Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

/ 20 Şubat 2021 / 3.106 / yorumsuz
Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Bağlama büyüsü çeşitleri denildiğinde pek çok büyü akıllara gelecektir. Hepsi farklı niyetlerle uygulanmaktadır. Bağlama büyüsünde gerekli malzemeler konusuna geçmeden önce bu çeşitlerden kısaca bahsedelim.

 • Aldatan eşi bağlamak için yapılan bağlama büyüsü
 • Evi terk eden eşi eve yeniden bağlamak için yapılan bağlama büyüsü
 • Eşlerin başka bireylere olan arzusunu kesmek için yapılan bağlama büyüsü
 • Gözü dışarda olanlar için yapılan göz bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Evli veya bekar kadını/erkeği aşık etmek için yapılan bağlama büyüsü
 • Sevgiliyi veya nişanlıyı kendine bağlama büyüsü
 • Evlatlara anne ve babaya karşı sadakat duygusunu aşılamak için yapılan bağlama büyüsü
 • Kaynana ve gelinin arasını düzeltmek için yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşık kullanılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Sabun kullanılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Nohut aracılığıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Kırmızı mum kullanılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Gece vakti yapılması uygun görülen bağlama büyüsü
 • Deve gibi hayvanların derisi kullanılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Eşleri birbirine yakınlaştırmak için yapılan bağlama büyüsü
 • Sürekli olarak kavga eden çiftler arasında uzlaşma sağlanması için yapılan bağlama büyüsü

Her Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler büyünün amacı ve medyum hocanın inisiyatifi gibi bazı değişkenlere bağlı olarak değişmektedir. Fakat her bağlama büyüsünde gerekli olan bazı malzemeler vardır. Bu malzemelerden bahsedecek olursak;

Büyü yapılması istenen kişinin;

 • Saç teli
 • Fotoğrafı
 • Tırnağı
 • Kıyafetinden bir parça
 • Özel eşyaları istenebilir.

Ayrıca ip, mum ve hayvan yağı gibi malzemelere de ihtiyaç duyulabilir.

Hayvanlara ait olan yağ, et ve deri gibi parçalar genellikle kara büyülerin yapımında kullanılmaktadır. Büyülerin yapımında genellikler ölü veya diri hayvanların parçalarını kullanmak tercih edilir. Ayrıca yukarıda belirtilenlerin dışında eşleri birbirinden ayırmak ve kendine bağlamak için yapılan kara büyülerde adet kanı ve insana ait meni gibi sıvılar da kullanılabilmektedir. Özellikle papaz büyüsü benzeri bağlama büyülerinde bu sıvıların kullanıldığı görülmüştür.

Bunlarla birlikte bazı medyumlar bağlama büyüsü yapımında bitkilerden de faydalanmaktadırlar. Bazı belli başlı bitkiler yalnızca ak büyülerde değil de kara büyülerde de kullanılabilir. Bitkilerin ruhani varlıklarla iletişime geçme esnasında medyumlara yardımcı olduğu da bilinen bir gerçektir. Bu bitkiler genellikle yakıldığında etkili olmaktadır. Son olarak bağlama büyüsünde gerekli malzemeler arasında doğal taşların da olduğunu söyleyebiliriz.

Göz Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Bağlama büyüleri arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi olan göz bağlama büyüsü yapılırken etki altına alınmak istenen kişinin fotoğrafına ihtiyaç vardır. Medyum hocalar kişinin fotoğrafına bakarak tılsımlı sözler söyler ve işlemi gerçekleştirir. Aynı zamanda işlem gerçekleştirilirken medyum hocalar belli duaları okuyarak büyünün etkisini kuvvetlendirir ve tutma olasılığını da arttırmış olurlar.

Bu büyüler genelde sevgililerin, evli bireylerin veya nişanlıların partnerlerine yaptırdığı bir büyüdür. Gözü dışarda olan bireyler için çapkınlıklarını ortadan kaldırmak için yapılır. Sürekli olarak çapkınlık peşinde olan sevgililer, eşler veya nişanlılar göz bağlama büyüsü sayesinde bu tavırlarından vazgeçerler. Hatta bağlama büyüsünde gerekli malzemeler yerinde kullanıldığında kişiler partnerlerinden başkasını göremez hale gelirler.

Göz bağlama büyüleri yalnızca evli çiftlere değil de henüz evlenmemiş flört eden çiftlere de yapılabilmesi itibariyle oldukça kapsamlı bir büyüdür. Üstelik evli çiftlere uygun olanları hem evlerine bağlı olmayan hem de evi terk etmiş eşler için yapılabilir. Bu büyü vesilesiyle kişiler eve bağlı olmayarak veya terk ederek ne kadar büyük bir hata yaptığını anlarlar. Kısa zaman içerisinde de elbette evlerine geri dönüş yaparlar.

Bağlama büyüleri aşk büyülerinin en kıymetlileri arasında ilk sıralarda yer alır. İlişkileri düzene sokma ve kişilerin hayatlarına huzur getirme konusunda birebir olan bu büyü çeşidi pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu büyüyle ilgili bilinmesi gereken bir husus da uygulanırken kullanılacak malzemelerin medyum hocalar tarafından kişiye özel olarak belirlendiğidir. Bu şekilde uygulama yapıldığında büyünün etkileri daha da kuvvetli şekilde görülecektir.

Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Erkeklere Yapılan Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Erkekler için yapılan bağlama büyüsünde gerekli malzemeler denildiğinde net bilgi vermek aslına bakılırsa pek doğru değildir. Çünkü her büyüde olduğu gibi bu büyülerde de kullanılacak malzemeler pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Medyum hocalar kişilerle birebir görüşme sağladığında bu değişkenleri göz önünde bulundurarak seçim yaparlar.

Erkeklere yapılacak bağlama büyülerinde kullanılması gerekenler hakkında net bilgiler verilemeyeceğinden dolayı büyüyle ilgili farklı detaylara değinerek sizi bu konuda aydınlatabiliriz. Bu büyü erkeklere yapıldığında mucizevi değişimler meydana getirir. En çok da ilgisiz erkeklerde bir anda partnerlerine karşı yoğun bir ilgi hali oluşur. Bazı erkekler hayatlarına aldıkları kadınlara karşı ilgisini göstermezler veya gösteremezler de diyebiliriz. Tam da bu noktada yapılması gereken büyü şüphesiz ki bağlama büyüsüdür.

Kadınlar eşlerini veya sevgililerini kaybetmek istemedikleri fakat ilgisizliklerinden inanılmaz derecede rahatsız oldukları durumlarda bu büyünün yapılması için medyumlara başvurabilirler. Erkeklerin bu ilgisiz tavırları kadınlar için zamanla dayanılmaz bir hal alır ve son çare olarak büyülere başvurmak akıllarına gelir diyebiliriz.

Bazı durumlarda kadınlar ellerin geleni yaparlar fakat ne yaparlarsa yapsınlar partnerlerinin ilgisini üzerlerine çekmeyi başaramazlar. Hiçbir gücün başaramadığı ilgi çekme olayını büyünün başarabilmesi kadınları fazlasıyla şaşırtacaktır. Evlilikleri ve ilişkileri kurtarmak adına atılacak en değerli adımın medyum hocadan destek almak olacağını dahi söyleyebiliriz. Bu büyü sayesinde eşlerini mutlu edecek erkekler yuvanın yıkılmamasını sağlayacaktır.

Üstelik erkeklere yapılan bağlama büyüsü sadece partnerlerine karşı duydukları ilginin artmasını sağlamakla kalmayacaktır. Ayrılık raddesine gelmiş ilişkileri de kurtarmak için birebirdir bu büyü. Erkeğin ayrılmak istediği durumlarda onları bu isteklerinden vazgeçirmeye yarayacaktır. Ayrılmaktan vazgeçen erkekler bu büyünün etkisiyle hayatlarını partnerlerini mutlu etmeye adayacaklardır. Böylece kadınların huzuru ve mutluluğu yerine gelecektir.

Bu büyüler evliliğe sıcak bakmayan erkekler için de uygulanabilmektedir. Büyü sayesinde kişiler partnerleri olmadan bir an bile geçirmek istemeyecekleri için evliliğe sıcak bakmaya başlayacaklardır. Yuva kurmayı hiçbir şekilde istemeyen bireylerin dahi bu büyü vesilesiyle evlenmek için partnerlerine ısrar ettiği görülmüştür. Bunlarla beraber platonik aşklarını bir türlü kendilerine aşık etmeyi başaramayan kadınlar da bu büyü sayesinde hayalini kurdukları mutlu aşk hayatına kavuşabilirler.

Kadınlara Yapılan Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler

Bağlama büyüsü çeşitlerinin yalnızca erkek bireylere yapılabildiğini düşünmek yanlıştır. Yanlış olmasına rağmen bu yargı toplumumuzda fazlasıyla karşılan bir durumdur. Aslında mantıken bakıldığında sevgiye ve ilgiye yalnızca kadınların ihtiyacı yoktur. Elbette erkeklerin de en az kadınlar kadar aşk duygusunu tatmaya ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple bağlama büyüleri erkeklere uygulanabildiği gibi kadınlara da uygulanabilmektedir.

Sevgi duygusu için takdir edersiniz ki cinsiyet ayrımı yapılmamalıdır. Erkekler kadınlara veya kadınlar erkeklere daha çok sevgi göstermelidir diye bir yargı kesinlikle yanlıştır. Her iki cinsiyetin de ilgiye ve sevgiye her daim ihtiyacı vardır. Kısacası erkek bireyler de medyumlara gönül rahatlığıyla bağlama büyüsü yaptırmak için başvurabilirler. Eşlerinin veya sevgililerin ilgisi ve sadakati yetersiz geliyorsa bu büyü aradaki mesafeyi kaldıracaktır.

Kadınlara yapılan bağlama büyüsünde gerekli malzemeler erkeklere yapılanla aynı olmayacaktır. Büyülerin malzemeleri, duaları, tılsımları ve vefkleri cinsiyete göre değişiklik gösterecektir. İşinin ehli medyum hocalar bu konuda ne yapmaları, hangi malzemeyle işlemi gerçekleştirmeleri gerektiğini iyi bildikleri için hazırladıkları en etkili bağlama büyüleriyle olumlu sonuçlar alacaklardır. Bu noktada net bilgi verebilmemiz tıpkı erkeklere yapılanlarda olduğu gibi neredeyse imkansızdır diyebiliriz. En net bilgiler medyum hocayla birebir görüşme sağlandığında kendisinden alınacaktır.

Bu büyü uygulanırken medyum hocalar genellikle büyü yapacakları kişiye ait bir fotoğrafa ihtiyaç duyacaklardır. Bunun yanı sıra etki altına alınacak kişiye ait herhangi bir eşyayı da isteyebilmektedirler. Bu yüzden kişinin yakından tanınan bir birey olması gerekiyor. Öyle ki bu büyü ilişki içinde olunan bir bireye de platonik aşk beslenen bir bireye de yapılabilmektedir. Medyum hoca platonik aşka ait bir eşya veya fotoğraf isterse onun ulaşılabilir olması çok önemlidir.

Medyum hocalar kişiye ait bir eşyayı aldıklarında bu eşyaya tılsımlı sözler söylemeye ve dua okumaya başlarlar. Hangi sözlerin söyleneceğine ve hangi duaların okunacağına kendileri karar verecektir. Bu kararı elbette engin bilgilerinden yola çıkarak verecekler. Verdikleri kararla büyünün etkisini ve kalıcılığını arttırmayı amaçlarlar. Bu yüzden duaların ve sözlerin önemi oldukça büyüktür.

Bağlama Büyüsünde Ceylan Derisi Kullanılır Mı?

Bu soru bağlama büyüsünde ceylan derisi kullanıldığını duyan insanların medyum hocalara sıklıkla yönelttiği bir sorudur. Sevdiği kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler bu büyü yöntemi sıklıkla tercih etmektedirler. Canbar büyüsü adı verilen ve kişileri birbirine bağlamak amacıyla yapılan büyüde ceylan derisi medyum hocanın gerekli gördüğü durumlarda kullanılmaktadır. Bu büyü işlemi yapılırken etki altına alınmak isteyen kişinin adı ceylan derisinin üzerine yazılacaktır. Bu sayede büyünün etkisi arttırılmış olur.

Ceylan derisi üzerine isim yazılması ile yapılan büyülerin sonsuza kadar sürdüğüne inanılıyor. Bu sebeple de mucizevi bir yünü olduğunu söylemek yanlış olmaz elbette. Ceylan derisi üzerine yazılan ismin yanına medyumun belirleyeceği çeşitli sözler de yazılmaktadır. Bu sözler tılsımlı sözlerdir. Kişilerin birbirine bağlanması bu sözlerin ve ceylan derisinin etkisiyle kısa sürede gerçekleşecektir.

Bağlama Büyüsünde Gerekli Malzemeler Kullanıldığında Kaç Günde Tutması Beklenir?

Bağlama büyüsünün etkilerini gösterme süresi kişiye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca büyünün nasıl yapıldığı ve büyüyü yapan kişi de bu sürede etkili olacaktır. Genelde büyü yapıldıktan sonra ortalama bir hafta içerisinde etki göstermeye başlar. Bu süre zarfı geçtikten sonra büyü etkisindeki kişi büyü yaptıran kişiye bağlanmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi ne kadar kuvvetliyse kalıcılığı da o oranda artacaktır. Bağlama büyüsünde gerekli malzemeler doğru ve yerinde kullanıldığı takdirde de büyünün etkisinin görülme süresi kesinlikle azalacaktır yani etkiler kısa zamanda görülmeye başlayacaktır.

Büyülerin etkili olmasında önemi olan pek çok husus vardır. Bu hususlardan en belirgini bağlama büyüsünde gerekli malzemeler hususunda dikkatli olunması gerektiğidir. Ayrıca bağlama büyüsü yapan medyumun hangi vasıflara sahip olduğu da büyünün etkisinde değişikliğe sebebiyet verir. Örneğin işinde uzman, ilim sahibi bir medyumla bu özelliklere sahip olmayan bir medyumun yaptığı işlem aynı olmayacağından etkisinin de aynı olmasını beklenemez. Gerek büyünün etkilerine gerek kalıcılığına olumlu şekilde yön verecek olan medyumu an itibariyle keşfetmiş bulunuyorsunuz. Kendisi her daim hayatınızı güzelleştirmek adına hizmet vermekte ve bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır. Kendisine ulaşarak hayatınıza olumlu yönde etki etmesi adına bir fırsat verebilirsiniz.