Kocamın Bana Geri Dönmesini İstiyorum

/ 13 Nisan 2021 / 4.864 / yorumsuz
Kocamın Bana Geri Dönmesini İstiyorum

Kocamın bana geri dönmesini istiyorum konulu başlığımızda sizlere sizi bırakıp giden eşinizi nasıl geri getirirsiniz, bunun için neler yapılması gerekir onunla ilgili bilgi aktaracağız. Büyük bir aşkla başlayan evlilikler çoğu zaman kopmalara ve kocanın eşini terk etmesine kadar gidebilir. Giden eşi geri getirmek için de bazı ritüellerin yapılması gereklidir. Kocamın bana geri dönmesini istiyorum diyen birinin neler yapması, nasıl yapması gerekir inceleyelim.

Kadınlar bu konu ile ilgili büyülerden ve dualardan yardım alabilirler. Özellikle büyü yaptırmak isteyen kişiler, havas ilmine sahip medyumlardan yardım almaları gerekmektedir. Çünkü esin geri dönmesi için bazı çalışmalar yapılması gerekir. Kadın bu büyüleri kendisi de yapabilir ancak medyum ya da hoca tarafından yapılırsa daha etkili sonuç verecektir.

Kocayı Geri Getirmek İçin Okunacak Dua

Kocayı geri getirmek için okunacak dua hangisidir kadınlar tarafından sık olarak merak edilen bir konudur. Kadınlar sürekli olarak dua etmelidir. Bu şekilde giden koca tekrardan geri gelir. Bazı zamanlarda edilen bu dualar kabul olmayabilir. Ama özellikle namaz vakitlerinde edilen duaların kabul olma olasılığı yüksektir. Bu dua etkisini göstermeye başlayınca eşini terk edip giden koca, karısını arar ve tekrardan görüşmek istediğini dile getirir.

Burada koca karısının yokluğunda çok mutsuz olduğunu ve hayatın onsuz çok kötü geçtiğini ifade eder. Geri döndürme duaları sayesinde kocalar eşlerini mutlu etmek için çabalarlar. Eğer koca evi terk edip giderse bu dua sayesinde pişman olarak evine geri döner ve eşine ve çocuklarına bağlanır. Bu dualar arasında Fetih suresi, ayet-el Kürsi sayılabilir.

Kocamı Geri Getirmek İçin Kime Büyü Yaptırmalıyım?

Kocamı geri getirmek için kime büyü yaptırmalıyım sorusu merak edilenler arasındadır. Bunun için havas ilmine sahip tecrübeli medyum ve hocaları başvurmaları gerekir. Bunun için de araştırma yaparak alanında uzman medyumlar bulmaları gerekir. Büyü yapmak meşakkatli ve zor bir ritüeldir. Yaparken tılsımlı sözcükler söylenir ve ruhani varlıklar ile iletişime geçilir. Bu yüzden kocamın bana geri dönmesini istiyorum diyen kadının işin ehli bir medyuma gitmesi gerekmektedir. Çünkü büyü yaparken bazen cin gibi varlıklar çağrılmaktadır. Bu nedenden dolayı da evde büyü yapmak önerilen bir konu değildir.

Kocayı Geri Getirmek İçin Büyü Yapımı?

Kocayı geri getirmek için büyü yapımı nedir diye baktığımız da bu alt başlığı şu şekilde açıklayabiliriz. Giden eşi geri getirmek için aşk ve bağlama büyüleri gibi büyüler yapılmaktadır. Aynı zamanda geri getirme büyüsü de tercih edilen büyüler arasındadır. Geri getirme büyüleri oldukça etkilidir ve bu sebepten dolayı da bozulması mümkün değildir. Ancak eğer büyü bozdurma işlemi yapılırsa yapılan bu büyü etkisini kaybeder. Büyü yaparken medyumlar bazı dualar ederler ve tılsımlı sözcükler söylerler. Bu ritüeller giden kocayı tekrardan evine bağlar.

Evlilikte yaşanan olumsuz sorunlar büyü yapıldıktan sonra ortadan kalkar. Böylelikle eşler arasında sıcaklık meydana gelir. Geri getirme büyüsünü eve de yapmak mümkün. Evde kötü enerji olduğunu düşünen eşler, bu büyüyü yaptırınca kocalarının eve geri geldiklerine şahit olmaktadırlar. Büyü yapılırken muhakkak doğru adımların kullanılması gerekir. Aksi halde büyü tutmaz. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra çiftler eski mutlu günlerine dönerler.

Büyüler Giden Kocayı Geri Getirmede Neden Önemlidir?

Büyüler giden kocayı geri getirmede neden önemlidir bu alt başlığı inceleyelim. Giden kocayı geri getirmede bazı büyüler önemlidir. Bu büyüler oldukça kuvvetli ve etkilidir. Büyü yapımında çeşitli malzemeler ve tılsımlı sözcükler kullanılmaktadır. Bu tılsımlı sözcükler ve kullanılan malzemeler yapılan büyünün daha etkili olmasını sağlamaktadır. İnsanların hayatını tamamen değiştiren büyüler arasında aşk ve nefret büyüleri yer almaktadır. Büyüler sayesinde en imkânsız görünen olaylar bile gerçek olur. Ama unutulmamalıdır ki koru niyetli insanların yaptıkları büyüler kişiye zarar vermektedir.

Yapılan büyünün etki etme süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Hatta geri dönmeyeceğini düşünülen koca, büyü yapıldıktan sonra hemen geri döndüğü gözlemlenmektedir. Ancak büyü yapıldıktan sonra kadının sabırla beklemesi gerekmektedir. Bu şekilde kocamın bana geri dönmesini istiyorum sorusuna cevap bulunabilir.

Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Getirmek İçin Büyü

Boşanmak isteyen kocayı geri getirmek için büyü yapılabilir. Örneğin evini terk eden ve karısından boşanmak isteyen kocaya büyü yapılarak koca geri getirilebilir. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra boşanmak isteyen koca, niyetinden vazgeçerek evine döner. Boşanma olayları genellikle şiddetli geçimsizlikten kaynaklanmaktadır. En ufacık olaylarda bile büyük tartışmalar meydana gelmektedir. Bu tartışmalardan kurtulmak için de bir medyum veya hocaya gitmek gerekir.

Burada medyum veya hocalar kişiye özel reçeteler yazar ve özel büyüler hazırlarlar. Bu büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra mahkemeye boşanmak için başvuru yapan eşler boşanmaktan vazgeçerler.

Terk Eden Kocayı Yeniden Aşık Etmek

Terk eden kocayı yeniden aşık etmek için kadınlar medyuma başvurarak onlardan yardım almalıdırlar. Aşk ve bağlama büyüleri gibi büyüler sayesinde terk eden koca eşine yeniden eşine aşık olmaktadır. Aşk büyüleri çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Sarımsak büyüsü, kaşık büyüsü gibi büyüler bu büyülerden sadece birkaçıdır. Bu büyü çeşitlerinde kullanılan malzeme türü ne olursa olsun amaç hepsinde aynıdır. Bütün aşk büyüleri aşkları biten kişilerin içindeki aşk tohumlarını filizlendirmek için yapılmaktadır.

Bu aşk büyüleri sayesinde giden koca eşine ve evine dönmektedir. Başka bir kadın yüzünden karısını terk eden kocalar bağlama ve aşk büyüleri sayesinde karısına yeniden bağlanır ve gözü ondan başka kimseyi görmez. Kocamın bana geri dönmesini istiyorum diyen kadınlar medyumlara giderek aşk büyüsü yaptırabilirler. Bu sayede evliliklerinde ikinci baharı yaşayabilirler.

Kocamın Bana Geri Dönmesini İstiyorum
Kocamın Bana Geri Dönmesini İstiyorum

Uzaktaki Kocayı Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktaki kocayı geri getirme büyüsü nasıl yapılır diye baktığımız da bunu şu şekilde açıklayabiliriz. Bu gibi durumlarda yine büyülerden yardım almak mümkündür. Çünkü büyülerde uzaklık kavramı diye bir şey yoktur. Alanında uzman medyumlara yaptırılan büyüler kişi dünyanın neresinde olursa olsun onu bulur ve etkiler. Bu yüzden uzakta bulunan kocaya yapılan geri getirme büyüsü kocayı etkisi altına alır. Yapılan bu büyü yaklaşık 15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Büyünün etkisi görülmeye başlandıktan sonra terk eden koca eşini arar.

Terk eden kocada tekrardan bir sevgi oluşur ve zamanla evine döner. Ayrılan eşler bu büyü sayesinde tekrardan eski günlerine dönerler. Farklı illerde yaşayan eşlerde bu büyü sayesinde aynı yerde yaşama kararı alırlar.

Büyülerde Çevirgel Duasının Önemi

Büyülerde çevirgel duasının önemi nedir diye açıklayacak olursak büyüleri daha kuvvetli bir hale getiren duadır. Dualar her zaman gideni geri getirmek için kullanılan etkili bir ritüeldir. Bu dua gideni geri getirme ve aşk büyülerinde kullanılan etkili bir duadır. Bu duayı okumadan önce eğer ortamda dikkat dağıtacak öğeler var ise onlar kaldırılmalıdır. Huzurlu ve sakin bir ortamda edilen çevirgel duası sayesinde eşler birbirine daha çok bağlanır. Karısını üzen bir koca bu duanın kabul olmasının ardından yaptığına pişman olur. Bu dua sayesinde barışması imkansız gözle bakılan çiftler bile bir araya gelirler.

Peki bu çevirgel duası nasıl okunur.

Vedduha.

Velleyli iza seca.

Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.

Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.

Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.

Elem yecidke yetiymen feava.

Ve vecedeke dallen feheda.

Ve vecedeke ‘ailen feağna.

Femmel yetiyme fela takher.

Ve emmessaile fela tenher.

Ve emma binı’meti rabbike fehaddis. (Duha Suresi)

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud,

Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.

Ya Mucip,

Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.

Ya Cami,

Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.

Ya Latif,

Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.

Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Bismillahirrahmanirrahim.

El hamdü lillahi rabbil alemin.

Er rahmanir rahıym.

Maliki yevmid din.

İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.

İhdinas sıratal müstekıym.

Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

Kocamın bana geri dönmesini istiyorum diyen kadınlar bu duanın gücünden yaralanarak eşlerini kendilerine döndürebilirler. Ayni zamanda papaz büyüsü yaptırarak da giden kocanızı kendinize geri getirebilirsiniz.

Papaz Büyüsü ile Giden Kocayı Geri Getirmek

Papaz büyüsü ile giden kocayı geri getirmek mümkünüdür. Çünkü papaz büyüsü neredeyse her derde devadır. Evini terk eden bir kocayı bu büyü sayesinde getirmek isteyen kadın havas ilmine sahip bir medyuma giderek yardım almalıdır. Papaz büyüsü, eşler arasında aşk, bağlanma ve muhabbeti arttırma gibi etkilere sahiptir. Bu büyünün hem ayırma hem de birleştirme etkileri bulunmaktadır. Eğer yanlış uygulanırsa büyü ters etki gösterebilir. Bu sebepten dolayı evde yapılması sakıncalıdır.

Bu büyü ile giden kocayı geri getirmek için kullanılan yöntemlerden biri giden eş için kullanılan sözlerdir. Burada amaç giden kocayı geri döndürmektir. Etkisi kuvvetli olan bu papaz büyüsü yapıldıktan yaklaşık olarak bir hafta sonra etkisini göstermeye başlar. Aynı zamanda kalıcı bir büyüdür. Bu nedenle evini, eşini terk eden koca geri döndükten sonra bir daha eşini terk etmez. Büyü bozma işlemleri uygulanmadığı sürece papaz büyüsünün etkisini yok etmek imkansızdır.

Kocam beni terk etti, kocamın bana geri dönmesini istiyorum diyen eşler dualardan yardım alabileceği gibi medyumlara giderek büyü de yaptırabilirler. Alanında uzman kişilerin yaptığı büyüler sayesinde terk eden eşleri geri dönmektedir. Bu yazı da bahsedilen çevirgel duası da giden eşleri geri getirmek için okunan kuvvetli dualar arasında yer alır. Ayrıca Kuran-i Kerimde geçen ayetler ve sürelerde okunabilir. Örneğin giden eşi geri getirmek için Fetih suresi, Yusuf suresi okunabilir. Aynı zamanda Ayet-el Kürsi duası da oldukça etkilidir. Esmalar okunarak da giden eşi geri getirmek mümkündür .

Tavsiye

Büyüyü Bozan Dualar