Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

/ 2 Haziran 2022 / 637 / yorumsuz
Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü, çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Sevgilisinden ayrılanlar belli bir süre sonra pişman olabilir. Ona geri dönmek isteyebilir. Ama böyle bir ortam ortaya çıkmadıysa ya da siz ne yaparsanız yapın eski sevgiliniz size geri dönmediyse onu kendinize aşık ederek tekrar sevgili olabilirsiniz. Hem de size aşık olmuş olarak geri dönüş yapabilir. Böylelikle kişiler de amaçlarına kavuşurlar. Aşk büyüleri uzun yıllardan beri uygulanmakta ve birçok kişi bu büyü ile sevdiğine kavuşmaktadır. Uzun zaman öncesinde yapılan büyüler arasında aşk büyülerinin oldukça önemli yeri bulunur. Nice sevenler ve nice platonik aşıklar bu büyü ile mutlu bir beraberliği yakalamıştır. Hatta bitmiş olan ilişkilerin tekrar canlanması da sağlanmıştır.

Aşk büyüsü yaptırmak için öncelikle kişinin büyüsel uygulamalara sıcak bakması gerekir. Eğer inancı yoksa yaptırılan büyü tutmayacaktır. Neticede büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğu bilinir. Böyle olmasına rağmen amacına kendi yöntemleriyle ulaşamayanlar ve başarısız olanlar büyüsel uygulamalara başvurabilir. Bu durum kişinin kendi inancıyla ilgilidir. Büyü yaptırmak ya da yaptırmamak kişinin inancıyla yakından ilgilidir. Sorunlarına kendisi çözüm bulamayanlar aşk büyüsünde uzman medyum arayışına girmektedir. Onlara dertlerini anlatarak uygun olan aşk büyüsünün belirlenmesiyle işe başlanır. Aşk büyüleri farklı isimlerle anılmaktadır. Eski sevgiliniz için uygun bir büyü türü de mutlaka vardır. Gerekli malzemelerin temin edilmesi medyumun ve sizin tarafınızdan olacaktır.

Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü
Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Resimle Yapılan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü içinde resimle yapılan aşk büyüsü ilk sırada yer almaktadır. Sevgilinizin resmini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu resmi medyuma ilettiğinizde öncelikle ikinizin adı yazılır. Resme dualar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Büyünün tutmasında ruhani varlıkların da önemi büyüktür. Medyumların diğer insanlara göre farklı güçleri bulunmaktadır. Havas ilmine ve bilgilerine sahip olmaları onların her türlü büyüyü yapmalarını da sağlamaktadır. Eski sevgilinizi tekrar kendinize aşık etmek için onun fotoğrafı yeterli olabilir. Birçok büyü türünde kişinin resmi kullanılmakta ve kesin sonuçlar da alınmaktadır. Etkileri ve sonuçları oldukça fazla olan resimle yapılan büyüler birçok uygulamada kesin sonuç vermektedir.

Aşk büyüsü konusunda uzman olan medyumlar güvenilir olmaları ile bilinirler. Güvenilir medyum öncelikle kişilere güven duygusunu veren ve onların anlattıklarını sır olarak saklayabilen kişilerdir. Ayrıca medyuma giden kişiler de durum böyle olunca kendilerini rahat hissederler. İnsanlar medyuma sıklıkla gitmez. Ancak çözümleyemedikleri konularda medyum yardımı alırlar. Hal böyle olunca kişinin medyumun yanında kendini rahat hissetmesi gerekir. Ancak o zaman tüm sıkıntılarını anlatabilecek ve medyumdan yardım talep edebilecektir. Doğru olan aşk büyüsü türünün belirlenmesi için kişilerin medyumuna güveniyor olması önemli bir konudur. Eğer medyumunuz resimle yapılan aşk büyüsü kararını verdiyse mutlaka bundan olumlu bir sonuç da alacaktır. Çünkü medyumlar birçok büyüde resim kullanırlar ve kesin sonuçları da alırlar.

Kaşıkla Yapılan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü içinde kaşık da kullanılır. Tahta kaşıkların yan yana getirilmesi ve üzerine isimlerin yazılmasıyla bu büyü yapılır. Hatta kaşıkların birbirinden ayrılmaması gerekir. İple bağlanması da söz konusudur. Kaşıkların saklanması gerekebilir. Hatta bu kaşıkla yemek yenmesi de büyünün hızlı tutmasını sağlayacaktır. Aşk büyülerinde birçok malzeme kullanılır. Bu malzemelerin çeşitleri ve hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusu medyumun tercihiyle ilgili olacaktır. Kaşıkla yapılan aşk büyüleri de kişileri kesin sonuçlara ulaştıracaktır. Önemli olan medyumun size gösterdiği yoldan gitmeniz ve onun söylediklerini yerine getirmenizdir.

Bu büyü evli kişiler için de yaptırılmaktadır. Evini terk eden ve aralarındaki aşk azalan eşler boşanma safhasına gelebilir. Bu durumda boşanmak istemeyen eş kaşık büyüsü yaptırarak eşiyle arasındaki aşkın canlanmasını sağlamaktadır. Kaşıkların yan yana getirilmesi eşinizle birlikte olmanız ve hiç ayrılmamanız anlamına gelir. Hem yapılmasının kolay olması hem de kesin sonuçları vermesi nedeniyle kaşıkla yapılan aşk büyüsü tercih edilir. Evli kişiler böylelikle tekrar eşiyle bir araya gelmekte ve evliliklerini devam ettirmektedir. Büyünün tutmasında inancın yüksek olması gerekir. Büyüsel uygulamalardan yardım bekleyen kişiler bu büyü ile amacına ulaşabilir. Tabi ki bunda medyumun başarısı da oldukça önemlidir.

Uzaktan Yapılan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü seçenekleri arasında uzaktan yapılan büyüler de bulunmaktadır. Neticede eski sevgiliniz yanınızda olmayabilir. Belki ondan çok uzakta olabilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşayan kişiler uzaktan yapılan aşk büyüsünden faydalanmaktadır. Ayrıldıktan sonra aranızda kopmalar yaşandıysa sevgiliniz farklı bir şehre yerleşmiş olabilir. Onun aşkını kazanarak tekrar bir araya gelmek istiyorsanız bu türden faydalanabilirsiniz. Büyünün yapılması için sevdiğinizin yakınınızda olmasına gerek yoktur. Birçok aşk büyüsü konunun uzmanı medyumlar tarafından uzaktan da yapılmaktadır. Sonuçları oldukça etkilidir. Eski sevgilinizin sizi özleyerek geri dönmesi karşılaşılan sonuçlar arasındadır.

Aşk büyülerinde medyumdan faydalanılması gerektiğinden bahsettik. İnsanların manevi güçleri olmadığı için büyü yapma konusunda destek almadan başarılı olamazlar. Aşk büyüsünde uzman olan medyum farklı bir şehirde ise ondan yardım almak için yanına gitmeniz gerekmez. Uzaktan medyumunuza aşk büyüsü yaptırmanız mümkündür. Teknolojinin oldukça fazla ilerlediğini düşünürsek günümüzde birçok kişi farklı şehirlerde yaşayan medyumlardan uzaktan da yardım almaktadır. Mesela yurt dışında yaşayanlar bile ülkemizdeki medyumlardan destek alır. Büyü yaptırır. Yapılan büyünün malzemesi kişilere gönderilir. Neler yapmanız gerektiği sizlere söylenir. Bu imkandan da faydalanarak uzaktan aşk büyüsü yaptırmak oldukça kolay bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

Nohutla Yapılan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü malzemeleri arasında bazı bakliyatlar da kullanılmaktadır. Bunlardan birisi nohuttur. 41 nohutla yapılan aşk büyüsünde her bir nohut tanesine özel dualar okunacaktır. Bu nohutları eski sevgilinizin evine saklamanız ya da onun bahçesine gömmeniz gerekir. Eğer eski sevgiliniz yakınınızda ise nohutla yapılan aşk büyüsü tercih edilebilir. Ama uzakta ise farklı olanların yapılması gerekebilir. Bunun kararını medyumunuzla birlikte verebilirsiniz. Bu büyü türü de uzun yıllardan beri uygulanmakta ve kesin sonuçları kişilere sunmaktadır. Aşk büyüsünde uzman olan medyumlar hangi malzemeyi kullanıyor olursa olsun istenilen sonuçları kişilere sunmaktadır. Önemli olan kullanılan malzemenin türü değil yapılan işlemlerin sıralaması ve eksiksiz yerine getirilmesidir.

Nohuttan başka farklı bakliyatlar da büyüde kullanılabilir. Bu bakliyatların suda beklemesi ve bu suyun kişiye içirilmesi hızlı sonuçların yaşanmasını sağlar. Ama böyle bir imkan yoksa farklı yöntemler denenmelidir. Medyumunuza durumunuzu net anlatırsanız ve istediklerinizi tam olarak belirtirseniz size uygun olan türün belirlenmesinde en doğru olan yol ortaya çıkar. O yüzden açık ve net olmak önemli bir unsurdur. Medyumun işinde uzman olması ve sizin de büyüsel uygulamalardan yardım bekliyor olmanız istenilen sonucun yaşanmasını sağlamaktadır.

Saç Teli ile Yapılan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü çeşitleri içinde kişisel eşyalar ve büyü yapılacak olan kişinin saç teli sıklıkla kullanılır. Bunun için onun saçını elde etmeniz gerekir. Böyle bir imkan söz konusu ise büyünün yapımına hemen başlanır. Ama saçını elde edemezseniz diğer yol ve yöntemlerin denenmesi gerekir. Çünkü aşk büyülerinde birçok farklı yollar bulunur. Bu yollarda ilerlerken medyumun sizi yönlendirmesi ve size yol göstermesi gerekir. İşinde uzman olan medyumlar izlenecek olan yollarla ilgili derin bilgilere sahiptirler. İlmi bilgileri ve tecrübeleri yeterli olan medyumla çalışıyor olmanız size fayda sağlayacaktır. Amacınıza ulaşamamak hem zaman kaybı hem de hayal kırıklığı yaratacaktır.

Saç telini bulamayan kişiler kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamasından da faydalanabilir. Bu da oldukça fazla etkilere sahip bir türdür. Büyüde kullanılan kilit ile eski sevgilinizin kalbini başkalarına kilitleyecek ve sadece size açık olmasını sağlayacaksınız. Kilit büyüsü uzun yıllardan beri aşk ve bağlama konularında uygulanmaktadır. Olumlu ve etkili sonuçların yaşanması da mümkündür. Medyumunuzla iletişimde olduğunuzda kilit büyüsü yapılmasını da isteyebilirsiniz. Böylelikle eski sevgilinizin kalbinin kilidine sadece siz sahip olacaksınız.

Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü Sonuçları

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü yapılışı konusunda sizlere birçok alternatiften bahsettik. Aşk büyüleri çeşitlerini sunarak hangisinin size uygun olacağını fark etmenizi sağlamak istedik. Eğer bu türler içinde kararsız kaldıysanız medyumun göstereceği yoldan ilerlemeniz gerekir. Çünkü o sizin için uygun olacak yolu ve yöntemi daha iyi bilecektir. Amaç eski sevgilinizin size aşık olarak geri dönmesi ise bunun için de yapılacak olan birçok yol ve yöntem bulunur. Bu yollarda ortak nokta her büyüde dua okunması ve tılsımlı sözcüklerin söylenmesidir. Aynı zamanda ruhani varlıklardan alınan yardımlar da büyünün gerçek amacına ulaşmasını sağlayacaktır. Yapılan büyünün sonucunda şunları göreceksiniz:

  • Eski sevgilinizin size olan hareketleri değişecektir.
  • Eğer sizi hiç aramadıysa en kısa sürede arayacaktır.
  • Belki bir başkasıyla haber gönderecektir.
  • Sizin peşinizden koşacak ve sizinle barışmak istediğini söyleyecektir.
  • Bekarsanız evlenme ihtimaliniz yüksektir.
  • Evli olanların arasına sıcaklık ve muhabbet girecektir.
  • Eski güzel günler ve mutlu beraberlikler geri gelecektir.

Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü Neden Yaptırılır?

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen çok kişi bulunur. Bu büyünün yaptırılma nedenleri öncelikle kişinin ayrıldığı için pişman olması ve eski sevgilisinin kalbini geri kazanması içindir. Onunla mutlu olacağına inanıyordur ve onun kıymetini anlamıştır. Kendi çabaları ile onun aşkını geri kazanamayanlar bu büyüyü yaptırmayı tercih edebilir. Ayrılmak bazen pişmanlıkların yaşanmasına neden olabilir. Ona geri dönmek isteseniz bile söyleyemeyebilirsiniz. İlk adımı atan kişinin o olmasını da isteyebilirsiniz. Bütün bunlar aşık etme büyülerinin yaptırılma nedenleri arasındadır. Özellikle eski sevgilinizi özlüyor ve onu neden kaybettiğinizi düşünerek üzülüyorsanız aşk büyüsü sizi bu çıkmazdan kurtarabilir. İkilemde kalanlar, çıkış yolu bulamayanlar ya da ümitsizlik içinde olanlar aşık etme büyülerini yaptırınca durumun gördükleri gibi kötü olmadığını da fark ederler.

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü bazen intikam almak için de yapılır. Sizi terk edip giden kişiye ders verme amacıyla da yapılmaktadır. Terk edilmek oldukça kötü bir durumdur. Terk edilen kişiler bunun üzüntüsüyle eski sevgilisinden intikam almak ister. Onu kendine aşık ederek ve onun nasıl bir hata yapmış olduğunu hissettirerek ona olan kızgınlığını hafifletmek için yaptırdığı da görülmektedir. Amacın ne olduğunu medyumunuza iletmeniz gerekir. İşte o zaman istediğiniz sonuçları görebilecek ve büyünün başarılı olduğunu fark edebileceksiniz. Aşk büyülerinde uzman olan medyumlar amaca göre büyü yaparak istenilen sonuçların yaşanmasını sağlarlar. Böylelikle kişiler de eski sevgilisini kendine aşık ederek amacına ulaşır.