Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

/ 29 Mart 2021 / 690 / yorumsuz
Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama büyüsünde duaların önemi konusu çoğu insanın araştırdığı ve merak ettiği bir durumdur. Bilindiği üzere duaların her konuda yeri oldukça fazladır. İnsanların günlük hayatlarında sıklıkla dua etme eylemi içinde oldukları bilinmektedir. Bu bir nevi rahatlama bir nevi de arınma demektir. Bireysel olarak istediğiniz bütün her şey öncelikle Allah’tan dilenir. Bunda yakın çevreniz, sevdikleriniz ve önem verdikleriniz de dahildir. Nasıl ki talep edilenlerin Allah tarafından olması isteniyorsa muska ve büyülerde de aynı durum geçerlidir.

Bağlama büyüsünde dua okunması yapılanlar arasında yer almaktadır. Duadan başka söylenen tılsımlı sözcükler ve bağlantı kurulan ruhani varlıkların büyünün gerçekleşmesinde önemli yeri bulunmaktadır. Kişilerin öncelikle bağlama büyüsü nedir? Neden yaptırmalıyım? Bana ne gibi faydaları olacak konuları üzerinde bilgi sahibi olmaları gerekir. Bu bilgilerden sonra yaptırmak ya da yaptırmamak onların tercihlerine göre farklılık gösterebilir. Bu yazıyı okuduktan sonra yaptırmayı düşünenlerin öncelikle bir medyumdan yardım almaları gerekir. Kafanızda oluşan soruları gidermek için hemen açıklamalarımıza başlıyoruz…

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünü adından da anlayacağınız gibi sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlamak için yapılan bir büyü olarak değerlendirmeniz mümkündür. Tek bir amaç için yapıldığını düşünmeyin. Bağlama büyüleri farklı amaçları gütmektedir. İlk amacı sevgilinizin ya da eşinizin size aşık olması ve bağlı kalmasıdır. Büyüdeki asıl konu aşk olarak da düşünülebilir. Nasıl ki aşk büyülerinde amaç karşınızdaki insanın size aşık olmasıysa bağlama büyülerinde de size bağlı kalması durumudur. Bu ikisini aynı amaç olarak da düşünebilirsiniz. Aşık olan insan sevdiğine bağlı da kalacaktır.

Bağlama büyüsünde duaların önemi oldukça fazladır. Dua edilmeden hiçbir büyünün olması ya da gerçekleşmesi mümkün değildir. Bağlama büyüsü yapmak için medyumların uyguladığı farklı yöntemler bulunmaktadır. Yöntemler bağlama büyüsünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir ve ne için yapılır gibi konulara da değineceğiz. Çünkü bağlama büyüsünün tek bir amaç için yapıldığını düşünmenizi istemeyiz. Farklı amaçlarda yapılan birçok bağlama büyüsü çeşidini görünce sizler de şaşıracaksınız. Ama ilk hedef olarak sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız hemen bir medyumla iletişim kurmanızı önermekteyiz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? Okunan Dualar

Oldukça fazla çeşide sahip bağlama büyüleri bulunmaktadır. Sizler amaca uygun olarak istediğiniz çeşidi yaptırabilirsiniz. Sizlere bağlama büyüsü çeşitlerini söylediğimizde oldukça fazla şaşıracaksınız. Hatta hiç duymadığınız ve haberiniz olmayan birçok çeşit hakkında ve okunan duaları ile ilgili bilgiler de sunacağız. O yüzden bu konu ile ilgili merakı olanların yazımızı sonuna kadar okumasını tavsiye ederiz. Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir? Hemen göz atalım…

 • Eşe ya da sevgiliye yapılan bağlama büyüsü: Buradaki amaç eşin ya da sevgilinin size bağlı sadık biri olmasını sağlamaktır. Gözü sizden başkasını görmeyen ve sadece sizin yanınızda olan bu kişi ile mutlu olabilmeniz mümkündür. Bu amaç için yapılınca aldatmalar ve başka yerlerde ya da kişilerde mutluluğu arayan sevdiğiniz insana karşı önlem de almış olacaksınız.
 • İşe bağlama büyüsü: Bu büyü bir türlü işine alışamayan ve yaptığı işten zevk almayan kişilere yapılmaktadır. Büyü sonucunda kişi işine ısınır ve mutlu bir şekilde işini yapar, iyi mevkilere yükselir.
 • İş yerine yapılan nasip bağlama büyüsü: Bazı art niyetli kişiler sizin iş yerinize büyü yaptırmış olabilir. İşlerinizin yolunda gitmesini istemeyen bu kişilere karşı önlem alabilirsiniz. Kötü büyü sınıfında olan iş yerindeki nasibi bağlama büyüsünü bozdurmak için medyum hocalardan yardım almalısınız.
 • Ağzını bağlama büyüsü: Bu konu oldukça hassastır. Size hayatı zehir eden kişilere karşı bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Genellikle kayınvalide geline ya da gelin kayınvalideye yaptırır. Ayrıca iş yerindeki patronların devamlı karışması neticesinde çalışanlar yaptırır. Ya da kadın kocasına, koca karısına yaptırabilir. Buradaki amaç sizin hayatınıza karışan ve mutlu olmanızı engelleyen kişilere karşı önlem almaktır.
 • Cinselliği bağlama büyüsü: işte en hassas noktaya geldik. Bu büyü çeşidi eşinin kendini aldattığını düşünen kadınlar tarafından yaptırılmaktadır. Böylelikle eş başka kadınlarla birlikte olmak isterken bunda başarılı olamayacaktır.
 • Çocuğu eve bağlama büyüsü: Bu konu anne ve babaları ilgilendirmektedir. Çocuğunuz belli bir yaşa gelmiş olgunlaşmış ama kendinde olgunluk belirtileri taşımıyorsa bu büyüye başvurulmaktadır. Sorumsuz ve gözü hep dışarıda olan ergen çocukları eve bağlamak için yapılmaktadır.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi bağlama büyüsünün birçok çeşitleri bulunmaktadır. Konu sadece sevdiğiniz insanı kendinize bağlayıp aşık etmeniz değildir. Farklı amaçlarda birçok bağlama büyüsü yaptırmanız mümkündür. Bağlama büyüsünde duaların önemi oldukça fazladır. Bundan bahsetmiştik. Peki, bu duaların neler olduğunu merak ediyor musunuz? Hemen onlara da değinelim…

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi
Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama Büyüsünde Okunan Dualar

Bağlama büyüsü yaptıracak olan kişiler hangi amaç için yaptırıyor olursa olsun mutlaka büyüde okunacak dualar yer almaktadır. Kişilerin yapması gereken, öncelikle kendilerine işini iyi yapan bir medyum bulmalarıdır. Medyuma bağlama büyüsünü kime yaptıracağınızı söylemelisiniz. Eşe, sevgiliye, çocuğa, patrona, kayınvalideye, geline… bunlar belirtildikten sonra büyü yapmak için hemen harekete geçilmektedir. Bağlama büyüsü için gerekli olan malzemeler sizlere söylenecektir. Bunları temin ettikten sonra medyum hoca hemen uygulamaya geçer.

Bağlama büyüsünde okunan dualar için sizlere bazı örnekler sunacağız. Bu duaların okunma amacı; istenilen ve olması arzu edilen durumun Allah’tan talep edilmesi durumudur. Okunan dualara bazı örnekler:

Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim

Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Elif Lam Mim Suresi: Elif lam mim Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn.
Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun.
Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun

Bağlama Büyüsü Duaları Neticesinde Karşınızdaki Kişide Değişiklikler

Eğer doğru adrese giderek işinde iyi olan bir medyum hocadan yardım aldıysanız bağlama büyüsü oldukça iyi sonuçlar verecektir. Bağlama büyüsünde duaların önemi konusunu amacınıza ulaşınca fark edebileceksiniz. Büyü yaptıracağınız kişi eşiniz sevgiliniz ya da başka birisi ise ondaki farklılıklar hemen dikkatinizi çekecektir. Bunları görmek için bir iki hafta beklemeniz yeterli olacaktır.

 • Öncelikle büyü yapılan kişi eş ya da sevgili ise başkalarının yanında mutlu olmayacak ve sadece sizin yanınızda olmak isteyecektir.
 • Devamlı sizi düşünen ve rüyalarında dahi sizi gören bir sevgiliye sahip olacaksınız.
 • Ergen çocuğunuz için eve bağlama büyüsü yaptırdıysanız onun vaktinin büyük çoğunluğunu evde geçirmesini ve böylelikle kötü arkadaşlardan kurtulmasını sağlayacaksınız.
 • Eşiniz sizi terk etti ve gittiyse bağlama büyüsü ile tekrar evine ve size gelmesini sağlayabileceksiniz.
 • Ağız bağlama büyüsü yaptırdıysanız sizin kötülüğünüzü isteyen kişilere önlem alabileceksiniz.
 • Erkeklik bağlama büyüsü yaptıranlar eşlerinin başka kadınlara gitmesini önlemiş olacaklar.
 • Bekar kişiler sevdiğine yaptırırsa, karşınızdaki kişi size bağlanarak hemen evlenmek isteyecektir.

Eşinize Bağlama Büyüsü Yaptırırken Okunan Dualar

Evliliğiniz uzun süre önce başlamış olabilir. Bu durum kişilerin zamanla birbirinden soğumasına neden olabilir. Aranızdaki aşkı canlandırmak için her bir eşin üzerine düşen görevler vardır. Bunları yaparsa eskiden olduğu gibi aşk duygusu ile birbirinize sarılabilirsiniz. Eşler kendilerini eskisi gibi sevsin diye birçok dua okumaktadır. Bunları evde kendiniz de okuyabilirsiniz. Bağlama büyüsünde duaların önemi eşler arasında da oldukça önemli bir yere sahiptir. Kadın ya da erkek bazı duaları okursa aralarındaki muhabbet artar ve mutlu bir evlilik yolunda ilerlemeye devam ederler.

Kendiniz evliliğinizdeki muhabbeti artırmak istiyorsanız Taha ve Bakara surelerini okumanız tavsiye ederiz. Furkan suresi de eşler arasındaki muhabbetin ve bağın artmasında oldukça önemli yere sahiptir. Burada eşleri ile birlikte mutlu olmayı ve gözünü gönlünü aydınlatacak evlilik hayatı isteğini göreceksiniz. Duaların hayatımızın her anında oldukça fazla önemi bulunmaktadır. Eşiniz için de kendiniz dua okuyabileceğiniz gibi medyum hocalar sayesinde de farklı duaları öğrenmeniz mümkündür.

Sevdiğiniz Kişilere Bağlama Büyüsü Yaptırırken Okunan Dualar

Sevdiğiniz kişiler sevgiliniz, eşiniz, çocuğunuz ya da bir yakınınız olabilir. Bazen dağılmak üzere olan bir yuvanın kurtulması için de dışarıdaki insanların büyü yaptırdıkları görülmektedir. Örnek vermek gerekirse çocuğunuzun evliliği yıkılmak üzere ise ve onların yanlış bir karar aldığını düşünüyorsanız bu durumda bağlama büyüsü ile tekrar onları birleştirmeniz mümkündür. Aynı şekilde yakın arkadaşlarınız da benzer durumda ise sizler onların ayrılmasını önlemek için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bağlama büyülerinde amaç iyiye ve güzele ulaşmaktır. İnsanların hakkında güzel sonuçlara erişmek için yapılmaktadır. Bağlama büyüsünde duaların önemi medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Amacınıza ulaşmak için onlardan yardım almanız gerekecektir. Onun için de doğru yerde ve doğru adreste olduğunuzu düşünüyoruz. Amaca ulaşmak, ancak işinde tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından sağlanmaktadır. Sevdiğiniz kişilere yaptıracağınız bağlama büyüsü ve bu dualar sonucunda mutlu hayatlar içinde olabilirsiniz.

Sevdiğiniz İçin Hangi Duaları Okumalısınız?

Sevdiğiniz kişinin sizi de sevmesi, daima ve hep sevmesi için bazı duaları okumanız gerekecektir. Karşılıksız aşk yaşayanlar için de bu durum geçerlidir. Sevdiğiniz kişinin size bağlanması için yaptıracağınız bağlama büyüsü ile istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Bağlama ritüeli yaptıracak olan kişilerin bu işin uzmanından yardım almaları gerekir. Medyum hocaların okuduğu birçok dualarla bağlama büyüsü gerçek amacına ulaşacaktır. Bağlama büyüsünde duaların önemi konusu oldukça önemlidir.

5 gün aşağıdaki duayı geceleri okursanız etkili bağlama büyüsü duası da okumuş olursunuz.

“Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”