Hayırsız Evlatlar İçin Eve Bağlama Büyüsü Yaptırmak

/ 4 Haziran 2021 / 3.781 / yorumsuz
Hayırsız Evlatlar İçin Eve Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Hayırsız Evlatlar İçin Eve Bağlama Büyüsü Yaptırmak hakkında sizler için değerlendirmede bulunduk. Yüzyıllardır büyü üzerine çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde belli ilimler öğrenilmekte ve bu konuda ilerlemeler sağlanmaktadır. Bağlama büyüsü de en çok yapılan ve etkinliği en fazla olan büyüler arasında yerini almaktadır. Bağlama büyüsü farklı amaçlarla yapılabilmektedir. Her ne kadar ikili ilişkilerde yapılıyor olarak bilinse de farklı amaçlar için de yapıldığı bilinmektedir. Bu amaçlardan bir tanesi de hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak olarak ortaya çıkmaktadır.

Bu tarz bir büyü yapılmasının altında genel olarak çocukları dışarıda gezen ve kötü alışkanlıklara maruz kalan ebeveynler tarafından yaptırılmaktadır. Anne ve babalar bu konuda önlem almak ve çocuklarının daha hayırlı işlere vesile olmasını sağlamak adına bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Bazı durumlarda ne kadar çaba gösteriliyor olsa da elimizde olmayan nedenlerden dolayı sorunlar yaşanabilmektedir. Aileler bu konudan mustarip bir şekilde işinin ehli olan medyum hocalardan destek almaktadırlar.

Hayırsız Evlatları Eve Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Bağlama büyüsünün amacı yapılan kişilere ve yapılma amacına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle medyum hocalara başvurulduğunda niyetin detaylı bir şekilde aktarılması gerekmektedir. Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için amaçlar;

 • Bağlama büyüsü yapılacak olan çocukların evine bağlanmasını ve kötü arkadaşlıklardan uzak kalmasını sağlamak için yapılmaktadır.
 • Eve bağlanan çocuğun ev içindeki bireylerle olan anlaşmazlıkları son bulacaktır. Aynı zamanda ev içindeki sadakat bireyler arasında artış gösterecektir.
 • Daha önceden edinilmiş kötü arkadaşlıkların son bulması ve kötü alışkanlıkların ortadan kalkması sağlanacaktır.

Bu amaçların gerçekleşmesi için aileler bu büyü şekline başvurmakta ve kesin bir sonuç elde etmektedirler. Çok etkili bir büyü olması nedeniyle mutlaka ilim sahibi medyum hocalar tarafından yapılması önerilmektedir.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Olur?

Hayırsız evlatlar için bağlama büyüsü yaptırmak farklı şekillerde sonuçlar doğurmaktadır. Büyü yapılan çocukların davranış ve duygularında farklılıklar meydana gelmektedir. Bu değişimler her çocuk için farklılıklar gösteriyor olsa da genel sınırları da mevcuttur. Duygu ve davranışlarda meydana gelen değişimler;

 • Bağlama büyüsü yapılan çocuk genel olarak sosyal çevresinden ayrılmaya başlar. İlk başta içine kapanan biri gibi olabilir. Çevresindekileri kendinden uzaklaştırır. Bu durum onu yalnızlığa itiyor gibi olsa da sonrasında edineceği çevre ile daha başarılı olacaktır.
 • Büyünün yapılmasının ardından çocuklar ilk başlarda sabah uyanmakta güçlük çekebilirler. Sonraki zamanlarda bu duygularından kurtulmaktadırlar. Sürekli yorgun hissetme hali yaşayabilirler. Ders çalışma isteklerini bile kaybedebilirler. Fakat burada unutulmaması gereken bu sürecin zaman içinde değişeceğidir. Bu nedenle de sabır içinde beklenmesi gerekir.
 • Bağlama büyüsü yapılan çocuk eğer konuşkan bir çocuksa büyünün etkisi ile birlikte biraz çekingen davranabilirler. Aynı zamanda konuşma bozuklukları meydana gelebilir. Bu durumun da geçici bir durum olduğu unutulmamalıdır.
 • İlk büyü aşamasından sonra uykuları düzensizleşmeye başlar. Uyku bölünmeleri ortaya çıkabilmektedir. Bunun sebebi ise rüyalarında genel olarak kâbus görmeleri etkili olmaktadır.

Bu belirtiler yaklaşık olarak her çocuk için farklı olsa da iki hafta içerisinde kendini göstermeye başlayacaktır. Bu belirtiler sayesinde büyünün tutup tutmadığını anlayabilirsiniz. Şikâyetler ise yine iki haftanın sonunda son bulacak ve büyü iyice etkisini göstererek çocuğun eve bağlanmasını sağlayacaktır.

Çocuğu Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çocuğu eve bağlama büyüsü yapılmadan önce çocuk için zararlı görülen davranış ya da sosyal çevre ile ilgili durum kendisi ile paylaşılmalıdır. Sürekli dışarıda vakit geçiren ve bu vaktinde kendine zarar verecek davranışlar sergileyen çocuklarını geri kazanmak isteyen aileler bu büyüye başvurmaktadır. Yaşadıkları durumun ve değişimlerin farkına varmasını sağlamak ise ebeveynlerine düşmektedir. Çünkü çocuklar bu değişimlerin farkına varmayabilirler. Burada ailelere büyük iş düşmektedir.

Büyü yapılabilmesi için bu konuda işin ehli olan medyum hocalardan profesyonel bir destek alınmalıdır. Bu medyumlara durum tam olarak anlatılmalı ve çocuğunuzla ilgili detaylı bilgileri vermelisiniz. Her medyum kendisine has bir büyü yapma yöntemi uygulamaktadır. Bu nedenle başvurmuş olduğunuz medyum size izlenecek yol hakkında bilgi verecektir. Medyum hocalar yapacakları büyü hakkında bilgi verdikten sonra sizden belli oranda malzemeler talep edecektir. Bu malzemelerin tamamlanması ile birlikte büyü uygulama işlemi yapılmaya başlanacaktır. Bazen kıyafetlere bazen de gıda ürünlerine dualar okunarak büyü işlemleri yapılabilmektedir. Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler bu konuda istenen malzemeleri dikkatli bir şekilde bir araya getirmeleri gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler genel olarak bu soruyu çok fazla sormaktadır. Birçok mecrada evde büyü yapılmasına ilişkin anlatımlar bulunmaktadır. Fakat bu tarz büyüler çok etkili olmalarından dolayı evde yapılması önerilmemektedir. Yanlış yapılacak uygulamalar sonucunda çocuk ruhsal olarak etkilenebilmektedir. Bu nedenle büyü yapılması için mutlaka bu konuda uzman olan medyum hocalardan destek alınması önerilmektedir.

Hayırsız evlatlar için büyü yaptırmak isteyenlerin öncelikle bu konu ile ilgili araştırma yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle de karar verildikten sonra iyi bir medyum hoca ile çalışmak faydalı olacaktır. Büyü çeşitlerine bakıldığı zaman çok etkili bir büyü olduğundan yanlış bir işlem yapılması engellenmelidir. Bu konuda uzman olmayan ya da ilim sahibi olmayan medyumlarca yapılan büyülerin tutma olasılığı yoktur. Bu da sizi hem maddi hem de manevi olarak zarar uğratacaktır. Bunun önüne geçmek için mutlaka iyi araştırmalar sonucu çalışılacak olan hocaya karar verilmelidir.

Bağlama büyüsü evde yapılır mı yapılırsa hangi yollar izlenmelidir gibi sorular birçok ebeveyn için yanıt aranan sorulardan bir tanesidir. Evde büyü yapmaktan ziyade medyum hocalar tarafından yapılmış olan büyülerin etkinliği çok daha fazla olduğu unutulmamalıdır. Medyum hocalar belli tılsımları hazırladıktan sonra sizlerden belli duaların okunmasını isteyebilirler. Evde bu işlemi 21 gün boyunca uygulamanız önerilmektedir. Bunun dışında evde büyü yapılması hiçbir uzman tarafından önerilmemektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır?

Çocuğunu eve bağlamak için büyü yaptırmak isteyen ebeveynler uygulama yapılması esansında dikkatli olmalıdır. Bu aşamada izlenmesi gereken yollar bulunmaktadır. Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyü yaptırmak ve bu büyü ile çocuklarının kötü arkadaşlıklarından ya da alışkanlıklarından kurtulmasını sağlamak isteyen ebeveynler bu konuda dikkatli olmalıdır. İstenilen sonucun en kısa sürede ortaya çıkması için belli ritüeller sağlanmalıdır. Uygulanacak olan adımlar;

 • Bu konuda büyü yapılması için medyum hocaya başvuranların belli ilimleri ve tılsımlı sözleri hocalardan öğrenerek uygulamaları gerekmektedir. Yapılan büyünün etkinliğinin sağlanması için bu konuda dikkatli olunmasında fayda vardır. Doğru bir telaffuzla birlikte tılsımlı sözlerin uygun şekillerde dile getirilmesi gerekmektedir.
 • Bu ritüellerin uygulanması için mutlaka sessiz ve sakin bir yerde dile getirilmesi önemlidir. Bu nedenle de evde sessiz ve görece karanlık bir odada bu işlemin yapılması faydalı olacaktır.
 • Çocuğuna eve bağlanması için büyü yaptıran ebeveyn tarafından bir kap sütün alınması gerekmektedir.
 • Daha sonrasında da çocuğunuzun fotoğrafının elinizde bulunması gerekmektedir. Bu fotoğraflardan iki tane olması gerekmektedir. Birini sağ ve birini de sol elinize almanız gereklidir.
 • Fotoğraflara bakılarak ve sonucunun en iyi şekilde olacağı düşünülerek 41 adet “ya mülaki” ardından da çocuğun isminin söylenmesi önemlidir.
 • Bu işlemin son bulmasının ardından okunmuş olan fotoğraflar temiz bir kağıda yapıştırılmalıdır. 14 gün boyunca muhafaza edilmelidir. Bu süre içinde de hayvandan alınan süte çocuğunuzun ismi 14 kez tekrar edilerek üflenmelidir. Bu işlem yapıldıktan hemen sonra da süt içilmelidir.

Yukarıda sayılmış olan işlem basamaklarının yapılmasının ardından bu büyü tamamlanmış olacaktır. Tılsımlı büyülerin yapılmasının ardından evde de uygulanacak olan adımlar bu şekildedir.  Yaklaşık olarak iki haftalık bir sürecin ardından yapılan büyü etki etmeye başlayacaktır. Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak için bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. İki haftanın sonunda çocuğunuzdaki değişimi kendiniz de fark etmiş olacaksınız.

Çocuğu Eve Bağlama Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler genel olarak tüm yolları denemiş ve en sonunda medyum hocalar devreye girmiştir. Genel olarak dışarıda vakit geçiren ve aileleri ile ilgili sorunları olduğunu düşünen çocuklar için böyle bir büyü uygulaması yapılmaktadır. Dışarıda olmalarının yanı sıra kötü alışkanlıklar ve arkadaşlıklar kurmaları önlenememektedir. Bunu önüne geçmek için medyum hocalar kendilerine özgü olan büyü metotları ile çözüm üretmektedir. Böylelikle bu alışkanlıkları ve arkadaşlıkları ile aralarına mesafe koymaktadırlar.

Eğer çocuğuna büyü yaptıracak olan kişi ilk defa bu işe başvuruyorsa bu konuda bilinçli olmalıdır. Bu en başta gelen ve en çok dikkat edilmesi gereken durumdur. İyi bir araştırmanın ardından bu büyünün yapılmasına başlanmalıdır. Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bu konuda en iyi ve en etkili büyüyü yaptırmaları önemlidir. Bu istenilen sonuca ulaşmak adına önem arz etmektedir. Çocuklar üzerinde yapılacak olan büyünün olumlu ya da olumsuz olabilecek sonuçları araştırılmalıdır. Medyum hocalardan bu konuda da bilgi alınmalıdır.

Çocuğu Eve Bağlamak İçin Okunması Gereken Dualar

Hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü yaptırmak bazen uzun bir süreç gibi görünmektedir. Bu nedenle bazen bu konuda bir dua olup olmadığı sorgulanmaktadır. Çocuğu eve bağlamak için dua ritüelleri de bulunmaktadır. Her ebeveyn çocuğunun hayırlı işler yapmasını ve hayırlı bir birey olmasını istemektedir. Fakat belli nedenlerden ve arkadaş çevrelerinden dolayı bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle de ebeveynler farklı yolların arayışlarına girmektedir. Büyü bu aşmada devreye girmektedir. Aynı zamanda bazı dualar da okunarak yapılan büyünün desteklenmesi sağlanmalıdır.

Çocuklarını kötü arkadaş çevresinden korumak isteyen ebeveynler bu yollar sayesinde evlatlarını eve bağlamak için sabır göstermektedirler. Kötü arkadaş çevresinden soyutlanmaları için ilim dahilinde yapılan büyüler ön plana çıkmaktadır. Bağlama büyüleri farklı amaçlar için yapılsa da hayırsız evlatlar için eve bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Fakat büyünün yapılmasının ardından sabır içinde beklenmesi ve isyan edilmemesi medyum hocalar tarafından önerilmektedir. Bu konuda dikkat edilmeli ve yeterli derecede sabır edilmelidir.

Aynı zamanda çocuğun hayırlı bir evlat olması için iki adet duanın okunmasının da faydalı olacağı belirtilmektedir. Bu dualar Hz. İbrahim tarafından da okunan dualar olarak bilinmektedir. Bunlardan ilki;

“Rabbenâ vec’alnâ muslimeyni leke ve min zurriyyetinâ ummeten muslimeten leke ve erinâ menâsikenâ ve tub aleynâ, inneke entet tevvâbur rahîm.”

Türkçe anlamı ise; Ey Rabbimiz! İkimizi de sana teslim olanlardan kıl; soyumuzdan da sana boyun eğen (Müslüman) bir ümmet meydana getir; bize ibadet yer (ve usûl)lerini göster, (kusurlarımızı affedip) tövbemizi kabul buyur. Çünkü sen, tövbeleri çokça kabul eden ve çok merhamet edensin.

“Rabbic alnî mugîmes-saleti vemin zurriyyetî rabbene vetegabbel duâ”

Türkçe anlamı ise; Ey Rabbim! Beni ve neslimden (gelenleri) de namazı gereği gibi kılanlardan eyle. Ey Rabbimiz! Duamı kabul buyur.