılacak malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Bu yüzden medyum hocanın önereceği kalitede malzemeler temin edilmelidir. Ayrıca bağlama büyüsü yapıldıktan sonra vefk ya da muska saklanmalıdır.

Bunun yanı sıra medyumun önereceği duaların 3 gece üst üste okunması gerekir. Bu dua okunurken eşinizin size bağlanacağına inanmanız gerekir. Bu aşamalardan sonra bağlama büyüsü, yaklaşık olarak bir hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu bağlama büyüsü bilgisi sayesinde de eşinizi eve ve size bağlamak ister misiniz sorusunu da cevaplamış olduk.

Evde Eşinizi Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde eşinizi bağlama büyüsü yapılabilir mi sorusuna vereceğimiz cevap tabii ki de evet. Bunun için ilk önce bir medyum veya hocaya gitmeniz gerekir. Ondan edineceğiniz bilgiler doğrultusunda bu işlemi evde yapabilirsiniz. Evde eşinizi bağlama büyüsü nasıl yapılır aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.

 • Öncelikle sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Ardından odanın ortasında yuvarlak bir maşa koymanız gerekir.
 • Masa koyulduktan sonra üzerine kırmızı ve siyah örtü örtülmelidir.
 • Ardından beyaz bir kağıt üçgen şekilde kesilerek masanın üzerine koyulmalıdır.
 • Bu kağıdın bir köşesine eşinizin, diğer köşesine kendinizin adını yazmalısınız. Üçüncü köşeye ise tarapagas yazmanız gerekir.
 • Daha bir mum sağ el ile yakılır ve üçgenin ortasına konur.
 • Bundan sonra mum sağ el ile üçgenin ortasından alınır ve masanın etrafında gezdirilir. Bu mumu gezdirme işlemi soldan sağa doğru yapılmalıdır. Gezdirilirken gavvallo denir.
 • Bu işlemin ardından masanın üzerine cam konur. Cam sol el ile konulmalıdır, bu arada sağ elinizde de mum olmalıdır.
 • Daha sonra bu mum camın üzerine koymanız gerekir.
 • Mum cam üzerine konduktan sonra Adlawah saus. Piro Tagul, Ahvadol. Wader nore cofadot, ude demeniz gerekir. Bu tılsımlı sözcükler söylendikten sonra kağıdın üzerine su dökülmelidir.
 • Suyu dökerken eşiniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.

Bu adımlar dikkatli bir şekilde yapıldıktan sonra eşinizin size bağlandığını ve evliliğinizdeki problemlerin ortadan kalktığına şahit olacaksınız.

Eşinizi Kendinize Bağlamanın Sonuçları

Eşinizi kendinize bağlama sonuçları nelerdir aşağıda verilmiştir. Öncelikle bağlama büyüsü doğru adımlar izlenerek yapıldığında yaklaşık olarak 15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Yapılan büyü sonucunda eşte ne gibi değişiklikler gözlenir bakalım.

 • Eşinize bağlama büyüsü yaptıktan veya yaptırdıktan sonra bu büyü ilk belirtilerini yaklaşık bir hafta sonra göstermeye başlar.
 • Örnek verecek olursak eğer, büyü yapılan eş sürekli olarak derin düşüncelere dalar.
 • Eşinizin aklında ve kalbinde sürekli siz olursunuz, sürekli olarak sizi düşünür.
 • Büyü yapılan eş geceleri uyku problemi yaşar.
 • Sizin yanınızdan ayrılmayı asla istemez ve sürekli sizinle vakit geçirmek ister.
 • Bu bağlama büyüsü sayesinde de eşinizle bir ömür mutlu yaşarsınız.

Burada sayılan bu belirtilen hepsi toplamda 14 gün içerisinde görülür. 14 günün sonucunda hayatında sadece siz olursunuz ve sizden başka kimseyi düşünmez.

Eşinize Kendinize Bağlama Büyüsünün Tutma Zamanı

Eşinizi kendinize bağlama büyüsü tutma zamanı yaptıracak kişiler tarafından merak edilen konular arasındadır. Ancak unutulmamalıdır ki, her büyüde olduğu gibi bu büyüde de büyünün tutma süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Büyünün tutma zamanı ile ilgili olarak önemli bir diğer nokta da büyünün yapımında kullanılan malzemenin kalitesidir. Malzemenin kalitesi ne kadar iyi ise büyünün tutma zamanı da oldukça kısadır. Burada büyünün etki etme süresinin kısa olmasında etkili bir diğer konuda yapan kişinin uzmanlığı ve tecrübesidir. Eğer alanında uzman bir hoca veya medyuma bağlama büyüsü yaptırılırsa bu büyü etkisini hemen göstermeye başlar.

Bağlama büyüsü, etkilerini en erken 1 hafta içerisinde göstermeye başlar. 14 günün sonunda ise büyü, eşinizin üzerinde etkisini tamamen göstermektedir. 14 günün sonunda eşiniz size tamamen bağlanır. Eşinizin eve ve size bağlamak ister misiniz konulu yazımızda bu bilgilerden faydalanarak eşinizi eve ve kendinize bağlayabilirsiniz.

Eşinize Yapılan Bağlama Büyüsünü Bozma

Eşinize yapılan bağlama büyüsünü bozma konusu hakkında da bilgi vermek istiyorum. Buraya kadar eşinizi eve ve kendinize nasıl bağlarsınız, hangi büyüler yapılması gerekir onunla ilgili bilgi paylaştım. Eşinize yapılan bağlama büyüsü nasıl bozulur onu inceleyelim.

Eğer eşinize bağlama büyüsü yapıldığını düşünüyor iseniz veya sizin yaptırdığınız bağlama büyüsünde kurtulmak istiyorsanız bunun için muhakkak bir medyum veya hocaya gitmeniz gerekir. Çünkü bu büyü oldukça etkili ve kuvvetli bir büyü olduğundan bu büyüyü sizin bozmanız imkansızdır. Bu yüzden ilk önce bir medyum hocaya giderek rabıta yöntemi ile eşinizin üzerinde bağlama büyüsü var mı yok mu yaptırmanız gerekir.

Eğer büyü yapılmış ise medyum hoca size özel dualar ve eşinizin bilgileri ile hazırlanmış bir vefk verir. Hazırlanan bu vefki eşinize içirdiğiniz takdirde büyü 3 saat içerisinde bozularak etkisini kaybeder. Bu yöntemden hariç bağlama büyüsünün bozulması için her sabah ve akşam Kuran-i Kerimden ayetler okunması gerekir. Bağlama büyüsünün bozulmasında okunacak olan dualar şu şekildedir.

Felak Suresi:

Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Nas Suresi:

Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs

Ayet el Kürsi:

Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Bu duaları her gün düzenli bir şekilde okuduğunuzda bağlama büyüsü etkisini kaybetmeye başlar. Ayrıca bağlama büyüsünü bozmak için Bakara süresini de okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere eşinizi eve ve kendinize bağlamak ister misiniz konusu hakkında bilgi verdik. Eşinizi Kendinize ve eve bağlamanız için neler yapılması, nasıl yapılması gerekir bunlarla ilgili bilgiler paylaştık. Burada unutulmaması gereken konu ise hangi büyü çeşidi olursa olsun etkili sonuç almak için muhakkak bir medyum veya hocaya giderek işleminizi gerçekleştirmenizdir.