Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

/ 13 Nisan 2021 / 675 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalıyım? Uzun yıllardan beri sevdiğini kendine bağlamak isteyenler tarafından merak edilen ve araştırılan bir sorudur. Konu hakkında geniş bilgi vermeye başlamadan önce bağlama büyüsü nedir, bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir? Konuları hakkında genel bilgiler vererek başlamak konunun net anlaşılır olması açısından faydalı olacaktır. Bağlama büyüsü çeşitleri çok fazla olan bir büyüdür. Yapılış amacına ve yapılan malzemelerin çeşidine göre isim almaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Toplumdan özellikle kadınlar arasında sıkça adını duyduğumuz bağlama büyülerinin anlamı nedir, neden yapılır, amacı nedir gibi sorular herkesin aklına gelmektedir. Bağlama büyüsü adından da anlaşıldığı gibi bir kişinin sevdiği bir kişiyi kendine bağlamak için yaptığı ya da bulduğu çözümlerden biridir. Bağlama büyüsü hakkında merak edilen pek çok konu vardır kelime anlamı adından da anlaşılacağı üzere tesir altına alma gibi bir kavram ifade eder. Bu büyü hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hakkında Her Şey

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalıyım? Sorusu büyü çeşitleri ve özellikleri hakkında gerekli bilgileri öğrenmeden cevaplanması doğru olmayan bir sorudur.

Bağlama büyüsü denildiğinde akla birçok bilgiler içeren, çok çeşitli işlemler gerektiren ve sırlarla dolu bir uygulamalar bütünü gelmektedir. Çok çeşitli türleri vardır. Amaçları ise genelde insanlar üzerinde herhangi bir konuda etki kurarak onları yönetmektir. Bağlama büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Büyüyü yapacak kişinin deneyimli olması çok önemlidir.

Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsü de uzman olmayan kişilere emanet edilmemesi gereken bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü işi yapamayan birine emanet edildiğinde kesinlikle sonucu hem zaman kaybı olacaktır. Hem de umutları boşa bağlamaktan başka bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptıracağınız kişiyi öncelikle araştırarak kişi hakkında çok iyi bilgiler edinmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsünün yapılış ya da yaptırma amaçları çok çeşitlilik gösterebilir. Her insan kendine göre bir nedenle bağlama büyüsü yaptırma ihtiyacı hisseder. Fakat bağlama büyüsü yaptırmak için sadece sizin nedenlerinizin ve amacınızın olması yetmez. Bunun yanı sıra bağlama büyüsü yapacak olan hocanın size soracağı sorular çok önemlidir. Bu sorulara vereceğiniz cevapların makul olması da gerekmektedir. Örneğin siz birisine bağlama büyüsü yapmak ya da yaptırmak istiyorsunuz. Fakat o kişi evli bu olacak iş değildir. Bağlama büyüsünün tutabilmesi için konunun derinlemesine araştırılıp sonrasında harekete geçilmesi halinde büyünün tutması daha kesin hale gelecektir.

Tabii ki geçerli sebeplerinizin olması önemli bir durum teşkil etmektedir. Evliliğinin bitmek üzere olduğunu söyleyen insanların bağlama büyüleri yaptırmak istemeleri normaldir. Bağlama büyüsü yapılan ortam çok önemlidir. Her şeyden evvel eş ve sevgilileri bir araya getirmenin ve tekrar aralarında ilişki başlatmak istemek önemli ve kutsal bir amaçtır. Bağlama büyüsü yaptırmak için geçerli nedenlerinizin olması ve gerekli ortamların hazırlanması aşamalarının hazırlanmasından sonra işlemler başlatılabilir.

Bağlama büyüsü yapacak deneyimli ve ilim sahibi hoca ya da medyum durumu çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra olayın büyü kısmına gelmelidir. Yıldızına bakıp gerekli şartların uygun olduğuna karar verdikten sonra büyü yapmak amacıyla gerekli olan tılsım ve duaları yapmaya başlamalıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?
Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama Büyüsü Yapmak İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Elbette bağlama büyüsü yapabilmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların bir kısmını kolayca temin edebilmek mümkün iken bir kısmını bulmakta biraz zorlanabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapmak çok kolay bir işlem olmadığı için herkes tarafından yapılması normal ve doğru olmaz. Çok önemli tılsımlar bilmek gerekli olduğu için bilgili ve tecrübeli bir medyum veya hocanın yapması gerekmektedir.

Bağlama büyüsü yapılırken bazı cinler kullanılarak büyü yapılan kişi emir altına alınır. Bu nedenle yapılan büyünün tehlikeli bir hal almasını önlemek için ilmi konularda bilgili bir hocanın yapması çok önemli ve gerekli bir ayrıntıdır. Durumunuzun bağlama büyüsü yapılmasına uygun olup olmadığını araştırmak büyüyü yapacak olan kişinin görevidir. Siz birini kendinize bağlamak isteyebilirsiniz. Fakat durumunuz uygun olmazsa bunun sonucu mümkün olmayabilir.

Bağlama büyüsü, büyü yapılmak istenen kişinin konuyla ilgili iradesi ve inadının kırılması ile ilgilidir. Yoksa kesinlikle karakterine ya da kişiliği ile ilgili bir zarar vermek amacı yoktur. Bağlama büyüsü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını hiç fark etmeden yavaş yavaş konuya karşı bir sıcaklık hissetmeye başlayacaktır. Yüzyıllar öncesinden beri yapılagelen mistik güçler içermekte olan bağlama büyüleri en etkili ve çabuk tutan büyüler arasında yer almaktadır.

Yapılan bağlama büyüsünün çabuk tutması elbette yapan kişinin yetenek ve tecrübeleriyle orantılıdır. Konudan anlamayan, hiçbir şey bilmeyen, yeteneksiz ve deneyimsiz kişilere yaptırılan bağlama büyülerinin tutması elbette ki mümkün değildir. Gerçek medyumlar ya da hocalar tarafından yapılması gereken ve içinde çeşitli sırlar barındıran bağlama büyüleri kontrol altında yapıldığı zaman son derece etkili ve tesirini çabuk göstermekte olan bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalıyım? Sorularını yöneltenler ve bir arayış içinde olanlar için bu kısım çok önemlidir. Yapılma yöntemlerine ve yapılma nedenlerine göre adlar almakta olan bağlama büyülerinin çeşitleri şunlardır;

 • Kendine bağlama büyüsü, eş ve çocuklar sözünü dinlesin amacıyla yapılabilir. Bazı durumlarda ise etrafta aranılan ve saygı duyulan biri olmak isteyenler tarafından yaptırılan bağlama büyüsüdür.
 • Birbirini sevenleri bağlama büyüsü, iki sevgilinin aralarındaki muhabbet, sevgi ve bağlılığı artırmak için yapılmaktadır.
 • Gözü dışarıda olan evli erkekler ve kadınların adına göz bağlama büyüsü, ailesini hiç gözü görmeyen ve aklı ve gözü dışarıda olanları evlerine, eş ve çocuklarına bağlamak için yapılan bağlama büyüsüdür.
 • Kişileri üzen ve 3. şahıslardan gelen olumsuz ve kırıcı laf ve sözlerin bitmesi adına yapılan dil bağlama büyüsü, bazen eşler arasında hiçbir sıkıntı, anlaşmazlık ya da sorun olmaz. Fakat arayı bozmak için sürekli fesat çıkaran, yalan yere olmayan şeyleri olmuş gibi göstererek sürekli huzur bozan aile içinden ya da aile dışından kimseler olabilir. Bu büyü yapıldığında kötü sözleriyle ortalık karıştırmaları engellenmiş olur.
 • Cinsel yönden gözü dışarıda olan erkeklerin gözü karısından başkasını görmesin diye yapılan bağlama büyüsü
 • Sözlü ve nişanlı olan ya da sevgili olan kişileri bağlamak için yapılan bağlama büyüleri, özellikle yeni sözlenen veya nişanlananların birbirlerine karşı ilgi ve muhabbetlerini artırmak için yapılan çok etkili ve etkisini çok kısa sürede gösteren bir bağlama büyüsüdür.
 • Daha çok mutlu olmak isteyenlerin yaptırdığı bağlılık büyüleri
 • Toplumda sözü dinlenen biri olması amacıyla yaptırılan bağlama büyüleri
 • Evlilik veya ilişkilerinin daha mutlu yaşanması için yapılmakta olan sadakat büyüleri

İnsanların bazı durumlarda kendi dışında gelişen olaylarla karşı karşıya kalmaları normaldir. Her şey insanın istediği gibi ilerlemez. Hayat bazen istenmeyen durumları ortaya çıkarabilir. Sosyal çevre veya aile çevresinde söz konusu olan durumlarda tecrübeli hocalardan veya medyumlardan destek almak çok insani normal bir durumdur. Nasıl insan hastalandığında doktora gidip yardım alıyorsa fiziksel ya da ruhsal hiç fark etmez. Başa çıkılamayan zor durumlarda uzman olan hocalardan ya da medyumlardan da yardım almak gayet normal bir durumdur. Yapılan iş hayır için yapıldığı sürece sıkıntı olmaz.

Örnek vermek gerekirse, kocasını çok seven bir kadın düşünün yuvasına bağlı çocuklarını ve kocasını çok seven. Bu kadının kocasının şeytana uyuyarak karısından uzaklaşmış olduğunu düşünelim. Karısı onu bizzat affetmiş olmasına rağmen adamın gözü hala dışarıda ise karısının eşine kendisine bağlama büyüsü yaptırmak istemesi son derece normaldir.

Çift Ağızlı Büyü Nedir?

Bazı büyüler zıt amaçlarla iki yönlü kullanılmaktadır. Hem gideni getirmek amaçlı kullanılabileceği gibi ayırmak için de kullanılabilir. Yapılış amacına göre tılsımlara sahip olmaktadır. Bu tür büyüler yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin amaçlarına göre yani niyete göre şekil almaktadır.

Tarihte birçok örneği vardır. İnsanlar büyüleri kendi çıkarları için kullanabildikleri gibi başkalarına zarar vermek amacıyla da yapmak ve yaptırmak istemektedirler. Çift ağızlı büyüler de bu tür büyülerin arasında ilk sırayı alır. Aynı büyü yapılış amacına göre hizmete sunulur. İyi niyetle yapıldığı zaman büyünün yapılışı sırasında okunan dualar ve kullanılan malzemeler farklı olmaktadır.

Kabala Büyüsü Nedir?

Az evvel bahsettiğimiz çift ağızlı büyüler içinde en önemli yeri olan kabala büyüsüdür. En çok tercih edilerek yaptırılan bir büyüdür. Bozulması çok zordur. Bu nedenle yatırmak isteyen kişilerin çok iyi düşünüp karar vermeleri gerekmektedir. Yaptırılan hoca veya medyumun ise mutlaka çok iyi bilerek işlemleri yapması gerekmektedir. En küçük bir hata tamamen farklı etkileşimlere neden olur.

Kabala büyüsünü insanlar sevdikleri veya elde etmek istedikleri kişilerin duygularını ele geçirmek ve kendilerine çevirmek için kullanırlar. Yapıldıktan sonra çok kısa sürede etkisini gösteren bir bağlama büyüsüdür. Evlilik ve aşkla ilgili konularda yapılabilecekleri gibi evli olan bir çifti ayırmak amacıyla da yapılmaktadır. Kabala büyüsünü bozmak neredeyse imkansızdır. Büyüyü yapan kişinin yapacağı en küçük bir hatada olay tamamen tersine döner. Kabala büyüsünü iyi bilmeyen biri asla yapmaya kalkışmamalıdır. Tamamen kendine özgü bir alfabesi ve farklı yapılış ritüelleri bulunması nedeniyle yapan kişi mutlaka çok iyi derecede kabala alfabesi bilmek zorundadır. Kabala büyüsü şu amaçlarla yapılır ya da yaptırılır;

 • Biten ya da bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmak için kabala büyüsüne başvurulur.
 • Evini ve eşini terk eden kişiye yuvasına döndürmek için yapılır.
 • Özel hayatında mutsuz kişiler mutlu bir ilişki arayışı içine girdiklerinde kabala büyüsü yaptırmak isterler.
 • Çocukları ya da etrafındaki kişiler üzerinde sözlerinin dinlenmesi gibi amaçlarla kabala büyüsü yaptırılmaktadır.

Uzman kişiler tarafından yapılmadığında çok kötü yan etkiler baş göstermektedir. Üzerine yanlış bir kabala büyüsü yapılan kişi her konuda yanlış kararlar verir. Hayatı allak bullak ve karışık bir hale döner. Yanlış yapılan kabala büyüsünü bozabilmek ise nerdeyse imkansızdır.

Kaşık Büyüsü

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalıyım? Sorusunu soran kişilere örnek olması için kaşık büyüsünden bahsetmek gerekir. Çift ağızlı büyüler arasında yer alan bir bağlama büyüsü çeşididir. Yapılış amacına göre işlem yapılır. Kişilerin arasını bozmak, birbirinden soğutmak ve aralarına huzursuzluk sokmak için yaptırıldığında büyü yapımında kullanılan kaşıkların iç kısımları birbirine döndürülerek bağlanır. Bu haliyle son derece etkili ve kuvvetli bir aşk ve bağlama büyüsü olur. Kaşıkların dış tarafları birbirine bağlanarak yapılması durumunda ise çok kuvvetli bir ayırma büyüsü haline gelmektedir.

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü de çift ağızlı büyülerdendir. Birinin sevgisini kazanmak, evlenmek ve ilgi çekmek için kullanılabileceği gibi ara bozmak ve çiftleri ayırmak, boşanmalarını sağlamak için de kullanılmaktadır.

Tavsiye

Medyum Günah Mı?