Hakkınızda Kötü Konuşan Kişilerin Ağzını Bağlamak

/ 8 Nisan 2021 / 2.014 / yorumsuz
Hakkınızda Kötü Konuşan Kişilerin Ağzını Bağlamak

Hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak bazı manevi yöntemler ile mümkündür. Eğer bir kişi hakkınızda ileri geri konuşuyor, iftiralar atıyor, dedikodunuzu yapıyor ve size sürekli kötü söz söylüyorsa o kişinin ağzını bağlamak isteyebilirsiniz. Bunun için ise bazı yöntemlere başvurmak gerekmektedir. Peki bu yöntem nedir?

Hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak için büyüye başvurmak gerekir. Büyüler, insanlık tarihi gibi çok eski bir geçmişe sahiptir. Zamanla fazlasıyla geliştirilen büyüler birçok amaç için kullanılmaya başlanmıştır. Büyülerin bir amacı ise ağız bağlamak olarak bilinmektedir.

Beyaz büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılan büyüler arasında ağız bağlama büyüsü bir kızıl büyü türüdür. Normal şartlarda iyiye kullanılan bu büyü kötüye kullanıldığında kızıl olarak adlandırılır. Bu nedenle İslami açıdan günah olan bu büyüyü yaptırmadan önce tekrar tekrar düşünmek gerekir. Yine de büyüyü yapmaya karar verdikten sonra ya da büyü merak edildiği için araştırmalar yapılabilir. Bu araştırmalar içerisinde ilk akla gelen ağız bağlama büyüsü nedir olmaktadır.

Ağız Bağlama Büyüsü Nedir?

Ağız bağlama büyüsü, çok eski zamanlardan beri var olan bir büyüdür. Alim büyü üstatları tarafından geliştirildiği bilinen bu büyü bazı amaçlar barındırmaktadır. Asıl amacı iyilik olsa da bazı kişiler ağız bağlama büyüsünü kötülük için de kullanmaktadır.

Ağız bağlama büyüsünün adı üstünde kişinin ağzını bağlamak için yapıldığı bilinmektedir. Bağlama büyüsünün alt bir türü olan ağız bağlama büyüsü kişinin konuştuğu bir konu hakkında artık konuşmamasını sağlamaktadır. Örneğin bir kişi bir başkasının dedikodusunu yapıyorsa ve ona ağız bağlama büyüsü yapılırsa dedikodu yapan kişi bir daha o kişinin dedikodusunu yapmayacaktır.

Ağız bağlama büyüsü denildiğinde bazı bireylerin aklına bir daha büyünün etkisi altındaki kişinin konuşamayacağı gelebilir. Ancak ağız bağlama büyüsü yalnızca bir konu üzerine yapılır ve kişi o konu üzerine ağzını açmaz. Bu nedenle büyünün doğru yapılması halinde tehlikeli bir durumu bulunmamaktadır.

Hakkınızda Kötü Konuşan Kişilerin Ağzını Bağlamak
Hakkınızda Kötü Konuşan Kişilerin Ağzını Bağlamak

Ağız Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Ağız bağlama büyüsü bağlama büyüsünün bir alt türüdür ve kendisi de pek çok amaç bulundurmaktadır. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce hangi amaçla yapılacağı ve yapılabileceği bilinmelidir. Peki ağız bağlama büyüsü neden yapılır?

  • Ağız bağlama büyüsünün en çok kullanılan amacı sevgililerden birisine yapmaktır. Bir kişiyle bağlama büyüsü aracılığıyla sevgili olunduğu takdirde çevredeki kişilerin ağzı bu iki çift hakkında bağlanır ve kötü yorumlar yapamazlar.
  • Ağız bağlama büyüsünün yapılmasının bir başka nedeni dedikodulardan kurtulmaktır. Eğer iki kişi büyüyü yapacak birey hakkında dedikodu yapıyorsa büyü yapıldığı takdirde bu durum ortadan kalkacak ve kişilerin ağzı bağlanacaktır.
  • Hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak için de ağız bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Büyünün bir amacı da sürekli sizi kötüleyen bireylerin artık kötüleyememesini sağlamaktır.
  • Ağız bağlama büyüsü iftiraları da sonlandırmak için yapılabilir. Eğer bir kişi sizin hakkınızda iftiralarda bulunuyorsa ağız bağlama büyüsü yaparak o iftiraları atmasını engelleyebilirsiniz.

Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ağız bağlama büyüsü evde de yapılabilen bir büyüdür. Büyünün tarifi internet gibi pek çok kaynakta bulunmaktadır. Ancak bu büyünün en doğru tarifini bulmak için bir hocayla iletişime geçmek ya da güvenilir kaynaklı bir büyü kitabı bulmak gerekir. Büyü kitabından ya da bir hocadan büyü tarifi alındığı takdirde büyü yapılabilir. Ancak bu büyünün hocalar ile yapılması daha uygun görülmüştür.

Büyü yapan hocalar büyüyü yaparken kendilerine has ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve özel duaları kullanırlar. Ağız bağlama büyüsü için de kullanılan bu yöntemler evde yapılana göre çok daha etkili olur.

Ağız bağlama büyüsünü bir hoca ile yapmak hem büyünün bozulmasını zorlaştırır hem de büyünün daha etkili olmasını sağlar. Bu nedenle bir hocayla yardımlaşarak büyüyü yapmak en doğru tercih olur.

Ağız Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ağız bağlama büyüsü nasıl yapılır öğrenildikten sonra merak edilen bir başka durum ise ağız bağlama büyüsü belirtileri nelerdir olmaktadır. Her büyüde olduğu gibi ağız bağlama büyüsünde de yapılış sırasında bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır.

Ağız bağlama büyüsü yapıldığı takdirde büyünün etkisindeki bireyler artık kötü konuşma düşüncesini bırakır ve o kişiye iftira attığı için pişman olur. Hatta bazı durumlarda ağzı bağlanan kişi daha öncesinde hakkında kötü konuştuğu kişilerden özür dileyebilir.

Ağız bağlama büyüsünün etkileri kişiden kişiye göre değişse de herkeste görülen belirtiler genellikle bu şekildedir. Ayrıca bağlama büyüsüyle iki birey aşık olduysa da çevredeki kişiler o çiftlere sevgi besleyecek ve haklarında kötü konuşmayacaklardır.

Ağız Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Büyü yapan kişiler yaptıkları büyülerin etkilerini hemen görmek isterler. Özellikle büyü iyi bir amaca hizmet ediyorsa büyünün hemen gerçekleşmesi istenir. Çünkü büyü gerçekleştiği takdirde büyüyü yapan kişinin istediği durum da gerçekleşecek ve bu nedenle daha mutlu bir hayat yaşanacaktır.

Büyüyü yapan kişilerin aklında ise büyünün ne zaman etki edeceği ve ne zaman istediğine kavuşacağı soruları oluşur. Bu da ağız bağlama büyüsü ne kadar sürede etki eder merakını geliştirir.

Büyünün farklı amaçlarla yapıldığı göz önünde bulundurulduğunda etki süreleri değişebilmektedir. Bu nedenle büyünün yapıldığı her amaç için farklı etki süreleri bulunmaktadır.

Hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak için yapılan ağız bağlama büyüsünün etkisi genellikle 10-15 gün arasında görülmektedir. Eğer büyü evde yapılırsa profesyonel olunmadığından dolayı etki süresi 20-30 gün arasında olabilir.

Eğer büyü iki kişiyi aşık ettikten sonra çevredeki insanların ağzını bağlamak amacıyla yapıldıysa etki süresi 7-15 gün arasında olmaktadır. Ancak büyü evde tecrübesiz bir şekilde yapıldıysa 20-25 gün arasında etkiler görülebilir.

Elbette bu etki süreleri kesin değildir. Ancak ağız bağlama büyüsünü yapan bireylerde görülene göre etki süreleri genellikle bu zamanlardan oluşmaktadır. Bu süre büyü iyi yapılmadığı takdirde uzayabilirken büyü dikkatli ve güzel bir şekilde yapıldığında kısalabilir.

Ağız Bağlama Büyüsü Ne Kadar Etki Eder?

Ağız bağlama büyüsünün ne zaman etki edeceği öğrenildikten sonra merak uyandıran bir diğer unsur ise büyünün ne kadar süre boyunca işe yarayacağıdır. Bu merak ise ağız bağlama büyüsü ne kadar etki eder sorusunu oluşturur.

Büyü tarihinde ortaya çıkan her büyünün ömür boyu sürmesi istenmiştir ve bu nedenle en iyisini yapmak gerekmektedir. Ağız bağlama büyüsü ise keşfedilen en iyi büyülerdendir. Bu yüzden ağız bağlama büyüsü ilmi yüksek bir hoca ile özenli, dikkatli ve doğru bir şekilde yapılırsa ömür boyu süreceği bilinmektedir.

Ancak büyü etkili, dikkatsiz ve tamamen doğru bir şekilde yapılmazsa etkisi çok kısa olabilir. Çoğunluklu bu durumlarda büyü etki etmez ancak büyü etki ederse de kendiliğinden bozulma olasılığı çok yüksektir.

Bir başka durum olarak büyüyü bozmak büyünün etkisini ortadan kaldıracaktır. Dolayısıyla sorunun kısaca cevabı bozulmadığı ve doğru yapıldığı takdirde ömür boyu, yanlış yapıldığı takdirde kısa bir süre olmaktadır.

Ağız Bağlama Büyüsü Günah Mı?

Hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak için ağız bağlama büyüsüne başvurmayı düşünüyor olabilir, hatta önceden bu büyüyü yapmış da olabilirsiniz. Ancak büyüyü yapmadan bilinmesi gereken bir durum olduğu gibi büyü yapıldıysa ve bilinmiyorsa da öğrenilmesi gereken bir durum vardır. Bu da büyünün günah olup olmadığından geçmektedir.

Büyüler her ne kadar kara büyü yani kötü büyü ve beyaz büyü yani iyi büyü olarak ikiye ayrılsa da her büyü İslam dini için günahtır ve büyünün yapılmaması gerekir. Elbette büyüler hakkında bilgi sahibi olunabilir ancak büyüyü yaptırmak ve yapmak da günahtır. Bu konu hakkında pek çok bilgi olduğundan dolayı büyünün günah olduğunu bile isteye yapmamak gerekir.

Ağız bağlama büyüsü de yapay yollarla bir kişinin ağzını bağladığından dolayı mutlaka günahtır ve uzak durulmalıdır. Kısacası ağız bağlama büyüsü günah mı sorusunun cevabı evettir. Büyü yapıldıysa bozmak için uğraşılmalı, yapılması düşünüyorsa yapılmamalıdır.

 

Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir büyü fark edildiği takdirde derhal bozmak için uğraşılmalı ve büyünün iyi ya da kötü olup olmadığına bakılmamalıdır. Çünkü büyü iyi bir hayat yaşatıyorsa bilinmelidir ki bu mutluluk yapay ve büyü kötü bir hayat yaşatıyorsa bu kötülük de yapaydır. Zaten kötü bir büyüyü bozup bozmamak düşünülmemelidir ve direkt bozulmalıdır.

Bozulması gereken büyülerden bir tanesi de ağız bağlama büyüsüdür. Ağız bağlama büyüsü iyi amaca ve kötü amaca da hizmet edebilir. Ancak bahsedildiği üzere büyü yapıldıysa amacına bakmadan bir medyuma danışarak büyüyü bozmak gerekir. Bu durumda medyumun da iyisini ve güvenilir olanını bulmak gerekir.

Doğru medyum bulunduğu takdirde büyüyü bozmak için harekete geçilebilir. Ancak medyuma gidilirken büyünün hangi büyü olduğu anlaşılmayabilir ve medyum büyünün hangi büyü olduğunu anladıktan sonra bozma işlemine başlayacaktır. Peki ağız bağlama büyüsü nasıl bozulur?

Eğer ağız bağlama büyüsü bir hoca tarafından yapıldıysa büyüyü bozmak çok daha zor olacaktır. Çünkü büyü yapan hocalar büyülerin bozulmaması ve korunaklı olması için uğraşır. Ancak her büyüde olduğu gibi ağız bağlama büyüsü de ne kadar kuvvetli olursa olsun bozulabilir.

Büyüyü ne olursa olsun bozmayı sağlayanlar ise gerçek medyumlardır. Gerçek medyumlar her türlü korunaklı büyüye karşı büyüyü bozmak için çaba sarf etmekte ve çalışmaktadırlar. Bu nedenle ise her türlü büyüyü bozmaya hazırlıklı ve tecrübelidirler.

Medyumlar büyüyü bozmak için özel olarak ritüeller, dualar ve tılsımlı sözcükler bulundururlar. Allah’tan yardım isteyerek büyüyü bozmayı sağlayan medyumlar işlemi doğru gerçekleştirdiği zaman büyüyü mutlaka bozacaklardır. Büyünün bozulma süresinin ne zaman olacağı ise büyünün kuvvetine göre değişecektir.

Ağız Bağlama Büyüsü Ne Zaman Bozulur?

Ağız bağlama büyüsünü medyumların bozacağı öğrenildiği takdirde büyünün ne kadar sürede bozulacağı merak edilir. Büyüler hem türüne göre hem de kuvvetine göre farklı sürelerde bozulurlar. Peki ağız bağlama büyüsü ne zaman bozulur?

Ağız bağlama büyüsü eğer iyi bir hoca tarafından iyilik amacıyla yapıldıysa ve bu büyüyü iyi bir medyum doğru işlemlerle bozmak istiyorsa büyü 7 gün gibi kısa bir sürede bozulabilir. Ancak ağız bağlama büyüsü kötülük amacıyla iyi bir hoca tarafından yapıldıysa bu süre değişebilir.

Ağız bağlama büyüsü, her ne kadar iyi amaca hizmet etse de öylesine bir kişinin ağzını da bağlayabilir. Bu da büyüyü kötü yapar ve iyi bir hoca büyüyü bu şekilde yaparsa bozmak daha zor olabilir. Ancak büyüyü bozmak için iyi bir medyum doğru ritüeller ile uğraşıyorsa büyü 10-15 gün gibi ortalama bir sürede bozulabilir. Burada önemli olan hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağzını bağlamak için yapılan ağız bağlama büyüsünün ne kadar kuvvetli olduğudur.