Sabun Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

/ 12 Nisan 2021 / 22.243 / yorumsuz
Sabun Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler konulu yazımızda size sabun büyüsü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Sabun büyüsü nedir, kimler tarafından yaptırılır, nasıl yapılır gibi soruları cevaplandıracağız. Öncelikle sabun büyüsü bir insana kötülük yapma amaçlı yapılan kara büyüler arasında yer almakta ve oldukça kuvvetli bir büyüdür. Gidilen medyum veya hoca bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiye büyü ve etkileri hakkında açıklayıcı bilgiler vermesi gerekir.

Uzman kişiler bu büyüyü yapmaya karar verdikten sonra sabun büyüsü ayetlerini okuması gerekir. Büyünün etkileri ortaya çıkmaya başladığında ise olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak adına sürekli olarak takip etmelidirler. Eğer istenmeyen bir sonuç ile karşılaşılırsa sabun büyüsü bozma işlemi ile büyüyü sonlandırmalıdırlar. Özellikle 41 iğneli sabun büyüsü oldukça tehlikeli bir büyü olduğundan yaptıracak kişiler büyünün etkilerini bilmeden yaptırmamalıdırlar.

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü nedir? Diye baktığımız da aslında iki farklı amaçla kullanılan bir büyü çeşididir. Hem sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek bağlamak için kullanılan bir büyü, hem de intikam amaçlı kullanılan bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir kişiye sabun büyüsü yaptırarak sizinle iletişim kurmasına engel olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bu büyüyü tercih edebilirsiniz.  Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı oldukça zor bir büyüdür. Bu yüzden de bu büyüyü yaparken hata yapma oranı oldukça yüksektir. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişiler muhakkak bir medyum ya da hocaya danışarak bilgi almalı ve ona göre işlem yapmalıdır. Ancak en iyi sonucu almak için bir medyum veya hocaya yaptırmalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılır? Birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Sabun büyüsü yapmak için bir medyum veya hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapıldıktan sonra etkisini çabuk göstermesi için büyünün yapımında kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Sabun büyüsü yaparken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Ayrıca dikkatli bir şekilde hoca veya medyum tarafından verilen bilgiler doğrultusunda dikkatli bir şekilde büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer aldığından oldukça dikkatli olunmalıdır. Sabun büyüsünü yaparken şu adımlar izlenmelidir.

 • Öncelikle daha önceden kullanılmamış bir sabun alınmalıdır. Bu sabunun temiz olması oldukça önemlidir.
 • Ardından 23 ya da 41 adet toplu iğne başı temin edilmelidir.
 • Sabun büyüsünün yapılması için 5 ila 7 gün gibi bir sürenin geçmesi gerekir. Çünkü bu büyüyü yaparken sabuna 41 adet iğne batırılır ve iğnenin her batırılışında 41 adet farklı tılsımlı sözcük söylenir. Bu tılsımlı sözcüklerin okunması için medyuma giderek büyü yapılacak kişinin ismi ve doğum bilgileri verilmelidir. Bunun yanı sıra kişinin fotoğrafı da verilebilir.
 • 41 kere tılsımlı sözcükler söylenip iğneler sabuna batırıldıktan sonra sabun büyüsünün yapım aşaması biter. Ardından bu sabun bir yere gömülür.

Bu adımlar dikkatli bir şekilde yapıldığında sabun büyüsü etkisini hemen göstermeye başlar. Bu büyüden daha etkili sonuç almak için büyünün bir medyum veya hoca tarafından yapılması gerekir.

Sabun Büyüsü Kendini Nasıl Belli Eder?

Sabun büyüsü kendini nasıl belli eder? Sorusunu cevaplandıracak olursak eğer, sabun büyüsü yapıldıktan sonra kısa sürede bazı etkiler göstermeye başlar. Aşağıda vereceğimiz bilgiler sabun büyüsü yapılan kişide görülen değişikliklerdir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler:

 • Sabun büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişide bazı sağlık sorunları olur. Özellikle karin bölgesinde ağrılar meydana gelir.
 • Bu büyünün etkisi altına giren kişi, tüm çevresi ile iletişimini koparır.
 • Cinsel anlamda güçsüzlük ve isteksizlik problemleri yaşar.
 • Maddi olarak sorunlar ile karşılaşırlar.
 • Bunların yanı sıra büyünün etkisi altında olan kişiler sürekli sınırlı ve öfkesi bir tavır sergilerler.
 • Büyüyü yaptıran kişiyi rüyalarında görür ve ona karşı büyük bir özlem duygusu duyarlar.
 • Sabun büyüsü 14 gün içerisinde kendini gösterir ve büyünün etkisinde olan kişi büyüyü yaptıran kişi ile bir araya gelerek beraber yaşamaya başlar.

Sabun Büyüsü Etkili Midir?

Sabun büyüsü etkili midir? sorusu büyüyü yaptıracak olan kişiler arasında merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sabun büyüsü etkisi kuvvetli olan bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra yaklaşık 10 gün içerisinde büyü yapılan kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Kullanılan malzemelerin kalitesi büyünün etkisi üzerinde büyük öneme sahiptir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara göre yapılan sabun büyüsü etkisini daha çabuk göstermektedir. Bu yüzden bir uzman tarafından destek alınması önemlidir.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Sabun büyüsü neden yapılır? Konulu alt başlıkta ise bununla ilgili bilgi vereceğiz. Sabun büyüsü birçok amaçla yapılabilecek bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsü neden yapılır inceleyelim.

 • Sevilmeyen bir insanın akıl ve beden sağlığını bozmak için yapılabilir.
 • Sevilmeyen birinin ailesi ve eşiyle arasını bozmak için yapılabilir.
 • Sabun büyüsü aynı zamanda iş yerinde başarısı kıskanılan birinin işlerinin kötüye gitmesini sağlayarak ekonomik olarak kötü bir duruma düşmesi için yapılabilir.
 • İyi niyetle yapılan sabun büyüsü sayesinde sevilen kişinin yaptıran kişiye aşık olması sağlanır.
 • İş yerinde çok çaba sarf etmeden sabun büyüsü sayesinde yüksek mertebelere ulaşılabilir.

Verilen bu amaçlar için yapılan sabun büyüsü etkisi yaklaşık olarak 7 ila 10 gün içerisinde gösterir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?

Sabun büyüsünün tutma süresi ne kadardır? Sorusu büyü yaptıracak kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Burada sabun büyüsünün etkili olması için öncelikle atıldığı suda tamamen erimesi gerekmektedir. Sabun suda eridikten sonra büyü etkisini tamamen gösterir. Sabun suda ne kadar sürede erir diye baktığımız da burada büyü yapımında kullanılan sabunun markası ve kalitesi önem taşımaktadır. Örnek verecek olursak eğer kaliteli bir sabun suda yaklaşık 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime süresi ise yaklaşık olarak 15 gündür. Bunun için sabun büyüsü yapımında kolay eriyen sabunlar tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra sabun büyüsü yapılırken telkinlerin doğru bir şekilde okunması ve niyet edilmesi gerekir. Bu ritüeller doğru bir şekilde okunup yapıldıktan sonra sabun büyüsü yaklaşık olarak etkisini bir haftada etki göstermeye başlar. Bu sayede büyü yapılan kişi büyüyü yapana bir ömür boyu aşık olur.

Sabun Büyüsünde Suret Verme

Sabun büyüsünde suret verme işlemi sabun büyüsü yapılırken geçilen aşamalardan bir tanesidir. Yetenek gerektiren bu işlem muhakkak bir medyum veya hoca tarafından yapılmalıdır. Burada büyü yapılacak kişiye ait el, ayak, baş figürleri gibi figürler medyum tarafından sabuna çizilmektedir. Sabun üzerine suret verilirken büyü yapılacak kişinin cinsiyetinin de belirtilmesi oldukça önemlidir.

Çünkü medyum suret verirken karşı tarafın cinsel organlarını da sabun üzerine çizmektedir. Sabun büyüsünün tutmadı için cinsel organlarında sabun üzerine net bir şekilde çizilmesi gerekir. Suret Verme işlemi bittikten sonra sabun büyüsü yapımında uygulanan diğer bir aşamaya geçilmelidir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler daha bitmedi.

Sabun Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sabun Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sabun Büyüsünde Telkin Verme

Sabun büyüsünde telkin verme işlemi sabun büyüsünde uygulanan bir diğer aşamadır. Bu aşamanınsa dikkatli ve doğru şekilde yapılması gerekir. Sabun büyüsünde öncelikle sabuna suret verilir ardından dua okunur. Bu dualar sayesinde büyü daha kolay bir şekilde tutar. Bu büyüde okunacak dua, büyünün yapıla şekline göre belirlenmelidir.

Eğer büyü yapılacak kişinin zarar görmesi isteniyorsa, sabuna çizilen suretin üzerine toplu iğne batırılmalıdır.  Batırılan bu toplu iğneler büyünün direk karşı tarafı etkilemesin sağlamaktadır. Bu aşamadaki işlemin yapılması için de uzman bir medyum veya hocadan yardım alınması gerekir.

Sabun Büyüsünde Nazar ve Su İşlemleri

Sabun büyüsünde nazar ve su işlemleri telkin verme aramasından sonra yapılan işlemlerdir. Telkin aşamasından sonra nazar işlemi yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken daha önceden üzerine suret çizilen ve dualar okunan sabun beyaz bir beze sarılır. Beze sarıldıktan sonra evde 3 gün 3 gece bu sabun kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Bu işlemden sonra sabun son aşama yani su işlemleri için hazır hale gelir.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsünün son aşaması ise su ile vasıl kılma işlemidir. Bu işlemde bir bez içerisinde 3 gün 3 gece bekletilen sabun çıkartılıp su olan bir yere götürülmelidir. Bu bir çeşme, göl veya deniz gibi su kaynakları olabilir. Ardından büyü yapılırken aşamalardan geçirilen bu sabun suya atılır. Sabun suyun dibine çöktüğünde ise karşı tarafta büyünün etkileri görülmeye başlar.

Sabun büyüsünün etki etmesi için sabunun suda tamamen erimesi gerekir.  Sabun eridikten sonra büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi sürekli olarak rüyasında görür. Sürekli olarak büyü yaptıran kişinin yanında olmak ister ve ona özlem duyar. Aynı zamanda büyü yaptıran kişi ile iletişime geçmeye çalışır. Ve sonuç olarak iki kişinin kavuşması gerçekleşir.

Sabunu büyüsü yaparken yapan kişinin yanında hiç kimsenin olmaması gerekir. Bunun yanı sıra suda eriyen sabunu kimsenin görmemesi gerekir. Nazar aşamasında gerçekleştirilen sabunun 3 gün 3 gece bekletilme alanı ise karanlık bir oda olmalıdır. Bütün bu aşamalar dikkatli bir şekilde uygulandığında sabun büyüsü etkisini gösterir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da nasıl yapılır, ne zaman etki soruları kadar önem arz eden bir sorudur. Yapımı dikkat ve meşakkat gerektiren bu büyünün bozulması da oldukça zordur ve zaman gerektirir. Sabun büyüsünün bozulması için kesin medyum ve hocalardan yardım almak gerekir. Burada medyum öncelikle büyü var mı yok mu onu kontrol eder. Eğer büyü olduğu saptanırsa onu bozmak için tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde bir hafta boyunca ya evde ya da kıyafetlerin içerisinde saklanması gerekir. Büyü etkisini 3 gün içinde kaybeder ve büyü yapılan kişi eski haline döner.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında sabun büyüsünün bozulması için bazı duaların okunması gerektiği konusudur. Bu dualar Felak ve Nas sureleridir. 7 gün boyunca bu surelerin okunması gerekir. Bir hafta içerisinde bu büyü etkisini kaybeder ve yapılan kişi tekrar eski haline döner.

Felak ve Nas sürelerinin okunuşu şu şekildedir.

Felak Suresi

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul e’ûzü birabbil felak
2- Min şerri mâ halak
3- Ve min şerri ğasikın izâ vekab
4- Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad
5- Ve min şerri hâsidin izâ hased

Nas Suresi

Bismillahirrahmânirrahîm.
1.Kul e’ûzü birabbinnâs 2.Melikinnâs 3.İlâhinnâs 4.Min şerrilvesvâsilhannâs 5.Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi 6.Minelcinneti vennâs

Sonuç olarak sabun büyüsü yaptırmak isteyen veya üzerinde sabun büyüsü olduğunu düşünenler muhakkak bir medyum veya hocaya gitmeli ve ondan yardım almalıdırlar.